Forum
σριѕ:
moje ime je Kayla.
Stara sm 17 in živim v Los Angelesu.Živim pri starših in imam starejšega brata, ki poje v bendu.Letošnje počitnice bom preživela zravn njih v potovanju po Evropi in koncertih.
jst

...
DRING DRING budilka mi kot vedno zvoni ob 6
dans je edini dan ko se veselim šole saj je zadn dan.
Vstanem se in odpravim v kopalnco.Umijem si zobe in nadenem makeup,se oblečem in obujem.Šhit telefon sm spet pozabla.Letim po telefon in ugotovim da že zamujam.
V šoli me kot vedno pričaka najboljša prjatlca Roxy

vsi pravjo da sma si ful podobne sam men se nezdi ker si roxy vsaka 2 meseca spremeni barvo las.
.
.
.
po koncu pouka se odpravim domov. Na poti domu mi zazvoni telefon. Bil je moj starejši brat andy biersack. On poje pri skupini black veil brides.
Andy: o little sister.
jst: hey in neklič me tko nism več tko maihna
A: aww sestrca hoče odrastit cute
j: zlo zlo smesn-_- rajš povei gdaj mam letalo.
A: ob 1o zvečir morš bit na letališču okol 12 popoudan pristaneš v Londonu.
j: dobr in kak se mate
A: super odmor mamo 3 dni. A Roxy zdej dovolijo it zravn ane??
j: Jop skupi pridema
A: okej super. Zdej se pripravljam da bom mogu Ashleya vlečit stran od nje hah.
J: noja haha
A: okey it morm čene me bo CC pojedu od čakanja se vidma čao
J: okej haha čao

Končn pridem domu in grem na skype pokličem Roxy in pogovarjama se 2 ure. Umes 100x pregledam če nism kej pozabla ampak mam res ful ful stvari zraven.
Si pripravljena uprašam Roxy
seveda to bojo res res najboljše počitnce waw nemorm vrjetn kje bom bla.
Hah vrjemi kmalu bo resnično.
Okoli 9 ure gremo s starši po Roxy. Do letališča imamo 1 uro in 20 minut.
Če kej rabiš res če se kej zgodi takoj me poklič in andy za vaju skrbi in če vama ne bo ušeč lahka pridema z očetom po vaju. reče mami
Pa mami no nama bo čist super. Rečem jezno in jo objamem
Poslavljanje je vedno dougo zato je tut zdej bilo
Končno sma na letalu.
Bila sem tako otrujena da sm v trenutku zaspala.
Ej zbud se zbud se me zbuja Roxy. Ka sma že tam rečem. Ne še 1 ura poglej dol čez okno.
Waw tla so ti ljubša od mojega spanca? obe se začnema smejat na vs glas.
Ta 1 ura je minila zlo hitro.
wow ka pristajamo uprašam Roxy. Ja mislim da mal hitr gre dol reče.
Ko prispemo obe z roxy pograbima torbico in tečema vn na zrak svež zrak. Ko se odprejo vrata kot prvega vidim svojega nadležnega starejšega legendarnega brata Andyja. A sta prežvele reče
Ej lahka bi pozdravu in se pol norčeval iz mene hah mu rečem in ga objamem.
O lej najini kovčki rečem roxy. U pa res grema po njiju mi reče.
Ko sma končno šle po kovčke smo se vsi odpeljali v vilo/veliko hišo od bvb.
Waw rečema obe z roxy tu žvite sam 1 teden sei nemorm vrjet. Ja vrjemi selitev glih ni neki navdušojoča. Vajine sobe so gorih Ashley je pa dolih tko da ga mam na učeh ahaha reče in se začne smejat.
Ko pridema v sobo je prvo kar nardima poiščema v kovčku prenosnik in se uležema na poslo.Čez kake 2 ure se spomnem in rečem če nebi blo dober da bi se mal odpakirale in Roxy mi vrže poišter v glavo in se začne smejat . eh ka češ lene sma hhaha.
Vsa oblačila zložima v 2 umari. Wa še svojo kopalnco mama haha reče roxy. Da Andy vedno poskrbi za najboljše.Nato se obe sproblečema obe v črna oblačila tak kot vsak dan.
Odpravima se po stopnicah dol in midve pametne se skoraj zgubima. Ej roxy a slišiš? Ja mislim da si cc poje. Stopima bliže vratom in vrata se odprejo nato zakričim na vs glas. CC pa Kaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prišla si se dere in me objema. Ja CC jst sm te tut vesela sam rada bi še dihala. Objame še Roxy. Em CC kje so pa vsi. V dnevni sobi za mano. Ko smo prišli k ostalim je prvi letel k men Ashley začeu me je objemati seveda sm ga objela nazaj. Nato sm še objela Jinxxa in Jake nato ju je še Roxy.
Začeli smo se pogovarjati kake koncerte bojo mel v kateri državi nato je pa Roxy izplunila neki neomesnega em Kayla zaka je Andy reku da bo Ashley biu spodaj ti boš mela pa sobo zgoraj?
Vsi so se začeli smejat in Andy izjavi no kot veš je naš predragi Ashley samski. In lani za božič sta se Ashley in Kayla tako lepo gledla pol sta se šla menit na samo in sm ju mogu vlečit narazn ker je Kayla premlada za Ashleya. vsi so se začeli smejat še Ashley čeprau sma oba trdila da ni bilo med nama nič
Nato zazvoni Andyev telefon bila je Julija(njegova punca)
upam da ti je začetek ušeč če bo 5 nextov nadaljujem<3
23. december 2014
u180693
u180693
next
23. december 2014
u181382
u181382
Neext <33+ Nova bralka
24. december 2014
next in nova bralka
24. december 2014
okej upam da jih bo čim več bral jutr al pa dans ponoč(odvisn kaka bo moja domišlija hah) napišem neext
24. december 2014
nnnneeext
25. december 2014
okey dans napišem next hah
dans je dan ko ma andy biersack rd<3
Tko da mam dans ful idej smo s feni delal tok lepe videe,napise,slike... za njega in me je dans res to čist obsedl...<3

.
.
.
A:Hey julija kako si
J:Hey andy sm slišla da je Kayla prišla
A:Jop , gdaj pa ti prideš
J: čez kak teden nič prei še mam koncerte.
A: aja upam da kmal prideš love u<3
J: love u too cao<3

gdaj pride julija sem hitro uprašala Andy saj sma z julijo ful dobre prjatlce čeprau je 9 let starejša od mene.
Čez kak teden nič prei. Aja šele takrat:/Reečem tiho in uprašam Roxy če grema ven.
OK kak pa je uzunih upam da ni prevroč. Ne ni ji rečem obe rečema adijo ostalim in odhitima se preobut.Andy se zadere za mano če jih nebo v hiši bodo v studiu hah.
Ko sma vzunaj vidima veliko različnih ljudi vsi so tako posebni.
Ej Roxy počaki tuki grem po 2 ledena soka. OK pohit mi reče.
Ko prispem do tja naročim dva jagodna soka.Ko plačam in se obrnem se zaletim v neko osebo.Obe padema potleh ko odprem oči me zalije sramota saj sem se zaletela v zlo lušnega fanta in spominjav me je na nekoga nato sem se spomnila gdo je bil je jaybee iz skupine her bright skies nato sem se začela opravičevat. nene nisi ti kriva jst sem se po pomoti zaletel v tebe na naj ti kupim nov sok. NE nerabiš sem mu rekla ti ti si Jaybee ane. Pogleda me in reče seveda ampak ne preveč okol govrit da smo tukaj imamo premor in malo smo se odmaknili od popularnosti za 1 teden. OK nebom kak dougo pa bote tu. 2 meseca mamo koncerte sam zdele premor . Nato mi zazvoni telefon kliče Roxy .
ej kje si ti punca čakam te že dougo.
Ej roxy pridem čez 10 minut ti pol povem .
Sory sam morem res it rečem Jaybee-ju.
Ok upam da se še vidima a lahka izvem samo tvoje ime in telefonsko da bi mogoče gdaj šla na pjačo
Bila sem cela rdeča nato sem kar izplunila omg ja ime mi je Kayla in napisala na listek mojo telefonsko.
Ok hwala Kayla upam da se še vidima BAY BAY
Ok enako čao
Ko je odšel sem bila cela rdeča cela happy nato sem odšla do Roxy in ji vse povedala bila je čisto iz sebe ,
ti in Jaybee omg waw neki bo iz tega.
HAha ne prehitevi caita sam dans ne obenji tega nobenmu ok?ji rečem
Ok nebom
.
.
.
oprosti za tak kratek next upam da ti je ušeč
26. december 2014
next
26. december 2014
u185573
u185573
nexttt
26. december 2014
nnnnnneeeext
27. december 2014
jst bi vas sam prosla če lahka mal oglašujete da bi jih mal več bral<3hwala
Ko pridema do doma je bila hiša čist prazna.Vrjetn so v studiu ji rečem.Nato grema v sobo.
A boš še kr gledla v telefon al ga boš poklicala me upraša Roxy. A si nora da ga pokličem ne ni šans.Nato mi zazvoni telefon.Ah bil je Ashley.
Ashley : hey baby
Jst : hey ash
A : ej nas nebo mal dle ko gremo še vn in ja sei znata poskrbet za sebe do 11 ane?
J : ash a bisliš da sma stare 2 leti? 3 ure vas nebo pa boma izhlapele al pa naju bojo vesolci ugrabl al ka?
A : mogoče hah
J : no ja haha aja btw če greš ti zravn vas do 5 nebo to uzam kot kompliment haha
A : no ti že veš grem zdej čaoči
J : hahahaha čao

jej same v hiši reče Roxy. Čist same ka boma delale jo uprašam.
Girls night haha mi reče. Okey film,pitje,slike,omegle...?
Izber film mi reče in vzame telefon naroči pico in pjačo.Nato se zadere če bo vredi če prnese še čokoladn liker?
Noja hahah nočem ponovit zadnega večera če se sploh spomneš haha ji rečem
okej pol pa sam cocacolo,smuttije in pico?me upraša
okey haha ji rečem in poggoglam za kak dobr film.
Končn!se zaderem , KONČN SM NAJDLA FILM.
Nato pride Roxy in reče da bo hrana in pjača pršla šele čez pou ure.
Ok takrat bo glih film naložen ka grema delat?jo uprašam
Nato mi zazvoni telefon. Bil je Jaybee.
Opa pustila vaju bom sama sam pol mi boš vse povedla reče Roxy.
Js t: hey
Jaybee : hey kak si
JST : super ti?
jaybeeuper ej a maš dans cajt
Jst : emm dans?prau dans emm mislim da ne ker sma s prjatlco same in sma misle film gledat in...
jaybee : aja oky sei ok heh uživita a te lahka jutr pokličem:
jst : ugriznila sem se v ustnico in rekla ja seveda heh
jaybeekey pol se slišima jutri uživajta heh baybay
jst : ok heh čaoči

ka je rekel me upraša Roxy
eh nič sam če mam dans čas ej pozabi na tale pogovor dans mama girls night.
ok haha mi reče in prižge zvočnike in glasbo obe skačema po postli se mečema po tleh smejima se na vs glas pač kar najboljše prjatlce delajo.Nato zazvoni zvonec prinesel je hrano.
Predvajama film in jeba pijema.
Zaspale sma okol 5 ure ko se odprejo vrata.Pogledam in vidim CC-ja kako se smeji in Andy-jev resen pogled. Ka se je tu dogajal me upraša. Gdo si ti aja Andy ahh mu rečem zaspano in se probam ustat nato zbudim še Roxy.
A misliš da te bo poklicu me upraša Roxy
Gdo aja Jaybee nevem ji rečem
27. december 2014
nnnneext
28. december 2014
next
29. december 2014
next
29. december 2014
next!
29. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani