Forum
u153581
u153581
▲▼ Hojla! Ja, odločila sem se napisat mojo novo zgodbico….napisala sem jih že nekaj mislm da tri, in jih še vedno pišem, linke vseh treh zgodb poste imeli, na koncu; vedno sem vesela kšnga novega pralca ali bralko!
▲▼ Nextala bom, vsak petek
▲▼ Prosim te, da ne oglašuješ ker bom vračala, pošlji mi na zs
▲▼ Če ti kaj pri zgodbi ni všeč, obdrž nesramne komentarje zase, prosm
Pa mislim, da je to to……gremo k zgodbi! Upam, da vm bo bila všeč, vas pa upozarjam, da ni taka kot pričakujete, je FF…….ma sm že filozof postala!
Linki:
pišm z mojo bff:
~¤~ https://www.igre123.com/forum/tema/so-please-don-t-judge-me-for-who-i-am...-ff-one-direction-(zayn-in-amp-louis)/64072/
sama pa pišm te 2:
https://www.igre123.com/forum/tema/can-you-feel-me-when-i-think-about-you-1d-(one-direction)/63465/
https://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3-i-can-t-live-without-you-can-you-live-without-me-(1d)/63179/
▲▼ Pa ne me pozabt dodt za prjatlco
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Leto-2054

▼▲Nekdo▼▲

Trikrat zakopani. To smo mi mrtvi. Vi ljudje pa preprosto mislite, da gremo v nebesa. Kakšna nebesa!? Šele, ko si mrtev se zavedaš, kaj to pomeni. Vi se od nas poslovite, in živite naprej brez nas, dokler se nam čez nekaj let pridružite; nekateri prej nekateri kasneje. Mislite, da odidemo za vedno toda se motite! Vedno smo nekje, nekje v podzemlju, ali pa v mestu, vendar nas nikoli ne opazite…..najbrž tudi zato ker se vas mi ne spomnimo, živimo le v vašem spominu. Vsak dan prečepim v sobi, z drugimi. Lahko se premikam, momljam, jem toda nikoli res nikoli ne moremo govoriti, pa če si še tako zaželimo. Če hodimo se premikamo počasi, večinoma šepamo, se zaletavamo drug v drugega, brez da bi se opravičili ali karkoli rekli. Iz prejšnjega življenja so nam vstale besede, ki jih komaj zamomljamo. Toda, če smo mrtvi, kako to da smo živi? Nisi živ nikoli, ne boš bil ko si enkrat prebujen. Ne spominjaš se svojega življenja ali imena, vse kar si kadarkoli poznal je izginilo in v tebi pustilo praznino. Tako tavamo, smo izgubljeni….tako nas vi imenujete »izgubljeni«. Velika razlika je med živo in ne živo naravo. Dolgo ste mislili, da se svet vrti samo okoli rastlin, vas-ljudi in živali, toda nikoli nisi pomislil kaj se zgodi, ko umreš. Dopovedujete si da se boste videli v nebesih, pa to je ena velika debela laž! Nebesa ne obstajajo! Nič ne obstaja! Vse kar je živo samo še tvoje telo. Lahko se premikaš, dihaš in ješ, toda nič te ne bo spremenilo. Bil boš vedno tisti, del ene celote »izgubljenih«. Lahko lovimo, se preživljamo z krvjo, ki nas ohrani žive-čeprav smo mrtvi. Malo kdaj se zgodi, da gremo in se prikažemo pred vami,….redko kdaj se zgodi da tudi pijemo vašo kri. Jemo mrtve podgane, komu mar za čustva ko jih nimamo….smo mrtvi.
Legende so nas skozi leta poimenovala zombiji, vampirji…..toda niso, kot mislite. Nismo razklani ali lačni možganov! Naša oblika telesa se ohrani, obraz je enak le da se poteze izostrijo, naše oči pa postanejo temne, črne kot praznina. Naša kože je bleda, lahko bi rekli da sivkasta, ustnice pa so blede, modre, skoraj že vijolične. Lahko bi rekli, da smo kot ste rekli, le da lepša slika, vsega kar si vi predstavljate.

več izveste naslednjič!? kako se vam zdi?
pa potrebujem 5-6 nextov do petka potem pa dobite nadeljevanje. hvala :* <333
19. november 2013
Neeeeeext super je
19. november 2013
u69203
u69203
Next!!!!
+Še ena ful fajna zgodbica!!! I LOVE IT
19. november 2013
neeeeeeeext!
+ supeeeeeeeeeeeer jeee < 3
19. november 2013
DO PETKA pa kaj smo ti nardil da nas tko mučš? no kakorkol NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
19. november 2013
u150952
u150952
neeeeext + I like it ;3
19. november 2013
neeeext
19. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
Še ena FUL dobra zgodbica;D(pa a je to slučajno kej povezava s tistim filmom Warm bodies?)
19. november 2013
u153581
u153581
S kerim? Ne poznam ta film.
19. november 2013
u153581
u153581
αѕкуα- yes i am evil! ....mogoč sm pa anglčk, pa nextam ze jutr ....MOGOČE...
U never know
19. november 2013
Am pč en film je nov, pa skor čist isto en na začetku tko opisuje kukr si ti začela zgodbico pa sm mislna da je kej povezan..........sam tvoja zgodbica bo zihr stokrat bolša od unga filma;*
19. november 2013
u153581
u153581
Aja....nism vedla. Ga bom pogledala, k bom mela čs
19. november 2013
u120926
u120926
........................................................................................................................................................................................................................................love it! ........................................................................................................................................................................................................................................
20. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext o bog ka se mi spraviš pisat naslednji next

kok sem lahko izpustila toto prfektno zgodbico?
20. november 2013
Neeeext
20. november 2013
u153581
u153581
▼▲hvala, mogoče pa dans le bo naxt ....idejo sm dubila ob poslušanju te pesmi, pa nasplošno sem hotla neki drugačnga; neki kar še niste bral in neki kar vm bo blo ušeč, tok kt vidm mi je z epilogom uspel... ne vem če mi bo uspel use nextat ker mam še tri druge zgodbice; mogoče se bom mogla dons kšni odrečt, da bom lahko to nextala :/
my inspiration......
▼▲

▼▲ odločila sm se da nextam dons to zgodbo pa še in-lt-3-i-can-t-live-without-you-can-you-live-without-me-(1d).....jutr pa drugi dve; bom še vidla...
hvallllla!<33 nexta pa prideta kasnej
20. november 2013
u153581
u153581
Ps- vem, d je to velika prošna samo a bi mi to zgodbico, kera pomagala oglašvt ? sorry, pa hvala v naprej
LOVE YA! <333
20. november 2013
neeeext + nova
20. november 2013
pa bom brala tvojo zgodbicoo

+ neeeeeeeext ! super jee: )
20. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
20. november 2013
neeeeeeext super je
20. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
+nova bralka
20. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka fuuuuuuuuuul dobra zgodbica!!!
20. november 2013
u138043
u138043
next+nova bralka
20. november 2013
u153281
u153281
Nnneeeeekkkšštt!!!
20. november 2013
se prosim prijavte
nujno rabim tekmovalke
če se boš hvala!