Forum
u56441
u56441
Oilaaa usm.!! Vem, da je že na stotine takšnih tem, ampak bi tut jst rada vodila tako. Zato, Administrator, prosim, ne zbriši te teme ali je zakleni.
No punce, vem da se vam v najstniškem življenju pojavlja veliko težav, tudi meni, največ ljubezenskih, težav s kilogrami in podobno. Zato mi tukaj lahko vse napišete in povedala vam bom po svojih najboljših močeh, in upam, da bo delovalo. Če kakšna punca ve odgovor, naj ga ne napiše tukaj, kajti odgovarjam samo jaz, lahko pa mi ga pošlje po zasebnem sporočilu.

Ta tema se bo nadaljevala v nedogled. Z novimi težavami, ki jih bomo prej ali slej rešili.
NE ČAKAJTE NA JUTRI, KAR LAHKO STORITE ŽE DANES.! TOREJ, NAPIŠITE VAŠ PROBLEM!

¤ Če boš imela težavo, boš napisala? ¤

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. september 2011
u56512
u56512
no imam težavo

bom kar začela

Jaz sem bila dolgo zaljubljena v mojega sošolca a on tega ni vedel.Zdaj sem se na novo zaljubila in nisem več v njega.On pa je do mene prijazen in se obnaša kot da sem mu všeč.Jaz se do njega obnašam normalno saj mi ni več všeč.Ko je ugotovil da nisem več v njega zaljubljena od takrat je bolj prijazen do mene.Prej se me je izogibal zdaj pa se mi prilizuje ampak jaz mislim da to ni prijateljsko.
1.kaj mi svetuješ
2.kaj naj naredim
3.kako naj se do njega obnašam
4.kako naj mu povem da me on ne zanima več
28. september 2011
u56441
u56441
Hmm, jaa...

1. Svetujem ti, da če se on tko obnaša, pol pa te opravla al pa keii podobnga, ne se več z nemu družt. Ne zmeni se zanga, in mu preprosto povej, naj se ti ne prilizuje. Pol pa če bo to nehu delat, se pa spet zbliži z nemu. Ne mislm tko, da bi se zaljubila, al pa kej tadzga, sam se bl z nemu druž..
2. To sm ti povedala u 1. uprašanju oz. odgovoru.
3. Ja obnašej se tko, npr. da se on do tebe lepo obnaša, u šol al pa kje drugje pa opravla. Pol morš to odpravt. Za en cajt pač to mu povej, pol pa ga ignoriri. In če bo nehou, spet postanta prjatla.
4. Enostavno. Rečeš: 'Tian, več to pa men ni všeč, da se kle z mano družš normaln, pa odnos pa to, drugje me pa opravlaš pa se norčuješ z mene. To mi ni všeč. Aja pa sei veš k sm bla vate učasih, zei nism več. Čauu.!' Pa nč mu povedat da si u drudzga, kr te bo zajebavu.

To je to, moje mnenje, upam da sm oz. bom kjj pomagala.!
28. september 2011
u56512
u56512
hvala za nasvet bom poskusila in bo če pa kakšna druga težava pa napišem
29. september 2011
u56441
u56441
Okeeej, tnxx.!!
29. september 2011
u30718
u30718
ql
16. oktober 2011
u56512
u56512
no živjo zopet težava od prej se nadaljuje
Danes pri slovenščini nas je učiteljica presedla fante.Jaz sedim sama in sem pričakovala da bo nekdo zraven mene.In to je bil on.Pozabil je delovni zvezek in mogel je gledat v mojega.Obnašal se je prijazno in spoštljivo in upam da bova kmalu zopet dobra frenda.
Zanima pa me:
a)kako naj se jaz obnašam
b)ali naj mu povem to da nisem več v njega
c)občutek imam da je vame zato bi vprašala kako naj bi to izvedela

to je to

hvala
lolika
24. oktober 2011
u56441
u56441
Ju3 odgovorim, Klaraaa< 333
24. oktober 2011
u56512
u56512
no a bo še danes
30. oktober 2011
u60375
u60375
fajna tema :3
bom kej napisala ko bom imela težave< 3
31. oktober 2011
u56441
u56441
Okeeej, huaŁa Ama. Sam mejbi jo bom zbrisala
ka ne gre prou dobrr :*
31. oktober 2011
u56441
u56441
Klara bl pol odgovorim!
31. oktober 2011
zalublena sem v dva fanta iz paralelke pa mam fanta k je nor name js pa nism nannga 1.kakko nj povem fantoma iz paralelke da sem v njiju 2.kako nj povem mojmu fantu d nism vanga!!! PLIS;POMAGI
02. november 2011
u56441
u56441
lolika187--------------> Najpreii zate, ka že dougo čakaš : ))

Ti se obnašaj prijazno, tako kot on do tebe. Vračaj mu to, kar ti on nudi.
Po moje, ko sem ti pri prvi težavi rekla, da mu povej. To je bil najbolj enostaven način, tako da mislim, da je za zdaj še bolje, da to zadržiš zase in ga najprej uprašaš, če je on vate. Predlagam pa ti, da narediš tako:
- Enkrat zeii med počitnicami mu rečeš, da neki za angleščino ne razumeš za nalogo.
- Potem ti tm neki razlaga, pa se ti delaš, da ne razumeš in ko konča, ko nrdita nalogo mu predlagaš, da se gresta flašo resnice. Predlagam pa ti, da se gre tut od njega bratec al pa kdo drug, sam tvoje sošolke ne, k te bojo poj zafrkavale. In pol enkrat k da on resnico, ga uprašaš u koga je. Če reče da je vate, mu poŁ puvej da nisi vanga, ampak ne takoj, sej k boš dala ti reesnico te bo on uprašu u koga si. In reč u Matjaža [ne puvej po resnici], ti pa njemu še reč, da more bit iz našga klasa. In poŁ bo puvedu. No da ti povem naprej. Ko te bo on uprašu se zlaž, če ti bo pa on priznou, da je vate, mu pa nč ne reč, sam 'OK'. Sčasoma mu boš lahko povedala, da nisi več vanga in bo use urejen.
Sam kokr sm mu jest rekla, da mu hočm neki u Klari puvedat je pa reku da ga ne zanima. Pomoje je najbolš, če tko nrdiš.
Evo, to sn ti pa povedala.
Veliko sreče< 33
02. november 2011
u56441
u56441
URAA-------------------> Zeii pa še ti : ))

Hmmm. A vidva sta že par, k je on vate ti pa nis vanga?
No zeii, če sta par, mu morš povedat resnico. Enkrat ga povab na dom [če lahko] drugač se pa dobta nek, pa mu to povej. Vem da je to zelo boleč način, vendar bo še bolj boleče zate, če se boš z njim poročila, bila ljubljena, a ne ljubila. Zato se enkrat dobta na samem, še prej pa tista dva fanta iz paralelke upraši, če je ker od njiju vate. Če je, maš odprto pot in morš povedat tut tistmu, da si se zaljubila u drudzga in ne morta bit skupi. Če pa noben od njiju dveh [fantov iz paralelke] ni zalublen vate, je pa bolš, da ostaneš s tistmu k si zeii, pa ga probaš začet ljubit. Vem, da je to fuŁ težko, mam že sama izkušnje s tem in sm zaljubljena sam u enga, tist pa ni vame. In to je fuŁ težko, vem. Sam pomoje, da se najprii prepričaš, če je ker od njiju dveh vate, potem če je, morš to povedat svojmo fantu, če pa ne, pa rajš počaki. Pa boš pol vidla čez ene par mescou a si se zaljubila vanga. Pomoje je to najboljš.

Upam, da bom oz. sm pomagala, če pa keii rabš pa kr povej.
Veliko sreče!
02. november 2011
u56512
u56512
tenx bom probala
03. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg