Forum
evo spet ena moja nova zgodbica ta se bo odvijala malo drugače, ker do konca neboste vedeli o katerem članu se gre. zdaj pa kar odložite miško in tipkovnico, ter jo preberite

1.DEL
------------------------------------------------------------

Torej otroci povedala vam bom kako sem spoznala vajinega očeta :') Bilo je poletje leta nazaj.
Z vajinim stricom Louisom sva klepetala po Facebooku... Aja saj res. Facebook je neka spletna stran ki smo jo včasih uporabljali ko smo bili stari tako kot vi. Podobno kot vaši hologrami. Samo da se mi nismo dejansko videli v prostoru. Kakor koli tam so samo še stari ljudje in vaša babi in dedi. Torej gremo naprej. Torej sva bila na FBju, ko je Louisu zazvonil telefon. Bil je menedžer Xfactorja, in je povedal da so ga sprejeli! Takoj mi je odpisal, da bo naslednji teden odšel na Xcamp, kjer bo preživel dokler ne bo konec šova oz dokler nebo izpadel. Ko so minevali dnevi sem bila vedno bolj žalostna, saj 18 letno dekle brez službe živeti na samem ni bila lahka naloga, in ko je prišel dan odhoda, sem jokala kot nikoli. Minevali so dnevi in zaradi žalosti sploh nisem gledala XFactorja. Neki dan sem videla ko so vse punce na šoli norele okoli in kričale ter debatirala o neki skupini "One Direction" hm še nikoli nisem slišala za njih. Mislila sem si da spet kak punk-rock bend in se niti nisem zanimala za to. Ko se je približal 30 junij, sem pred našo hišo zagledala bel kombi. Mislila sem si, da je kdo zašel, a sem videla da je bil prazen. Prva misel ki mi je švignila čez glavo je bila, da nas ropajo. Počasi sem šla skozi vrata in od nikoder je pritekel Louis in me objel. Od veselja sem zakričala. Luči so se prižgale in konfeti so leteli po sobi "VSE NAJBOLJŠE SESTRICA!" je zakričal Louis in me izpustil iz objema. Izza kavča so se prikazali štirje zelo lušni fantje. Vsi so se zadrli "SUPRISE" in v trenutku smo vsi postali prijatelji. Ugotovila sem da so to One Direction in bila sem zelo vesela da je Lou 1/5 od njih. Bili smo lačni in smo naročili pico. Medtem sem z kotičkom očesa opazovala, kako me je tisti blondinec čedno opazoval... Niall se mi zdi. In ni bil pogled prijateljstva, ampak pogled ljubezni. Počutila sem se malce ogroženo, zato sem šla v kopalnico. Počesala sem si lase in se malo uredila, izgledala sem kot zombi. Ko sem prišla nazaj v dnevno sobo sem videla nekaj groznega....
Nextam? =D
17. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. november 2012
neeeeeeeeeeeeeexxt!!!!(pa sori ki oglašujem Bi brala:http://www.igre123.com/forum/tema/rock-me-yeah!(ff.1d)/45319/)
17. november 2012
u93092
u93092
Neext
17. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeeext
18. november 2012
Umiram ker mi je dc, tok da bom neštala :3 pa malo nextov = mali next :/

2.DEL
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem prišla v sobo sem zagledala nekaj groznega: NIALL je pojedu vse piškote D: ampak je kmalu prišla pica in potešila mojo lakoto. Ko smo jo pojedli, smo šli gledat grozljivko. Zombieland. bila je ful huda, ampak ko je zombi v hiši strahov skočil pred fanta, sem poskočila in se stisnila k nekomu na moji desni. Bil je Harry. Ko sem se hotela odmaknit me je objel z roko okoli ramen. Tako da sem ostala tako. Niallu se je videlo v očeh, da mu ni vseeno. Ko je bilo filma konec, sem šla spat. Fantje so spali v dnevni sobi in v Lousovi sobi. Preoblekla sem se v pižamo in si umila zobe. V trenutku sem zaspala. Zjutraj so me zbudili sončni žarki. Ah, poletje. Na nočni omarici me je čakal zajtrk in pisemce. pisalo je :"Draga Gabriella, tu imaš zajtrk, s fanti smo mogli it Simonu na sestanek. kaj spet hoče ta idiot? haha Lepo se mej. Lou xx" Nasmehnila sem se ob misli da je spet doma. Pogrešala sem ga in te 2 leti sta bili obupni. Izgubila sem prijatelje, ker sem se preveč zaprla vase. Preoblekla sem se in se šla rolat. Kar naenkrat me je ustavila punca in me prosila za avtogram. Zdelo se mi je malo čudno, in sem se usedla na klopco in vzela svoj telefon ter šla na internet pogledat svoje ime in priimek. Rezultati so bili čudni, saj tega še nikoli nisem doživela...
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Več v naslednjem delu :*
18. november 2012
u111234
u111234
neeeeeeeext!
18. november 2012
u93092
u93092
Neext
18. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeexxt
18. november 2012
u112882
u112882
Neeeext!!
18. november 2012
nexttt
18. november 2012
neeeeeeeexxt
18. november 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

Kdaj mi boš cd-je prnesla.?*
19. november 2012
haha klara prid jih iskat, jst jih kr lepo po vrsti vse gledam Zombieland je huda ful
19. november 2012
65% ljudi bi jokalo ko bi videli justin biebra ki stoji na nebotičniku in skače iz nebotičnika.če si eden od 35% ki bi vzel kokice,lizike in coca colo in kričau BUDALA RAZBI SE ŽE ENKRAT pošlji to vsaj 5 osebam!!!!
LOLOLOLOLOLOLOL Im going to hell for this x'D
19. november 2012
nexttttt
19. november 2012
joooj kok mi je dc x)
19. november 2012
pa next napiš ne.! ajajajajaj s pa tut....
19. november 2012
lolololololololol ;*
19. november 2012
trololololololo.....
19. november 2012
zdej pišem next
19. november 2012
3. DEL ♥

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezultati so bili čudni, saj tega še nikoli nisem doživela. Po internetu so krožile novice o meni. "Gabriello Tomlinson, sestro našega Boo Bear-a, smo videli v parku ko se je rolala. Očitno je Gabriella športni tip?" in ostale novice so se širile. Odločila sem se da bom počasi odšla domov. Ko sem prišla, mi je odprl Zayn. Nasmehnil se je s tistim njegovim nasmehom, ki je v vseh povzdignil energijo. Ali se mi tako samo zdi? Vstopila sem in v kuhinji sem zagledala strašen prizor; Harry in Niall sta se tepla! "Ne ona je moja!" se je zadrl Niall. "Aja? Zakaj se pa potem ni k tebi stisnila med grozljivko!?" je povzdignil glas Harry in Nialla vrgel po tleh. Ta ga je spotaknil, in vzel nož. Ko je tako Niall stal nad Harryjem z nožem, sem se oglasila jaz :" Nehaj Niall kaj se pa greš?!!! In ti Harry! " Niallu sem vzela nož iz roke in ga vrgla v lijak. "V nobenega od vaju nisem zaljubljena! In se ni treba ubit zaradi mene!" Sem rekla in odkorakala ven iz sobe. Louis in Liam sta igrala playstation. Zaletela sem se v Zayna in se izgubila v njegovih očeh. Pri tem sem se spotaknila in padla na Liama, pri tem sem ga ponesreči poljubila. O ne…. "Liam to ni kot si misliš" sem rekla in začeli so se uuuji and ooooooooji in sem v solzah zbežala v svojo sobo, in se zaklenila. Ulegla sem se v posteljo in si dala vzglavnik čez glavo. In v njega jokala. zaljubljena sem, a nevem v koga…. Zakaj morajo biti vsi popolni? Nekdo je potrkal na vrata…
Več v naslednjem delu!

-----------------------------------------------------------------------------------

a.) Kdo je Gabriellin sanjski fant?
b.) Kdo je potrkal na vrata?
c.) Komentarji? :'D
d.) Nextam? ;*
19. november 2012
u76047
u76047
a.) Harry (grandma knows...)
b.) Niall... maybe
c.) *-*
d.) Off courseee :3
19. november 2012