Forum
u153711
u153711
Jst sm Urška, vaša pisateljica in odločila sem napisat zgodbo upam da vam bo ušeč in da jo boste brali.

>>Mia, kje si? Z očetom sva pripravljena, gremo!<< sem zaslišala svojo mamo. >>Seveda mami!<< sem zaklicala. Tako se je začel moj dan v soboto. Pripravljamo se da bomo šli na piknik.

No, kakorkoli... Moje ime je Mia, stara sem 15 let, in prihajam iz Londona. Tam živim že celo življenje. Moja mama in oče sta ločena, mama ima fanta, oče pa sam živi daleč stran od tu... Vsako leto pa imamo navado da gre cela družina skupaj na piknik, ampak zdaj je z nami šel tudi moj skorajšnji očim.
>>Mia, kaj se toliko obiraš?<< se je spet zadrla mama jaz pa sem pohitela. Vzela sem mojo torbo in vanj spravila telefon, ter stekla po stopnicah.
jaz:

moj telefon:

moja torba:

Hitro sem pohitela k avtu kjer so me že čakali:

mama:

oče:

Moj očim naj bi prišel točno na kraj kjer bomo imeli piknik. Z avtom smo se peljali 1 uro, potem pa smo se ustavili. Šla sem na sredo hriba, se vsedla na tla, vzela slušalke in poslušala glasbo. Nenadoma me je nekdo grobo prijel za roko, skotalila sem se po hribu navzdol. Ko sem se končno ustavila je pred mano stal moj očim in me grdo gledal. No, njemu je bilo ime Daniel.
J-jaz, D-daniel:
D: kaj se tako pozdravi svojega očima?
J: ne, nisem te videla... *sem rekla in se obrnila stran*
D: *me je spet prijel za roko in stresel* Malo spoštovanja, prosim!
J: ja, kakorkoli... *potem me je klofnil, jaz pa sem samo začudeno gledala?
D: naj se ne ponovi!!!

To mi je rekel potem pa ves prijazen odšel k mami. Nihče ni videl da me je Daniel udaril, če pa bi komu povedala, bi dali Danielu prav... no preostanek piknika je bil še kar uredu, dokler ni napočil tisti del... daniel je mojo mamo zaprosil za roko in ona je privolila! Z mano je konec, sem si mislila.
Ubogi očka pa je vse to samo gledal...
J-jaz, O-oče
O: kaj si misliš o poroki?
J: uredu je *sem se zlagala*
O: dobro, če ti tako rečeš...

Potem smo se odpeljali domov... Oče je odšel, Daniel pa je prišel k nam.
J-jaz, M-mami
J: kaj Daniela ne boš peljala domov mami?
M: ja kaj pa misliš... zdaj bo živel pri nas
J: p...p...pri nas?
M: ja. Ljubica, je kaj narobe?
J: ne nič ni mami...

Potem sem spet poslušala glasbo dokler nismo prišli domov...

upam da vam bo zgodba ušeč... za začetek pa 3 nexte

Boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. november 2013
u136847
u136847
next
17. november 2013
u149893
u149893
next-super zgodba!
17. november 2013
Next!!
17. november 2013
u155978
u155978
next
17. november 2013
next
17. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! FUL zanimivo!!
17. november 2013
u154996
u154996
neeeeeeext
17. november 2013
nexttttttttttttt ful kulllllllll
17. november 2013
u139181
u139181
next
17. november 2013
next
17. november 2013
u153711
u153711
OMG, res ful hwala vsem za nexte... evo grem pisat!
17. november 2013
juhuuu! <3
17. november 2013
u153711
u153711
nextam...
j: že res da živiš tukaj, ampak moj očka ne boš nikoli!
D: vseeno pa me moraš ubogati kot očeta, in tudi jaz se bom obnašal kot tvoj oče... torej ne misli da lahko z mano počneš kar hočeš...

Potem je šel v hišo, jaz pa sem šla v svojo sobo. Poklicala me je moja najboljša prijateljica Ema. Povedala sem ji vse, kar se je zgodilo na pikniku, to da je Daniel zaprosil mamo in kar je rekel ko smo prišli domov.
Pogovarjali sva se približno 30 min potem pa sem zaslišala ropotanje. Vaza se je razbila na tleh...
šla sem pogledat. Hrup je prihajal in mamine sobe. Ko sem pogledala sem videla daniela in mamo kako počneta svoje, in hitro sem šla nazaj ven. v svoji sobi sem šla na računalnik in na facebook. Nikogar ni bilo gor, zato sem odšla ven, na vrt.
Potem se je mimo mene zapeljal fajn iz šole. Hodi v zadnji letnik in je res srčkan!
Ime mu je Michael:

j-jaz, m-michael
m: hey Mia!
j: o...hey Michael!
m: kaj delaš?
j: n...nič
m: a maš zvečer kaj časa?
*o moj bog, povabil me bo na zmenek!!!!! Zelo sem srečna!*
j: j....ja, s..seveda!
m: uredu, pridem po tebe... čaw!
j: ok, čaw!

In je šel... Počakala sem da je odpeljal stran potem pa sem začela kričati! OMG, Michael, najbolj sexy fajn na celi šoli, me je povabil na zmenek!!!! Šla sem v svojo sobo, se vrgla na posteljo in si predstavljala: jst in Michael....skupaj, zunaj, sama... aaa komaj čakam!

Oblekla sem se normalno, malo sem se naličila in čakala...
Komaj sem pričakala večer ko je v sobo prišel moj očim.
j-jaz, d-daniel
d: kam pa greš da si tako urejena?!?
j: osebne stvari...
d: jaz sem zdaj tvoj oče, moram vedeti kam greš!
j: dobr, no... en fant iz šole me je povabil ven...
d: KAJ??? in ti si mi to hotela zamolčati!
*potem pa me je udaril*
j: hey, kaj delaš?
d: rekel sem da z mano ne moreš početi kar želiš
j: ja in....
d: to pomeni da bom s tabo ravna, točno tako kot bi tvoj oče... kaznoval te bom!
j: what ever... dej prepovej mi računalnik, uzem mi že mobi no, men se mudi!
d: misliš da je to prava kazen zate? Da ti vzamem računalnik? Oooo, ne! Boš že videla kaj si zaslužiš.
*to je rekel in potegnil pas iz hlač*
d: tako bo tvoj fant vedel s katero se NE sme družiti!
*potem je zamahnil in me udaril*
J: aaaaauuu, nehaj!
*ampak on ni nehal. Udarjal je kot zmešan, grozno me je bolelo. Ampak nisem morala misliti na nič drugega kot na to, kako sem bom lahko taka prikazala pred Michaelom, kaj si bo mislil...
u136847
nextt
17. november 2013
ojojoj nextttt!!
17. november 2013
u155895
u155895
next
17. november 2013
u147357
u147357
grouljivo... nnneexxttt + nova bralka <3
17. november 2013
u154915
u154915
Omg!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext prosim teeeeeeeeeee!!!!!!!!
+nova bralka <3333
17. november 2013
u156257
u156257
next
17. november 2013
nexttt.....

SOVRAŽM TEGA OČIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
17. november 2013
u154996
u154996
next
17. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! SVETOVNO! Ta očim je res nesramen!!!!!
17. november 2013
u153711
u153711
Nenadoma sem zaslišala nek hrup. Daniel se je ustavil in jaz sem si oddahnila. Obrisala sem si solze. Daniel me je izpustil ter šel pogledat kaj povzroča ta hrup. Šel je proti oknu... jaz sem vedela, da ta hrup povzroča Michael, ker me čaka zunaj - kamenčke meče v moje okno... Če bi očim izvedel da ta hrup res dela Michael bi bilo hudo. Zato sem izkoristila priložnost in zbežala. Stekla sem po stopnicah dol, ampak pri zadnjih sem se spotaknila in padla.
Daniel je tekel za mano ter kričal: "Kam pa misliš da ti greš?!?!"

Hitro sem se pobrala in tekla dalje, kar je bilo veliko težje, saj me je začel boleti gleženj. Ampak nisem mogla dopustiti, da me Daniel spet ujame, preprosto nisem več zdržala! Ko sem končno prišla ven, je tam stal Michael. Objela sem ga in se "obesila" na njega. Bila sem izmučena...
j-jaz, M-Michael
M: kaj pa...
j: ni časa Michael, greva, greva, GREVA!!!

hitro sva se usedla na kolo in se odpeljala stran. Čez kakšen kilometer vožnje sva se ustavila Michael pa me je vprašal:
j-jaz, M-Michael:
M: Kaj je s tabo, kaj se je zgodilo?
j: ah, nič pozabi...
*Nisem ga želela obremenjevati z mojimi problemi*
M: ne, ne morem pozabiti, skrbi me zate... le poglej kakšna si!
j: kakšna?
M: povsod imaš modrice, praske, čisto si objokana in prestrašena...in potem mi rečeš da ni nič?!?!?
j: oprosti....amm...
M: nekaj v zvezi z Danielom je, kajne?
j: hmm, ja...
M: hitro mi povej vse Mia!
j: no, pripravljala sem se da grem ven s tabo, ko je prišel v sobo. Povedala sem mu da grem ven s tabo, pa je podivjal. Bil je jezen, ker mu tega nisem povedala prej oz. da ga nisem vprašala za dovoljenje...
M: glede na to, kako zgledaš, se mi zdi da te je pretepel... :/
j: mmm, ja *obrnila sem se stran in začela jokati*
M: nič ne skrbi, vse bo še uredu...

Nekako me je potolažil, v njegovem objemu sem se počutila varno... Potem sva se ulegla v travo in postajala sem zaspana. "Odpočij si" je rekel in me poljubil na čelo. POLJUBIL ME JE NA ČELO!!!! POLJUBIL!!! Bilo je kot v sanjah, jaz in Michael sama zunaj, v mesečini... Pozabila sem za vse bolečine, na Daniela, ki bo kmalu postal moj očim, na očeta, na mamo... vse, na kar sem mislila, je bilo to, da me je Michael poljubil!
Potem pa sem zaspala...

+ res bi se vam rada zahvalila za toliko nextov, ter da berete mojo zgodbo...to mi res ogromno pomeni <3
17. november 2013
u155895
u155895
next full je kull
17. november 2013
nexttttttttt kok lepo <333333
17. november 2013
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext takoooooooooooj svetovnoooo jeeeee hitrooooooo neeeeeeext !!!!!!! <333333333
17. november 2013
PA RES KULSKO PIŠEŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111
17. november 2013
u153711
u153711
hwalaaaaa
17. november 2013
nextt
komentar? kak so se ji tak hitro vidle modrice? pa takrat ko jo je mišel vprašal, kaj je z njo narobe? bi lahk mia tut omenla to da je padla po stopnicah, ne samo to, da jo je oče pretepel, lahk pa bi si mia izmislila kaj drugega, kot pa da jo je oče pretepel, ker je to malo nerodno, kr tak povedat to...

drugač, pa mi je zgodba zanimiva in nimam nobenih pripomb
17. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg