Forum
hei sm eva in bom pisala eno izmisleno zgodbico...pisala jo bom tak za zabavo in bo next ko pac bo...upam da jo bo kdo bral
hei sm ana stara sm 14 let in ja moje življenje je bilo prfektno do...
...do 13.7.2015...z družino smo se preselili...zgubila sem stik z vsemi prijatelji...v novi šoli sem se počutila zelo slabo...brez prijateljev...večino časa sem preživela v knjižnici saj nisem hotla biti prevec vidna ker usak trenutek je name padlo kup žaljivk...nekega dne pa mi je nekdo v torbo na skrivaj dal cd...doma sem ga pogledala in bil je isti kot iz filma the ring zato sem mislila da ga je samo izrezal iz filma in nasnel na cd...a naenkrat je zazvonil telefon...oglasila sem se in na telefonu se je zaslišal grozljiv dekliški glas..slabo se je slišalo a zaslišala sem besede seven days...zgroženo prekinem in zakričim a ker sem sama nevem kaj naj naredim...
01. april 2016
u186827
u186827
Next
01. april 2016
Next
01. april 2016
nekaj casa panicarim a se nekako pomirim in hitro uzamem telefon in poklicem brata in mu recem naj tkoj pride domov...btw moj brat ima rjave lase sinje modre oči in fit postavo...ko pride domov mu zacnem razlagat in govori mi da so me najbrz samo na finto dobili...v kar me je tudi preprical...naslednji dan se zjutraj ustanem in ker je mami u sluzbi oci pa na potovanju jo poklicem saj bi bla tecna ce je nebi in medtem ko se z njo pogovarjam zacne iz telefona prihajat kri...prekinem in zletim u bratovo sobo...pokazem mu a on ne vidi krvi in rece da se mi blede...potem pa spet isto kot vsak dan grem v kopalnico in si umijem obraz...nato grem v kuhinjo in nama z bratom pripravim zajtrk...ko ga skupaj pojeva si grem v kopalnico umit zobe nato pa se preoblečt...uzamem torbo in z bratom greva u solo saj sta si srednja in osnovna šola nasproti...med poukom zacnem kaasljat in zacutim da imam nekaj v ustih...ko vlecem en ugotavlčjam da je to kup las in nakoncu se neki kabel...noben tega ne vidi ampak samo jaz...
01. april 2016
Next
01. april 2016
u186827
u186827
Next
01. april 2016
u208710
u208710
nextt
bi lahk bli dalši?
01. april 2016
nevem mogoc bom lahk kdaj kakega dalsga napisala drgac jih bom pa vec napisala na dan
..na srečo je zvonilo za konec pouka...na žalost pa je moj brat imel še pouk...nisem želela biti sama zat sm se letela preobut in zletela v njihovo šolo...ravno je zvonilo za pouk in imeli so ja športno ugh...ceprav nebi smela sm šla v telovadnico in naglas zavpila dannnn in pocasi hodila da sm zivcirala ucitlco...potli sm pa šla do brata ga zgrabila in zvlekla iz telovadnice...cakala sem da se je preoblekel nato pa sem ga zvlekla iz sole in ga nekak prepricala da gre z mano domov al pa nekam pac...tok sm mu tecnarla da je privolil...misija uspela ... sla sva na sladoled in mal na sprehod nato pa sva odsla domov...cez kako uro je prisla mama...cez dan sem se vecinoma dolgocasla tok da sm tecnarla skos bratu...nakoncu smo bla u njegovi sobi in gledala film na laptopu in sm tm tud zaspala ...nasledni dan zjutri me je zbudo in jz se hitro vstanem in se zrihtam pac oblecem pa to zajtrk in druge stvari...kr vidm da je sam se 15 min do pouka z bratom zacneva tect do najinih sol in oba na sreco prideva pravocasno...pouk spet beden dc pac...po ouku grem v knjiznico kjer malo iscem knjige in ko pridem v "moj" koticek se usedem na tla in zacnem brat ko pogledam malo naokoli in zraven mene vidim mokro puncko ki praska po steni..skoraj bi ze zaupila a se zadrzim in ker hoce knjiznicarka ravno zaprt knjiznico pride do mene in vidi kak strmim v "steno"...pove mi da bo zaprla tako da si sposodim knjigo in grem iz sole ko vidm da me brat ze caka zraven pa se neki njegovih frendov...skupi gremo domov in eden od njegovih frendov me nagovori in se skos pogovarja z mano...ko pridemo do nas domov grejo usi z bratom v njegovo sobo jaz pa ostanem v dnevni...nekaj časa gledam tv ko je neki film o pticah in preden izkljucim pride ptica iz tv-ja in me zacne napadat tok da zacnem kr mau kricat in brat hitr prleti in naenkrat jo vidi...zacne jo odganjat in nekak se jo znebimo...brat pol ostane pr men tok da pridejo dol se ubni njegovi frendi...
01. april 2016
u208710
u208710
nextt
top *-*
01. april 2016
Next
01. april 2016
..uni so bli tam celo popoldne ko so se naenkrat odlocil ughhh... da bojo bli cez noc tuki... -.- ughhhhhhhhhh...ja celo popoldne sm jih mogla prenašašt celo popoldne pa se vecer...mislm ze ko je brat je za znort zj pa se 3-je frendi...ughhhh...no samo mogoce mi eden ni sel nazivce...tisti ki me je ogovoril in to...fakkkk i'm in love...black hair blue sky blue eyes *__*...brat pa nuadva so vecinoma igral igrce jz pa sm se menla z žanom ... btw taht's his name...potli sva sla u mojo sobo in tam sva bla sama in se menla...naenkrat me je poljubil in zelo sem uzivala a nisem se znala poljubljat...pocasi me je ucil in use bolj sem uzivala z njim... ^-^
01. april 2016
u208710
u208710
^-^
01. april 2016
...cel vecer sva bila skupaj in sama v moji sobi in mislila sem da se je ta norost že nehala...skupaj sva tudi zaspala v objemu...zjutraj ko sem se zbudila sem ga pogledala in vidla da se spi tok da sem se samo nasmejala ko me naenkrat prime za roko mokra bleda roka in vidim kot da bi bila v vodnjaku navrhu pa ga nekdo zapira...roka me naenkrat spusti in ni je vec ostane mi samo se rdeca lisa v obliki dlani...hitro zbudim žana...on me samo poljubi in stisne k sebi ter zapre oci...jz se tudi stisnem k njemu in probavam zaspat a nemorem tok da ga samo gledam kako spi...cez kako uro se zbudi in jz recem jutro zaspancek...on se nasmeje...zobje beli kot sneg *__*...prelep nasmeh da lespga ni...poljubi me in me zacne objemat...
01. april 2016
u208710
u208710
Next ^__^
01. april 2016
mogoce ga bom na fonu napisala drgac bo pa ju3 Next
01. april 2016
u186827
u186827
Next
02. april 2016
uceri nism mogla narest ...
kake pol ure se še objemava ko pride v sobo mami in ko naju vidi reče no lep začetek poletnih počitnic...in se samo nasmeje in rece uzivajta ter gre iz sobe...midva nato ustaneva in jz se preoblecem v kratke hlace pa majcko...skupaj greva iz sobe v kuhinjo in brat in druga dva ze jejo midva pa se usedeva in zadisijo mmmmmmmmm palacinke ^-^...cez kake pol ure smo nehali jest in usi razen mene...jz sm pospravila use iz mize in glih ko sm hotla pobrisat mi je na pomoc brat prsu in pobrisov jz pa sm pomila posodo...potli sma sla v dnevno sobo in usi smo gledal tv...medtem so se oni menl da bojo sli na morje ko je mami rekla naj še mene uzamejo...najprej se ne strinjajo a žan jo takoj podpre potli pa se še uni strinjajo tok da jejjjjjjj z njimi grem...ker je en od njih že 18 in ima že izpit za avto bo nas on peljal da ni trea komu drugemu...en drug rece potli jutri gremo tok da grem jz zdej spakirat...on vzame fon in se gre preobut potli rece dijooo in gre iz hiše...cez kake pol ure gre se tadrugi žan pa ostane pri nas do nekje 5-ih popoldne nato pa tudi on gre...jz se nato odpravim pakirat...medtem ko pakirampride brat u sobo in rece: »no sestrca...a si zalublena ?« in se zacne neki smejat jz ga pasam gledam...in naenkrat me kr zgackat zacne -.- ...ughhh...cez kako minuto me neha in jz se spravm nanga ...ko neham mi pomaga do konca spakirat...ko vse spkairam me prasa ce grem na sladoled in ...kdo bi reko ne ? ...sla sva se obut in sla sva na sladoled...ko sva ga uzela sva se usedla za mizo in se tm malo menla in uzivala v sladoledu...ko sva polizala sladoled sva sla se se mal sprehajat po mestu...
03. april 2016
u208710
u208710
nextt
03. april 2016
Next
03. april 2016
u186827
u186827
Next
03. april 2016
Next
03. april 2016
uceri me ni blo nc tok da nism mogla napisat...
...cez kake pol ure prideva domov in on gre neki u svojo sobo jz pa grem k mami v dnevno pred tv...cez kako uro ji pomagam z vecerjo...ko pojemo vecerjo mami prasam kdaj oci pride in ona rece da na zalost sele cez 3 tedne...midva z bratom jo zalostno pogledava ona pa sam vzdihne potli pa jz zamenjam temo in mami neki razlagam...ko pojemo mami posprav midva z bratom pa greva pred tv... in isto ko zmer nc pametnga na tv...tok da jz prasam mami ce lohk mal netflix...ona itak rece da ja pol se pa brat nasmeje in rece ka pa še chill ?...jz ga cudo pogledam mami pa jezno pride in rece denis (btw tak mu je ime) hočevar...še eno tako pa boš ob fon..on jo pogleda in rece pa sam zejbavu sm se no...ona ga sm grdo pogleda in gre v spalnico...un mi uzame dalinc in poisce neko grozlivko...najprej hocem premakent a ne dobim dalinca tok da sam naprej gledam...cez kake pol ure nocem vec gledat ampak me noce spustit ...potli se nekak lohk ustanem in grem po čokolado ^-^ ...ko pridem nazaj jo odprem in denis jo itak prec vzame in zacne jest -.- ...nekak jo dobim in tud jz kaki koscek ...nekak... pojem...cez kakih 20 min je neki fullllll strasenga tok da se use bol h bratu stiskam...mislm da je ze use okej ko me prestrasi tok da ga sam stran odrnem lopnem po obrazu da me spusti in grem v svojo sobo...cez neki casa pride brat u sobo in me vidi kak berem knjigo...usede se zraven mene na postlo in ko rece ana am a me lohk pogledas plz...jz ga sam ignoriram in naprej berem on pa mi izpuli knjigo it rok in me objame ter stisne k sebi...jz ga pogledam mal nezadovolno...pogleda me globok v ucke in rece sorry no...jz zavijem z ocmi a kmalu se mi na obraz prikrade nasmešek...nasmeje se mi potli pa me zacne zgackat...cez kake tri minute me neha in jz se spet normalno vsedem na postlo...mami pol pride u sobo in rece se uro pa gresta spat...jutri ob štirih ustaneta...denis se začne prtožvat in govori da en gre ob desetih spat...mami pol rece ob desetih spat al pa brez fona pa racunalnika,tablce in tv-ja..brat se sam ustane in rece mah naj bo...jezen gre iz sobe in zalobutne z vrati...
05. april 2016
u186827
u186827
Next
05. april 2016
u208710
u208710
Next *-*
05. april 2016
oprostte ka nism tok dolg nexta dala ce sploh se kdo bere...
...mami gre za njim jz pa uzamem nazaj v roke knjigo in naprej berem...cez kake polure se mi neda vec brat tok da odlozim knigo in se ustanem ter grem iz sobe...nekak mi je prov cudno da je sama tisinako vidm da mami ze kr spi denis je na rac in geda nek film na slusalkah jz pa pac grem u dnevno in se usedem pred tv...kako uro gledam nek film ko ga je konc in se ustanem iz kava in ugasnem tv...naenkrat se spet nazaj przge in recem denis nehi se zejbavat...in ze jo ugasnem in grem proti vratom ko se spet przge in naenkrat se na tv-ju prikaze vodnjak na sredi gozda...vrata zalobutnejo in se zaklenejo jaz pa se nemorem upreti in ubogam neki sili in se mirno usedem pred tv in gledam...iz vodnjaka pripleza premocena puncka in se teleportira vse blizje ko naenkrat zacne lezt iz tv-ja in se zavedam ter se ustanem in gre proti vratom a so zaklenjena tako da nemorem nic...puncka gre po vseh stirih hitro proti meni in ko pride mi blizu me prime za obraz in gčeda v oci ko ze mislim da bo konc z mano...nasmeje se mi in rece z žametnim glasom živjo...jaz samo strmim in recem tiho hei...ona mi rece naj se ne bojim in da mi nebo nic naredila rece tudi da bi rada samo imela prijateljico a v svetu karakterjev iz grozljivk ima samo prijateljico iz filma uija ki pa je zelo zaposlena...neki casa samo strmim vanjo ko se nekak sprostim in recem um jz sm eva...in ji podam roka ona pa jo prime in strese in rece jz sm samara...lepo ime ji recem in pogovarjava se nekaj casa...potem pa recem jz moram it spat kr ja am ju3 gremo na morje...posloviva se in rece pridem jutri k vam mal ko bos sama...in naenkrat zgine...vrata se odklenejo in tla dnevne niso vec mokra...jz grem iz sobe proti svoji ko se spomnem da je denis se pokonci grem do njega in mu uzamem slusalke z glave in recem spat...najprej me cudno pogleda pol pa rece a daj no ne bod mami...btw itak je sam se 10 min no...jz recem noc in grem iz sobe in ga rajsi pustim potli grem pa u svojoj sobo in si na fonu narihtam budilko in u parih minutah ze zaspim...ko se zjutri zbudim ugotovim da sm narihtala pol ure prepozn in da nekdo ze kakih 5 min zvoni na nasa vrata...jz grem odpret in vidm une denisove prjatle in recem fak zaspala sm takoj bom pa sam se denisa zbudim da se zrihtava...jz ga grem zbusit hitr potli pa grem u sobo in poiscem oblekco in jo oblecem potli si se eno kito nardim in uzamem torbico in dam not fon...slusalke...tablco zraven pa uzamem laptop sam da ga dam u torbo ka je prov za laptop in polnilce za vse kar mam...uazmem se neki gumic za lase pa soncna ocala in se hitr obujem sm ze zrihtana...potli prleti se denis in waw nwm zakva je biu brez majce ampak moram rect da ceprov je moj brat je hud ko nwm kva...hitr vzamema se kovcka in ju dama u avto od unga jz pa se zaklenem hiso...usedema se u avto in žan tak prec zraven mene...poljubi me in jz recem jutro piki on se pa nasmeje...mi se pelemo in medtem jz poslusam musko ampak hmal tud zaspim tok da me žan sam objame in stisne k sebi...cez kakih 5 ur prispemo in waww kaka plaža..mivka u vodi pa ce pogledas cist gladki kamenčki full lepo pač...pol se pa zapelemo pred eno vilo in kr nemorm vrjet...jz sam zijam kin recem hecas se ane ?...un se sam nasmehne in gre iz avta pa rece naša vila je in jo odklene in waww notr res ko sm si use ogledala brez besed sm bla...žan mi je iz avta že prneso kovček zraven je meu pa še svojga...jz sm pol uzela svojga v roke in ze sm hotla it v svojo spalnco ko me prime žan za roke pa reče pr meni bos spala in se mi nasmehne in grem za njim...
16. april 2016
u210228
u210228
Next *--* prfekt
16. april 2016
Next
16. april 2016
u145668
u145668
Next
16. april 2016
u186827
u186827
Next, res ful dobro samo malo bolj pravilna slovenščina ne bi škodla
17. april 2016
hh bom probala sam ponavad rajsi bol po domace kr sm tak tud navajena govorit heh...
17. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg