Forum
u172733
u172733
Heej guys<333 yeah pac maja je tuki z še enim ff-jem.
Upam da bo ta uspešen,kod dosedanji in pac da bom mela kej bralk<3
Umm glede nekaterih dogodkov(rezanje,depresija) bom pac bol opisala ker sm pac jst tud sla skozi vse to in yeah...
Uglavnem wooop naredla sm naslovnico,in da jo lahko vi vidite se morem res zahvalit ani<3
http://shrani.si/f/3z/iv/opucncM/2/jjj.jpg

Harry styles- as himself
Ashley benson- as mia pharell
Selena gomez-bella bursh
1D- as 1D
Well have some fun motherfuckers

~ I`m slowly giving up ~

-Prolog-

Večer.
Hladen,zastrašujoč,a hkrati uteha nekomu,ki potrebuje prostor,kjer je lahko nekdo,ki ga nihče ne pozna.
On sam. Brez obsojanja,kritiziranja,preteranega prilizovanja in hinavskega prijatelstva.
Posluša te vedno in povsod,ni važno od kod prihajas,kako ti je ime ali kakšno preteklost si imel...

Bila je ena takšnih ljudi. Zaupajo brez premisleka,a vse kar ostane od prijatelstva pa je le bolečina in strto srce.
Počasi,ampak res počasi padaš in padaš v vse globjo depresijo in ko dosežeš dno ti ni več pomoči.
Začneš škodovati sam sebi in si zadajati bolečine,z mislijo da bo potem bolše.
Da vsaka kaplja krvi,ki ti spolzi po zapestju,odnaša en del bolečine stran,in zakrpa kosce srca nazaj skupaj.
Ampak ne. Vse se le še poslabša.
Ureznine postajajo globlejše, bolečine hujše,zasvojenost večja, možnost smrti se poveča.

Ena teh na videz popolnoma normalnih srednješolk je mia.
Lepa,priljubljena,njeno življenje ima smisel.
Vsaj tako vsi mislijo.
Celo njena družina.
A zvečer,ko res nihče več ne bedi,se odplazi v kopalnico in yeah....uzame britvico,globoko vdihne,zamiži oči in si počasi potegne z rezilom po zapestju.
Stiska zobe,da ne spusti niti vzklika.
Vsaka zareza,za vsak košček zavrženega srca.

A v njeno življenje vstopi fant.
Čisto nepričakovano.
A tokrat ni tako zaupljiva.
In čisto po naključju spozna pravo njo.
Ampak ali je v njej še prostor za ljubezen?
Za prijatelje?...

~ im slowly giving up ~

Kako se vam zdi začetek?
Kdo je ta skrivnostni fant?
Kritike,pohvale,raspis,mnenje?
Next?<3
Bye,bye banans
22. avgust 2014
omg gurl to je popolno *-*
prva prebrala ;p suck it bitchezzz *-*
naslovnica je perf >.< le kdo ti je pomagal?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ps. this is harreh *-*
22. avgust 2014
u60555
u60555
next :***
popolno res
se razpišem drugič
pinki promise
22. avgust 2014
mmm vsec mi je supr je!! nexxxt
22. avgust 2014
Neeext*-*
22. avgust 2014
Kako se vam zdi začetek? Popun je res najboljsi vid se da o zgodbica awesome
Kdo je ta skrivnostni fant? HAZZA
Kritike jih ni res jih ni
pohvale naslovnica je brilliam
raspis ga zjle dobis
mnenje usec mi je rrs zgodbica ze zacetek je perfect
Next?<3 cakaj a si to resno uprasala itak da ja
Bye,bye banans ahahaha

Okej NAJ POUDARIM
DA JE NASLOVNICA AMAZAYN
ZACETEK JE BRILLIAM
In USE SKUPAJ JE PHENOMENIALL
IN ITAK DA BOS IMELA DOST BRALK KER PISES FABULOUIS
IN FF BO USPESEN KER GA PISe NADARJENA PISATELJICA IN JE EXTRAORDIHARRY
IN ZELIM NEXTTT
ZJLE TENKJU TENKJU TENKJU TENKJU TENKJU TENKJU KER SI MI POSLALA LINK
KER JE ZGODBICA EXTRAORDINARRY IN OMG WAWWWW
RES JE D BEST SPLOH NI DOST BESED ZA OPISAT KOLK JE ZGODBICA OZIROMA FF PERFECT RES
IN EN VELIK NEXTTTTT ZELIM
NMORM VRJET DA USE MISLLJO CLO NJENA DRUZINA DA JE USE REDU IN OMG
No JA in en velik nexttttttt
nextttt
a bo dost za posvecen nexttt
22. avgust 2014
neext <3
22. avgust 2014
u177126
u177126
waw
neeeeeexttttt!!!!!
22. avgust 2014
u178075
u178075
nextttttttttttttttttttttt <3 še en ful dobr ff
22. avgust 2014
Kako se vam zdi začetek? omfg še ena popouna zgodbica,tis nora kak dobr pišeš že prelog je asdfg popoun,omg dei to je prfektn,ni besed *0*
Kdo je ta skrivnostni fant? vjetno harry,oziroma more bit on hah :3
Kritike,pohvale,raspis,mnenje? omg kritik ni,pohvale itak veš d najboljš pišeš p d je popouno,tko d morš čimprei spisat dolg next *-*
Next?<3 nwm ka sploh sprašuješ absolutno ja,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *0* < 3
22. avgust 2014
next!!!
22. avgust 2014
u177595
u177595
Kako se vam zdi začetek?
PRFEKTEN AS ALL OF YOUR STORYS *O*
OMG NO MAJA TI PIŠEŠ TAKO PRFEKTNO DA SE NOBENI TVOJI ZGODBICI NE MOREM UPRETI DA JE NE BI PREBRALA *O*
OMG RESNO TO JE TAKA PRFEKCIJA DA NIVEČJE *O*
IN TO NI ZGODBICA AMPAK PRFEKCIJA *O*
RES WOOOOW PIŠEŠ THE BEST ZGODBICE KI SEM JIH KDARKOLI BRALA *O*
RES OMG NO TI PIŠEŠ SAME PRFEKCIJE *O*
OMMG NO *O* TO JE VSE TAKO WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW *O*
RES PRFEKT PIŠEŠ TI MOJA PIKICA<33 *O*
Kdo je ta skrivnostni fant?
HARRY JE OMG HARRY STYLES FF JE *O* OMG HARRY STYLES FF JE JUUUJ NO *O*
Kritike: A ME TI ZAJEBAVAŠ?! KOT DA BI BILE PRI TAKŠNI PRFEKCIJI KRITIKE?! NI JIH!!!!! IN JIH NIKOL NE BO!!!!
Pohvale: MISLIM DA SEM ŽE POVEDALA DA JE TOLE PRFEKCIJA!!!!!!!<33333 OMG NO KAKO LAHKO EN ČLOVEK PIŠE TAKO PRFEKTNO ZGODBICO?? OMG IMAMO ŽIV DOKAZ HEHE RES OMG TI PIŠEŠ FENOMENALNO *O* ŽE SAMO ZAČETEK JE TAKŠEN KAKŠNO BO ŠELE NADALJEVANJE *O*
Razpis, mnenje: MISLIM DA SEM ŽE POVEDALA DA JE TO FUCKING PRFEKT IN OMG NO KAKO LAHKO EN ČLOVEK PIŠE TAKE PRFEKCIJE?? *O*
OMG NO PA TI BI MOGLA PISAT KNJIGO KER JE TO PRFEKTNO!!!! *O*
ZDAJ PA DA MI ČIMPREJ NEXTAŠ KER DRUGAČE SE MI BO ZMEŠALO *O*
OMG NO TO JE PRFEKCIJA *O*
Next?<3
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NEEEEEEEEEEEEEEXTIIIIII!!!!!!!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!<3333333
LOVE YOU<333

PA UPAM DA JE DOVOLJ ZA POSVEČEN NEXT??
22. avgust 2014
Hey nika ne meni bo posvetila nextt
ahahha
23. avgust 2014
u172733
u172733
Hahhahaah grl omfg kulk vas ze bere *00* ..... No uglavnem posvečen next dobita nika in nika hwala vama za ta dva prelepa raspisa,pa tudi osem ostalim <33333 nexta trenutno ne morem napisat ker nimam kompa in sm natablci,ki steka in bi bile samo napake<3
Bye bye<3
Xoxo maja
23. avgust 2014
wa wa wa maja is here again with PERF-EKCIJO (x'D) <3
next <3
23. avgust 2014
NEXT
23. avgust 2014
u172733
u172733
Oki vzela sm si enmal časa,pa vam bom napisala nextič na tablci<3 prosim oprostite mi za vse napake,ki jih bom naredla<3
Uglavnem next je posvecen niki in niki,ki sta se tak omfg lepo raspisale<3 btw posvecenga dobi,usaka ko se raspise♥
Res upam da bote po temle se brale,pa da bom dobila še kako novo bralko x'D
Ummm yeah in jst bom pisala na tak nacin kod knjiga. Vsak next bo v tretji osebi,pac tak lazje opiseujes pa use....aja pa za usak next bom napisala naslov kod da je to poglevje x'D yeah i know crazy ideas x'D

Havesomefunbananas<3

~ i'm slowly giving up ~

Mia<3 CHAPTER 1

• PAIN •

Pet čez polnoč.
Ura na polici,sredi skoraj prazne kopalnice,je z kazalci ustvarjala ritem,ki ji je že počasi pipal živce.
Pritisnjena je bila ob mrzlo, skoraj brezbarvno,pusto steno, skozi priprto okno pa je v prostor prihajal mrzel večerni zrak.
Krošnje dreves so na hišo metale strašne sence,kot bi se nekaj ali nekdo poigraval z njihovo domišljijo.
Iglice so udarjale ena ob drugo,in bilo je kot bi se prepirale,ali pele skupaj najlepšo pesem.
Še vedno je deževalo. Dežne kaplje so popolesavale pred njenimi očmi,in udarjale ob steklo.
Na nebu je svetila polna luna,in v kopalnico spuščala ravno dovol mesečine,da je dekle lahko videlo kaj dela.
Počasi si je dvignila rokav svoje majice,ki ji je segala malo čez zapestje,in si ga zavihala na komolcu.
Iz tal je pobrala britvico in jo podržala proti svetlobi.
Kovina se je zalesketala v mesečini in ji za trenutek zaslepila pogled.
Spet jo je spustila nižje in globoko vzdihnila.
Zapestje je obrnila,da je bila žila v njenem vidnem polju,in rezilo približala koži.
Naredila je hiter,a kratek zarez.
Zaječala je,saj ji je skozi roko švignila neznosna bolečina,in se razširila po celem telesu.
Zmajala je z glavo,in to ponovila še nekrat.
Tokrat bližje glavni,včasih nevidni žili.
Spraševala se je,kdaj bo dovolj močna da temu bednemu življenju naredi konec.
A vedno se ji je pred ocmi pokazal njen osem letni bratec, kako teka k njej v objem,ko ga učiteljica pohvali,ali ko dobi novega prijatelja.
Potrebuje jo. Bol kot starše.
Kot mama mu je. Vedno mu pomaga pri stvareh,ga spravlja v smeh in mu daja vedeti da ga ima nekdo rad.
A kdaj bo napočil čas,ko bo nekdo njej pomagal iz te krize?
Jo naredil živeti?
Uživati v vsaki malenkosti,in biti za njo hvaležen.
Očitno Nihče.

Zavzdihnila je,ko so ji prve kapljice krvi zacele kapljati navzdol po roki,kot bi jo hotele objeti.
Bile so temno rdeče,skoraj črne barve.
Glavo je spustila na prsi,in cakala da bolecina popusti.
Po petnajstih minutah,je že sedela na svoji postelji, in si ogledovale rane.
Bile so ji usec.
Kot del nje so bile.
Njene hmm, edine prijateljice.

Ulegla se je nazaj in se zagledala v strop.
Njeno dihanje je bilo umirjeno,in istega tempa (časa),v njenem telesu pa se je odvijal pravi vihar.
Bolečina v roki ni in ni hotela odnehati. Skoraj ni več čutila roke.
Preko zapestja je imela zavezano ruto,da bi opočasnila krvavljenje,a ni in ni ponehalo.
Bilo jo je strah.
Pa je vseeno šla preblizu žile?
Je bila zadnja zareza prevec?
Začela jo je boleti blava,pedmeti okoli nje pa so se zaceli vrteti v krogu.
Počasi so ji veke začele padati,a jih je vedno znova odprla nazaj.
A očitno je bilo preveč.
Zameglilo se ji je pred očmi, zalila pa jo je tema, strašna in nepridvidljiva kot noč.....

~ i'm slowly giving up~

Kako se vam zdi?
Heheh mal sm crapy napisala<3
Kaj se je zgodilo z njo?
Je uredo ce pisem u tretji osebi?
Kritike,pphvale,mnenje raspis?
Aja sej res<3 tista ko se najbol raspise pa odgovori na uprasanja dobi posvecen enxtič

Bye bey banans<3
23. avgust 2014
Kako se vam zdi? omfg popounost kas nora to je prfektn,asdfg ni besed :$$ *0*
Heheh mal sm crapy napisala<3 aj pššt p ne govor bedarij k je popoouno p čist nč drgč!!
Kaj se je zgodilo z njo? padla je v nezavest k je prevč krvi izgubila pol jo bojo p vrjetn u bolnco pelal al pa kei...i guess x''D
Je uredo ce pisem u tretji osebi? ni uredo ampak je prfekt,itak d je najboljš napisana *-*
Kritike,pphvale,mnenje raspis? kritik ni,halo? x''D this is perfection,holly shit i just love it :$ < 3 dobesedno popouna zgodbica me p ful mi je všeč k je glih tka zgodbica o rezanju p to,drgč p maš full dobre ideje pa način kak pišeš omg res popouno,prfektno *0* kt sm že rekla mnenje ful dobra zgodbica,popouna,ni besed lei ti sm neeexti kr komi čakam nasledn next :3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext < 33
23. avgust 2014
u178075
u178075
Kako se vam zdi? Ful dobr
Heheh mal sm crapy napisala<3 Ja mal pa res
Kaj se je zgodilo z njo? Nwm
Je uredo ce pisem u tretji osebi? Jaaaaaaaaa
Kritike,pphvale,mnenje raspis?kritik ni sory razpisat se pa ne morm kr nimam cajta se bom drugič
23. avgust 2014
u178075
u178075
nextttttttttttt
23. avgust 2014
cool
+
N
E
X
T
!
23. avgust 2014
Kako se vam zdi? Kako SE MI ZDI ZJLE BOM PRSLA DO TEBE IN TI ODREZALA GLAVO ITAK DA JE POPOLNOO VSE JE IN NE DRZNI SI MI GROZIT JASNO KAPIS CE NE TE BOTA ASH IN NIALL KAZNOVALA, RAZUMELA!!!!!!!!
Heheh mal sm crapy napisala<3JA RES SI PIZDA, KOT DA BI BLA JS V NJE I KOZI PIZDA NO NA NEK NACIN SM BLA JOUU MAN IN ZJLE MI SPIZDI ZA KOMP CEPROU SI ZE IN MI NAPISI EN DAMN NEXTT FUCK
Kaj se je zgodilo z njo?PADLA JEV NEZAVEST ZARAD POMANJKANJA KRVI FAKK NO KUKO MI LAHKA TO NRDIS PIZDA TI MATERNA OPAA PREVEC GRDE BESEDE AHAHD
Je uredo ce pisem u tretji osebi? ITAK DD JE ZJLE SAM SE ENENKRAT ME To PRASI PA BOS LETELA SKOZI NEBOTICNIK KAPISSS NO JOKE NO BUT I AM REALLY NOT KIDDING IM DEAD SERIOUS
Kritike,pphvale,mnenje raspis?
KRITIKE?
DO YOU EANT A SLAP ACROSS THE FACE MOTHER FUCKERahdah
HOCS BATINE HOCS DA NIALLU PA ASHU POVM KAKO TI RAZMISLAS PA DA TE NE BOSTA VEC MARALE
I DONT THINK SO JA JS TUT MISLM DA TEGA NOCS NO SE PRAV NE SPRASUJ CE JE KJ KRITIK KAPIS AND NIALL JE SE VEDNO MOJ TAKO KOT ASH
Aja sej res<3 tista ko se najbol raspise pa odgovori na uprasanja dobi posvecen enxtič 
KOLK MAS SLOVNICO UPRASANJE SE NAUC PISAT NAPRIMER enxtič SE NAPISE NEXTIČ IN NA KOCU PRIDE TIČ LE OD KOGA ALI OD KATERIH AHAHAH
ZJLE SE TI BOM SE BOLJ RAZPISALA DA BO NIKA DRUG DILLER DOBILA POSVECEN NEB
OUJEAAA MANNN I MEAN WOMEN I DON T KNOE IM HIGH
POHVALE?
LAHKO POVM DA NI DOST CRK AL PA BESED ALI KARKOLI DA BIOPISALO THIS PERFECTION STORY ABOUT HARRY FUCKING STYLES OKEJ NEXTTTTTTTTT
MNENJA?
ALL GA MORM BILJONKRAT POVEDAT AL KUGA AHAHAH NEXTTTT ZJLE IN JA VEM POPOLNO JE SAJ SI TUT TI POPOLNA AHAHHAAH ZJ MI PA NAPIS FUCKING NEXTTTTTT AHAHAHA
RASPIS?
A NISM TO ZE DALA AJA NE NISM OKI NI VAZN IN ZJLE MI BOS ZIH POSVETLA NEXT KA SM USE TOK PRIJAZN IN ZELO NA KRATKO POVEDLA
PONAVLAM TO JE KRATK NEXT TO SPLOH NI RAZPIS TO SO SAMO ODGOVORI NA PREKLETA FUCKING UPRASANJA IN A VIDIS KAKO TI PRIJAZNO POVEM KAKO PREKLETO DOBRA JE TVOJA ZGODBICA IN POSVETI MI NASLEDNJI DSLJSI IN DOLG NEXTTTTZ

Bye bey banans<3
OH AND DID YOU NOW THAT BEY SE NAPISE BYE NE PA BEY IN BANANS SE NAPISE BANANAS NISI VEDLA DA MALO BANANE V ANGLESCIN 3 CRKE CE SO V MNOZINI OKEJ OKEJ SLI SMO Z TEME PREVC
NAJ POUDARIM DA SI NADARJENAAAAA PISATELJICA TK DA KRITIK NI TUKI SO SAM POHVALE IN TO DA MI TEZIS MAJAAA
AMPAK OKEJ NEXTIIII MI ZJLE KOJ OR I WILL KILL YOU THIS MOMENT.
NEXTTTT
N
E
X
T
.
.
.
SE NADALJUJE......
Se ena UPRASANJA ZATE
DO YOU LOVE BANANAS?
DO YOU LOVE ME?
ARE YOU INSANE?
IKNOW IM GENIOUS.
YOU ARE TO ALRIGHT
LOVE YOU BABE.*
23. avgust 2014
suuuupr! Res mi je ušeč . . . supr pišeš čimprej nexti!!!!! AAAAAAh prou vsa sm na trnih ka se bo zgodl Drgač pa L.O.V.E. I.T.!
23. avgust 2014
+nova bralka
23. avgust 2014
u100166
u100166
Waw!
NEEEXT! <3
23. avgust 2014
u172733
u172733
Še kak next?
23. avgust 2014
Nexttt
maya im crazy with you
dj nextiiiii
23. avgust 2014
u172733
u172733
Hhhahah sej bi magari sam ka lahk nw,m še dve novi bralki,al pa stari kos e nista komentirale neki napiseta?<3333 juj im sad a little bit;(
23. avgust 2014
Why is my babe sad?
23. avgust 2014
Kako se vam zdi? hmmm POPOLNO ... OMG GURL WHAT IS GOING ON *-* I CAN'T EVEN ... I CAN'T

I MEAN DAFAK I AM SOOOO SAD ... IN POL SI ME SPOMNILA DA SI TI ŠLA TUDI SKOZI TO
LET'S JUST CRY *CRYING LIKE AN EMO* <---- LYING XĐ

IT IS JUST TOOOOOO SAD AND PERFECT FOR MY EYESSSSSSSSSSS *OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO*

Heheh mal sm crapy napisala<3 <------- ARE U FAKING KIDINN' ME? O.O U WEIRD -.- TO JE POPOLNO *0* I MEAN I AM OBSESSED WITH IT
TOLIKO LJUDI TI NAPIŠE NEXT, DA SPLOH NE VEM ČE SI GA NAPISALA -.- mislim to je zate dobro zame pa ne xđ

Kaj se je zgodilo z njo? WELL PREVEČ KRVI JE ZGUBLA .... DUHHHHHHHHH XĐ
MENI SE MALO MEŠA GURL XĐ AHAHHAHAHAHAHHA OK ZAKAJ JAZ TO ZDJ GOVORIM O.O

Je uredo ce pisem u tretji osebi? NE ...

POPOLNO JE *-*

Kritike,pphvale,mnenje raspis? HMMM NE VEM ČE JE TO RAZPIS
KRITIKE ... ŽENSKA SE TI MEŠA ALI SI PREVEČ DOLGO SPALA NA ENI STRANI <---- DAFAK AJAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAHAHHAAHHHAHAHH XĐ
POHVALE:
TO JE SUPER DIPER POPOLNO *OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO*
HMM NE VEM ČE NAJ NAPIŠEM NEXT ;P
SEVEDA GA DOBIŠ <3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *0*
23. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg