Forum
govori o dekletu ki se morajo zaradi smrti njenega očeta z družino preseliti v mesto....kar ji pa seveda ni všeč ne pozna novega okolja ne ljudi okrog sebe s katerimi si ni niti malo podobna....
Zgodba bo govorila o tem kako ljudje neznamo sprejeti ljudi ki so nam le malce drugačni...

Ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2014
Živjo sem Gaja 14 letna punca k hodm u 8.razred osnovne šole no zdej sm ga ravno zaklučla. Da pa povem tud nek osebi: sem preprosta oseba ki naravnost obožuje živali, doma imamo 4 konje, moj hobi je jahanje, sem preprosta oseba,...

17. junij 2014
pač to sm jst...
17. junij 2014
u170725
u170725
Next
17. junij 2014
V družini smo po smrti očeta le še trije jst mama in moj mlajši brat
moja mama:
17. junij 2014

17. junij 2014
moj bratec :

17. junij 2014
u170725
u170725
Next
17. junij 2014
No zdej ko mi je ata umrl se je mama odločla da se preselimo v mesto sej je dobila tam službo.Po tako velikem udarcu ko mi je umrl ata pa še to da se bomo preselili ... Odselili se bomo nekam kjer nam bo use tuje do zdaj smo od vedno živeli na vasi kjer so ljudje med seboj povezani sedaj pa kar naenkrat u mesto...edino kar mi je odleglo je bilo to ko mi je mama rekla da bomo živeli v hiši ...takoj sem začela s temo kam bomo dali vse štiri konje..ko pa mi mama pove da bomo lahko s seboj odpeljali največ dva konja ....tisti trenutek mi je počilo srce poslovila se bom od živali katere sem imela najraje na svetu... to je bila zame najtežja odločitev v življenju katera dva konja bomo prodali in katera dva obdržali...odločila sem se...
17. junij 2014
Odločla sem se da bom s sabo uzela zambota:

in spirita:

17. junij 2014
druga dva konja smo pa prodali našim sosedom ki majo ranč :"( pogrešala ju bom...
17. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg