Forum
u119678
u119678
Harry's POV

Sedel sem na sedežni in objemal blazino poleg mene. Po licu mi je spolzela solza, ne zaradi žalosti, temveč zaradi veselja. Obrisal sem si jo in zaslišal rahlo hihitanje. Obrnil sem se in zagledal fante, ki so si z rokami prekrivali usta. "O moj bog, Harry! Še vedno objokuješ romantične komedije?" v smehu odvrne Louis. "Kaj? Ravnokar sta se poročila!" v jezi odvrnem in se zarem v ekran. "Škoda, to bi morali posneti..." reče Liam in se zakrohota. "Fantje, prosim da odidete. Imam zelo stresno delo..." rečem v sebi bran. "Ja, da se cmeriš na kavču..." reče Zayn. "Zayn, nimaš boljšega dela? Na primer da greš po gel in pred ogledalo?" odgovorim. "Ne, pravzaprav ne..." reče in vsi odidejo. Končno mir! Cela dnevna soba samo zame, brez hrane, gela, korenčkov, žlic in vsega ostalega. Le jaz, stereo, TV in kavč...

Megan's POV

Stala sem v čakalnici in čakala da pokličejo moje ime. Vem, noro, da sem se prijavila na tale X Factor. Mislim, nisem se jaz, ampak me je prijateljica Alesha. "Kje je moja čokolada in hambi?" reče in histerično brska po torbi. "Ti to resno? Medtem ko se bom jaz osramotila pred celim Londonom, ti razmišljaš ohrani???" rečem in ji podam banano. "Vsaj nekaj...kaj si rekla?" vpraša in medtem zmaže celo banano. "Pozabi...." "Megan Welison?" vpraša mlada punca zraven hodnika. Pomaham z roko da me opazi in objamem Alesho. "Aja, imaš še kaj za pojesti?" vpraša, ko stopim ba stopnice. Z usti oblikujem 'Sorry...' in stopim na oder...

Liam's POV

"Niall, imaš?" zašepetam in stegnem roko. Zayn je prvič naredil pametno stvar in kupil tole: daljinec, s katerim upravljaš katerikoli TV. Splazili smo se za kavč in dvignil sem daljinec. Mogoče malo previsoko, kajti se je ravnokar dotaknil Harryjevih las. Zajel sem sapo, na srečo je preveč 'zaposlen', da bi to občutil. Kliknil sem gumb in kmalu sem zaslišim, da se je Harry začel razburjati. Nasmehnil sem se fantom in vsi smo pričakovali da bo totalno znorel. Ampak, ne... Obstal je na mestu in buljil v TV. Počasi smo dvignili glave in se zazrli v zaslon. Na odru je stala prelepa punca in pela z angelskim glasom. O moj bog, zakaj sem pritsnil točno ta gumb??? Pogledal sem Harryja, ki je z odprtimi ustmi strmel v televizor. "To je veliko bolje od romantičnih filmov..." je zajavkal in prijel blazino. Vsak človek bi mislil, da jo bo objem ali stisnil k sebi, mi smo mislili, da bo spet jokal vanjo, a on, je mislil drugače. Namesto vseh teh teorij ga je zalučal v moj obraz. "Oooooo, 'headshot!" je zavpil in začela se je borba pretepanja z povštri.

●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤●❤
Hejla! Torej, tole je moja nova zgodbica. Tudi ta, bo pripovedovala o najlepših fantih na svetu, 1D. Jaz upam, da vam bo zgodbica všeč, slike pa pridejo v naslednjem delu. Upam da vam bo všeč in hvala, če boste brali! MWAAAAA
19. januar 2013
nnneeexxttt
19. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg