Forum
×פ¤Vanessa Lisa Stephanie Styles¤¤××
Hodila sem po trgovinih v visokih petah tekala sem in tja ter šla na kavo v Starbucks(upam da je prav napisano).Med pitjem ledene kave mi zazvoni telefon.Klicala me je mama.Vprašala me je kaj tako dolgo delam in rekla da morem počasi priti domov.Poslovila sem se,ji rekla da kmalu pridem in prekinila.Hitro sem spila ledeno kavo.In odhitela do taxi-ja.Med vožnjo sem pregledovala kaj je novega na fb-ju.
Nato pa se spomnim da sem se pozabila predstaviti.Res mi je žal.Ime mi je Vanessa Lisa Stephanie Styles.Ampak prijatelji me kličejo Vanessa ali Vana.Ste presenečeni nad priimkom?Saj so vsi ko me spoznajo.Ne nisem sestra slavnega pevca Harrya Stylesa iz skupine One direction.Je pa res da sem mu podobna.Tudi jaz sem lepa in vedno osvajam nekoga,ampak on je nadut in stoprocentno ne morem biti v sorodu z njim.Imam tudi smaragdne zelene oči in živim samo z mamo.Pravkar živiva v Los Anglesu čeprav sem po
narodnosti Britanka.Stara sem 17 let in čez dva tedna bom 18.Živiva v prelepi hiši.Nimam prijateljic ker hočejo vse biti z mano zaradi denarja.Sem velika fanica 1D.Najljubši mi je
Liam ker je prijazen in odgovoren pa še piki je.To je vse. Taxi se ustavi plačam taksistu in
odhitim v hišo z polnimi rokami vrečk.Mami pokažem kaj sem kupila.''Vanessa mislim da se morama pogovoriti''resno reče mama in mi nakaže naj pridem v kuhinjo.''Kaj je narobe''jo presenečena vprašam.''Vanessa poklicali so me iz londona da imajo službo zame.Zato se bova preselili v london''reče in me vprašljivo pogleda.Jaz najprej presenečeno zrem v njo nato pa jo vsa vesela objamem in začnem skakati.''Mami to je najboljša novica kar jih je bilo''vsa vesela povem.''Veš koliko trgovin imajo tam….tam je perfektno.Resda veliko dežuje ampak je vseeno najboljša novica doslej.''še vedno vsa navdušena povem.''Pa ne boš žalostna zaradi šole tu''me vpraša.''Mami tako ali tako sem srednjo končala in sem hotela iti študirat.Pa še nobenih prijateljev nisem imela''ji rečem.Pove mi da jutri že greva.Odhitim v sobo in vse spakiram.Napolnim 6 velikih kovčkov.Nato grem na tumblr gledat slike in zaspim.

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. november 2013
u155763
u155763
next
11. november 2013
u120926
u120926
come on, give us a next!!
11. november 2013

Zbudim se ob 7.00 čeprav letalo vzleti komaj ob 10.00.Grem v kopalnico si umijem zobe,obraz.in se naličim.Nato si izberem kaj bom oblekla.Izberem ozke črne kavbojke in belo ohlapno majico z napisom 'KARMA BITCH'.Vzamem še črn plašč in belo torbico.Obujem pa si črne salonarje.Grem v kuhinjo kjer me že čaka zajtrk,vaflji z čokolado.Ura je že 9.00.
Odhitim k vratom mamine spalnice in potrkam.''Že prihajam''zakliče mama.Izstopi in za sabo vleče 4 kovčke.Jaz grem po mojih 6 (5 z oblačili,1 z drugimi stvarmi).Vse naloživa v avto in še zadnjič uzreva hišo.Nato se odpeljeva.
Na letališče pridema ob 9.30.Opraviva vse preglede in oddava prtljago.''Potniki za let
22 v London k izhodu D5''povedo po zvočniku.Odhitiva do izhoda in se vkrcava na letalo.Ni me strah letenja saj sem se že vozila z letali.Z mamo sediva skupaj.Med 7
urno vožnjo najprej poslušam glasbo nato zaspim.Zbudi me glas po zvočniku''Pristali bomo zato se pripnite''.Pripnem se prav tako mama.Začutimo majhno turbolenco.In letalo pristane.
Na letališču ni gneče.Hitro prideva do prevzema prtljage.Vzameva kovčke in se z taksijem odpeljeva do nove hiše.Hiša je prelepa.Z kovčki stečem v hišo.Kovčke odložim v predsobi nato odhitim v prvo nadstropje katero je celo moje.V nadstropju je 5 sob.Moja soba,
kopalnica,glasbena soba,dnevna soba,filmska soba.V glasbeni sobi je studio in glasbila vključno z velikanskim klavirjem.V filmski sobi je veliko platno,kavč in avtomat za kokice.
V dnevni sobi pa je kavč,fotelj,televizija in mizica.In sedaj kopalnica.Kopalnica je velikanska z masažno banjo.In moja soba.Moja soba je cela v stilu One direction.Eno steno krasi velik napis.Ena stena je posebej narejena za posterje.Na tej steni je velikanska tabla in magneti.Postelja je velikanska.Imam tudi velikansko omaro za vsa moja oblačila.Odhitim po stopnicah navzdol,mami v objem.''Mami celotno nadstropje je božansko.Vse sobe so zelo kul.Res hvala''rečem in jo močno objamem.''Me veseli da ti je všeč Vanessa''reče in mi razkaže kuhinjo.Kuhinja ima dosti aparatov.Hladilnik je velikanski.Sedaj greva v dnevno sobo.Je večja od moje ampak jaz večje tako ali tako ne rabim.Vse je prelepo.Mami se še enkrat zahvalim in grem razpakirat.To traja 2 uri.Mama me pokliče na kosilo.Za kosilo imava špagete bolonese.Pojem in vprašam mamo:''Mami ali lahko grem za nekaj časa raziskat london''.''Seveda lahko''mi odgovori.Oblečim si kratke hlače in ohlapno majico.Obujem si tudi
gležnarje z visoko peto.Vzamem še torbico v katero dam telefon.Poslovim se od mame in stopim iz hiše.Pokličem si taksi.Odpelje me do središča mesta.Malo grem po trgovinah in si kupim nekaj stvari.Nato se spomnim da sem mami obljubila da bom hitro doma odhitim iz nakupovalnega centra in se v nekoga zaletim…..
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Hope you like it
Nov next pride ko dobim vsaj 5 nexov od različnih oseb.
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Vprašanja:

1.V koga se je zaletela Vanessa?
2.Vam je všeč?
3.Nadaljujem?
4.Dovolj dolg next?
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
12. november 2013
neeeeeext+nova bralka
1.od ena izmed 1d al pa od kakih ki jih poznajo pol bota pa best friends
2.ddddddd
3.jaaaa
4.lahk še tut mal nakladaš haha drgač pa je čist uredu
12. november 2013
1. Harryja Stylesa?
2. Jaaaaaaaa
3. Logično da jaaaaaa
4. Lahko bi bil mal dalši...ne zezam
NEEEEEEXT!
12. november 2013
1.V koga se je zaletela Vanessa? Pomoje v enga iz 1D, mogoče celo v Liama
2.Vam je všeč? Itaaak
3.Nadaljujem? A je to sploh vaprašanje??? Valdaaa
4.Dovolj dolg next? Jap
12. november 2013
u155763
u155763
Nexxxttt
12. november 2013
u155130
u155130
1.V koga se je zaletela Vanessa?nekoga iz 1D
2.Vam je všeč?jaaaaaaaaaaaa
3.Nadaljujem?jaaaaaaaaaaa
4.Dovolj dolg next?
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
12. november 2013
njena omara
13. november 2013

Odhitim iz nakupovalnega centra in se v nekoga zaletim....Ta nekdo je Perrie Edwards!!!Na sebi ima klobuk in sončna očala(verjetno zaradi paparazzov).Jaz izbuljim oči.Ona pa mi nakaže naj bom tiho ter me odpelje v prazno ulico.Jaz še vedno presenečena vprašam''Si ti res Perrie Louise Edwards''.''Jap to sem jaz''reče z nasmehom na ustnicah.''Ali lahko dobim avtogram?''sramežljivo vprašam.''Seveda''reče.Iz moje vedno prisotne beležke iztrgam list in ji dam kuli.''So ti všeč One direction''me vpraša med pisanjem.''Ja so mi.Nisem sicer nevem kako velika fanica ampak so mi všeč''ji rečem.Nato me vpraša''Kdo ti je pa najbolj všeč'.Malce zadržano ji odgovorim''Mhm....Liam''.''Kako ti je sploh ime?''me vpraša in se opraviči da je to pozabila.''Jaz sem Vanessa Lisa Stephanie Styles.''Rečem in čakam kako bo odreagirala na moj priimek.''Si ti mogoče v sorodu z Harry-em Styles-om''me presenečeno in zmedeno vpraša.''Ne da bi vedela.Drugače pa sva čisto drugačna''ji rečem z nasmehom.''Meni se zdita podobna''reče in se nasmehne.''No kakorkoli bi jih rada spoznala''me vpraša in me pogleda z vprašljivim pogledom.''Seveda samo se jim nočem vsiljevati''rečem.''Saj jim bom rekla da si moja prijateljica,ker si res zelo prijetna.''mi pove.Jaz se nasmehnem in da mi list z avtogramom na drugi strani pa je njena telefonska.''Pokliči me in jutri pridi do moje hiše pa bova šle k njim.Moje telefonske prosim ne povej nikomur.Nočem imeti težav z mediji.''me prosi.''Seveda je nebom povedala nikomur.Vsaj srečo imam da sem jo sploh dobila.''vsa vesela rečem.Perrie že hoče oditi ko se obrne in reče:''Vesela sem da sem te spoznala.Adijo''.Pomaham ji in tudi sama grem iz tiste ulice.Pokličem si taxi in me odpelje do doma.Najina hiša je bolj na obrobju mesta ker v središču ni velikih hiš.Joj pozabila sem vam povedati da imava tudi bazen.Čeprav nevem če ga bova sploh kdaj uporabile ker je v londonu skoraj vedno oblačno.Med potjo si shranim Perrie-jeno telefonsko.Taksist ustavi jaz mu plačam in odhitim v hišo saj kaže da bo začelo deževati.Mamo najdem v kuhinji ko kuha.''Mami spoznala sem Perrie Edwards to je punca od Zayna.Pa telefonsko mi je dala in je rekla da lahko spoznam 1D.''ji vsa vesela rečem.''Vesela sem zate,in čez 20 minut bo kosilo''reče ko dhitim po stopnicah navzgor.Najprej grem v mojo sobo kjer vse razpakiram in si na steno za posterje pritrdim posterje.V mojo omaro zložim stvari in se uležem na posteljo.
Malo grem na računalnik.Ker ni nič zanimivega ga zaprem.Odločim se poklicat Perrie.
Telefon zazvoni in perrie se oglasi.
Najin pogovor:
J-Jaz,P-Perrie

P-Prosim?
J-Zdravo Perrie Vanessa tukaj.Saj veš tista ki se piše Styles.
P-Aaaa ti si.Si se odločila da spoznaš 1D.
J-Ja samo nevem kje ti živiš in nemorem priti do tebe.
P-Pravzaprav lahko jaz pridem k tebi in se skupaj odpeljeva k hiši od njih.
J-Prav imaš.(in ji povem naslov)
P-jutri ob 10.00 pridem do tebe.Ne urejaj se preveč.Bodi to Kar si.
J-Okej.Zdaj pa moram iti ker me mama kliče na kosilo.Adijo.
P-Adijo.

S tem se je najin pogovor končal.Odšla sem na kosilo.Za kosilo so bile tortilje.Jaz jih preprosto obožujem.Zares so bile dobre saj moja mama naredi najboljše.Ko sva pojedli sem pogledala na telefon in ugotovila da je ura že 20.00.Šla sem se stuširat in se oblekla v pižamo.Ulegla sem se v posteljo in šla na računalnik.Tako sem zaspala ob računalniku.In sanjala o jutrišnjem dnevu.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Slikice:
Perrie Louise Edwards

Njena mama:

Hiša od njiju:

[img]http://www.balibeachfrontvillas.net/villa-images/photo/the-beach-house_big.jpg[/img
1.Vam je všeč?
2.Dovolj dolg next?
3.Nextam?
13. november 2013
neeeeeeeeeext
1jaaaa
2jaaa
3jaaa
13. november 2013
1. Ja
2. Ja
3. Kaj sploh sprašuješ? Neeeext!!!!!!!
13. november 2013
1.Vam je všeč? Itaaaaaaaaaaaaaaak
2.Dovolj dolg next? Jap
3.Nextam? Valdaaaaaa

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2013
u155130
u155130
1.Vam je všeč?jaaaaaaaaaaa
2.Dovolj dolg next?japp
3.Nextam?jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2013
u155763
u155763
1.Vam je všeč? Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2.Dovolj dolg next? jaaaaaaaaaaaaaaaaa (lahk bi bil daljši)
3.Nextam? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttt
13. november 2013
u120926
u120926
NEXT!!
13. november 2013
u155763
u155763
next
13. november 2013
Okej,res mi je žal da celo šolsko leto nisem nič napisala.Imela sem zares veliko dela s šolo saj sem šla v šesti razred in sem se mogla dosti več učit.Poleg tega pa se selimo v Nemčijo in sem se hkrati morala učiti še nemščino.Niti na računalniku nisem imela časa biti.Zavedam se da sem zaradi tega izgubila veliko bralcev.Zato sem v ta next vložila veliko več truda.Pri njem sta mi pomagala tudi moji dobri prijateljici Lucy in Zala,ki žal nista na igrah.Tudi njima gre veliko zahvale,da sem napisala ta next.Če je kateri od bralcev jezen name mi naj to prosim sporoči na zs.Upam da vam je všeč.

Zbudila sem se vsa navdušena.Danes bom spoznala 1D!!!!!!!Zbudila sem se ob 8.00.Najprej sem šla na zajtrk.Jedla sem sveže sadje,kosmiče in jogurt.Nato sem odhitela v mojo garderobo.Perrie je rekla naj bom to kar sem.....Odločila sem se za raztrgane kavbojke,belo majico s kratkimi rokavi in moje bele all-starke.Vzela sem še majhno belo torbico in vanjo spravila moj telefon,denarnico in beležko s pisalom.Lase sem si spela v visok čop in si nanesla samo malo pudra in maskare.Ura je bila že 9.45 in dokler ni prišla Perrie sem šla v glasbeno sobo ter igrala klavir.Naenkrat je nekdo pozvonil.Odhitela sem odpreti vrata.Pred vrati je stala Perrie.''Hey.''me je pozdravila in me premerila s pogledom.''Dobra izbira oblačil.''me je pohvalila.''Peljali se bova z mojim avtom.''je rekla in pokazala na rdeč Jaguar F type Bil je prelep.Usedla sem se na sovoznikov sedež in si pripela varnostni pas.Perrie se je usedla na voznikov sedež in prižgala motor.Peljali sva se približno 20 minut,ko je Perrie ustavila.Ustavila je pred velikansko hišo.Imela je bež fasado.Izstopila sem iz avta.Perrie je bila takoj za menoj.Vodila me je do vrat.Pozvonila je.Iz hiše so se slišali kriki:''Jaz bom odprl vrata!!!'',''Perrie je in ona je moja zaročenka,zato bom jaz odprl''je zakričal Zayn.Slišali sva tresk in vrata so se zatresla.Odprla so se.Pred vrati sta stala Louis in Zayn ter se še vedno prerivala.''Hey ljubica'' je rekel Zayn in poljubil Perrie.Bila sta tako cute *-*.''Kdo pa je to?''je vprašal Louis in me radovedno pogledal.''Louis naj ti predstavim Vanesso Styles,trdi da ni v sorodu s Harryem ampak res,res mu je podobna.''reče in pokaže name.''Pa si mu res malce podobna…''se zamisli Louis.''Očitno je preveč zaposlen z razmišljanjem,zato se bom najprej predstavil jaz.''reče Zayn in mi poda roko.''Vem kdo si sem namreč oboževalka.Me veseli.''razložim in mu 'stisnem' ponujeno roko.''Oh oprosti da sem se zamislil,jaz sem Louis ampak ker si oboževalka to očitno veš.''reče Louis in mi poda roko.Sprejmem jo.''Vstopita.''reče Zayn in naju povabi naprej.Vstopim v hišo in notranjost je čudovita.Zayn naju odvede v dnevno sobo v kateri so rumene stene,usnjen kavč in fotelji ter velikanska plazma.Čakal naju je zelo čuden prizor:Harry,Liam in Niall so sedeli na kavču SAMO V KOPALKAH in igrali Mario Kart na Wii-ju.Ko so zaslišali da je nekdo prišel in se obrnili.Pozdravili so Perrie nato pa zagledali mene.
Presenečeni so se zazrli vame in čisto pozabili da še vedno igrajo igro.Bili so tako SEXY. Prvi se je opogumil Liam.Vstal je in njegovi Six-packi *_* *_*…….Ponudil mi je roko medtem ko sem jaz ŠE VEDNO strmela v njegove Six-packe,z roko mi je pomahal pred obrazom.Stresla sem z glavo,rahlo zardela in sprejela Liamovo roko.''Zdravo jaz sem Liam in prisežem da ni vedno tako!''je rekel Liam z resnim izrazom na obrazu.Zahihitam se ob misli da bi 1D fantje cel čas ko bi bili v hiši bili v kopalkah ali celo boksaricah. ''Jaz pa sem Vanessa Styles.In ne nisem v sorodu s Harryem.''še dodam ob njihovih presenečenih izrazih.''To pa sta Harry in Niall,ampak očitno veš kdo sta.''reče Liam in ju predstavi.''Vem ja.Vem kdo ste vsi vi saj sem oboževalka.Mimogrede lahko dobim avtogram?''vprašam in jim ponudim mojo beležko s pisalom vred.''Seveda.''reče Harry in prime mojo beležko ter pisalo.Lično se podpiše ter beležko poda še drugim.Imam njihove podpise!!!!!!!!!!,kričim v sebi.Ko se podpišejo Louis predlaga:''Se gremo 'flašo resnice',da se bolje spoznamo?'' Vsi smo za.Posedemo se v krog in Niall kar od nekod privleče flašo.Niall vrti in steklenica 'izbere' Harrya in Louisa.''Resnica ali iziv?''vpraša Harry Louisa.''Iziv.''reče Louis z narejeno važnostjo.''Okay,pojdi na balkon ter zakriči zelo naglas: Sem Louis Wiliam Tomilson in sem največji bedak na svetu in sem povrh vsega še debil.''mu naroči Harry in se zasmeji.Louis zardi malce jezno pogleda Harrya ter odide na balkon.Ko opravi iziv se vsi valjamo po tleh od smeha.Tudi Louis se smeji in med smehom zavrti flašo.Pokaže na Liama in mene.Ojej!!!''Resnica ali iziv''me vpraša.''Resnica.''odgovorim saj res ne maram izivov.''Mhm,kdo izmed vseh članov One Direction ti je najbolj všeč?''me vpraša z prikritim navdušenjem.(Očitno je prej opazil kako sem ga gledala)Ojej sedaj bo izvedel da mi je všeč……..Morem odgovoriti po resnici.''Mhm,v-v-všeč s-s-si mi……TI''spregovorim in pogledam k tlom.Iz različnih koncev kroga se slišijo o-ji in u-ji.Perrie jih prekine:''Zdaj pa dovolj.Kot vidite je Vanessi zelo nerodno in Liam ni nič boljši.''pogledam proti Liamu,ki je v obraz rdeč in cel čas pogleduje proti meni.Ko se najina pogleda srečata spet pogledam proti tlom.''To je stvar med njima in samo onadva jo lahko rešita.Zdaj pa nadaljujmo z igro.''zaključi s svojim 'govorom' in jaz jo hvaležno pogledam.Nasmehne se mi in mi v roko poda flašo.Zavrtim jo in pokaže na Zayna in Nialla.Niall reče iziv.''Prosim naj bo iziv s hrano.''mrmra.Zayn mu da iziv da more pojesti vrečko haribo bonbonov v 1 minuti.Opravi ga z lahkoto(in veseljem).Vrti in steklenica pokaže na Harrya in Liama.Liam reče izziv(mislim da sploh ni razmišljal kaj je rekel).Harry se zlobno nasmehne pogleda mene in nato spet Liama.''Liam,izivam te da poljubiš Vanesso,na usta.''reče in me pogleda.Vrnem mu pogled začudenja in jeze.Obrnem se k Liamu,ki ne ve kaj bi.Nato se obrne proti meni in se mi rahlo nasmehne.Počasi se mi približa,še vedno gledajoč moje oči.Na svojih ustnicah sem začutila njegovo sapo in trenutek kasneje njegove ustnice na mojih.Bile so mehke in sladke.Poljub mu vrnem.Bil je nežen poljub brez jezikov(bil je tudi moj prvi-bilo je prelepo).Bilo je kot da obstajava samo midva.On je bil še vedno brez majice *-* svoje roke sem dala na njegova ramena on pa na moje boke.A vse je žal končal Harryž s stavkom:''Najdita si sobo,nerabita se dati dol pred vsemi nami.''zardela sem in se odmaknila od Liama.Na njegovih ustnicah(ki sem jih pred kratkim poljubljala) je sijal nasmeh.Tudi jaz sem se nasmehnila.Poljubila sem Liama Jamesa Payna!!!!!OMG!!!!!!Še dolgo smo se igrali 'flašo resnice' in Liama me je vse do konca večera gledal.Smehljala sva se drug drugemu.Perrie me je ob približno dveh odpeljala domov.V hiši je še vedno gorela luč.Ojej,mama ni vedela kako dolgo bom tam,gotovo jo skrbi……Poslovila sem se od Perrie z objemom in odšla v hišo.Mama me je slišala ko sem odprla vhodna vrata in prišla na hodnik.''Kje pa si ti bila tako dolgo!?Vem da si bila pri 1D ampak vseeno bi me lahko poklicala ali mi poslala sms.Sploh ne veš kako me je skrbelo!''je jezna in olajšana razložila.''Oprosti mami,zares sem se zabavala.Spoznala sem jih.In v igri resnica ali iziv me je Liam Payne moral poljubiti!!!Bilo je tako lepo!!!!Še cel večer sva se gledala.''sem se zasanjano opravičila.Mama me je pogledala:''Joj,to je bil tvoj prvi poljub!Kako sem vesela zate.''Navdušeno je začela razlagati kako je izgledal njen prvi poljub.Sploh je nisem poslušala.Razmišljala sem samo o Liamu *-*.Mami sem rekla da grem spat in se odpravila v mojo sobo.Stuširala sem se ter se odpravila na računalnik.Šla sem na Twitter in videla da me Liam Payne followa.AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!To je najboljši dan mojega življenja.Malo sem še bila na Twitter-ju in opazila da me tudi Perrie followa.Šla sem dol z računalnika in odšla v posteljo.Razmišljala sem o mojem poljubu z Liamom in zaspala.

Njihovi podpisi:

Hiša od 1D:

Avto od Perrie:

27. julij 2014
Opravičujem se za kakršnekoli pisne napake ampak hitro pišem in to se rado zgodi.
1.Boste še naprej brali?
2.Dovolj dolg next?
3.Nextam?
27. julij 2014
neext ful fajn pišeš :**
28. julij 2014
neext ful fajn pišeš :**
28. julij 2014
najjaaaa!! neeexttt!!!!!!!!!!
love you loads!!
21. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxt + nova bralka
22. avgust 2014
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
22. avgust 2014
u178337
u178337
http://www.igre123.com/forum/tema/shadow/73146/1 - VRAČAM! + NEHITE OGLAŠEVAT NA TEMAH KER JIH TKO SAM UNIČUJETE!!!
23. avgust 2014
oprosti
23. avgust 2014
neeeext+nova bralka
23. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg