Forum
Ok tuki sem začela pisat mojo zgodbo ŠE ENKRAT ker se mi je una zdela bedna.

Pisala bom kot dve osebi, če pa kdo hoče z mano pisat nej mi pove, pa mu po zasebcu pošlem načrt zgodbe
ok

1.DEL - Gemma
-------------------------------------------------------------------------------

"Gemma! Gemma zbud se ženska v šolo zamujamo" Me je zbudila moja tečna sestra Laura. Zadnji dan šole je in meni se RES ne da. Ah no pa sej samo skočim po spričevalo, pa je konec šole do konca življenja... Naj se predstavim. Sem Gemma White. Stara sem 18 let in danes sem končala šolanje na glasbeno umetniški gimnaziji. Hočem postati svetovna umetnica. Najlepše je ko ležiš v postelji in rišeš, medtem pa za svoje slike dobivaš milijone. Torej končno sem se skobacala iz postelje in si umila zobe. Oblekla sem se in se z Lauro odpravila v šolo. Končno smo dobili spričevala in ostalo sranje, tako da sem se odpravila domov. Laura je iz neznanega razloga prej prišla domov. Whatever. Komaj sem odprla vrata, že je stala tam. "Omg Gemma" ah kaj je spet no Laura. "Kaj hočeš?" sem jo vprašala. Izza hrbta je dvignila majhno črno mucko. "Poglej koga sem našla!" je rekla. "Odpeljala sem jo k veterinarju in čisto zdrava je! Dala sem ji ime Mr. Kitty" "Wow kako originalno ime" sem jo napadla. Obe sve se zasmejale. "In kaj zdej me boš spustila noter ali ne?" sem ji rekla in odšla v dnevno na kavč. Prižgala sem televizijo, in premaknila na E! program. "Justin Bieber posnel novo pesem z Nicki Minaj..." ostalo nisem slišala ker sem premaknila kanal. Nemaram tega bobra. Premaknila sem na AMC tv in gledala The Walking Dead. Obožujem zombije in vse povezano z njimi. Nemaram pa kakšnih superherojev, tega ne prenašam, ne vem zakaj. Pač se mi zdijo neumni. Ko sem pogledala, sem si šla nardit corn flakes....

Next?
(:
26. november 2012
next
27. november 2012
u93092
u93092
Next
27. november 2012
next
27. november 2012
Next :3
27. november 2012
u112399
u112399
Next
27. november 2012
Neeeeeext
27. november 2012
a mogoče ma kdo kako željo da bi pisal kot laura? kar povejte mi (; iščem sicer partnerico za pisanje x'D
27. november 2012
u103529
u103529
neeexxxt
27. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. november 2012
ρℓσѕιм ρяєвєяι :

http://www.igre123.com/forum/tema/they-don-t-know-about-as-%5Bft.-one-direction%5D/45903/1

яєѕ вι вℓα ƒнθθł ѕяєčηα čє вι ρяєвяαℓα ιη яєѕ вι мι ρσмєηℓ....[ρα ѕσяу кя σgℓαšυנм]
нωαℓℓα, ℓσνє уα!
27. november 2012
next
+NOVA BRALKA
27. november 2012
мαм šє єη ρяσƒιℓčк νєš؟

http://www.igre123.com/.mickey.mouse.

вι мє мσgσč ∂σ∂αℓα؟
ƒнθθł тι нναℓα čє вσš!
28. november 2012
u103529
u103529
hey.... z ●Oиe♥Dıяe¢тıøи● sva se zmenili, da bom jas pisala kot Laura.... upam, da vam bojo moji deli ušeč. kot Gemmini...

#Laura#
"Oh, utihni že!' sem jezno zamomljala in ugasnila budilko. Ja ena od mojih čudnih navad.
Leno sem zlezla iz postelje in se odmajala v kopalnico. Hitro sem si umila zobe in obraz. Lase sem si spletla v kito in na trepalnice nanesla maskaro in eye-liner.
Pa da se predstavim.
Sem Laura White. Stara sem 18 let. Imam dolge blond lase in modre uči. Imam sestro Gemmo. Danes je zadnji dan šole. Končno sem zavedno končala s to prekleto mučilniško šolo. No zaposlila se bom v glasbeni šoli in poučevala pouk kitare.
Pogledala sem na uro in se hitro oblekla in šla zbudit Gemmo. "Gemma! Gemma zbudi se ženska v šolo zamujava." rečem in grem ven iz njene sobe. Hitro sem vzela manjšo torbico in noter dala telefon, ključe in denarnico. Odskakljala sem po stopnicah v hodnik in počakala Gemmo. Kmalu se je prikazala in skupaj sva se odpravili v šolo. Ko sva prišli v šolo sem hitro vzela spričevala in vse drugo. Poslovila sem se še od prijateljev in se odpravila domov. Ko sem prišla domov sem na pragu zagledala
majhno črno mucko. "Kako si se pa ti tukaj znašla?" sem zamomljala in jo prijela v naročje. Spričevalo in ostalo sem hitro odnesla v sobo in mucko odpeljala h veterinarju. Tam so jo hitro pregledali in mi sporočili da je z njo vse vredu. Počasi sem se odpravila nazaj domov. Ko sem prišla domov sem se usedla na tla v hodniku. Mucko sem iz svojega naročja preložila na tla. "Ime ti bo Mr. Kitty. Prav?" veselo rečem.
Veselo je za mjavkala im me pogledala. Rahlo sem se nasmehnila in jo pobožala za ušesi. Kmalu sem zaslišala korake. Hitro sem vstala in mucko skrila za hrbet. Počasi so se odprla vrat in noter je stopila Gemma. "Kaj hočeš?" me vpraša. "Glej koga sem našla." in izza hrbta dvignem Mr. Kitty. "Odpeljala sem jo h veterinarju in čisto zdrava je. Dala sem ji ime Mr. Kitty." veselo rečem. "Wow kako originalno ime" me napade Gemma in se zasmejiva. "In kaj zdaj me boš spustila noter al ne?" mi reče in gre mimo mene v dnevno. Skomignila sem z rameni in šla v sobo.

vrgla sem se na posteljo in dala Mr. Kitty na terbuh. Zazrla sem se v One Direction plakate. Sej ne da je moja soba cela polepljena z njimi. samo to lahko rečem: OBOŽUJEM JIH. Gemma pa jih na žalost sovraži...
28. november 2012
Next
28. november 2012
lolololol
28. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
28. november 2012
Neeeeeeeext
28. november 2012
dej se slike
28. november 2012
ok dam še slike (:

Jst :3

Mr. Kitty :3
28. november 2012
nextttttt nova bralka zakon je next plisssssssssss
29. november 2012
u108558
u108558
nexttttttt + nova bralka + dobra zgodba
29. november 2012
u34085
u34085
neeext+nova bralka
29. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/they-don-t-know-about-as-%5Bft.-one-direction%5D/45903/1

вєяє к∂σ؟ тιѕт кυ ρσѕтαηє мσנ ησυ вяαℓєc мυ ℓαנкαм υѕє ѕℓιкє ηαנℓєρšє Э ρα кσмєηтєяαм! :●
29. november 2012
jao klara ne ponavljej x'D
29. november 2012
u114037
u114037
kaj čm.....
29. november 2012
29. november 2012
u114037
u114037
'LuL' x'd
29. november 2012