Forum
Zᴀᴢᴠᴏɴɪʟᴀ ᴍɪ ᴊᴇ ʙᴜᴅɪʟᴋᴀ﹐ᴊᴀᴢ ᴘᴀ sᴇᴍ ᴢ ᴠᴇsᴇʟᴊᴇᴍ sᴋᴏᴄɪʟᴀ ɪᴢ ᴘᴏsᴛᴇʟᴊᴇ﹣ PRVI DAN POLETNIH POČITNIC.
Tᴀᴋᴏᴊ ᴍɪ ᴊᴇ ᴢᴀᴢᴠᴏɴɪʟ ᴛᴇʟᴇғᴏɴ ᴋʟɪᴄᴀʟᴀ ᴍᴇ ᴊᴇ ɴᴀᴊʙᴏʟᴊsᴀ ᴘʀɪᴊᴀᴛᴇʟᴊɪᴄᴀ Aʀɪᴀ.Pᴏᴠᴀʙɪʟᴀ ᴍᴇ ᴊᴇ ᴋ ɴᴊᴇᴊ ɴᴀ ʙᴀᴢᴇɴ ɪɴ ᴋᴇʀ ʙᴏᴅᴏ ʙɪʟɪ ᴛᴀᴍ ᴛᴜᴅɪ ғᴀɴᴛᴊᴇ sᴇᴍ ᴢ ᴠᴇsᴇʟᴊᴇᴍ ᴘʀɪᴠᴏʟɪʟᴀ﹗
aria in jaz(na levi):

Sᴛᴇᴋʟᴀ sᴇᴍ ᴅᴏʟ ɪɴ ᴘᴏᴊᴇᴅʟᴀ ᴢᴀᴊᴛʀ ᴛᴇʀ sᴇ ʜɪᴛʀᴏ ᴏʙʟᴇᴋʟᴀ.Mᴀᴍɪ sᴇᴍ ᴘʀᴏsɪʟᴀ ᴄᴇ ᴍᴇ ᴘᴇʟᴊᴇ ᴘᴏᴛᴇᴍ ᴘᴀ sᴇ ᴊᴇ ᴏɢʟᴀsɪʟ sᴛᴀʀᴇᴊsɪ ʙʀᴀᴛ ᴅᴀ ᴍᴇ ʙᴏ ᴢᴀᴘᴇʟᴊᴀʟ.Aʀɪᴊɪɴɪʜ sᴛᴀʀsᴇᴠ ɴɪ ʙɪʟᴏ ᴅᴏᴍᴀ ᴢᴀᴛᴏ ᴊᴇ ʙɪʟᴏ ᴛᴜᴅɪ ʙᴏʟᴊ ᴢᴀʙᴀᴠɴᴏ.Kᴏᴍᴀᴊ sᴇᴍ ᴄᴀᴋᴀʟᴀ ᴅᴀ ᴘʀɪᴅᴇᴊᴏ ғᴀɴᴛᴊᴇ﹗Sᴘʟᴏʜ ᴘᴀ ᴏɴ﹗
Iᴀɴ;$

On:

Bɪʟ ᴊᴇ ɴᴀᴊʟᴇᴘšɪ ғᴀɴᴛ ɴᴀ ɴᴀšɪ šᴏʟɪ ᴠsᴇ ᴘᴜɴᴄᴇ sᴏ ɢᴀ ʜᴏᴛᴇʟᴇ ɪɴ ᴠᴇᴅᴇʟᴀ sᴇᴍ ᴅᴀ ɴɪᴍᴀᴍ ᴍᴏžɴᴏsᴛɪ.Nᴀ ᴋᴏɴᴄᴜ sᴇ ᴊᴇ ʟᴇ ᴘʀɪᴋᴀᴢᴀʟ ᴠ ᴍᴏᴅʀɪʜ ᴋᴏᴘᴀʟᴋᴀʜ ᴠ ᴋᴀᴛᴇʀɪʜ ᴊᴇ ʙɪʟ ᴘʀᴇᴠᴇᴄ ʜᴜᴅ﹗Kᴏ ᴊᴇ ᴘʀɪsᴇʟ ᴍɪ ᴊᴇ sᴋʀɪᴠᴀᴊ ᴘᴏᴍᴇᴢɪᴋɴɪʟ ɴɪsᴇᴍ sɪᴄᴇʀ ᴠᴇᴅᴇʟᴀ ᴋᴀᴊ ᴛᴏ ᴘᴏᴍᴇɴɪ ᴠᴇɴᴅᴀʀ ᴋᴍᴀʟ ᴍɪ ᴊᴇ ᴘᴏsᴛᴀʟᴏ ᴊᴀsɴᴏ.Kᴏ sᴇᴍ sᴇ ʜᴏᴛᴇʟᴀ ᴘʀᴇᴏʙʟᴇᴄᴛ ᴊᴇ ɴᴇᴋᴅᴏ ᴘᴏᴛʀᴇᴘʟᴊᴀʟ ᴍᴏᴊᴏ ᴅᴇsɴᴏ ʀᴀᴍᴏ.Iɴ ᴋᴏ sᴇᴍ sᴇ ᴏʙʀɴɪʟᴀ.....
Rαвм 5 ɴeхтov proѕм vѕ вerтe <3
25. junij 2014
next
26. junij 2014
next
26. junij 2014
u147186
u147186
nextttt
26. junij 2014
next
26. junij 2014
Oo sam se en next
27. junij 2014
dejmo ljudje! Sam še en next mormo zbrat
27. junij 2014
next
27. junij 2014
evo zdej pa piš
27. junij 2014
okeeej
27. junij 2014
In ko sem se obrnila je stal za mano.Že sem čutila kako postajam rdeča.On pa se je nasmehnil.Odprl je svoja popolna usta in rekel: Hej mala meni se pa zdi da sem te že vidu u šoli....Bila sem čisto rdeča samo pokimala sem.Potem pa mu je zazvnil telefon.Obrnil se je in stekel proč.Bila sem tako zelo jezna.Bil je eden redkih trenutkov ko sem si zaželela da telefoni sploh ne bi obstajali!
In ko se je vrnil nazaj je zravn njega stala neka punca.Kmalu sem ugotovila da je bila to ubistvu Mendi iz nase sole.Začela se je vesit po Ianu in zazdelo se mi je da sta par.
Mendi:

