Forum
нєℓℓσσσσσσσσυ υѕι ѕкυρєנ...
ησ кσт ωι∂тє ѕєм ѕє ѕρяαυℓα ριѕαт ησωσ zgσ∂вιcσ. тιѕтσ ι∂єנσ σ ∂υнσνιн ѕєм мαℓ σρυѕтιℓα ιη мσgσčє ρяι∂є к∂αנ ∂яυgιč.

ησ, тαℓє zgσ∂вιcα вσ gσωσяιℓα σ ρυηcι z ιмєησм ѕαяαн, кι ηαנяαנє ηα ѕνєтυ ρℓєšє., ν šσℓι ρα ηє вℓєѕтι яανησ. ρσтєм ρα נι є∂єη σ∂ ∂σgσ∂кσω σвяηє žιωℓנєηנє ηα gℓαωσ.

zgσ∂вιcα נє ηαмєηנєηα ωѕєм мσנιм ηαנℓєρšιм (ρяєвєя נιн ω σριѕкυ ηα мσנмυ ρяσƒιℓυ)

υραм ∂α вσѕтє υžιωαℓ ιη тυкєנ žє ρяιнαנα ρяνι ∂єℓ....
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
»Sarah, dam ti dve sekundi da se spokaš sem!!!« se je iz spodnjega nadstropja drla mami. Upss, kaj je odkrila tokrat? Na facebooku nimam nič posebnega, svoje dolžnosti sem opravila, torej nima nobenega razloga da me kliče. Razen.....če je izvedela za moje ocene. Ja, v šoli ne blestim preveč, niti se ne trudim, da bi blestela. No, povejte mi, kdaj v življenju ti bo koristilo če boš znal našteti vse ogljikovodike ali pa poznati lastnosti deltoida. No kdaj? Nikoli. Le moja mami je mnenja, da mi bo vse to prišlo prav.
Ampak kako bi lahko izvedela za moje ocene? Čakaj malo, kateri dan je danes!? Samo prosim da ni četrtek, ne more biti.....Jap, prav četrtek je, dan ko se je moja preljuba mamica odločila da odide na govorilne ure. Torej sem nasrkala. Počasi, kolikor se je dalo sem hodila po stopnicah in razmišljala o možni kazni. Mogoče bom ostala brez žepnine. Lahko mi naloži dodatno delo. Ali pa....ne, na to raje sploh ne pomislim.

»Draga dama, mi lahko prosim razložiš kaj pomenijo te dvojke in trojke v tvojem spričevalu? In enka!? Sarah...« Upss, še hujše je kot sem mislila. Čakaj malo, enka? Ne, zabatirala pa nisem. Gotovo je učiteljica mami pokazala napačno spričevalo.....Jaaa, to bo to. Razen, če je matematika že vpisana? O ne, to je MOJE spričevalo...
Sledil je mamin govor o tem, kako bi morala biti skrbnejša, se bolj učiti, da ne bom prišla na dobro gimnazijo...bla, bla, bla. Skoraj sem že mislila, da bom ušla kazni, ko je priletel še mamin mirni »Aja in na ples NE greš.«
Kaaaaaaaaj? Pa zakaj mi prepove ravno ples? Naj vam razložim: naša šola štirikrat letno priredi šolski ples, ki ga organizira šolski radio. To je za večino učencev najljubša 'stvar' povezana s šolo in zamudijo ga le šolski piflarji. Zame pa je to še kanček višje. Že od malega obožujem ples, zato je to edina priložnost, da se res sprostim in pokažem kaj znam. Pa še to: ples je bil že večkrat začetek romantičnih zvez, jaz pa še vedno na skrivaj upam, da bom tam našla svojega frajerja na črnem BMW-ju. Ampak zaradi moje genialne in krute mami se nič od tega ne more zgoditi.

V tej galami se še predstaviti nisem morala normalno, zato se vam zdajle bom na kratko opisala: Sem povprečna osmošolka, z nadpovprečno zoprnimi starši. Kot ste že izvedeli v šoli nisem ravno vzor, ampak mi je zato ubistvu vseeno. Že od malega obožujem ples in se od nekdaj pripravljam za vpis na plesno gimnazijo. No to je za zdaj vse, grem se zdaj 'učit' (to pri meni pomeni guganje na stolu in buljenje v zrak, ali pa skrivni klici z eno od mojih prijateljic.)

*jst* (Sarah).
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
a) No pa ste dočakal mojo nowo zgodbico... Kakšen se wam zdi začetek, bi kaj spremenili/dodali.??
b) Naj was opozorim da je to werjetno zaden next do naslednjega tedna (Rim, here I come.!!! ^^)
c)In najpomembnejše.....Next.??
10. maj 2012
u87462
u87462
a) Začetek je super, čeprav stil pisanja ni najbolj po mojem okusu,.... je SUPER!
b) Pa ne no...! -.-' no, užiwaj v Rimu!
c) NEXT! Pa kakšno uprašanje je pa tooo?!
d) Hvala za posvečeno zgodbo ^^
11. maj 2012
a) SUPER JE! nič ne bi spremenila...
b) Haha Ok......jaz sem že bla v rimu! S kom pa greš?
c) Saj veš najin dogovor... NEXT!
11. maj 2012
NEXT.!!!!!
11. maj 2012
u73295
u73295
next
11. maj 2012
u88172
u88172
a) Super se mi zdi. Nič ne bi spremenila.
b) O, škoda. No, lepo se mej v Rimu.
c) Še uprašaš? (?!) Itak, da Next!!
11. maj 2012
u47197
u47197
a.) Odličen je & nič nebi spremenile ker tako kot napišeš ti je najboljše (:
b.) Uživaj v Rimu!
c.) Valda
d.) NEEXT!
11. maj 2012
a) Zakaj bi kej spreminjala no?? Super je,, totalno v mojem stilu
b) Veem ): Meej se ful dobr! In nexti še druge pliiss (puppy dog eyes)
c) Neumesno.... in jaaaaa! < 3
11. maj 2012
a) folj super začetek , nč nebi spremenila niti dodala..
b) no vseen , uživi v Rimu < 33
c itak da NEEXT < 33
11. maj 2012
u87462
u87462
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT supr je lizika! < 3333333333333 love it!
12. maj 2012
u90852
u90852
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT love it ;*****
12. maj 2012
u91760
u91760
next;ful hudaaaaaaaaaaa
12. maj 2012
neext
12. maj 2012
u92840
u92840
Next :3
20. maj 2012
Evo, nextek za waaaaas. < 33333
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
»Zaaaaaaaaakaj za boga mora obstajati šola« mrmram in se premetavam po postelji. »Jaz poznam na kupe razlogov zakaj.« se oglasi moj 'bratec' in si nadležno popravi svoja očala. Sploh vam nisem omenila, da imam bratca, ker ga ne maram. Je tiste vrste brat, ki mora vse narediti prav, da lahko jaz izpadem slabše. Če pa že hočete vedeti mu je ime Mike ali pa Mikey in je nadpovprečen piflar. V razredu ima same petice, jaz pa sem začela trojke nabirati že v četrtem razredu.

*Mike* (sam men je kjut ^^)

»Spokaj.« zamomljam skozi stisnjene zobe in iz sebe zbrcam kovter. Ozrem se po moji sobi: nepostlana postelja, stol poln oblačil in zvezki ležijo vse naokrog. Na kratko bi lahko rekli, da je moja soba čista zmešnjava, kot bi v njej pristala bomba. Naveličano se postavim pred omaro. Iz prenatrpanega predala s težavo potegnem strgane kavbojke in veliko prevelik siv pulover. Vse skupaj hitro navlečem nase in se skupaj s torbo polno zvezkov odpravim v spodnje nadstropje.
[img]http://data.whicdn.com/images/28727490/getImage_large.[/img]
Tam me čaka polna miza kosmičev, kruha in raznih namazov, ki jim moja mami pravi zdrav zajtrk. Jah, moja mami je znana tudi po pretiravanju. Od vse hrane vzamem le jabolko in se hitro izmuznem ven.
Počasi stopam po makadamski poti, ki vodi iz našega naselja do šole. Pesek škripa pod mojimi All Starkami, medtem ko mirno grizljam svoje jabolko. Ogrizek kot vedno vržem na sosedovo dvorišče in se smejim ob misli na njegov obraz, ko bo moral že stotič pospravljati za mano. Nikamor se mi ne mudi, čeprav bom vrjetno malo zamudila. Ampak kaj potem! Ne bi bilo niti prvič niti zadnjič.
Končno prispem pred šolska vrata. Ker nikjer ni žive duše sklepam, da se je pouk že začel. Potiho potrkam in stopim v razred. Vidim kako se vse glave obrnejo proti meni in čakajo, da bo kdo kaj rekel. In prva spregovori učiteljica: »Oooo poglejte, gospodična Leake se je odločila da se nam bo pridružila. Če imaš pameten razlog za svojo zamudo, nam ga prosim zaupaj. Drugače pa sedi in daj mir.« me nagovori z prezirljivim glasom. Jaa, z učitelji nisem ravno v dobrih odnosih. Lahko bi rekli, da sam njihov trn v peti. Z lahnimi koraki odidem do mize in nanjo počim zvezke. Sedaj sledi dolgočasna ura angleščine.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
20. maj 2012
u73295
u73295
next
20. maj 2012
u47197
u47197
Neext
20. maj 2012
u90852
u90852
N E X T.
21. maj 2012
u88172
u88172
Nexty
21. maj 2012
u93629
u93629
Next
26. maj 2012
Aaaaaa....NEXT!
26. maj 2012
nextt
26. maj 2012
u91760
u91760
next
27. maj 2012
u93744
u93744
Next
27. maj 2012
iiii hudoo next!!
27. maj 2012
Next< 3
04. junij 2012
u73373
u73373
dragi braaaalcii :*
•●sησω.ƒℓαкes●• se vam opravičuje kr ta tedn ne bo nexta kr ma fuuul dela za šolo in u kratkm nebo mogla pridt na igre
še enkrat se vam opravičuje :*
04. junij 2012
u95747
u95747
next
17. junij 2012
u91760
u91760
next
19. junij 2012
u96942
u96942