Forum
wma
Aloha. Ime mi je Vesna in stara sem 14. in sem običajno dekle, ki je istočasno DIRECTIONER. Kot veliko Directionerjev tudi jaz zapravljam svoj čas s pisanjem fanfictionov o naši petih popounežih. moj najljubši član je Zayn ❤ v tem ff-ju ne bo njega, temveč le Niall in Harry, poleg niju pa bo
bil še Ross Lynch. Zakaj? ker imam veliko idolov in on je eden iz med njih. In ravno zaradi tega razloga bo glavno žensko vlogo igrala Miley ❤ . upam da ne bo to ovira pri branju in veliko zabave pri branju:*

◄█████████████████████████████████████████████████████████►

Chapter one ●ᴛʜᴇ ғɪʀᴇ ʙᴇɴᴇᴀᴛʜ ᴍʏ ғᴇᴇᴛ ɪѕ ʙᴜʀɴɪɴɢ ʙʀɪɢʜᴛ.●

Stala sem pred veliko ustanovo, imenovano šola. Prostor, kjer naj bi preživela štiri leta mojega življenja. Kjer naj bi začela novo življenje. Upam. Globoko sem vzdihnila in stopila v gručo otrok, ki je stopala v šolo. 'Ew notranjost je še hujša, kot zunanjost.' Sem si rekla in se prebila skozi gnečo.
Naj se predstavim. Ime mi je Amelia Aria Cox, stara sem 17 in od tega trenutka dalje živim v Londonu. Ja Londonu, v mestu, kjer živijo norci. Prej sem živela v San Franciscu, ki je bil naravnost popoln. Vedno sem bila blizu morja, tam sem imela prijatelje, vse. In tu v Londonu nimam ničesar. V London sem bila prisiljena priti, ker je bila moja mami trdno prepričana da bom tu najlažje začela znova, pozabila na pretekle dogodke.

Amelia Aria Cox (played by Miley Cyrus)

Poiskati bi morala ravnateljičino pisarno. Bolje da nekoga vprašam.' Sem si rekla in stopila do nekega dekleta z dolgimi, temnimi lasmi. »Hey, mi lahko poveš kje je ravnateljičina pisarna?« Premerila me je od glave do peti. »Seveda. Pojdi skozi glavni hodnik, nato zavij desno, v hodnik A ter druga vrata desno.« je rekla in se mi nasmehnila in se naprej posvetila družbi okoli nje. »Hvala.« sem zamomljala in odšla. Druga vrata. Sunkovito sem jih odprla in v stopila. Napaka. »Si prepričana da si na pravem mestu?« me je vprašal nek blondi. »očitno ne.« sem zamomljala. »Si nova?« me je vprašal drug blondi. »Ja.« sem rekla in počasi dvignila pogled. »Aha poznam. Ne skrbi, pomagal ti bom.« je rekel in se mi nasmehnil. »Res?« Pokimal je. Prvi blondinec je stegnil roko: »Jaz sem Niall. Niall James Horan.« prisrčno se mi je nasmejal. Sprejela sem njegovo roko. »Amelia Aria Cox.« rokovala sva se in počasi je spustil mojo roko. »Jaz sem Ross. Ross Lynch.« je rekel drugi in mi še on podal roko. »Amelia.« sem mu rekla in hitro spustila njegovo roko. »Ti pokaževa kje je?« je vprašal Niall in mi podaril popoln nasmeh. Pokimala sem, čisto v transu. Potisnil me je skozi vrata in okoli vrat je stala množica ljudi, ki so se krohotali. Zbudila sem se iz transa in ugotovila da se smejijo meni. 'Ni me tu!' sem si ponavljala v glavi. »Ne skrbi, bom jaz uredil.« je rekel Niall in stopil do njih. »Pustite jo pri miru, ker če ne imate opravke z mano. Jasno?« Čez rame mi je dal roke in rekel: »Ne skrbi, zdaj imaš mene in Rossa.« Tokrat je melo manjkalo da se nisem stopila. »Ko bo malica naju poišči, če ne bova midva tebe.« mi je rekel in mi pomežiknil. Konec je, topim se! Potrkala sem na vrata in v stopila. »Dober dan gospodična.« me je pozdravila ženska vidno čez 40 let. »Dober dan.« sem ji odgovorila in se v sedla na stol nasproti nje. »No gospodična, kaj želite?« me je vprašala. »Po elektronski pošti sem vam poslala sporočilo, da bi se rada vpisala v to šolo.« sem začela. Pokimala je. »Amelia Ariana Cox?« Odkimala sem. »Ne, Amelia Aria Cox.« »oh seveda. Oprostite gospodična Cox.« je rekla in se mi nasmehnila. »Ne vidim nobenih problemov da se ne bi morali vpisali na našo šolo. Sodeče po vaših ocenah in po vaših dosežkih se boste hitro prilagodili. Vsak učenec mora imeti en dodaten predmet. Lahko je to tudi ples, saj vidim da ste blesteli na državnem prvenstvu. No seveda lahko v miru pomislite.« Pokimala sem in v roke mi je potisnila urnik in zadaj shemo šole. »Hvala in na svidenje.« sem se ji za hvalila. »Na svidenje gospodična Cox.« Za sabo sem zaprla vrata in pogledala kaj imam zdaj na urniku. Matematika. Zavzdihnila sem. »Matematika, kaj?« je za mano vprašal Niall. Rahlo sem odskočila in se obrnila proti njemu. »Kaj delaš tu? Nimaš pouka?« zasmejal se je. »Ah Amelia, jaz nisem to kar si misliš.« kaj? »Kaj?« Zamahnil je po zraku. »Ah nič. Pozabi. Pridi greva na igrišče.« je rekel in me potegnil za sabo preden bi m sploh ugovarjala. V sedla sva se pod neko drevo. »Zakaj si tu?« »Mami se je na novo poročila.« »Niall, ne zdiš se mi ravno od tu. In tudi tvoj naglas je drugačen.« Nasmehnil se mi je. Še malo pa me bo kap, le od njegovih nasmehov. »Prihajam z Irske. Prišel sem živet k stricu, ker sem res želel na to šolo.« Pokimala sem. »Nisem ujel od kod si ti.« »San Francisco.« sem mu odgovorila. Pokimal je in vprašal: »In tvoj oči?« Pogledala sem v tla. »Pred enim letom je umrl.« »Oh oprosti. Nisem vedel.« je rekel in me objel. V očeh so mi nastale solze. »Nisi mogel vedeti.« sem mu odgovorila. »Niall problemi.« je rekel Ross in potegnil Nialla stran od mene. Nekaj mu je pri šepetal na uho. Vrnil se je. »Oprosti, vendar moram iti.« Obrnil se je k Rossu. »Ross ostani z njo. Pazi da se ji kaj ne zgodi.« Ross je pokimal, Niall pa je že izginil. »Ross kaj je narobe?« sem ga direktno vprašala. »Nič. Le osebne težave.« je rekel in se v sedel zraven mene. »Ross, če misliš da ti bom to verjela se presneto motiš!«

Niall Horan (played by Niall Horan)

Ross Lynch (played by Ross Lynch)

◄█████████████████████████████████████████████████████████►

Kako vam je všeč prvi del?
16. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeext fulll dobro

jej prva sem
16. november 2013
super :3
next
16. november 2013
fajni
next
16. november 2013
cool
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. november 2013
u130737
u130737
Ful zakon :$
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
16. november 2013
next!<3
16. november 2013
uf uf uf še ena popouna zgodbica! no vidš kaj si nardila! spet si me spraula u jok, ker sm se spomnla na uno zgodbico )': i miss it!
aja drgač pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
16. november 2013
neeeeext
16. november 2013
next
16. november 2013
še ena carska zgodbaa.....
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
17. november 2013
Next
17. november 2013
next
17. november 2013
neeeext
17. november 2013
Neeeeeexxxttt
17. november 2013
Super!!
NEEEEEEEEEEEEXT!!!
17. november 2013
neeeexttt
18. november 2013
wma
Chapter two ●ᴛʜᴇ ғɪʀᴇ ʙᴇɴᴇᴀᴛʜ ᴍʏ ғᴇᴇᴛ ɪѕ ʙᴜʀɴɪɴɢ ʙʀɪɢʜᴛ.●

»Ross kaj je narobe?« sem ga direktno vprašala. »Nič. Le osebne težave.« je rekel in se v sedel zraven mene. »Ross, če misliš da ti bom to verjela se presneto motiš!« Zamajal je z glavo. »Amelia, bolje zate da ne veš.« Debelo sem ga pogledala. Bolje da ne vem? Kaj je lahko tako groznega da je bolje zame da ne vem?! »In če želim vedeti?« sem ga vprašala. »Potem vprašaj Nialla.« je rekel in v stal. »Kam greš?« sem ga vprašala. »K pouku. In tudi ti bi morala.« je rekel in mi podal roko. »Ah.« sem zavzdihnila in sprejela njegovo pomoč. »Kaj imaš zdaj?« Pogledala sem na urnik. »Glasbo.« sem mu odgovorila. »Super, skupaj sva.« je rekel in me povlekel za njim. »Aa spusti me!!« sem mu rekla. Spustil je moje zapestje in me opazoval. »Kaj je?« sem ga vprašala. »Ah nič.« je rekel in pospešil korak. »Ne kje.« sem zamomljala in stekla za njim.
»Oprostite, ker zamujam.« se je izgovoril in se v sedel v zadnjo klop. »In vi gospodična?« je vprašal star moški če 45 let. »Nova sem in..« sem samozavestno rekla. Pokimal je in rekel: »Cox, ne?« Pokimala sem. »Profesor Johann Smith. Ker si prvič tu ti bom oprostil, naslednjič pa boš dobila pripor. Lahko se zdaj predstaviš.« je rekel in sedel v svoj usnjen stol. »Ime mi je Amelia Aria Cox in prihajam s San Francisca. Stara sem sem 17. Živim z mami in njenim možem.« »Američanka, kaj?« me je prekinil, sama pa sem zavila sem z očmi. »Dobro Cox, u sedi se.« je rekel in mi namignil naj se v sedem v klop. V sedla sem se zraven Rossa. »Pusti ga pri miru. Ni mu všeč da smo tu ljudje, ki ne prihajamo z Londona« Pokimala sem, nato pa se zamislila. »Čakaj, ti nisi od tu?« Odkimal je in mi rekel: »Prihajam z Avstralije. Preselil sem se k mrzli teti.« »Zakaj?« sem ga tiho vprašala, a vseeno pre naglas. »Cox, povej mi kaj sem pravkar rekel!« se je zadrl profesor Smith. Ostala sem tiho, saj se mi ni niti malo sanjalo o čem je govoril. »In vi gospodič Lynch, bi vi obnovil kaj sem rekel?« »Pa ne bi rad.« je rekel in vsi so se zasmejali. »Dobro. Vi in gospodična Cox se boste po pouku oglasili pri meni. In bolje da pridete, če ne boste morali pomagati pri sodelovanju pri naši predstavi.« je rekel in ga grdo pogledal. Ross je pokimal in se tiho zahihital ter nekaj zagodrnjal. »Dobro učenci, lahko odidete.« je rekel in odprl vrata.
Skupaj sva odšla iz razreda. »Saj ne bova šla k njemu, kajne?« sem ga vprašala. »Hitro se učiš.« se je zasmejal in v roke vzel telefon in nekaj časa buljil vanj nato pa rekel: »Niall naju rabi na igrišču.« »Prav greva.« sem rekla in skoraj že stekla na igrišče. »Počasi.« je rekel Ross in me ustavil ter se mi nasmehnil. »Ja, ja.« sem zagodrnjala in začela hoditi počasneje.
»Končno!« se je zadrl Niall. »kje gori voda?« je vprašal Ross. »Styles. Spet se vrača.« je rekel Niall. »Kdo?« sem zmedeno vprašala. »Styles. Človek ki naju ima na piki.« je rekel Ross in si glavo zakopal v roke. »Kaj?« sem še bolj zmedeno vprašala. »Ah, kasneje ti bom razložil.« je rekel in pogledal Nialla. »Zdaj gre zares.« je rekel Niall in gledal vame, nato nekaj časa Rossa, nato pa spet mene. Ob njegovem pogledu sem dobila kurjo polt. Z gledal je zloben, nič kaj prijazen.

◄█████████████████████████████████████████████████████►
No punce napisala sem manjši next. vem da je malo čuden, a sem morala tako napisati, ker se potem nadaljuje v..
Živa: saj bo, btw una zgodba sploh ni bila popolna!
19. november 2013
next
19. november 2013
next
19. november 2013
NEXT
19. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext popolna zgodba
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
next
19. november 2013
Uuuuu, Niall (al pa Ross) je neki ušpiču
(Mogoče je ostrigu Harrya)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2013
neeeeeeext
19. november 2013
uuu zdj pa še Harry notr pride hahhaha, ej svetouna bo, sam zdj sm vidla spet uno temo k je ena napisala next in sm se spomnla na zgodbico :'( nau še tok kmau miniu ://
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. november 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeext!
19. november 2013
u154174
u154174
nexxxt glih zdej berem in je super zgodba
20. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg