Forum
u90832
u90832
To zgodbo piševa jaz Hot Chocolate in Teddy_PooH !

Sem Laurra Payne in nisem piflarka. Nekaj v mojem življenju ni pošteno: Vse slavne punce na šoli imajo res super fante,jaz pa NE! To ni pravično. Ampak,zakaj me to skrbi? Zato,ker sem tudi jaz popularna punca in to brez fanta. Torej stara sem 14 let in sem v prvem letniku. Imam BFF Lano,ki mi zelo pomaga. Sovražim matematiko! Učiteljica mi vedno očita,da če se ne bom zresnila pri stvari,jo bom imela negativno 1 ! Moja mami bo znorela,ko jo bo učiteljica poklicala po telefonu in ji rekla,da se ne učim,in bom imela matematiko 1! Moja mami je namreč profesorica matematike in z njo se matematiko učim 3 ure na dan,pa jo samo zdolgočaseno poslušam,ker mi matematika ni pri srcu. Torej sem pač slavna punca brez fanta. "Driin,driin," je zazvonila budilka. Vstala sem in si umila zobe,se počesala,oblekla in nadišavila,nato pa odšla v šolo. "Hej,Laurra,"me je pozdravilo še nekaj nepopularnih punc. Odšla sem do garderobne omarice in videla listek. Na njem je pisalo: ρσкℓιčι ву мιcнαєℓ! Spet ta nori človek,sem se zamislila in dala svoje stvari v omarico!

Jaz:

Moja BFF Lana:

NEXT?
15. avgust 2012
u102357
u102357
next
16. avgust 2012
u90832
u90832
Nextala bo Teddy_PooH!
18. avgust 2012