Forum
jaz sem miha in star 9 let.
1.poglavje
Mama me zbudi da nebi zamudu šole.za zajtrk mi pripravi kakv in kruh kot vsaki dan.ko pridem v šolo vidi dva sošolca ki se tepeta.Jaz rečem naj dajo mir če ne jih grem zatožit.njih pa jih ne briga.šev sem povedat učiteljici.ko je prišla so vsi tiho v miru sedeli za klopi.rekel sem ji da so
se pretepali a ona mi ni verjela.ko je bil naslednji odmor sta se spet tepla.a nekaj mi je bilo sumljivo.skozi okno sem videl en obraz,ki je to slikal.poklical sem učiteljico a ko je prišla je že izginil.moj oče je bil eletričar in je nastavil kamrco.ko je bil naslednji odmor se je spet prikaza.
delal sem se kuda ni ničmed poukom smo pogledali in videli da je eden ot največjih tatovoh na svetu.povedli smo to policiji in ona je prišla v šolo.preoblekla sta se v nadnega čoveka in videla tisti obraz.popoldan sem šel k enemu sošolci ki se je brcal.jaz mu rečem:veš da sem videl en obraz ki te je slikal ko si se ti tepe!on pa kuda ni nič. drugi dan ga nibilo v šoli.bal sem se da ga je vjel tisti človek.rekel sem učiteljici da pomoje ga je vjel tisti človek.no že spet smo poklicali
policijo.šli so v njegov dom in zagledali otise.ugotovili so da je bil tisti človek in še en drugi.
zagledali so tudi kri potleh.po moje je lahko umoril še očeta ali mamo. policija je odprla vrata od
kopalnice in videla njenega očeta in mamo zvezana skupaj in vsa krvava.policija se je ustrašila in takojpoklicala rešilce.nekaj je švignilo a policija ni videla.bil je tisti tat.zagorelo je.eden od policajev je poklical še gasilce.pogasili so ogenj a ni nobeden zorel.zagledali so bombo ki jo je
vrgel tisti tat.eden iz policajev je šel za njim.sledim mu je z avtom.on pa je zdirjal in vse se je zakadilo in policaj ga je izpustil.videl je samo da je šel na desno.drugi dan je šla policija v tisto
pot ko je šel tisti policaj.po poti so videlikrvavega človeka a je še govoril.uprašli so ga kam je šel tisti avto .vedel je in prišli do tiste hiše.vstopil so in nobeden ni bil v tisti hiši .pregledali so vse in je počila bomba .umrli so vsi policaji.jaz sem šel nasprehod z psom in videl kako je zagorela in kako je švignil avto.s sabo sem imel telefon in poklical sodelavce od tistih policajo,gasilce in rešilce.nter v avtu sem zagledal mojega sošolca privezanega na avvtu in lepilni trak na ustih.
prosil sem soseda da mi posodi kolo...

lahko nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. januar 2012
rabim 3 nexte
09. januar 2012
next
09. januar 2012
še 2
09. januar 2012
še 2 next-a
10. januar 2012
2.poglavje
on mi je dovolil.s kolesom sem se odpeljal zat za njim.bilo je zelo napeto.ustavil se je in začel streljat v mene.nato je iz grmaprišel še en tat in sta me zgrabila.upiral sem se a meje klofnil po lici in mi ukazal naj zaprem usta.mojega sošolca in mene so vrgli v ječo.bres hrane sem bil.nisem mogel gledat mojega sošolca .nato sem poklical po telefonu mojo mamo in očeta .nista se mi oglasila.pomoje sploh nista vedla kje sem.
v tej ječi je bilo okno.proval sem ga razbiti.razbil sem ga.ušel sem domov a nobeden mi ni vrjel kaj se mi je zgodilo.slikal sem se po telefonu.pokazal sem to sliko mami.nato so mi vsi vrjeli a moj sošolc pa še tam trpi.drugi dan sem zaslišal en zvok.prihajal je iz omare.odpru sem omaro in notraj sem videl mrtvega okostnjaka.zacvilil sem.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!.v sobo je hitro pridrvela mama.in me uprašala:
kaj je to!?.nevem.pomoje me eden zasleduje sem odgovoril mami.to smo povedli tudi
očetu in zmenili smo se da bojo vsi prespali pri meni.naštimali smo tudi kamrso če slučajno bomo zaspali.ko je prišla noč smo vsi šli v mojo sobo.jaz sem spal na postelji.
mama se je skrila pot pisalno mizo tata se je šel skrit za vrata in sestra pa pot posteljo
ob polnoči se je prikazal.vzel je kostkota iz omare in ga postavil pred moje oči.bil je zelo strešen.tata je imel fotoaparat.slikal ga je in se prikazal iz skrivališča.primazal mu je eno klafito in mu vrgel dol masko.bil je moj stric.nisem vrjel.to je rekel moj tata.
pogledali smo na kamrco in videli da ni. bil je tisti ki me je vrgel v ječo...
10. januar 2012
3.poglavje
kosem prišel v šolo sem to kar se mi je zgodil povedal mojemu najboljšemu sošolcu.
kot vedno mi nobeden ne vrjame in tudi on mi ni.dokazal sem mu.ko smo šli na odmor sva šla bolj proč od drugih.a šola je bila ograjena.kar na enkrat pride en moški z motorjem in še moj sošolc ki so ga mučili.to je on.rekel mi je pridi pridi pokazal
ti bom cristtano-ta ronaldo-ta.jaz reč ne.pridmi če ne te bom tako zadavil ko tega človka prvezanga na motorju.hitro sva tekla. saj smo se učili v šoli od nasilja.no vidiš
sem mu rekel.njega ga je prijael strah da bo ga ukradel.po obrazu je bil normalen.
saj je bil razvajen.jaz se sploh nisem bal saj so ga videli moji starši.rekel sem mu da nebo povedal nobenemu sošolcu ker me podo zajebavali.drugi dan se ne čudim ker so vsi vedeli.prvi ki me je zagledal je bil največji na celi šoli.neverjamenti da so te tako mučili.no spet sem mu dokazal tako ku mojemu sošolcu.on se tudi ni bal ker je mel doma brzostrelko saj ga je lahko ubil....
15. januar 2012
4.poglavje
počitnice!!! sem zaklical ko sem ustal da se je moja sestra zbudil in kar šla zbudit mamo in ji povedala.danes gremo gledat ubuti maček v 3D.ko smo vsi ustali in se odpravili v ljubljano.vozili smo se 2 uri.kar naenkrat zaslišim policijin glas.pogledam skozi okno in videl avto ki prehitava vse avte na avto csti.to je on!!zakličem.kdo? so uprašali.
ja uni morilec.bilo me je malce strah saj se je tudi on odpravil v ljubljano.ljubljana je veliko mesto zato se lahko izgubim.prispeli smo pred dvorano 3D.kupili smo vstopnico.in šli v kino.vsedli smo se v prvo vrsto.film se je začel.nasredini filma smo slišali tolčanje po vratih.odprle so se in tekel je morilec z vrečo 500$ policija pa zanjim . pokvarili so nam film.odpravili smo se domo saj je bilo mamo strah za nas otroke.škoda je bilo evrov.imeli smo psa jazbečarja ki je bil vreden 5000$.tudi če je toliko bil vreden smo ga kupili saj je bil zelo luškan.drugi da je jazbečarka rodila. bila je punčka.rodila je 7 psičk
in 5 psičkov drugi dan.smilila se mi je a drugi dan je bila boljša.bilo je groznogo smo jih peljali na sprehod.no jaz sem se bal da bi jih do ukradel a jih ni prišel sem srečno domov.odločili smo se da jaz in sestra ga bomo peljali spomladi in poleti in mama ali oče pozimi in jeseni.
15. januar 2012
5.poglavje
ko je prišla zima smo se ubuli in oblekli kombinezon in šli ven.sankali smo se po velikem
hribu,se kepali in drsali.začeli smo se kepat z mojimi bratrancami in sestročnami in s sestro.nenadoma mi eden vrže kepo iz ozada.meni se je zdelo nekaj sumljivo.pomoje
je bil tisti murilec.povedal sem vse setričnam in bratrancem oni so mi vrjeli.še ena kepa
mi prleti v hrbet.morilec!!!zdaj nas hoče prisiliti naj gremo k njemu se kepat da nas bo pole ukradel.za drevesa vidim kapo.vzemem palico in se pribljižujem drevesu.pridem do drevesa .imam palico pripravljeno nato vidim očala na nosu.to je moj tata sem zaklical.
ukaual sem mmu da nesme tako strrašit čene bom pa od straha crknu.šli smo na kosilo.
bilo je zelo dobro.pica,kalamari.dunajski zrezek in gobova juhica .ta dan gremo na morje.tam bo toplo.šli smo v piran.za 3 dni bomo prespali v hotelu.ko smo prišli smo šli takoj v hotel saj smo vsi hoteli videt kako je v sobi.vstopili smo in bilo je zelo majhno stanovanje.no te 3 dni bomo potrpeli.kosmo prišli smo se takoj oblekli kopalke in šli na plažo.bilo je zelo čisto morje a vse je bilo nabasano.za ponoret.šli smo na drugi konec ta pa ni bilo nobenega.nabavili smo si ladjo in šli po morju.šli smo lovit ribe.ko smo prišli z ladjo na obalo smo prešteli ribe.56478 smo jih ulovili.nekaj jih bomo tudi prišparali ali jih bomo dali nekaj v akvari.za vičirjo je bila slastna pojedina.
samo ribe.njami!!odpravili smo se domov.spet avtocesta sem si misslil.čez nekaj ur smo prispeli.tako sem objel...
16. januar 2012
6.poglavje
sobjel psa.odpravili smo se v stanovanje in vse pospravili iz potovalk.Noni smo povedali da smo ujeli zelo veliko rib in ji tudi pokazali.za vičirjo smo imeli ribe saj so nam še ostale.Nekaj smo jih dali naši noni.Mama
je imela okoli vratu privezano zelo dragoceno ogrlico in na prdtu srebren prstan.Jaz sem pogledal k sosedovi hiši in videl da nekdi kuka skozi okno povedal sem takoj mami in tatu a preden ko sta pogledala
je že izginil.Prišel bo krast sem rekel tatu in mami.Šli smo spat.imali smo zelo udobno napravljeno posteljo a jas nisem mogel zaspati.Že ob polnoči se komaj zaspal a sem nekaj zaslišal.Ustal semin šel pogledat.videl sem enega človeka ki je brskal po maminem
predalu.Iskal je tisto verižico in prstan.Mama ni nič slišala.Jaz uzemem stojalo in ga kresnem po čebuli.Takoj je izginil saj ga je bolelo.Upam,da mi bosta mama in tata verjela...
20. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg