Forum
u133049
u133049
Hejla!Moje ime je Nina.Stara sem 16 let.Na tej sliki sem čisto zares grozna,vendar preprosto ne najdem boljše...

To je moja največja vzornica,in hkrati tudi najboljša prijateljica.Je vse kar imam,in je del mene!V vseh 14 letih,odkar jo poznam,sem vedela,da se je zapečatila tako globoko v moje srce,da bi me zelo močno prizadelo,če bi se morali posloviti... Kakorkoli,je res najlepša in moj predlog zanjo je,da postane model.Vendar se vsakič znova ob tej ideji le smeji.... Anita

Podobni in različni sva v dosti stvareh..Vendar je ena stvar,ena oseba,ki bo veno obema enako pri srcu...Je zvezdnik in vsaka punca hrepeni po njem...Da,tudi jaz.In nimam nikakršnega sramu,da bi to povedala.
*Justin Bieber*

Je najina norost,najin večerni pogovor in je tudi vsaka skladba na mojem prenosnem telefonu....Preprosto najlepši izmed najlepših! Uganite,kaj je moja največja želja!Ni bilo treba razmišljati dolgo,preden ste ugotovili,da je želja,da bi ga spoznala!Vse moje življenje si želim le tega.Vsaka moja želja ob pihanju rojstnodnevnih svečk je le ta,da bi spoznala Justina,najlepšega moškega na svetu! Sem belieber.Ne morem zanikati.Noro nor belieber,ki je noro noro nor na svojega zvezdnika.Vendar tisti večer je bilo vse popolnoma drugače.Držala sem jo. Črno na belem,z vijoličnimi robovi - vstopnico na njegov nastop!Tudi Anita ima takšno.... Končno!Potrebovala bi samo še vip-karto,da bi ga res spoznala! In prehodila bi svet,da jo dobim!Najprej sem razmišljala,kako jo dobiti....Ali morda moji starši poznajo koga?Če bo treba napraviti cel krog okoli sveta,ga bom pač prestala!Kmalu bom zraven vstopnice v roki stiskala tudi to posebno karto...

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2013
u143717
u143717
next
07. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
u133049
u133049
še vsaj en next !
07. julij 2013
u143717
u143717
a bi lahko pliss kdo prebral. začenja se že druga zgodbica. zagotovo vam bo kul. samo poglej, pliss.

http://www.igre123.com/forum/tema/najstnica/58646/

pa oprosti za smetenje.
17. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg