Forum
Zbudila sem se. Nekaj ni bilo vredu. Pod je škripal...nekdo je stal pred mojimi vrati in...kje so moji starši in sestra??

Boš bral/a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. julij 2011
Odprla sem vrata...tam ni bilo nikogar. Na klubski mizici pa je ležalo le sporočilo:

Draga Lily,
prišlo je do spremembe. Jaz, tvoj oče in sestra smo morali zgodaj zjutraj na letalo. Razloga za to ti ne smem izdati. Bodi pridna. Morda se srečamo v nebesih.
Tvoja mami.

U nebesih?? Kaj naj bi to pomenilo?? Pa ja ne smrti??
Pograbila sem moj mobi ter začela tipkati številke. Poklicala bom mojo bff in ji use povedala. L-Larissa J-jaz
J-Veš kaj se mi je zgodilo Lori???
L- Ne ne vem...povej mi.
J- mama in oče ter sestra so izginili. Prebrala ti bom sporočilo, ki je ležalo na mizi (ji prebere sporočilo).
L-v nebesih? Tu nekaj smrdi!
J-vem,vem...pridi k meni...nočem biti sama!!
L-takoj bom pri tebi. Adijo ta čas!
J-adijo!

Ko je prihitela k meni sva sedle na kavč. Poklicala sem policijo. Rekli so da zaenkrat še nič ne morejo in naj počakam 24 ur. Če se ne bo zgodilo nič , bodo sprožili iskalno akcijo. Ker pa je morda ogroženo moje življenje so pred vrata mojega stanovanja poslali varnostnika. Ko sva z Larisso gledali TV pa je nekaj potrkalo po oknu...bil je...
07. julij 2011
u27102
u27102
next next plizz
07. julij 2011
u40294
u40294
next
07. julij 2011
Bil pa je moški, ki je v rokah držal sekiro in se smehljal. Stekli sva po varnostnika. Ko ga je zagledal je moški zbežal neznano kam. Sedaj sem se zares zbala za svoje življenje. Dobila sem pismo in na njem je pisalo: hey,hey. Danes ob 24,oo v parku. Jasno? Če ne prideš je tvoja osladna prijateljica oplela! Kaj???!!! Nikoli ampak res nikoli ne bi dovolila da ji kdo skrivi las! Takoj sem bila odločena da grem točno ob polnoči v park kjer me čaka...newem kdo. Niti pomislila nisem, da stem ogrožam SVOJE življenje. Ko je ura odbila polnoč sem se znašla v parku. Na klopi je sedel TISTI moški. In takrat...

Nadaljujem jutri...
07. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg