Forum
u161804
u161804
Pozdravljeni!

Preverjala sem veliko forumov, ampak nikjer nisem zasledila takšne teme. Zato jo bom naredila jaz. Očitno vam ni jasno kaj bomo tu delali. Naj vam obrazložim čemu je namenjena ta tema...
Vsake sanje imajo svoj pomen. Marsikdo zto neve. Zato vam povem jaz. A le redko kdo zna povedati kaj sanje pomenijo... Zato je ta tema tukaj. Vi natančno do predmeta opišeš svoje sanje in jaz ti bom povedala kaj se ti bo zgodilo v prihodnosti. Povedala vam bom tudi kaj pomenijo predmeti. Če ne vrjamete v te stvari tukaj ne rabite komentirati in tudi ne sodelovati!

Pravila:
● Ne fejkaj, ker sem si izmislila sama
● Ne oglašuj, ker smetiš temo
● Ne sodeluj, če ne vrjameš v to
● Zabavajte se!

Upam, da vam je tema všeč! Pa tisti, ko vam bom sanje razlagala mi povejte kam naj napišem razlago, na zs ali tukaj. Pa kar pogumno! Ne grizem in upam, da vam bo razlaga pomagala!
Pa prijetne sanje vsem!

L.p.

Ali verjameš, da sanje lahko napovejo prihodnost?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. januar 2014
Sem sanjala, da sem sanjala.
10. januar 2014
u161804
u161804
Kaj pa si sanjala? Lahko mi napišeš tu ali pa na zs in ti bom povedala.
10. januar 2014
hm... ti bom povedala ko se bom spomnla kaj sem sanjala hehe
10. januar 2014
u161804
u161804
Lahko tukaj ali pa na zs.
10. januar 2014
sanjala sm da sem bla z enim frendom in sva bla nekje in on mi je reku da se nj pogovarjam neki z njegovim bratom pol je pa šou in potem je pršu nazaj in reku da me pele vn pa me je tko u sobi porinu ob steno pa žažvaliu in pol sm se zbudla :c
10. januar 2014
u161804
u161804
To pomeni, da imaš rada to osebo (mislim, da tudi v realnosti). Ta oseba te ima tudi rada in je tudi na nek način ljubosumna. Tvoje sanje predstavljajo ljubezen, ki obrodi sadove.
Poljub pomeni, da boš doživela čast in spoštovanje.

Upam, da sem ti pomagala!
10. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg