Forum
u56441
u56441
DRRRRRRIN!!! DRIN! DRIN! DRIN! "Spet budilka! Kako sovražim to budilko! Ampak kaj moram? Treba se je obleči in umiti za v šolo, drugače pač ne gre." Nič se mi ni dalo, saj smo pred 3 dnevi pisali biologijo. "JOJ! Ura je že 15 - 8 ih!! Kaj naj naredim?" Hitro sem si morala zrihtati prevoz. saj je avtobus že odpeljal. "MAMA! Me lahko prosim odpelješ v šolo?!" "Ljubica, seveda te bom odpeljala," je rekla mama. Čutila sem takšno olajšanje, da vam nebi mogla opisati. Kmalu sva bili pred šolo. Še sreča, da nisem zamudila. Hitro sem se preoblekla in odhitela v razred. "Spet biologija! Kaj!? In še nadomeščanje??!! 3 cele ure biologije prenašati to tečno šico!? Saj bom še znorela!!" Danes je učiteljica povedala ocene kontrolk in jaz sem dobila....bolje da ne veste. "Učiteljica me je poklicala pred tablo! Gotovo je dobra ocena!," sem si mislila. Ampak žal ni bilo tako. " No, da vam sedaj povem koliko sem dobila. Dobila sem.....SAJ RES! Od razmišljanja sem se vam pozabila predstaviti. Jaz sem Valentina, stara sem 13 let in hodim v 8. razred OŠ Orehek Kranj. No moja osebna izkaznica:

IME: Valentina
STAROST: 13 let
SLIKA:

Osebna izkaznica moje BFF:
IME: Klementina
STAROST: 13 let
SLIKA:

Osebna izkaznica moje sovražnice:
IME: Ursulla
STAROST: 14
SLIKA:

Osebna izkaznica enga fanta, u kerga sm zaljubljena:
IME: Alex
STAROST: 14
SLIKA:

No v nadaljevanju izveste koliko sem dobila pri biologiji....3 nexti.!!

¤Nextam.?¤

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2011
nadaljuj
06. avgust 2011
Nexxt! Nujnooo
06. avgust 2011
next!!!!!!!!
06. avgust 2011
u56441
u56441
WAW! Kok hitr!
06. avgust 2011
u56441
u56441
Dobro zele nextam
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
u56441
u56441
" No če vas res zanima...dobila sem 3! Res me čudi, da v 2. polletju dobivam same trojke. SOVRAŽIM TROJKE! Mami nisem povedala za kakšnih 10 zadnjih trojk, ki sem jih dobila.! Res sem neumna, sedaj bom gotovo dobila prepoved TV in kompa do smrti! Zakaj se mi to dogaja!?" Ker sem bila dolgo časa tako zelo zamišljena, ko mi je učiteljica povedala oceno, je pobesnela. Pogovor med mano in učiteljico pred ceumu razredam (j-jaz, u-učitlca, ur-ursulla)

u- Zakaj si zadnje čase tako zamišljena?
j- N-e-w-e-m,...
u- Ne jecljaj! GOVORI!
j- V re-d-u.
u- V drugem polletju imaš že kar veliko trojk. Za koliko jih mama že ve?
j- Za v-s-e, recimo.
u- Brez recimo, povej po resnici, drugače pokličem mamo na govorilne!
j- Ne grozite mi učiteljica, kaj pa mislitte da ste, a?
u- TIHO! Ne ugovarjaj!
j- Saj ne, samo povem vam, da ste pravi zmaj!
ur- Hahahahahahahahahhaha!
u- TIHO, obedve! Ursulla, pred tablo! K ravnateljici gresta! Vama bom že dala!!!

Učiteljica je bila tako jezna, da sem mislila, da bo razbila celo šolo. No vsaj tako je izgledalo. Pri ravnateljici (j-jaz, r-ravnateljica, ur-ursulla)

r- zakaj sta pravzaprav tukaj, me zanima?
ur- Zčni ti!!
j- Ne ti!
ur- Ti!
r- Dobro Ursulla, začni ti.
j- Hahahaha
ur- Kar smej se!
r- Prosim, nehajta že!
ur- No dobro, g. ravnateljica, takole je bilo: Valentina je rekla učiteljici zmaj, potem se ji je še odgovarjala, jaz pa sem jo samo nekako tako pogledala, pa me je učiteljica že poklica.....
j- LAŽE! Laže, g. ravnateljica.!!!
r- Počakaj, Valentina, da pove do konca, potem si na vrsti še ti.
ur- No in potem me je učiteljica poklicala pred tablo in naju je poslala k vragu, ....mislim, k vam.
( Škoda, da ravnateljica tega ni slišala, sem si mislila sama pri sebi.)
r- Zdaj si ti na vrsti, Valentina.
j- No res je, da sem se učiteljici odgovarjala, in ji rekla zmaj, potem pa se je Ursulla, zelo naglas in namenoma začela smejati, potem naju je učiteljica poslala k vami in sedaj sva tukaj. Točno tako je bilo.
r- Je biloo res tako Ursulla????
ur- Ja, gospa ravnateljica.

Potem smo se še dolgo pogovarjale, dokler ni zvonilo. Ursulla je dobila ukor, jaz pa....Next?
06. avgust 2011
wauuuuuuuu next nuj next
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
next lol
06. avgust 2011
u56441
u56441
Tnxx, da vm je ušeč
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
u56441
u56441
Ursulla je dobila ukor, jaz pa nič! Zelo sem bila vesela. Ursulla je dobila ukor IN TO PRI RAVNATELJICI, saj ji je lagala. "Kako je mogla?" No če se že sprašujem, vem da to ni fer, da ga je ona dobila in jaz ne, sicer pa, tako je odločila ravnateljica. Še 2 uri biologije....Zmešalo se mi bo, prenašati to tečno šico, je še huje, kakor doma pospraviti celo hišo! No ja, recimo...Vendar sta se ti dve uri tako vlekli, na koncu pa je učiteljica še spraševala. Upala sem, da ne bom vprašana, vendar ravno jaz. "Zakaj sem vedno jaz vprašana pri 1.?" sem se spraševala. No spraševala me je od rastlin, od dihanja pa do korenin. Milsila sem, da me bo kap, ker se nisem nič učila. Na moncu pa mi je komaj dala pozitivno! No vesela sem bila, da sem dobila VSAJ pozitivno, vendar kar razočarana. Potem pa mi je učitlca rekla: " Ali lahko tvoja mama pride naslednji teden ob 7:30 na govorilnr ure?" ŠIT! Skoraj bi omedlela, potem pa sem izdavila: " N-e d-r-u-g-i t-e-d-e-n n--e m-o-re, k-e-r m-o-r-a b-o-l-j z-g-o-d-a-j v s-l-užb-o. Re-s m-i je ža-l. "Vredu, pa se bomo kasneje dogovorili, za drug datum." "V r-edu," Sem zajecljala. Potem je še zadnja ura minila kot bi mignil. Sedaj pa matematika. Ko smo šli v razred za matematiko, je po hodniku, z grdim, nekako čudnim pogledom stopala.... Next?
06. avgust 2011
u56512
u56512
next dobra zgodbica
06. avgust 2011
06. avgust 2011
uršula???
06. avgust 2011
next ;D
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
u56441
u56441
Tnx za nexte, mal kasneii nextam , ok?
06. avgust 2011
neyt
06. avgust 2011
u56441
u56441
Ko smo šli v razred za matematiko, je po hodniku, z grdim, nekako čudnim pogledom stopala ravnateljica. Malo sem se jo ustrašila, vendar sem mislila, da je prišla k Ursulli. Potem pa se je kar iznenada ustavila pred mano. Srce mi je razbijalo kot še nikoli, no razen takrat, ko sem v trgovini zlomila radirko. Potem pa sem se spraševala: "Zakaj spet jaz" "Sem res taka nadloga" "Je to povzročila učiteljica biologije"?????? In še na 1000-e vprašanj mi je krožilo po glavi. Potem pa me ravnateljica pokliče v svojo pisarno, kjer poteka pogovor med nama (j-jaz, r-ravnateljica)

r- "Dober dan, mlada učenka."
j- (kje ji zdaj to, sem razmišljala) "Dober dan. Zakaj ste m epoklicali, kmalu se bo začela ura matematike in dobila bom neupravičeno!" sem se razjezila.
r- "Oprosti, ampak ne boš dobila neopravičene."
j- "Res, hvala?!"
r- "No poklicala sem te...malo sem razmišljala o Ursulli in ukoru."
j- "Ja, je kaj narobe?" "Videti ste slabo."
r- "Hjaa..oprosti, nič mi ni."
j- "V redu, nadaljujte."
r- "No razmišljala sem, da bi ti mogoče tudi morala dobiti ukor."
j- (Še to se je manjkalo, pa bo mamo kap!) "Z-z-aka-j?"
r- " Veš, mislim, da sta krivi obe. In ni pošteno da ukor dobi samo Ursulla."
j- "Jah, mogoče, nisem ravno prepričana."
r- "No prosi...
j- "Veste, gospa ravnateljica, Ursulla se vam je odgovarjala."
r- No saj je vseeno, o ukoru bom še premislila, pa te danes pokličen nazaj. Srečno!
j- Ja...hvala za enkrat. Nasvidenje! (upam, da ne dobim ukora)
Ko sem prišla v razred me učiteljica grdo pogleda. Newem zakaj, saj sem njej "cukrček", kot pravi ona. Meni se sploh ne zdi dobro, ker se sošolci norčujejo iz mene, 'potem pa me ogovori (j-jaz, u-učiteljica)

u- "Ko se stopi v razred se pozdravi, ne? JA!!"
j- "Oprostite, gospa učiteljic...
u- "Gospodična, prosim."
j- "No gospodična, oprostite in Dober dan.
u- "Ni opravičila za zamudo, a??"
j- "Seveda je. Za vsako zamudo je opravičilo. To ste me še sami naučili."
u- "In kakšno je opravičilo?"
j- Ja, jaz, no, nila sem pri , pri ravnateljici, ja!"
u- "Zares?" Lahko preverim?
j- Seveda! "Vaša stvar, če preverite ali ne."
u- V redu, potem pa prav. Sedi!!!!
j- Hvala.
u- No učenci, danes se bomo učili o računanju kotov....
j- "Še to se je manjkalo!" Nova snov, da je ne sram. Včeraj nova, danes nova, le kaj bo jutri??
Ko pa je bilo konec matematike, so me vsi sošolci spraševali, kaj sem delala pri ravnateljici. Seveda jim nisem odgovorila čisto nič, ampak kmalu bi izgubila živce!!! Še učiteljica me je imela od tistega dne na piki. To mi seveda ni bilo všeč, a kaj moram. Morala sem jo počakati, pri ravnateljici pa je vse še enkrat slišalla, enako kot od mene. Bila je bolj prijazna z mano, kar mi ej bilo seveda zelo ušeč. "Še 2 uri pouka do koncaaa" "Vleklo se je kot še nikoli, ampak še 1 teden do zaključka ocen in spričevala bom pa že preživela, pa naj imamo 10 ur na dan biologije!" No to sicer ravno nebi rada, vendar bi že preživela. "Naslednja ura je slovenščina!" "JUPIIIIIII, to imam najraje," sem si mislila. Le kaj bo spet tam, vendar bo nekaj dobrega. To vam povem."

Kaj pa bo, pa boste izvedeli, če napišete next! 5 nextou rabm, pa nextam.
07. avgust 2011
next ^^
07. avgust 2011
neext
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
u56441
u56441
Tnx : D
07. avgust 2011
next