Forum
нeeι!
odločιlα ѕeм ѕe,dα вoм pιѕαlα zɢodвo.vĸljυčeɴι вoвo тυdι 1d.ɴe,ɴe čαĸαjтe preвerιтe do ĸoɴcα.мнм...ĸje ѕeм že oѕтαlα?...αjα.ɴeвo ѕpeт ɴeĸα pocυĸrαɴα zɢodвιcα ĸoт drυɢe,dα ѕe zαljυвιтα ιɴ žιvιтα ѕrečɴo do ĸoɴcα ѕvojιн dɴι ιɴ вlαвlαвlα....вo вolj...ĸαĸo ɴαj rečeм...drυɢαčɴα.ɴo ѕe вoѕтe vιdl.ĸαj še тle čαĸαтe? вerιтe!

1.DEL
>>Samantha me sploh poslušaš?<< mi je govorila mama in me spet budila iz mojega razmišlanja.>>ja,ja...-.-<<zamomlam.>>no potem pa povej kaj sem ti ravno,kar razložila.>>Da je... šola prepovedana... in,da smo ....zadeli na loteriji...<<se rekla in upala,da je res. >>NE.Daj poslušaj malo.Ti bom povedala od začetka,ampak glej,da boš poslušala.<<jezno reče mama >>No, z tvojim očetom sma se odločila,da te še jutri pošljeva k teti v london zato,ker grema z očetom v brazilijo zaradi službe.nebo naju 3 mesece.zato pojdi spakirati svoje stvari,ker imaš že ob 9.00 let v london.aja pa denarja ni treba nositi zroven saj ti ga bo teta posojala če ti ga zmanjka.Uzami pa svojo kartico saj sma ti z očetom dala nanjo dodatnih 10.000€.<< >>JEEEEJ! V london grem,V london grem,V london grem...Yeah!<<nato sem stekla v sobo in spakirala svoje stvari.napolnila sem 3 cele kovčke.Nato sem se šla preoblečt v pižamo in umit zobe, nato me je ob 23.40 premamil spanec....

naj se vam predstavim:
sem Samantha Joness.Imam 19 let in z družino živimo v ogromni vili v zda.No zdaj bom spet po letu dni videla svojo najboljšo sestrično.Moja mama,oče in njegova sestra no moja teta imajo ogromno podjetje. od tam nam in njej toliko denarja.
me:

NEXT?(V nasljednem nextu se začne zares.)
20. junij 2013
neext
21. junij 2013
aja od danes do 3.7.2013 me ni
21. junij 2013
en next ni dovolj žal.in zgodba propada.
26. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg