Forum
u147803
u147803
To bo moja prva zgodbica, ki se bo šla od 4 mrtvih najstnikov in živi punci Darini.
upam da jo boste brali.:*

prvi next.:*

Najprej sem zaslišala treskanje vrat v vetru. To me je prestrašilo, saj nisem niti vedela, da med temi drevesi, daleč stran od mesta, stoji hiša. Umiri se, srce, sem pomislila. Darina, punca, vzemi se v roke! A v tistem trenutku bi me prestrašil že padec lista iz veje. Bilo je 2 dni po tistem, ko je umrl Phoenix.
Vrata so treskala, meni pa je razbijalo srce, na tistem hribu sem nekaj iskala, a še sama nisem vedela, kaj. Zakorakala se na vrh in pogledala čez greben. Pred mano je bila stara, lesena, razpadajoča hiša z verando, velikim starim skednjem in enim tistih okroglih zbiralnikov vode na zarjavelih, propadajočih nogah. Pred zapuščeno hišo je bil parkiran tovornjak z vdrto streho, z njega so viseli odbijači. Okoli verande je rasla do kolen segajoča rumena trava. Vrata skednja so bila tista, ki so loputala v vetru. Odpirala so se in zapirala, vsakič ko se je vanje uprl veter. Mnogi obiskovalci bi se že zdavnaj obrnili in odkorakali stran. A ne jaz. Bila sem izgubljena in sem iskala odgovore na vprašanja o ljubezni, izgubi in pomenu življenja. Darina na raziskovalni nalogi, bi lahko rekli.

upam da vam bo všeč)))
25. avgust 2013
u106993
u106993
next
25. avgust 2013
u127239
u127239
next
pa a bi se prijavila
http://www.igre123.com/forum/tema/new-zeland-next-top-model/60991/
plis pa sori
pa nujno NEXT
25. avgust 2013
next!¨!
res, ful dobra zgodbica
26. avgust 2013
u147803
u147803
hwala
26. avgust 2013
u147803
u147803
drugi next:

Kako to, da so v le letu dni umrli štirje moji sošolci z ellertondke srednje šole? Jonas, Arizona, Summer in zdaj še Phoenix. Hočem reči, kako nenavadno in tragično je to. Vse je na smrt prestrašili, vam povem.
In zadnji Phoenix je zlomil moje najstniško srce. Zaljubljena se bila v tega fanta; pravzaprav je bila ljubezen na daljavo. Potem pa sva bila dva prečudovita meseca par. Rože, ki sem jih prinesla njemu v spomin na mesto, kjer so ga zabodli, so bile klavrne. Na traku je pisalo: Večno te bom pogrešala, z vso ljubeznijo Darina, a besede niso niti približno
odtehtale tistega, kar sem čutila.
Namenila sem se k tistim treskajočim vratom skednja, po tem pa sem si nameravala ogledati hišo duhov. Želela se vstopiti in videti, kako so ljudje živeli kakšne krožnike so postavljali na mizo, na kakšnih stolih so sedeli.
A najprej skedenj. Vrata so bila bila ogromna in in skupaj jih je držalo na stotine zarjavelih
žebljev. V notranjosti je bilo temno. Na kljukah se videla se videla viseti stare konjske uzde, par zaprašenih usnjenih povrhnjih hlač,nekaj s pajčevino pokritih grabelj in krtač.
In sredi skednja so v krogu stali ljudje in mrmrali pesmi fantu, ki je stal pred njimi. Strmela sem v prizor in nisem mogla verjeti svojim očem. Fant sredi kroga je bil Phoenix, slečen do pasu in tako resničen kot jaz sama.
Phoenix, ki je umrl zaradi vbodne rane med ramenski lopatici. Nož je presekal glavno arterijo in izkrvavel je do smrti.
Starejši moško s sivimi lasmi je stopil na sredino kroga in na ramena mojega mrtvega fanta položil roke.
"Dobrodošel v našem svetu," je rekel.
Bang! Vrata za mano so se s treskom zaprla. Pomislila sem, da se mi bo ustavilo srce.
26. avgust 2013
u127239
u127239
next
27. avgust 2013
u106993
u106993
next
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
u147803