Forum
u210228
u210228
17. april 2016
ja kj ?
17. april 2016
u210228
u210228
eh nič komentarje sem brala
17. april 2016
haha
17. april 2016
...ko prideva jaz sam zijam kr te sobe sploh še nism vidla in wawwwwwww....tok lepo je blo...potlem pa sm vidla še ena vrata in ko sm jih odprla je bla prelepa črno bela kopalnica...nakoncu sm opazila še masažno kad mislm res wawwww...poklicala sm žana in ko je pršo not je reko vem ja jz sm že biu enkrat tuki zato sm tud to sobo hoto...jz se mu sam nasmejem in grem nazaj proti postli in dam gor kovček in ga odprem...naenkrat opazim da ni mojih kopalk tako da najprej pregledam se ceu kovček a jih ni tok da zletim do denisa in rečem dj mi jih nazaj...on me sam čudno gleda ko pogrunta kaj mislm in reče kaj pa če si jih doma pozabla ?...namenim mu grd pogled in recem dej sej si vido da sm jih dala u kovček no...on gre u svojo sobo in pride vn in mi jih da pa reče na.....tečka...obrnim se nazaj proti njemu in ga začnem žgačkat...vem čudno ampak pac payback...neki minut ga žgeckam pol pa me en od unih sprav iz njega pa reče dej mala dost je...denis se ustane in gre v svojo sobo jz pa uzamem kopalke in grem proti uni kjer sma jz pa žan...ko pridm u sobo vidm da je žan use svoje že zložo tok da že gleda tv jz pa zacnem zlagat iz kovcka v tisto omaro ka je tm...ko use zlozim pride en od unih u sobo pa reče golobčka a gresta kj na plažo z nami ?...žan reče ja jz grem jz pa dodam jz tud...in recem se grem takoj preoblect v kopalke...jz uzamem en črn bikini in grem u kopalnco...jz se zacnem preoblecvat in ne da bi opazla je not kukal žan in ja am me vido celo nago...ko si oblecem gor bikini grem do vrat tok da se žan hitr umake in grem iz kopalnce do omare in tm uzamem eno oblekco in jo dam povrh...medtem se gre še žan preoblečt in res hud je da bol nemore bit...skupi greva do unih ko žan šepne denisu na uho hudo sestro maš...denis ga sam grdo pogleda in reče ajde gremo...mi gremo iz hiše in medtem ko hodmo do plaže me žan nepričakovano prime za rit in ga sam cudno pogledam in rece sorry in odmakne roko...ko pridemo do plaže damo svoje brisače na tla in jz si slecem oblekco in se namažem z sončno kremo žan pa mi pomaga da namažem hrbet in takoj zletim u vodo...za mano pride not denis in itak me takoj začne špricat jz pa njgea nazaj...cez neki časa grejo uni do meje kjer lohk plavajo jz pa ustanem na istem ko prej ko vidm da proti meni plava ena punčka in ko priplava do mene vidim njene oči in ugotovim da je samara...veselo jo pozdravim ona pa ozdravim in neki casa se mal menmo pa plavamo potli pa zacnejo uni prot nama plavat tok da rece papa pridm kj ko bos sama... in se potopi in zgine...jz pocakam da pridejo uni k men in gremo iz morja...ko pridemo do brisac se mal oberisem in se ulezem dam gor soncna ocala pa uzamem fon in slusalke...dam jih v usesa in prklucm na fon narihtam musko in zaprem oči...hmal tud zaspim tok da me čez neki časa zbudi žan z poljubom ^-^ in blo je mmmm prekrasno zatem vidm da so uni drugi že šli in da sva sama...nasmejem se mu in rece a greva na sladoled ? jz takoj recem ja in se ustanem ...on se nasmeje in uzame svojo jz pa uzamem mojo brisaco in oblekco in skupi greva do sladoledarja...ko prideva do kje je tam nek mlad fant in najprej naroči žan in si pac zbere dve kepici pol pol...jz pa prašam če lohk mešano in un najprej ne ve kak to mislm in mu povem da usazga okusa malo in ko prasa kok kepic recem dve pa mi da in ko hoce žan plačat reče un zastonj za lepotičko naj bo...žan ga mal grdo pogleda jz pa sam zardim in plača in grema nazaj do vile...ko prideva najprej prleti denis in ko vid da mam sladoled takoj reče kva sm pa jz ? ne obstajam al kaj ? zat mu dam mal za polizat pol pa uzamem nazaj...cez kakih 10 min ful zadiši neki po hiši tok da gremo u kuhno in vidm da je en od unih frendov naredo pice ^-^ ...jz grem hitr najprej po denisa pa po žana pa še po una dva druga in usi prletimo nazaj u kuhno...un da tiste tri pice na krožnike za pice in jih ze da na mizo ko denis pa se en primeta kroznike in odneseta u dnevno pred tv...jz uzamem iz hladilnika se colo pa sprite unadva pa se kozarce in se odpravmo v dnevno...tm vidm da denis že je pico in ga prašam kj boš piu in sliš se neki tako-spajt- jz se zacnem smejat mal pol pa mu sam natočm sprite in prasam se use drugo azadne pa se sebi natocm colo in zacnem jest...

upam da je dost dolg Next
18. april 2016
u210228
u210228
nextt *-* topp
18. april 2016
Next
20. april 2016
u186827
u186827
Next, slovenščina še vedno štrajka
20. april 2016
eh pa kaj razumeš pa še zmer kaj piše pa sorry ka ni blo nexta sam mam za šolo tud velik -.-
Cez kake pol ure nehamo jest pa tako in kr se nobenmu od unih neda se jz ustanem in pospravm tisto razn sprita ne pa cole pa kozarcev... ura je pele sedem zvečer tok da sploh nevemo kva čmo delat tok da se odločmo da se gremo resnico ali izziv...groza ka sm edina punca...najprej jan zavrti flašo (to je še en od frendov) in prstane na timu (to je tud en od unih) in meni in tim reče za izziv tok da rečem z denisom se kušnta...skremženo me oba pogledata jz se pa sam nasmejem in recem no ?..oba takoj ne ne ne tok da recem ok za nasledni izziv bosta mogla oba po dva opravt...jz zavrtim flašo in prstane na vidu (se tatretji) in janu...vid zbere resnico in ko ga prasa jan u koga je cist zardi in rece smejal se mi boste tok da ne povem...neki casa se tam igramo in ful je dc kr ja am nikol na men ne prstane...cez kake pol ure celo prstane tok da me jan praša resnica al izziv...jz itak da izziv kr drgac bo dc...jan mi reče naj pokažem joške ampak žan prec ne moja ana pa nou...denis ga čudn pogleda tim pa začne kr neki uuuu a žan kr že prec se raspizdi kva pa zj to ?...uni se začnejo neki zejbavat med sabo tok da se sam ustanem in grem v sobo...uzamem laptop in si narihtam en film in glih ko ze hočm slušalke uklučt reče samara a lohk še jz gledam ?...jz se je najprej mal ustarašm kr me je kr presenetla pol pa rečem ja ti kr...potli slišm še en glas tud čist nežen in pogledam nad laprop in vidm punco iz ouije...jz rečem živjo jz sm eva ona pa reče jz sm Doris Zander...jz se ji nasmejem in rečem no kaj bomo gledal ?...Doris prec reče djmo gledat ring 2...samara zardi doris pa rece ja kaj nism še gledala zanima me...jz se sam nasmejem in recem no samara se strinjas al ne ?...ona rece da lohk tok da narihtam in skupi tm gledamo cez neki casa pa grem u kuhno po čips in ga prnesem gor...jz jima ponudm in ful se mamo fajn uni tm na kavču spod gledajo tv ko pride denis u sobo in unedve takoj zgineta...usede se zravn in rece am ana kaj mata vidva z žanom ?...jz ga cudn pogledam in rečem pa dej se zase brigi pa si kako punco najd ne pa da me ščitš svako sekundo...on me mal žalostno mal jezno pogleda pol pa sam gre...samara pa doris se spet pojavjo in obe naenkrat rečejo živjo in jz jima odvrnem živjo in naprej predvajam film...ko končamo se poslovimo in onedve grejo jz pa grem u dnevno in vidm da dva tm na kavču spita en na tleh pol pa grem se u kuhno in tam vidm vida ka neki išče po hladilniku...jz grem do njega in recem kj pa ti ?...on me pogleda in rece ma nwm mal gledam tak...okej in se mu nasmejem pa uzamem en kos pice in grem v dnevno...ker sta unadva na kavcu cist razkomotena se na tla usedem in premenam program...zraven pol pride se vid in mu dam dalinc pa recem na...itak ni nč pametnga...in gledam reklame on pa kr ubrezveze strmi vame ko recem pa kva je ?...on sam hitr nc nc in mal mena programe...
21. april 2016
u210228
u210228
Next *-* prfection
21. april 2016
Next
21. april 2016
u186827
u186827
Next
23. april 2016
Spet zacne strmet vame in jz recem pa kaj je no ?...on mal zardi potli pa reče nč sam dobre joške maš...jz cist zardim in ne recm nc pa sam gledam kar je pač na programu v čisti tišini...cez kake pol ure je nekje 10 in ful se mi že spi in počasi se naslonim na vida in zaspim...on me ful objame in mu je ful usec da sm pr njemu...zjutri ko se usi zbudimo kr smo resno spal u dnevni se prvi zbudi žan in ko vid da sm stisnjena z vidom takoj ponori in zbudi mene pa vida in začne neki težit pa take in jz mu probavam dopovedat da ni blo nč ampak se use bol jezi name tok da nwm najprej kva naj nardim potli pa ga sam zaližem da se končn umiri...zacne me zravn objemat vid mal zalostn gleda ampak midva use bol uzivama...in nocva nehat in se kakih par min se nadaljuje pol pa reče denis dj da se nousta tuki dol dala..jz se zacnem smejat žan me sam čudno gleda denis pa tud...ko vidm da sam neki strmita prasam kaj ?...unedva oba nc tok da recem ok pa nc in grem u kuhno...mal gledam po hladilniku in nazadne vn potegnem colo...čeprov sm mislna jest nwm kaj naj tok da sam tistga mal popijem in grem v sobo se preoblečt...spodi oblecem kr kopalke kr se mi jih neda pol oblecvat pa ene kratke hlace pa eno majco do popka...uzamem dve gumici in si najprej nardim čop potli pa iz njega še messy bun...res ne vem kaj bi delala tok da grem na net in mal pobrskam za kaksne ideje za zajtrk...eno najdem ko spečeš jajc v avokadu tok da se odločm za to...jz grem spet u kuhno in najdem avokado...ko nardim use kar piše dam u pečico in čakam...medtem uni prletijio in si uzamejo pico ka je še ostala in začnejo tisto jest...unim se celo dopoldne nč neda tok da grem na plažo in umes pridejo do mene samara pa doris me se mal menmo in gremo tud skupi na sladoled pa take...čez neki časa me uprašata če boi šla pogledat njihov svet in jz itak prec za...obe se nasmejeta in me usakaprimeta za eno roko in samara z drugo teskne in zginemo...pojavmo se v neki temačni deželi...šli smo po potki ob straneh pa sta bila drevoreda a drevesa so bila brez listov...bila so napol odsekana nekatera in iz kakšnih je tekla kri...na nekaterih so bile obešene lutke ki so zgledale kot pravi ljudje...nekatera so gorela in še več...pršli smo do hiše od samare in doris...skupi so jo mele...pred hišo je bil vodnjak iz filma vrata pa so bila kot ouija plošča...hiša je bila napol iz lesa in napol iz kamna...ko smo šli notr vidm na steni v devni sobi vžgano v les drevo...po stenah so bile slike...večinoma resne nekatere pa smešne za crknt...ko si ogledamo celo hišo reem kul je ampak mal strašna...samara se nasmehne doris pa reče sej to je sam ko kdo od drugih pride drugače pa...in neki izgovori in notranjost se spremeni u elegantno hišo in jaz se sam čudm in relem to je vajinio ? obe pokimata in jz se prec vržem na kavč ko pogruntam da sm ubistvo gostja in se lepo usedem in rečem sorry...doris se začne smejat samara pa reče kr razklomot se in se počut ko doma...jz se nasmejem in recem a mate kj za pit ?...samara pokima i reče kr pejt u kuhno...jz grem u kuhno si vamem kozarc in ko dam pod pipo vn prteče gosta rdeča tekočina in rečem samara ka vidve kri pijeta ? in jo mal prestrašeno pogledam...ona se nasmeje in reče ne ne...to je sam sok...kr probi...jz probam in res mmmm...imelo je okus po čokoladi...potli sm začela kr neki o jagodah razmišlat in ko sm še en požirek naredla je melo okus po jagodah...jz nakonc pomislm na vodo tok da je brez okusa in je ko voda...jz popijem pol še en kozarec in grem proti dnevni...ko že hočm pridt mi samara na skrivaj odkima in pokaže na enga fanta...vvidm da se neki objema z doris tok da je najbrž njen fant...dnevna pa e spet grozljiva kot prej in vsa eleganca je zginila...samara reče da takoj pride in gredo mene u kuhno me prime za roko in tleskne...pojavmo se mal stran od plaže kjer naju noben ne vidi...reče sorry sam kdaj drugič...jz se nasmehnem in rečem nič hudga...ona mal povesi kotičke ustnic in reče no pridem al pa prideva še kaj pogledat...papa...in tleskne in zgine...jz zavzdihnem in grem proti vili...ko pridem neki diši po žaru in takem in vidm da tim tam peče drugi mu pa kradejo tisto kar je že speko...zgleda da stradajo ...
25. april 2016
u210228
u210228
Next *-*
Girl I hpe you write a book
25. april 2016
hahahahaha
ti to resno ?
25. april 2016
...Jz grem do tam in mu vkradem en čevap se mu nasmehnem in grem...u dveh grižljajih pojem in mmmm zna ta pečt ja ...mal mi je dc kr ni nobenih punc tuki...do mene prleti vid in reče se greš kartat ?...jz recem um ok...povlece me do dnevne in tam ma karte že na kavču sedi še denis...vid prime karte in jih začne neki mešat ko jz rečem se gremo poker ?...jz pokimam in un prprav še žetone pa pokliče še žana...un use razdeli in začnemo igrat ko reče vid ampak kdor zgubi se mora čist slečt...jz se ustanem in rečem i'm out...in grem tam timu delat družbo...uni so mal nesrečni ampak pol začnejo tisto igrat jz se pa tm menim z timom ko vidm da neki ni uredu z njim...sicer ma nasmešel ampak ni pravi,neki prekriva...jz ga vprašam kaj je in najprej noče povedat nakonc pa ga prepričam in reče dons zjutri me je poklicala punca in...in...in jz že vem kaj je naprej timu se začnejo solzit oči in reče narazn sva šla...pol začne govort sj vem ponavad so punce bol občutljive pa tako fantje pa pač naj bi bli močni in take...jz mu rečem da ni nč narobe da ma usak čustva in da pač se zgodi...usede se zraven in jz ga objamem okol ramen...zajoka kar mi je sicer mal cudno za fanta a ga ne obsojam...sam tolažim ga in po nekih minutah se neha jokat in sm se mal smrka ampak se pocasi pomirja...umes se slis da žan tm reče ne no...midva grevapogledat in un se že slečuje ...zgleda da je zgubo...un je ze v gatah ko ga ze unadva silta in jz recem dost je no...žan se mi nasmeje in reče tenks...jz grem do njega on me pa objame in rece moja...jz se nasmejem in recem mhm tvoja...poljubi me na lice in rece dj gremo jest jz sm lacen...unadva se prec ustaneta jz recem ok in pač z žanom prpravma krožnike uni pa še tisto drugo prpravjo...ko pojemo pac pa to grejo uni na plažo jz pa ostane in grem mal na podstrešje...tam mal gledam in najdem hišo za punčke...odprem jo in tam vidm dve punčki in dva fantka (lutke)...naenkrat se ena od punčk premakne in jz nevem al je to kj da so tak narjene al res živi...naenkrat se ustane iz postelje in ko se obrne proti meni in me zagleda naenkrat postane plastika...jz rečem nč se neboj nč ti noum naredla...ona je še neki časa plastika potem pa se neha pretvarjat in me malo prestrašeno gleda ko rečem jz sm ana...ona se mi nasmeje in reče jz sm melanie...jz se z njo menm ko reče ona zakaj moram bit glih jaz punčka ?...jz jo čudno pogledam in rečeem kakih sto let nazaj...z družino smo bili tukaj...na podstrešju sem najdla to hiško igrala sem se z lutkami nekega dne pa naenkrat jaz in moja družina postanemo te lutke...jz jo zacudeno prestraseno gledam in rečem kako je to možno ?...ona me žalostno gleda in reče nevem...naenkrat se pojavita za mano samara in doris in samara zakriči ne pogovarjaj se z njo...melanie sam otrpi in je kot kip...jz se najprej mal ustrašim potem pa rečem zakaj ?...samara reče poglej se v ogledalo ...jz se špogledam in pol obraza mam že kot barbika...plastika,svetleč obraz veliko oko,izrazite pegice...make up use...jz rečem prestrašeno a bom sploh še normalna kdaj ?...samara reče boš a ne pogovarjaj se z njimi...melanie reče nisem ved...ko jo samara prekine in reče melanie sej veš tebi se je isto zgodilo, ne laži...jz sam zijam v melanie in rečem ti si bla človek ?...začela sm čutit da se mi je obraz spet spreminjal v normalnega...mal je bolel a me niti ni brigalo...
28. april 2016
Next
28. april 2016
u210228
u210228
Next
28. april 2016
Next!!!!
28. april 2016
tale Next bo mal krajsi heh
...melanie mi rezlaga da se je njej isto zgodilo in da so že kakih 100 let tuki in da ji gre naživce da je punčka...noben se sploh ne igra z njo...jz vprasam ce se da to kako rešit...melanie rece da neve samra pa rece da se...samo nekdo drug mora postati punčka...jz jo pogledam in rečem apak kdo ?...samara pomisli in reče jz lahko...jz jo žalostno pgledam in rečem ne ti...melanie potem reče saj nič hudega samo a bi slucajno kdo vedel kje bi lahko kakšno prijateljico dobla '...jz mal pogledam po podstresju ko najdem eno skrinjo...odprem jo in notr polno punčk...jz jih poberem iz skrinje injih prinesem pred hiško...melanie prteče po stopnicah dol in na tla potem in si ji ogleduje te so na srečo res iz plastike niso pravi ljudje...naenkrat use oživijo in melanie čist srečna...jz se nasmejem in rečem a ve ste bile tudi ljudje?...najprej se ustrašijo potem pa ena reče ne me smo iz plastike...jz rečem hvala bogu...potem pa pogledam melanie in reem a bo okej ?...ona se nasmeje poskkoči in reče jaaa...začnejo se pogovarjat jaz parečem no melaniemoram jaz zdaj dol...pridem še kaj pogledat potem...ona reče okej in se mi nasmehne in jz grem proti luknji ko reče melanie ana a lahko prineseš še tisti dve hiški ki sta v skrinji ?...jz jo čudno pogledam potem ap grem do skrinje in ko jo odprem zagledam dve veliki hiški...po eno prinesem kje in iz njiju obrišem prah nato pa ju odprem in rečem izvolite...une se razveselijo in grejo v hiške zraven pa še melanie povabijo...jz grem iz podstrešja za mano pa še doris in samara...usedemo se na kavč ko reče samara veš ana z doris sva te opazovali...veva vse s čim so te žalili in...jz rečem psttt in se ji nasmejem in rečem mimo je sej mam vaju...onedve se obe nasmehnejo in przgemo tv...
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
oprostte ka ni blo dolg nexta sam mamo kontrolke pa npz pa pac sola...
...gledamo nek romanticen film ko uni pridejo...doris se hitr poslovi in prec zgine samara pa rece upam da se bomo hmal spet lohk vidl...jz se ji nasmejem ona pa me naenkrat poljubi...v trenutku jo narahlo odrinem stran in recem kaj delaš ?....ona zardi in reče veš no...jz slism une tok da ji rečem boš drugič razložila hitro zdaj da te ne vidijo...koticki ustnice se ji povesijo...reče adijo in me poljubi na lice ter zgine...jz sam strmim neki cajta ko pride tim in pred mojimi očmi maha z roko in tleska dokler se ne predramm in rečem j ?...tim me praša kaj je blo jz pa sam hitr nc nc in se mu nasmehnem...ustanem se in grem v kuhinjo...mal pogledam na fon na net in poiscem nek recept za lazanjo...jz tm vidm da nimam testenin...jz recem žanunaj gre u trgovino po njih ampak len ko nwm kva tok da grem sama...med potjo srecam tistga ka mi je dau sladoled zastonj in ga pozdravim...on se mi nasmehne in gre z mano do trgovine...tm se posloviva in on gre naprej...jz grem u trgovino in tm vidm neko dekle...ful mi je znana in ko grem malo naprej vidm da je to moja mrtva sestrična...ne em kaj je zj to in ko me pogleda se mi nasmeje in pomaha...jz joi pomaham nazaj ko me en tm praša komu maham...jz rečem da nobenmu in grem iskat testenine...ko pridem do pulta spet vidm sestrično in zej več ne vem al haluciniram al res vidm duhove...jz tisto kupim in grem vn ko pred sabo spet zagledam mrtvo sestrično...najprej sam hodi zraven mene in ko smo ze skor pr vili se zacnemo ment ka nobenga ni da bi me slisov...
08. maj 2016
u186827
u186827
Next
09. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg