Forum
jap, še en ff o one direction. upam da mi bo uspelo napisat nekej drugačnega... nekej kaj bote radi brali. no... hope you like it! ♥

ljubezen sem ljubezen tam. ljubezen je tako lepa, sledi srcu in našel boš pravo ljubezen, za ljubezen se splača počakati... to in še več podobnih sranj je postalo že del mojega vsakdana. cel facebook, twitter, tumbler vgalvem čisto vse govori samo še o ljubezni. kako lahko ljudje to prenašajo!? zopet sem jezna zaprla svoj laptop in se vstala iz moje razmetane postelje. pogledala sem na uro ki je bila na nočni omarici, pol devetih zjutraj. o bog, sem si rekla. z roko sem si šla skozi razmršene lase in se odpravila v kopalnico. spotoma sem iz sklede vzela jabolko, naredila ugriz in ga takoj zatem vrgla v koš za smeti. zaklenila sem se v kopalnico, se slekla in stopila v tuš. ah no, še en navaden dan... samo navaden dan ki mi je spremenil življenje.
26. maj 2013
u126015
u126015
next
26. maj 2013
u127922
u127922
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. maj 2013
u128524
u128524
Neeext
26. maj 2013
u128524
u128524
Neeext
26. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. maj 2013
u126497
u126497
Neeeeext
26. maj 2013
next!!!
27. maj 2013
next
27. maj 2013
hwala za nexte sam to je bil sam začetek mislim drugi nexti bojo tko fhol daljši in se bom potrudla čim prej napisat
27. maj 2013
next
27. maj 2013
next
27. maj 2013
neeeeeeeext!!!! ♥
27. maj 2013
neeeeeeeeext
27. maj 2013
u125108
u125108
Neext!! Ti si kar vzemi čas
27. maj 2013
pišem next

a ga objavim danes al jutr??
27. maj 2013
next
27. maj 2013
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=55688
bi bral kdo?
sori za smetenje
in.........
danes
27. maj 2013
u110366
u110366
Neexxttt
Danes
27. maj 2013
nextttt:?
27. maj 2013
nextttt:?
27. maj 2013
Dansss!!! Nexttttt!!!
27. maj 2013
neeeeeeeeeeext !!!!
28. maj 2013
nnnnnneeexxttt
28. maj 2013
Hey! Sem Hana Star in prihajam iz slovenije. Stara sem 18 let. No drugače živim v Miami-u ampak zdaj sem začasno tukaj, beda! Slovenija je sranje. Čisto nič ni za delat. No saj ni važno, imam dolge,temno rjave lase in temnejšo kožo. Ja…lepa sem. In tudi samovšečna vendar takšna pač sem. Rada imam, kaj rada… ljubim plažo in sonce in zato se mi zdi Miami raj. Živim sama z očetom ki je bogat podjetnik. Vsi pravijo da imam popolno življenje saj si lahko z očetom privoščiva prav use. Vendar ta sreča je le navidezna, saj bi dala karkoli da bi lahko preživela več časa z očetom. On je verjetno že pozabil da ima hčerko in s tem sem se že čisto sprijaznila. Očka me je čez poletne počitnice poslal v slovenijo, zaradi neznanega razloga. Od takrat ga sovražim. Z njim že dva tedna nisem spregovorila niti besede saj se mi zdi potrata časa, čez pet minut bo tako ali tako zopet moral na nek sestanek ali službeno pot. Imam dva brata ki ju nisem videla še nikoli v življenju. Jap to pa je tako ko sta mama in oče ločena.
No in sedaj k moji zgodbi…

Stuširala sem se in stopila ven iz tuša. Vzela sem brisačo,se obrisala in se oblekla v kratke hlače in majico. Moje dolge lase sem si spela v razmršeno figo in si nadela obroč. Nanesla sem si malo maskare in divje rdečo šminko ter se nasmehnila svojemu odsevu v ogledalu. Vedno sem bila zadovoljna z sabo- z svojim izgledom. Verjetno so me zaradi tega vsi sovražili, zavedala sem se da sem lepa. Stekla sem po stopnicah v spodnje nadstropje in spotoma iz mize vzela torbico. Vzela sem jabolko- že drugo danes- naredila ugriz in jo nato takoj vrgla v koš za smeti- že drugič danes. Nikoli nisem marala jabolk vendar sem vedno to pozabila in vseeno vzela jabolko ki pa sem ga samo enkrat ugriznila. To mi je že prišlo v navado. Stekla sem ven in topel vetrič mi je pihnil v obraz. Vse je dišalo po poletju in bilo je takorekoč popolno vendar vseeno sem hotela biti v Miamiju. Tam je bilo moje življenje, vsi moji prijatelji. V tej vsrani sloveniji nisem poznala prav nikogar. Nadela sem si nasmešek in se sprehodila po ulicah. Iskala sem nekaj kar bi lahko delala čez poletje, nekaj ali nekoga ki bi mi delal družbo. Hodila sem in hodila in skoraj več nisem vedela kje sem. Na hitro sem zavila v majhno trgovinico ob cesti in šla po vodo. Prišla sem na blagajno in tam sta dve punci približno moje starosti kričali in skakali ter v rokah držali nekakšno kuverto. Zavzdihnila sem saj sta mi šli precej na živce, kaj za vraga morata zdaj tu kričat!? Plačala sem vodo in šla iz trgovine. Še nekaj časa sem hodila po ulicah ko sem zopet zaslišala vreščanje. O bog… pa saj te ljudje niso resni sem si rekla in se odpravila pogledat kaj je zdaj tako zanimivo. Zagledala sem gručo najstnic, vsaka je bila drugačna ki so stale pred nekim plakatom in ga slikale ter kričale. O bog! Tam sta bili tudi tisti dve ki sem ju videla v trgovini in sta kuverto kazali ostalim puncam. Uh kako so bile nadležne. Odpravila sem se mimo njih v bližnji park. Sedla sem ob drevo ki je bilo zraven potočka. Začuda ni bilo nikogar okoli še sploh pa ne kakšnih kričečih najstnic. Naslonila sem se ob drevo n torbico položila na travo. Zaprla sem oči in takoj se mi je prikazal Miami. Moj najljubši kraj v njem je bila naša zasebna plaža. Tam sem cele dneve preživljala s svojimi prijatelji…z almo. Oh alma… tako jo pogrešam. Ona je bila moja BFF v Miamiju in bili sva kot rit in srajca. Pusot sva hodili skupaj in nasploh je bilo popolno. Iz mojega razmišljanja me je prebudil zvok kričočih najstnic. Oh ne! Sem zastokala sama pri sebi. Te zmešane punce so se vsedle na klopco zraven drevesa in tam nadaljevale z svojim kokodakanjem. Uh, ubogi njihovi starši sem si rekla in se vstala iz mehke trave. Vzela sem torbico in šla iz parka. Hodila sem proti moji in očetovi hiši ko sem naenkrat zagledala tisti plakat pri katerem so stale tiste punce. Bila je reklama za koncert. Slavni boyband one direction prvič v sloveniji! Ne zamuditi popolnega doživetja in naročite vstopnice že zdaj! Je pisala z velikimi črkami na plakatu. Oh, sem si rekla… zaradi tega so tako vreščale. Ampak mogoče mi pa nebi škodilo da grem… tako ali tako nimam v sloveniji nič za delat, ampak nebi prenesla vreščanja teh najstnic cel koncert. Poleg tega pa mi boybandi nikoli niso bili preveč ušeč. Hm, ali naj grem ali ne?
evo next! sorryte k je beden sam sm se mogla geografijo pa zgodovino učit -.-
28. maj 2013
sploh ni next bedn!!! nexttttttt
28. maj 2013
nneexttt
28. maj 2013
u125108
u125108
Ni beden!!
Neeext!!
28. maj 2013
nnnnnnnnnnnnextttttttt !