Vedela sem da me mendi sovrazi.Vedela sem tudi da Mendi ve da mi je Ian malo ušeč.Vedela pa sem tudi to da Ian ne bo nikoli moj.
Ko so vsi odšli sva z Ario začele pospravljati.Povedala sem ji celo zgodbo in kot prijateljica mi je zelo pomagala<3
Ko pa sem prišla domov mi je mama povedala strasno novico! Še sama nisem mogla verjeti temu kar slišim!Naenkrat se mi je cel svet obrnil na glavo! Rabm 5 nextov da pism napreej

Romantičarka<3 hvala ti;***
27. junij 2014
next )
27. junij 2014
u95401
u95401
next supr pises
27. junij 2014
next (B-E-D-N-O) (BREZ-ENEGA-DVOMA-NAJBOLJ-ODLIČNO) + nzk ;***
28. junij 2014
OOo hvala ti <3 sam se 2 nexta pa pism napreeej
29. junij 2014
u86713
u86713
Next
29. junij 2014
nextttttt
29. junij 2014
Next
29. junij 2014
Moj oče je doživel prometno nesrečo.Naenkrat sem izgubila tla pod nogami.Samo čutila sem kako padam.Naslednjih nekaj dni sem preživela v bolnišnici saj od šoka nisem mogla ne jest ne pit.Mama je bila ves čas ob meni.Skupaj sva prejokale še pa še.Ampak moja želja za tem da bi oče preživel se ni uresničila.Po petih dneh kome so končno uradno razglasili da mu ne morejo več pomagat.Takrat sem mislila da se moje življenje zaklučuje.
Vsi prijatelji so mi stali ob strani in me podpirali.Najbolj pa Aria seveda.Po nekaj mesecih sem spet začela hoditi v šolo.Učitelji so bili prijazni do mene.Prav tako sošolci.Ian pa se je po hodniku vlačil z novo punco.Saj ni bilo za pričakovat nič drugega če pa se punce dobesedno lepijo na njega.Neko jutro sem močno zamujala v šolo.Tekla sem na avtobus in se v nekoga zaletela.Padla sem na tla in ko sem se pobrala sem ga zagledala.Iana!Stal je tam v modri jakni jaz pa sem spet čutila kako zardevam.Zarežal se je.Jaz pa sem samo stekla naprej.Bila sem tako besna na sebe da sem spet uničila popolni trenutek.Vendar zdaj se nisem imela časa ukvarjati z Ianom.V šoli sem morala nadoknaditi vse stvari ki sem jih zamudila in še vedno sem se soočala z smrtjo očeta ki mi je pomenil bolj kot vse na svetu!Kmalu sem je na šolo prišel nov učenec Leon.Bil je konkurenca Ianu saj sta bila obadva zelo lepa! Arii je bil Leon zelo všeč zato se je začela družiti z njem in njegovo družbo.Vedno manj sva si zaupali......

NEXT? rabim 8 nextov:*
30. junij 2014
u159814
u159814
Ñəxtý ñøvã bŕãłkà ¡!¡
30. junij 2014
next!!
01. julij 2014
next
02. julij 2014
še usaj 5;$<3
02. julij 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/ocen-sl-kco:3/74305/ mam novo temo a bi pogledal proosim zlo lahko je sam oceno napišete vracam usluge komorkoli kadarkoli
14. avgust 2014
u86713
u86713
next:3
14. avgust 2014
u194450
u194450
next
14. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg