Forum

♡ ѕкσѕ тєčηαяιм, ∂α ηιмαм čαѕα ιη ∂α ηємσяєм ριѕαт ηєχтσν.
gяσzησ. αмραк zαčєℓα вσм ριѕαт šє єησ zgσ∂вιcσ. ησčєм ναѕ zαναנαт zαтσ ναм ρσνєм ∂α вσ∂σ ηєχтι кσмαנ Ιχ тє∂єηѕкσ ( žєℓιм ѕι ∂α вσ∂σ νєčкяαт αмραк νєяנєтησ zαяα∂ι šσℓє ηєвσ šℓσ)

●•·zgσ∂вα вσ gσνσяιℓα σ ∂єкℓєтυ, кι ѕє נι נє zgσ∂ιℓσ νєℓιкσ ѕℓαвιн ѕтναяι. σѕтαℓα вσ мσčηα. тяυ∂ιℓα ѕє вσ ∂α υѕρє. ѕкυšαℓα вσ ρσѕкявєтι, ∂α вσ νѕє ρσρσνησ. zgσ∂вσ вσ gσνσяιℓα ρяєкσ ρяιנαтєℓנιcє, кι נσ נє ѕρяємℓנαℓα ѕкσяαנ cєℓσ žινℓנєηנє. ηι נι вιℓσ ℓαнкσ, вιℓα נє žαℓσѕтηα, ιмєℓα נє тєžкσ žινℓנєηנє. zαтσ тυ∂ι zgσ∂вα ηєвσ ρяєνєč νєѕєℓα.·•●

♡ zα zαčєтєк ρσтяєвυנєм νѕαנ Ƽ ηєχтσν σ∂ яαzℓιčηιн σѕєв. ρяσѕιм σgℓαšυנтє. σвℓנυвιм, ∂α ѕє вσм ρσтяυ∂ιℓα, ∂α ναм ηєвσ žαυ.
12. oktober 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! :-)
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
Še začela nisi pisat pa že vem da bo pr-fect!
12. oktober 2013
next!!!
12. oktober 2013
še en next. :$ Hvala vm ;*
12. oktober 2013
u151249
u151249
Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttt <333
12. oktober 2013
hvala vam vsem po vrsti. mojih 5
prvih bralcev. (:
________________________________________________________________________________

●•· ѕнє ιѕ му ιηѕριяαтιση ·•● **1

Predstavila vam bom Ello Roberts. Je precej inteligentno mlado dekle. Nikoli ni imela veliko prijateljev, ampak tisti, ki so njeni prijatelji je nebi zamenjali za nič na svetu. Vedno je znala poslušat in vedno je rada svetovala. Probleme svojih prijateljev vedno postavi pred svoje. Včasih se šali in pravi, da je ustvarjena za to, da pomaga drugim. Stara je komaj 19 let ampak v življenju se ji je zgodilo že toliko stvari, da se vsi mi njeni prijatelji čudimo, da sploh še zbere moči, da se nasmehne in prisluhne problemom skoraj vsakega mimoidočega. Zanjo je vedno veljalo, da je v samo nekaj minutah pridobila zaupanje vsakogar. Veliko ljudi je, ki ji zaupajo, a smo le redki katerim zaupa ona sama. Ima brata Maxa, ki je v veliki večini lastnosti njeno čisto nasprotje. Z njim se veliko večino časa ni razumela, ampak obožuje svojo družino in s tem ne mislim samo staršev in brata, ampak tudi stare starše, tete, strice, bratrance in sestrične. Vsi so zelo povezani in veliko časa preživijo skupaj.

Povedala vam bom njeno zgodbo in povem vam ni lahka. V življenju ji ni z rožicami postlano in marsikdo od nas. No ja skoraj vsi bi že obupali, ona pa se bori. Že kot majhna deklica je bila veliko bolana. Že ob rojstvu je imela celo vrsto alergij ampak iz tega se je izmazala. V zgodnjem otroštvu je bila veliko v bolnicah. Skoraj vsak drugi teden je zbolela z virozo ali pa je bila dehidrirana. Ne zato, ker starši nebi lepo skrbeli zanjo. Samo nikoli ni bila žejna in zaradi viroz je vliko bruhala in tako izločila vso potrebno tekočino. V tretjem razredu osnovne šole pa se je zgodilo nekaj hujšega. Samo en dan po njenem rojtnem dnevu jo je zadela možganska kap. V bolnišnici je bila cele 3 mesece. K sreči jo je odnesla brez posledic. Bolnic je bila že navajena zato ji ni bilo težko zdržati teh 3 mesecev. Bolj kot zaradi njene bolezni, ji je bilo hudo zaradi mame. Vedno je težko dobila službo in samo nekaj mesecev preden se je zgodil ta ne preveč prijeten dogodek so njeno mamo zaposlili. Ne za dolgo, ker je bila Ella še majhna deklica je bila mama veliko z njo v bolnici, z njo je hodila na vse možne preiskave in tako je spet izgubila službo. Tudi njen oče ni imel spodobne službe s katero bi lahko zaslužil dovolj denarja, njihova hiša pa je dobesedno razpadala. Pozimi so okoli oken postavili odeje in brisače, da skonje ni pihal mrezl zrak. V celi hiši je bila samo ena peč in Ello je velikokrat zeblo. Kljub vsemu je bila vedno srečna. Nikoli ni nikogar prosila za pomoč, vedno je govorila, da ima vsega dovolj. Spomnim se kako je rekla »Imam družino in to je več kot vse, kar potrebujem.« takrat se mi je zdelo trapasto zdaj pa vem o čem je govorila.

Ella je takoj, ko je prišla iz bolnišnice začela obiskovati šolo, čeprav so ji zdranviki to odsvetovali. V šoli je bila pridna in vedno je imela dobre ocene. Njen cilj je bil, da naredi šolo in najde dobro službo, da bo lahko pomagala svojim staršem. Tako so minevala leta. Vsako leto je bila v bolnišnici. Vsako leto se ji je ponovila možganska kap. Seveda od takrat, ko se je to zgodilo prvič nikoli več ni bila v bolnišnici 3 mesece, vedno je trajalo le 2 tedna včasih 3. Nikoli je ni skrbelo glede njene bolezni drugače pa je bilo, ko je v 7 razredu osnovne šole, bila je stara 13 let izvedela, da je njen stric zbolel z rakom. Skoraj ji je počilo srce. Nekaj dni je bila popolnoma odsotna. Takrat mi je povedala, kaj se je zgodilo, ko je bila stara kakih 6 let.

☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥
ɴeхт.?
мɴeɴje?

ɢrαje, predloɢι, poнvαle.?

нope yoυ lιĸe ιт. ;** ﺕ
12. oktober 2013
u151249
u151249
Wow *__* To bo popolno <3
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt.
Šele začela si....ampak že zdaj lahko rečem;i'm in a love with this story.
12. oktober 2013
u126564
u126564
ɴeхт.?itaq da nexti kak čimprej Maša *w*
мɴeɴje? asjhdgkdflafdjfaljal to bo spet ena PER_FECT zgodbica <333 čeprav bo res fuul žalostna...

ɢrαje, predloɢι, poнvαle.?samo pohvala ker je res PER-FECT popolno *wwwww*

нope yoυ lιĸe ιт. ;** ﺕ uhh še kak <33
12. oktober 2013
aww Hvala vama. :$
12. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
Popolnost od popolnosti!!!
Pri tvojih zgodbicah nebi moglo bit grajoo same pohvale! Nextttt
13. oktober 2013
awwwwww. mene je ta zgodbica že čist navdušla.!<3 in ja, čeprav je šele začetek, tut jaz verjamem, da bo tko dobra kot ostale tvoje zgodbice, ki so, btw: Perfektne.!<3

No, to z možgansko kapjo mi je mal znano..?:***

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
13. oktober 2013
Hahahah ja Barbi ti je znano ja.... sej niti ostalo ni preveč domišlijsko...začetek po resničnih dogodkih...pol bo pa velik delala domišlija..:$ no ja sej se mi je zdel da boš vedla kam to dat..

hvala btw ;* ♥
13. oktober 2013
<3
13. oktober 2013
neext ! takoj :*
13. oktober 2013
neeeext
13. oktober 2013
omojbog! popolno pišeš ^.^
Hitro next resno <3
14. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2013
нellow. ѕм вlα prιdɴα (тo ѕмαo zαтo ĸ ѕм zвolelα pα мι je doυɢčαѕ) ιɴ ѕм vм ɴαpιѕαlα ɴeхт. :$

poѕvečeɴ je тιмι-jυ ιɴ вαrвι ĸer ѕтα мι ɴαpιѕαl тαĸ lep ĸoмeɴтαr. ĸ ɴιѕтα ѕαмo ɴαpιѕαlα нιтrι ɴeхт αмpαĸ ѕтα ѕe poтrυdlα zα тo, dα ѕтα ɴαpιѕαlα lep ιɴ doυɢ ĸoмeɴтαr. ;* ♥

нvαlα ѕevedα vѕeм вrαlceм. υpαм dα vαм вo мojα zɢodвιcα υšeč. (:
________________________________________________________________________________

σвνεzпσ ρσƨʟυšαпנε

●•· ѕнє ιѕ му ιηѕριяαтιση ·•● **2

Ko sem poslušala to zgodbo mi je bilo hudo zanjo. Vedela sem da jo je ta dogodek močno prizadel. Mogoče se vam ne bo zdelo nič posebnega, vendar ji je takrat umrla sestrična. Ella je imela 6 let in zelo je bila navezana nanjo. Veliko časa sta preživeli skupaj in bili sta zares dobri prijateljici. Sestrična je bila v tretjem razredu in umrla je zaradi možganske kapi. Ella mi je povedala, da je bila takrat tako zelo prizadeta in da je jokala tako zelo močno, da so se ji vnele oči. Imela je tako hudo vnetje, da ji je grozila oslepitev. Ni še čisto razumela zakaj njene sestrične ni več. Ni razumela zakaj se ne bo mogla več igrati z njo. Pogrešala jo je.

Zgodba o njeni sestrični in bolezen njenega strica nista bili povezani. Zato nisem čisto razumela kaj mi je s tem želala povedati. Še vedno razmišljam, če se je zavedala, da mi ta podatek v tisti situaciji ni pomenil prav veliko. Vendar verjamem, da je vedela da bom kmalu razumela zakaj mi je povedala to zgodbo.

Bolezen njenega strica je zelo hitro napredovala. Vedela sem, da ji je hudo vendar tega ni kazala. Obnašala se je popolnoma običajno. Še vedno se je smejala in še vedno je imela tisto pozitivno energijo. Bila sem vesela, da vse skupaj tako dobro sprejema in bila sem presenečena, da je tako močna. Sama bi se najverjetneje že nekajkrat zlomila. Ampak ona se ni. Nekaj dni pred smrtjo strica se je poškodovala in zato ostala doma. Pravzaprav so jo starši odpeljali k babici, ki je živela ne daleč stran in v pritlični hiši, da Elli nebi bilo treba vsakič znova po stopnicah. Naslednji večer pa jo je poklicala mama in ji rekla, da z očetom prideta ponjo, ker jo stric želi videti. Ella je vedela, da se stric poslavlja. Bilo ji je hudo ampak, ko je obiskala strica se je pretvarjala, da je vse vredu. Smehljala se je kot, da se ne dogaja nič nenavadnega in stic ji je povedal kako zelo jo ima rad, da naj se ne spreminja in da naj ostane močna. Pokimala je in se iz njegove sobe odpravila z besedami »Tudi jaz imam rada tebe. Si moj najljubši stric.«, ko je zaprla vrata sobe ji je po licu spolzela solza. Hitro jo je obrisala in se pridružila ostalim, z lažnim nasmeškom na obrazu. Nihče od družine ni bil sposoben, da bi se nasmehnil vsi so bili na robu solz, samo ona je ostala močna in ni dovolila, da bi se ji v očeh začele nabirati solze.

Naslednje jutro je prišla novica o smrti njenega strica. Ella je ostala močna. Odšla je do starih staršev in jih stisnila v objem. Potočila ni niti ene same solze. Ostala je trdna kot skala. Zdaj sem razumela Ellino zgodbo o sestrični. Takrat je jokala, jokala tako močno, da je ogrozila svoje zdravje. Jokala je tako močno, da zdaj ni bila več zmožna jokati ob takih trenutkih. Vsi bljižni so jokali ob izgubi, ona pa je bila tam, kot bi imela kamen namesto srca. Bila je v oporo starim staršem in jim neprestano govorila, da je tako bolje in da bi njen stric želel, da ostanejo močni in živijo dalje.

☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥☁♥
ɴeхт.?
мɴeɴje?

ɢrαje, predloɢι, poнvαle.?

нope yoυ lιĸe ιт. ;** ﺕ
16. oktober 2013
next zelo dobra zgodbica
16. oktober 2013
omojbog((( popolno!!! kot vedno
jes jokam ko berem pa še ta glasba zraven( &moj zvezek od kemije je cel v poplaviss
tvoji nexti so vedno nekaj posebnega, vedno so bili in vedno bojo! znaš pisat z občutkom, tako da se oseba, ki bere počuti kot da je v zgodbi(nevem kak bi to drugače povedla)
vglavnem res popolno!!<3
16. oktober 2013
aww Hvala. :$

no ja upam da se s tvojega zvezka vseeno da vsaj kaj prebrat...drugače pomaga če ga daš sušit na radiator
16. oktober 2013
ρ.ѕ. ηєχтαм кσ вσ ΙΙ ηєχтσν σ∂ ΙΙιн яαzℓιčηιн σѕєв.
16. oktober 2013
Hvala, da si mi posvetila tud next pri tej zgodbici:* ahahahahh<33

zbolela si? bogaaaaaaaaa<3 čemprej bodi okejj. ok? ahhahah<3RadaTeMam

alo alo..to z sestrično ni resnično, ne?*o*
pa s stricem tudi nee, ne?*o*

Seveda moreš nextat.! Čimprej?;p*
Popovno je, resno.! Jaz bi napisala eno dolgo filozofiranje o tem, kko mi je všeč, sam so moji moćgani za danes čist izčrpani.-.- 4predmete bi lahko bla vprašana danes + nemščino smo meli + ob petih sem prišla domov-.- ahahahhah sej vem, da sem boga;p

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!.<3
16. oktober 2013
amm Barbi enkat k boš mn izčrpana ti povem ane. (:

no ja sej vem da ti je ušeč in ja si boga ja. :/
16. oktober 2013
ahahha okej okej..(:
16. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. oktober 2013
u151249
u151249
Ashfdgyijk.
To je P-O-P-O-L-N-O !!
Am...a je normalno da se jocem zraven?
Masa....mislim da sem zasvojena s tvojimi zgodbicami... I'm in love with you and all your stories. Spoki se zdaj next pisat ;p
Neeeeeeeexxxxxxxttttt <33
16. oktober 2013
haha ja hvala Sara ja.
16. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg