Forum
To zgodbi piševa jaz in Blebleble
Styles girl -Emma
Blebleble -Annie
Prosiva, da neprimerne komentarje zadržite za sebe.
Začetek:
Hej. Sem Emma Wallace, stara sem 16 in pol, počasi bom 17. Živim z mamo in starejšo sestro Aisho. Mama in očka sta ločena.
Me:

Dovolj o meni. Ravno sem končala 2 letnik gimnazije. Žal še ne vem kaj bi bila po poklicu. Zdaj so seveda počitnice. ''Em! Pridi'' zakliče mama iz spodnjega nadstropja. Hitro vzamem moj tel. in zbežim dol po stopnicah.
''Aisha ne gre?'' vprašam.
''Ne. Šla je ven s prijateljicami'' reče mama. Sedem se v avto in si v ušesa vtaknem slušalke. Poslušam različno glasbo, najbolj pa 1D. Z mamo greva na obisk k Annie. Ona je moja zelo dobra prijateljica že od otroštva. Ko se pripeljeva naju že pozdravi njen labradorec car.
''Zdravo Carek'' rečem ljubkovalno.
''Hej'' reče Annie iz vogala.
''Koliko je že zdaj star?'' vprašam.
''6 let. Pridi greva noter'' reče. V kuhinji vzame njen laptop in ga odnese v njeno sobo. Nekaj časa googlava, potem pa se naveličava.

''Sem slišala, da greš drugi teden v London'' reče.
''Ja. Z Aisho greva na 1D koncert, potem pa še nekaj časa ostaneva tam'' rečem.
''1D. A to so tisti čudaki?'' vpraša.
''Niso čudaki. Oni so največji cukerčki na celem svetu''
''Potem pa že''
**********************************************************************************************

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. avgust 2012
neeext
28. avgust 2012
u84822
u84822
neeeeext!
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
next!!!!!
28. avgust 2012
Neeeeeeext
28. avgust 2012
Blebleble nexta zdaj počasi
28. avgust 2012
Next
28. avgust 2012
u105493
u105493
neeeext
28. avgust 2012
u100024
u100024
next
28. avgust 2012
neeeext
28. avgust 2012
Evooga next:

Hej! Sem Annie. Stara sem 19 let. Sem Emmina zelo dobra prijateljica poznava se že od otroštva. Imam še enega brata. Z mamo in očetom in z psom Carom živimo v mirni vasici. Trenutno z Emmo sediva za mojim laptopom in se zraven pogovarjava . Nonstop mi razlaga samo o 1D. Kako se veseli, da z svojo sestro odpotujeta v London na njihov koncert. Jaz osebno nisem njihova največja fenica ampak nisem njihov hejter. So pač sladki fantje z lepim glasom, o katerih sanjajo vsa dekleta. To je resnično preveč drame zame. Ne morem sanjati o Zaynu če vem, da ga ne bom nikoli spoznala. Seveda Emmo učim, da je vse mogoče, zato tudi ona mene vedno opozarja na to.

Jaz:

Emma je dobesedno obseda z 1D in še posebej z Harryjem. Pomoje ve na pamet njegov cel življenjepis. Zaradi nje so zdaj že meni rahlo prirasli k srcu. Zelo sem vesela za njo, da so se ji končno uresničile sanje. Že kake pol ure govoriva o One Direction.
''Annie?'' vpraša Emm
''Ja Emm?''
''OMG. Kaj naj imam oblečeno na koncert'' zakriči Emma.
Joj ne že spet o tem koncertu.
''Emm vbistvu je vseeno kaj oblečeš, tam bo na miljone deklet. Ni važno. Nihče te nebo opazil'' rečem. Žalostno pogleda v tla.
''Zdaj pa midve z mamo greva'' reče, ko zasliši, da jo mama kliče
''Ja, dijo. Se še kaj vidiva''

(Čez en teden) .... Še malo do koncerta v Londonu. Zazvoni mi telefon. Bila je Emm in................

Dne 28. avgust 2012 12:34 je nuša cigler napisal/-a:
''Annie?'' vpraša Emm
''Ja Emm?''
''Emm vbistvu je vseeno kaj oblečeš, tam bo na miljone deklet. Ni važno. Nihče te nebo opazil'' rečem. Žalostno pogleda v tla.

(Čez en teden) .... Še malo do koncerta v Londonu. Zazvoni mi telefon. Bila je Emm in................

Neeeext?
28. avgust 2012
u84822
u84822
neeeext!
28. avgust 2012
sorte tam sem se menla z sestro pa je po nesriči se ono not se opravičujem!
28. avgust 2012
u105493
u105493
neeeeext
28. avgust 2012
Evooga next bi mogu bit v bistvu tako: Še enkrat se opravičujem-.

Hej! Sem Annie. Stara sem 19 let. Sem Emmina zelo dobra prijateljica poznava se že od otroštva. Imam še enega brata. Z mamo in očetom in z psom Carom živimo v mirni vasici. Trenutno z Emmo sediva za mojim laptopom in se zraven pogovarjava . Nonstop mi razlaga samo o 1D. Kako se veseli, da z svojo sestro odpotujeta v London na njihov koncert. Jaz osebno nisem njihova največja fenica ampak nisem njihov hejter. So pač sladki fantje z lepim glasom, o katerih sanjajo vsa dekleta. To je resnično preveč drame zame. Ne morem sanjati o Zaynu če vem, da ga ne bom nikoli spoznala. Seveda Emmo učim, da je vse mogoče, zato tudi ona mene vedno opozarja na to.

Jaz (Annie) :

Emma je dobesedno obseda z 1D in še posebej z Harryjem. Pomoje ve na pamet njegov cel življenjepis. Zaradi nje so zdaj že meni rahlo prirasli k srcu. Zelo sem vesela za njo, da so se ji končno uresničile sanje. Že kake pol ure govoriva o One Direction.
''Annie?'' vpraša Emm
''Ja Emm?''

28. avgust 2012
Kej z nušo si se pogovarjala? Ke mi nesi povedala. Ona je zej v Franciji ne?
28. avgust 2012
ja pravi da te pozdravla.. pa ni v Franciji ampak v Nemčiji jooj
28. avgust 2012
aja...........sem pozabla
28. avgust 2012
u81497
u81497
next!
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u104143