Forum
Sem se odločla d bom napisala še eno zgodbico in ta bo mal drugačna, ker NE bo od 1D (:

------------------------------------------------------
Hay. sem 15letna Destiny. Moje življenje je precej zanimivo. Pred nekaj leti sem prebolela raka. toda ves čas trepetam, da bi se bolezen mogoče vrnila in od takrat se trudim, da bi živela za trenutek. imam starše, ki so zelo prijazni, dve sestri in tri brate. ja, precej velika družina smo. bom opisala vsakega posebej:
jaz * : kar sem pozabila omeniti - treniram breakdance in profesionalno jaham.

sestra Hope: trenira hip hop, stara je 13 let in je zeloo lušna (:

sestra Cherry: stara je 17 let in 3/4, vsak teden ima drugega fanta in je utelešena popolnost - lepa, prijazna, pametna ..

brat Teo: moj brat dvojček, tudi star 15, zelo dobro igra kitaro, trenira kolesarsko akrobatiko.

moja najboljša prijateljica: tudi pleše breakdance, zelo rada se uči novih stvari in kar naprej hodi na zanimive tečaje. samo v tem mesecu se je naučila: manikirati, mešati glasbo in delati koktejle.

ali naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. avgust 2012
sedela sem za računalnikom in poslušala glasbo. v novem oknu sem kliknila facebook. ko sem gledala kdo je dosegljiv me je skoraj zadela kap. on. najlepši človek na zemlji! (če izštejemo zaca efrona in ashtona kutcherja, ampak to ne šteje). nekaj minutk sem strmela v njegovo ikono , in premišljevala, a nj ga kliknem, al rajš ne. iz zagate me je rešil kar sam. napisal mi je : ' hej.' roke so se mi kar tresle ko sem mu odpisovala.
d- on (aja, ime mu je Domen) , j-jst
j- haay (:
d- kko?
j- em. nawadn. ti?
d- mhm. ej sam neki te rabm uprašat. a loh?
j- ja itak.
d- kdaj se nam ju3 začne pouk?

razočarano sem mu odpisala in nato se je izpisal. 'destiny, TAKOJ nehaj sanjati in me poslušaaaaaj!!' se je za menoj zadrla hope. prestrašeno sem čivknila in se prekucnila s stola. ko sem se pobrala se je moja ses3ca še kar smejala. ' no kaj je?' sem malce jezno vprašala. ' samo hotela sem ti povedati da zamujaš na trening..' je zinila in mimo mene škilila na računalnik. hitro sem ga izklopila, jo potisnila iz sobe in odprla omaro. ven sem potegnila jahalna oblačila in stekla po stopnicah. hitro sem v usta zmetala malico in pogledala na uro. ojoooj. 16.02. in moj trening sse začne ob štirih! katastrofa. pretekla sem nekaj ulic do avtobusne postaje in do jahalnega kluba prispela natančno ob 16.18. in trener me je že zeloo grdo gledal.
19. avgust 2012
next!!!
19. avgust 2012
ohohoho lepo lepo
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. avgust 2012
se strinjm z babaro
19. avgust 2012
next hitr
19. avgust 2012
uf pozabla sm še:

brat Justin: star je 18 let in moja najljubša oseba v družini. lahko mu zaupam in vedno im pomaga.

brat Jake: star je 16 let in je precej nesramen do mene. je precej lep in vse punce na šoli so zatrapane vanj. igra nogomet in košarko.

19. avgust 2012
barbi kaj je lepo??
19. avgust 2012
to da pišeš še eno se mi zdi
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
kak je domen
19. avgust 2012
Domen: star je 15, z destiny sta v razredu skupaj pr matematiki (drgač je iz drugega razreda), trenira smučarske skoke. ima popolne čokoladne oči. na šoli je precej priljubljen in druži se z nekim tipom, ki ga destiny ne mara preveč.

19. avgust 2012
haahha umiram... na šoli je precej priljubljen in druži se z nekim tipom, ki ga destiny ne mara preveč. hahaha kok me to na nekoga spominja madoniš D
19. avgust 2012
-.- merki se me ti
19. avgust 2012
jao se te že buim :**
19. avgust 2012
hahaha lool in uni tipi so Kristjan Rudi pa te cigani an?
pa ej ta tip tle zgori je 100000000000000000 lepš k Domen -.-!
19. avgust 2012
u92018
u92018
next!
19. avgust 2012
barbara prehitr si pogruntala une cgane :'D. u ja to se pa strinjam lepši k domn ja
19. avgust 2012
sovražm vaju!!!!! ni! on je najlepši, njbl popovn, njbl prjazn tip na planetu!!!! in d vaju spomnim : kerre dve punce sta mi že pravle ' o kok ma rudi lepo rit . aaa < 33' ?!? in nehita mojga srčka opraulat na intrnetu -.-'
19. avgust 2012
'jooj sori rok, fuul sori, sam na računalniku sm bla in sm pozabla na čas.' Sem se mu hitro opravičila in stekla v hlev po konja. Mojemu konju je ime Pikachu, je arabec in je star komaj 3 leta.

Zajezdila sem konja in začela premišljevati. Ko jaham se mi misli nekako oprejo in takrat dobim najboljše ideje. Ko sem čez uro in pol zlezla s konja, me je rok (trener) potrepljal po rami. 'ej tamala a greva na sprehod? Mam dva konja, ki se rabita mal premigat.' Mi je pomežiknil. Veselo sem pokimala in želela iti v hlev. Ustavil me je :' nene, tadva konja sta v drugem hlevu. Nekaj kilometrov stran.' Ustavila sem se sredi koraka : 'greva v TISTI hlev???' sem ga presenečeno vprašala. Konjeniški center, v katerem sem članica, ima namreč precej hlevov tod okoli. In hlev, v katerega sva namenjena, je nevarno blizu domna, oz. njihove hiše. Vdala sem se v usodo in se usedla v rokov avto. Nekaj minut sva se peljala in ustavil je pred hlevom. Ta je bil novejši in večji. Počakala sem ga zunaj, medtem ko je on šel noter po konja. Gledala sem proti domnovi hiši. Kar naenkrat so se odprla vrata in ven je stopil domen. Takoj me je opazil.
19. avgust 2012
okj no pa č ma res sexy rit noo -.-
next!
19. avgust 2012
ja če ma pa res hudo še sama si potrdila od udzadi ful bolš zgleda kd od udspred. next!!
19. avgust 2012
kdo?!?! DOMEN??!?!? O___o
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
ma kaki domn jz ti govorim od rudija :'D
20. avgust 2012
aja .. ja č ma pa na spredni strani faco o__O
20. avgust 2012
u92018
u92018
next!