Forum
● Hiyla.No odločila sem se da napišem še eno zgodbico.
● Nisem najboljša v pisanju, ampak rada se s tem ukvarjam v prostem času.
● Upam da vam bo zgodbica všeč.
● Uvod...
Rachel Smelly, 17 letna seklica, ki živi v Veliki Britaniji.Je kot navadna dekleta.No vsej na prvi pogled.Hodi na srednjo glasbeno šolo.Tam spozna tudi fanta, ki se ne razumejo prav dobro.Za njo je on navaden čudak, ona je oa za njega navadna naduta piflarka.To leto sta skupej pristala v razredu...Kako se bosta znašla... Pa je še skivnost.

● Krajši uvod.
● Kaj menite?
● Next bo mogoče že danes.
27. december 2015
supr uvod
Next
27. december 2015
ps.: manjše napakice v uvodu
seklica-deklica
oa- pa
27. december 2015
u187099
u187099
DobrDobr uvod Next
27. december 2015
Firbc me matra...
ajde Next ančii *-*
27. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
27. december 2015
Racher Smelly II chapter 1 II 3 days before school starts ...

"Mami, kje so moji zvezki za šolo?!!" se vsa panična premikam po moji sobi in premetavam stvari. "Kakšni zvezki.Saj je šola šele čez 1 teden..." mi odgovori z umirjenim glasom. Začudeno pogledam na koledar izza mene in še enkrat preverim datum, mesec, kateri dan je danas, in ja. Kot ponavadi. Vedno znova ista pesem, ne nisem se jaz motila ampak se je mama. Zvezke bi morali že kupiti pred enim tednom, na kar sem jih milijonkrat opozorila."Ne, mami. Šola ni čez 1 teden amapk čez 3 boge dni!Zvezke bi mogle kupiti že 1 teden nazaj. Wake up!" sem vsa iz sebe paničarla, in vzigovala glas "Zakaj nas pa nisi opozorila, draga hčerka!" mi jezno odgovori in se gre obleč iz pižame.Ja moji staši so zelo neposulušni in zelo,zelo neposlušni in ne razumni.Jah kaj pa hočeš, v takneš okolju si se rodil.Ničesar nemoreš spremenit.
Ko se je mama oblekla, se zrihtala in te stvari, k so jo sama šminka pa puder smo se končno odpravile v trgovino Partner, kjer sva nakupile vse potrebno za šolo ki se po maminem mnjenju po novem začne čez 1 teden.
Ko sva bile pred blaganjo sem videla spet tistega nadutega čudaka, ki mi je tako razžiral živce da si sploh ne morte predstavljat.Pa še to letoo smo skupi v razredu.Lahko je še kaj hujšega od tega?Ko je mama plačala, in sva se končno zaboga odpravile domov je srečala našega "preljubega" soseda, ki se je tako nabaceval na mojo mami da bi ga najrajši usekala nekam.Ja nekatere stvari se pač morajo dogajat...Ko sta se pogovarjala besed ni bilo konca.Pa potem pravijo da smo mi mladina zgovorni in da nemoremo nehat govoričit okrog?Mislim, čisto bolano.
"Mami, a greva?" sem vsa izmmučena vprašala "Ja samo malo..." mi reče in se nasmehne. Z vozičkom sem stala tam in čakala da se reva izgovori,da se kahko končno odpravimo. čez dobrih 3 minute se je pogovor končno, končal."No, in si , si izpraznila jezik?" vprašam nejevoljno "Ja sem, in ko se pogovoarjam ne drezaj vame, in ne vleči vse na uha" z sikajočim glasom odgovori.*Kaj sem pa zdaj nardila? *se vprašam sama pri sebi.Ja no.To so pa naši ta stari.Včasih jih sploh ne moreš razumet.
Ko smo stvari spravile v prtljažnik in ko sem odpeljala voziček kjer smo ga vzele, smo končno odšle domov.Na cesti ni bilo gužve tako da smo hitro prišle domov.Očeta še ni bilo.Čudno...Ponavadi pride. "Mami kje je oči?Ob tej uri je že ponavadi doma." pogledam jo z vprašajočim pogledom in čakam na odgovor . Neekaj časa mčka in mčka nato pa izdavi "nevem če se bo danes vrnil domov." mi nahitro odgovori.Skomignem z rameni, ker vem da sta se spet skregala.Odkorakam v mojo sobo in popspravim zvezke v omarico, nato pa se lotim pospravljanja.Nisem marala nereda v svoji sobi.Glede na bratovo sobo, je bila moja res prfektna. Bila je kot iz škatelce. Ko sem končala sem se zavrtela okoli in plosknila z rokami "To bo to, kot iz škatlice!" z nasmeškom se vržem na posteljo in vzamem telefon....

● Gorzen uvod
● Kaj menite?
● Kaj naj popravim?
● Kaj msilite da se je zgodilo z nejnima staršema?Se bo oče vrnil?....
● Neext?

27. december 2015
u203353
u203353
Neeext
Nvem...hitr piš dalje
27. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2015
Racher Smelly II chaper 1 II continued

Ko sem končala sem se zavrtela okoli in plosknila z rokami "To bo to, kot iz škatlice!" z nasmeškom se vržem na posteljo in vzamem telefon.Prijavim se na fb in preverim če je kaj sporočil- čudo, nimam nobenih sporočil."Ah kaj hočeš, ne potrebujejo te sedaj..." si sama sebi odgovorim.Odjavla sem se in prijavila na sapchat, tudi tam ni bilo nič novih sporočil.Izdihnila sem "noben me ne pogreša." Telefon sem odložila na polico in vzela iz predalčka knjigo Krive so zvezde-John Green .Ostala sem na strani 94.Te zgodbe nisem mogla nehati braniti.Res me je ganila do solz.Naj vam povem krajšo obnovo ~Govori o deklici Hazel ki preživlja hudo bolezen- raka.Njena želja je da bi bila kot ostale punce njenih let.Amapk, ni mogče ker njen svet je poln bolnišnic, drugačne oblike zaščit, aparatov.......~
"Ahhh ta zgodba je tako romantična, ganljiva..." sem komentirala ko sem brala.Ko berem zgodbo se čisto uživim v njo, doživljam kot da sem del tega dogajanja.
Minilo j nekaj minut od branja ko nekdo zarjovi v mojo sobo.Bil je brat.Grdo sem ga pogledla "sp**** iz moje sobe, TAKOJ!" sem vsa razburjena zarjovela nanjga "Kje je moj amaprat!!" se zadere nazaj. "Kakšen aparat sanjaš!" sem mu hitro in razumbljivo odgovorila."Aparat, draga sestra za slikat!" mi odgovori z hudim glasom in mi začne vse razmetam in gledati po mojih omarcah.Hitro sem zaprla knjigo in ga odrinila "Nimam nobenega aparata!Pejd pogledat v svoj svinjak če ga imaš!Zdej pa mrš z moje sobe prfuknjenec!!!" vsa razburjena stiskam zobe in pesti."A kar tako boš, ti mala!" se razburi.V itsem hipu se zpiči v mene in me prime za grlo.Z svojim groznim zadahom mi je sopihal v obraz.Probala sem ga odrinit ampak ni šlo.Ja bil je nabildan in močan, tako da se mu nisem mogla upreti."Pusti me dol.." sem vsa izmučena in skoraj brez zadaha izdavila ven iiz sebe.Le sladko-zlobno se mi je nasmehnil in me zabil v zid.Pogledla sem ga z nedolžnim pogledom.odšel je ven iz sobe in zaloputnil z vrati.*o mur es ni bilo podobno* sem se zamislila *ponavadi je zelo prijazen in...mil..zdaj pa...* počasi sem se vstala in dobila sem vrtoglavico tako da sem spet se morala vsesti,nazaj.Zavlekla sem se nekako v kot sobe in poklopla glavo med kolena.*Kaj se dogaja, akj sem nardila..* po glavi so mi rojila vprašanja,vseh vrst.
Telefon mi je zavibral.Nisem mogla prit do nejga.Vse me je bolelo. Vibriralo je še kr naprej in naprej...Kar ni moglo nehat.Ampak nemorem zdirjat tja če se mi pa vrti.*Tako močnega glavobola še nisem imela, pa vrat me boli, pa vse telo...Kaj naj?..!!* Oči so se mi počasi zapirale in nato sem zaspala.
*SANJE*
Sexela sem in rala knjigo krive so zvezde.Vse je bilo lepo in prav ko kar naenkrat postane vse črno.Začela sem teč, teč.A tista sila me je vlekla nazaj, k njej. Ko me je skoraj dobila pa...

● Kritiki?
● Pripombe?
● Kaj menite?
● Neext?

28. december 2015
ups
Sexela - sedela*
28. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
28. december 2015
neeeeeeeeeeeexxttt!!!
28. december 2015
Next
28. december 2015
Racher Smelly II chaper 1 II continued

Ko me je skoraj dobila pa...
*OVER*
"Reacher si vredu!Racher zbudi se!" sem zaslišala histerični glas in drmanje.Počasi se odprla oči.Nekaj časa je bilo vse temno nato pa sem zagledala svetlobo ki, me je presneto ubijala."Kdo je tu?!" sem vprašala z šipkim glasom."Anna." mi je odvrnila."Anna?" sem vprašala.*Kdo za vraga je zdaj to?* sem se vprašala sama v sebi.
"Anna, tvoja najbolša prijatelca..." stisnila mi je roke.Začutila sem pogled na sebi."Ali se poznava, mislim....Jaz se ne spomnim..." besede so mi počasi izhajle iz ust.Saj me je resno bolelo."Kako to misliš Racher?..." je skrb vzbujajoče vprašala.Izdahnila sem "Oprosti ampak res te se ne spomnem..." sem rekla in poskušala vstati.Zavrtelo se mi je.Oprijela sem se stolca.Ni bila velika upora saj se je premikal."Presneto..2 sem siknila ven."uoou Racher počasi!"se je prestrašila in me šprijela pod roko. "Lahko sama." in počasi ob zidu poiščem vrata. Svetloba me je še vedno presneto ubijala, ampak sem vseeno pogledla.Vse je bilo, neznano.Kot da tega kraja nebi poznala.
"Kje sem!Kaj delam tu!..." sem se prestrašila in izkočila."Tu si doma.." je hripavo odvrnila "doma?Ampak, nikoli, nikoli... " probala sem izgovorit ampak mi beseda ni prišla na misel "Hočeš povedat da nikoli nisi bila tukej.Racher ali se sploh še kaj spomneš?!" je prestrašeno in zmedeno vprašala. "am...Ne..." iz izjavila."Oh god." se je prestrašila....

Okej ženske jaz nimam Ideje več kaj nej napišem.Vem prekratek Next.. :/
No pač tu se bo začelo dogajanje.
Um..Kakšna vprašanja...
+Prosila bi za pomoč pri zgodbici :/ Ker jaz definitivno nimam ideje več KAJ NAJ NARDIM...

hvala .. :/
Tu ne bo slike...Kr je prekratek nex za sliko..
29. december 2015
nextt! zgodba je ful zanimiva
29. december 2015
u199774
u199774
OMG!!!!!!!!!!!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
30. december 2015
full dobr pišešš ančaa!! x'd
NEXXTTT!! *------*
30. december 2015
Next
30. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg