Forum
u123073
u123073
(you think you're cooler than me)
~ ja odločila sem se pisat novo zgodbico ker na temu profilu nism še nobene pisala tak da prosim da od mene ne fejkate nikakršnih slik,imen in priimkov ker drgač je čist bedn da mamo fsi enako zgodbe
~ https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTPd-f2Y0C48u825BrjiJPRMUkS9mGJ6_PTazOiK0DDmbauq6Md
*Tisa Donnel Grick*
''Tisa pohiti samo še tebe čakamo'' mi mama nevčakujoče zavpije na uho...Ker sem se delala kot da nič ne slišim je ropotaje prišel oče in me povlekel za roko tako da sem se skoraj za njem vlekla xđ...Ja nevem kam se jim tok mudi sej se bomo preselil ne gremo na nikakršne počitnce na 'Hawaje' k bi se nam mogoče mudil na letalo ne pa zdej k gremo z avtom v Florido...grrr zadavla bom fotra...-.- za brez veze me je vleku dol k smo ugotovil da čakamo še mojo sestro Tiffany da se nališpa...Hitro sem gor stekla še po svoje preostale kovčke pomahala 'moji' sobi in odhitela po stopnicah navzdol...Ravno takrat pa je stekla tudi Tiff(Tiffany) in se zaletela vame in podrla mene ter vse moje kovčke....Jahh zdej bom pa mogla še vse sama pospravt...
....No ko smo končno vse spakirali v avto smo šli še zadnič pozdravit sosede potem pa se napotili proti avtu....Ko sem se usedla v avto sem si nadela slušalke in poslušala musko na telefonu...Tiff se je naslonila na moje rameno in zaspala saj bo pot do Floride res dolga....Kmalu sem tudi js zaspala...Potem ko fotr na hitro zabremza in zaletel smo se...S Tiff sva se prestrašeno zbudile in ugotovile da sta starša v podzavesti...poklicali sva reševalce da bi ju peljali v bolnico...Obe sva bile res prestrašene in nisva rekle niti besede samo skupaj sva se držale za roke in upale da bo s staršoma fse ok....

...Končno so prispeli reševalci in starša odpeljali v bolnico...Mi2 pa sva premišljevali kako bi prišle do bolnice js izpita nimam saj imam komaj 13 let Tiff pa je stara 18 pa ji izpit še ne velja ali pač nekaj takega xđ....Potem ko Tiff zazvoni telefon....
_________________________________________________________________________________________
*Tisa Donnel Grick*

*Tiffany Donnel Grick*

________________________________________________________________________________________
N E X T? :33
17. februar 2013
u123073
u123073
NE PODZAVESTI AMPAK NEZAVESTI* SORITE
17. februar 2013
u87504
u87504
next
17. februar 2013
u103001
u103001