Forum
Aloha. :'3 Spet tu Patricia. Pisala bom nouo zgodbo z naslovom Moje nemogoče dni (My impossible days) in upam, da jo boste brali z veseljem. Zej pa takoj brat.! x'd
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Obstala sem. Trdno na tleh. Ko sem ga videla. Približeval se mi je. Imel je iztegnjeno roko, v rokah je držal pištolo. Čisto pravo. Po licih so mi tekle solze, ki so se mešale z potom. Bilo mi je vroče. Strah me je oblival. Hotela sem zbežati. Stran. Tam, kjer me ne bo želel nihče. Ampak v tistem trenutku to ni bilo mogoče. Prijela sta me dva moška, oba sta bila oborožena. Tresla sem se. Približeval se mi je tisti glavni v njihovi tolpi. Zamižala sem. Drl se je, naj odprem oči in se mu zazrem v obraz, ampak nisem mogla. Postalo mi je slabo. Tako zelo, da sem padla po tleh. Niti onadva moška me nista mogla več držati, zdelo se jima je odveč. Imela sta prav. »Ko bi le bila to le nočna mora,« sem si mislila. In počasi sem odpirala oči. Še zmeraj smo bili v tisti luknji, kjer ni bilo niti drobca svetlobe. Imeli so nekakšne svetilke, da so me lahko videli. Hoteli so me živo umoriti. Končno sem prišla k sebi, da sem se lahko vsaj malo borila zase. Tisti moški s pištolo se je obrnil takoj, ko je zaslišal, da sem pri sebi. Nameril jo je vame. Naravnost v obraz in…ustrelil! Obležala sem na tleh, mrtva. Na srečo sem verjela v posmrtno življenje. Brez trohice sapice sem še živela. V nebesih. Tako se mi je vsaj zdelo. Ampak kmalu sem pred očmi zagledala tistega moškega. »Sem sploh mrtva,« sem se spraševala. Ko bi le bila. Tam bi videla mnogo ljudi, s katerimi sem preživela premalo časa. Na primer z očijem. Moj oči je odšel v nebesa, ko sem bila stara 5 let. Takrat je imel prometno nesrečo. Zakaj vam sploh to razlagam, saj nobenega ne zanima. Raje se vrnimo v realnost. Pred očmi sem zopet zagledala pištolo. Spreletel me je srh. Ustrelil bo. Tokrat zares, naravnost v glavo. Da bom čisto zares mrtva. Napel jo je. Sedaj samo še čakam ta grozovit zvok.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Neext? ♥
15. april 2012
u87750
u87750
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
15. april 2012
u78061
u78061
next
15. april 2012
Hwala. Še približno 2 nexta.! < 33
15. april 2012
u77563
u77563
next
15. april 2012
u82699
u82699
next
15. april 2012
Next !
15. april 2012
Omg, kak hitro sem dobla nexte.!! Tnxx res. Jess: prosim ne oglašuj.! < 333
15. april 2012
u87750
u87750
okej ne bom
15. april 2012
Nextam kasneje, ker morm it zei doŁ iz kompa. I promese, later.!
15. april 2012
Waww! Nextii
15. april 2012
u24273
u24273
NEEXTT
15. april 2012
Nexty!!Aww...Ampak jsst nočem, da umreš!x'D
15. april 2012
Hehehehhehehheheheh Ja js tuii ne!
15. april 2012
Neexšt! ♥ ful dobra zgodba :*** ♥
15. april 2012
Verjetno nextam danees. Soritee, ker nisem prej, samo res nisem moglaa. =)
21. april 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/stories-from-my-life-c/32678/1 - bi kera prebrala ? patyyyyyy oproooostiiiiiiiiiii mi < 3333 samo nimam bralcev :'/
21. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg