Forum
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Jelou, tole bo moja 3. Zgodbica (eno sem umes nehala pisat) in čeprou bo BEDNA do fula, jo bom pisala, ker moje zdejšne bralke ustrajajo da jo objavm…

Tole je moja 1. Zgodbica, čeprov še ni dokončana...
https://www.igre123.com/forum/tema/sms-love/25894/
.............................................................................................................................

Sesedla sem se na tla in solza mi je spolzela po licu. Nato je prišla še ena in še ena. Kmalu mi je po licih drl slap solz, ki jih ni bilo mogoče ustaviti. Z roko sem si poskušala obrisati mokra lica, a sem dosegla le, da se mi je na rokavu jopice ostal madež maskare, ki se mi je zaradi joka razmazala po obrazu. Še zadnjič sem prijela njegovo hladno belo roko in ga poljubila na čelo. S težavo sem pokimala zdravniku in ta je pokril njegovo mrtvo telo z belo rjuho in bolniško posteljo odpeljal iz sobe.
»Rebecca!!!!! Vstani!!! « se je iz spodnjega nadstropja zadrla Angelina, moja mačeha. Mame ne poznam, saj je odšla ko sem bila še majhna. Spomnim se tistega dne, ko mi je rekla da samo skoči v trgovino, a se ni nikoli vrnila iz nje. Tako sem ostala sama z očetom in mlajšo sestrico. Ko sem bila stara deset let, se je oče zopet poročil z Angelino.
Z težavo sem se spravila iz postelje in odšla v kopalnico. Z jutranjo prho sem si izprala zadnje kapljice potu in solz, ki so ostale na mojem telesu. To se ponavlja vsako noč. Spomini na njega me lovijo čeprav jih poskušam pozabiti. Skušam jih izbrisati iz svoje glave, pozabiti na vse njegove besede, njegove dotike in njegove poljube. A jih ne morem. Vsakič ko jim pobegnem, zopet pridejo nazaj še močnejši kot prej.
Stopila sem izpod prhe in si poskušala razčesati moje razkuštrane lase. Za silo sem se uredila in odšla v spodnje nadstropje. Tam me je že čakal jagodni smotthie. Tako se dogaja vsako jutro. Oče in Angelina odideta v službo, mene pa pustita samo z zajtrkom. Tako mi ni preostalo drugega, kot da sem pograbila smotthie in se odpravila proti avtobusni postaji. Čeprav imam do šole peš le 15 min, se raje vozim z avtobusom. Razloga sta dva, oziroma sta bila. Prvi je, da imam karto tako ali tako zastonj, ker jo plača šola, drugi pa ni pomemben. Nič več.
Šole ne maram preveč. Prav nasprotno: šolski prostori, polni dijakov, so zame nočna mora. Veliko raje sem sama v svoji sobi in pišem. Zgodbe, pesmi… kar koli. Skrbno jih imam spravljene v vseh možnih predalih in jih ne pokažem nobenemu. Bral in videl jih je lahko le on. Spodbujal me je naj jih komu pokažem ali objavim. Eno pesem sem mu hotela posvetiti za rojstni dan. A kaj ko je….ahhh, to zdaj ni pomembno...

jaz-Rebecca:

njen fant-usodo in ime izveste pozneje (tiste k že veste ni treba izdt):

............................................................................................................................eko tuki ste izvedl mau več pa pride….no kok nextou mislte, de si zasluž???

Čeprou je bedna (to je dejstvo) me usen zanima kakšen se ti zdi uvod in ali jo boš brala??? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. marec 2012
ITQ DA JO BOM
ČE SM UNO SMS LOVE
BOM TO TUT
PA MOGOČE VEM KER JE TA FANT NO PČ KOK MU JE IME
08. marec 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
svetovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všeč zelo!
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
pretiravatA!!!!!! ABSOLUTNO, sam usen hvala... < 3
08. marec 2012
1. zapomni si da NIKOLI ne pretiravam!!!
2. ta zgodba je res carska.........
3. res kje si dobila tako svetovno idejo???
4. boggaaaaaa Rebecca.......
5. Da mi nextaš!!!!!!!!! ker je ta zgodba megaultrafantastičnocoolsuper!!!!!!!
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
pučak noo...sei sm šele začela
08. marec 2012
A je to pomembno?
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
jaaaa.....nč ni napisan še...
08. marec 2012
u73373
u73373
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw nextej ! aja pa poslušej Pando2000 kr pomoje ve kaj govori in se strinjam ss njo < 333333333333
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Me Against The World....dejansko sm zdele...
08. marec 2012
Ja pa je!!!!!!! 1. del!!!!!!!!!
Celo nekdo se strinja z mano......zanimivo vidiš?
08. marec 2012
u73373
u73373
hahahha itak da se
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
nikiicaBauBau-----------> pa zahvalte se ji ker me je prpelala do naslova...drgač bi zgodbica bla objavlena šele jutr....
08. marec 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Hvaaaaaalaaaaaaaaa < 3333333333333333333333333
Ti pa----> next now!!!!!!!!!!
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
JUTR!!!!!!!!!!!! al pa člo med vikendom...
08. marec 2012
padaj............
no prav! jutri!
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
zmenen.....
08. marec 2012
ok.......
08. marec 2012
u73373
u73373
psndaaaaaaaaaaaaaa ( alohku brez unih cifr )
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahah mwa mwa < 3333 lubica ti mi pa nextej < 333333333
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Dekleta, hodimo po hiši med umivanjem zob. Kadar se tuširamo hkrati beremo etiketo na plastenki šampona.
Smejimo se svojimi šalam preden jih povemo drugim.
Ne potrebujemo ure, imamo mobilni telefon.
Sovražimo, ko nam veter pokvari frizuro.
10-krat na dan gledamo v hladilnik, čeprav ne bomo ničesar vzele ven. Dogaja se, da pokličemo svoj mobilni telefon, da ga najdemo.
Gledamo na uro in moramo zopet pogledati, ker smo pozabile, koliko je pokazala. Obračamo blazino, da spimo na hladni strani.
Pred spanjem preštejemo, koliko ur bomo spale, ampak zaradi takih malenkosti smo dekleta nekaj POSEBNEGA ! (:
Nalepi si na zid če si ponosna, da si punca. (; ♥

Js sm pa mislna de sm čudaška....lol
08. marec 2012
next!
08. marec 2012
Aaaaaaaaaa!
Ker svetoven začetek!
Ušeeč mi jeee!
Jstt..ahhh..jst sm se že zalubla v tole zgodbico
Neeexti miii! (:
08. marec 2012
u80068
u80068
Neeext.!
08. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Nessy pa pretiiiiiiraaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaaa!!!! Hvala usen usem... < 3
09. marec 2012
Nikoliii lizika < 3 ! (:
09. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
ni vidt...
09. marec 2012
A maš vid pokvarjen? o.O
09. marec 2012
NUJNO NEXT
09. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
ne še predobr vidm, pa bi rada mela očala...
09. marec 2012
Vrjemi da ne..
Z njimi so sami problemi (:
09. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg