Forum
u145210
u145210
Diana:

Louis :

27. oktober 2013
u145210
u145210
-Diane-

"Maddy!Pridi sem! "sem jezna zaklicala moji sestri.Prišla je v sobo."kaj je Di? "je priliznjeno rekla.Ne ti meni kaj je Di! Zakaj sem po obrazu počečkana z vodoodporcem?! "sem živčno rekla."Di! Jaz nebi nikoli kaj takega naredila! "je rekla in zadrževala smeh."Oh c'mon Mad! Danes je prvi dan moje službe."sem razočarano zavzdihnila."Oprosti Di.Izvoli odstranjevalec."je rekla in mi ponudila stekleničko odstranjevalca."Hvala Mad."sem se ji nasmehnila.Maddy je odšla ven jaz pa sem šla v kopalnico.Vzela sem vatko in jo pomočila v stekleničko.Na srečo se je zbrisalo.Naličila sem se in spela moje lase v čop.Oblekla sem se in šla dol v kuhinjo."Jutro pikica.Si dobro spala? "je vprašala mama ko sem prišla v kuhinjo."Hej mami."sem rekla."Ljubica oprosti.Povedala sem ti da nimamo toliko denarja za šolo.Vsaj malo boš zaslužila."je zavzdihnila.Zavila sem z očmi.Naj vam pojasnim.Končala sem dve šoli in nimamo dovolj denarja za fakulteto zato moram pri osemnajstih delati.Najhuje je da bom delala kot učiteljica!"Mami saj razumem."sem rekla in zagrizla v vafelj.Pojedla sem in vzela torbo."Mami me pelješ v šolo?"sem vprašala in v zraku naredila opuščaje ob besedi šolo."Seveda"je rekla in si oblekla plašč.Šli sva v avto. Med potjo sem razmišljala kako bo."Tukaj sva."je rekla."Hvala mama.Se vidiva."sem rekla in šla v šolo.Zavila sem v ravnateljevo pisarno."Dober dan.Sem Diana Donaqugh nova učiteljica umetnosti."sem rekla mojemu bodočemu šefu."O pozdravljena Diana.Sem Marc Noble.Dobrodošla na šoli.Saj veš da imamo tu internat ne? "prikimala sem.Nadaljeval je "No vsak učitelj straži eno noč.Ti si na 'straži' pojutrišnjem.In imaš razred.Tu je spisek učencev.No razred imaš v učilnici 145 in začne se ob 8:30.Tako da imaš tudi ti tu sobo.Tu boš stanovala od sedaj."je končal."Vredu.Hvala g.Noble.Nasvidenje."sem rekla in se napotila v svojo sobo katera je bila napisana na listu ki mi ga je dal g. Noble.Odklenila sem sobo in vstopila.Gledena na to da je to internat je bila soba precej lepa.Bila je popleskana v modro barvo.Imela je zakonsko posteljo, dve omari,nočno omarico in rumeno lučko na njej.Imela je celo svojo kopalnico.Odprla sem kovček in vzela toaletno torbo.Najprej sem razpakirala ličila in vse higienične stvari.Nato pa še oblačila.Pogledala sem na uro in videla da je že 8:10.
Sem Diana Donaqugh.Imam sestro Maddy, ki je stara dobrih deset let.Mama je frizerka, oče pa v vojski.Velikrat ga ni bilo zaradi vojn.Zelo ga pogrešam.O meni pa....sem osemnajst let in ljubim glasbo.Nikoli še nisem imela fanta...delno ker sem bila grozna delno pa zaradi...no nevem zakaj.pač jih ne privlačim
27. oktober 2013
Neeext
29. oktober 2013
u145210
u145210
-Diane-

Vstopila sem v razred poln učencev.Vedela sem da so enako stari kot jaz.Prišla sem do svoje mize."Dobro jutro.Kot veste je za vse nas prvi dan šole.Upam da se oz. me boste lepo sprejeli."sem rekla."no...hm...najprej hm vas bom poklicala po vaših imenih.Carrie Godman? Niky Samuels? Layla Maroko? Ella Geller? Mania Thompson? Kate Mench? Tarrie in Carrie Schaves? Mandy Fraze? Tanya Mellner?Tako sedaj so na vrsti fantje. Louis Tomlinson? Seth Duncan? ..."Tako sem spraševala še fante.Ko je bila ura končana sem imela čisto levi razred.Do konca pouka sem morala razlagati o barvah! Res super! Končno sem vsa izmučena prišla v sobo.Vrgla sem se na posteljo in šepnila "freedom".Bila sem vsa prepotena zato sem se stuširala."Deam! "sem zaklela ko sem videla da sem prinesla le majhne brisače.No ja vsaj okoli mene bo prišla." sem rekla in se nekako ovila v brisačo.Vstopila sem v sobo v istem trenutku pa je noter vstopil louis. -Louis-

Ravno sem spoznal par tipov,dobro da sem šel na nogomet! Kako sem prepoten! Kar curlja od mene..hitro sem šel v svojo sobo.Ampak v tistem trenutku je noter vstopila Diana ups mislim miss. Donaqugh."Am oprosti kaj delaš v moji sobi?" je rekla.Kakšne noge! Naša učiteljica sploh ni tako slaba! "am...no...jaz...tukaj...am...zamešal...sobo...jaz...sem.."sem zamomljal in še vedno gledal njeno popolno telo.Zardela je in pogledala dol.Nesmem stopiti k njej in ji kaj reči kajne? Nevem kako je sploh pristala tu če je stara enako kot jaz."Oprosti,nisem te hotel spraviti v zadrego."sem se ji previdno približal."oh je že vredu" je zamomljala in še vedno gledala v tla.Zbral sem pogum in stopil do nje.S prstom sem ji dvignil brado in se zagledal v njene modre oči.Wow....zakaj ni moja sošolka."Miss. Donaqugh mi poveste zakaj ste učiteljica? "sem jo vljudno nagovoril."Lahko me kličeš Di ali Diana."je naenkrat rekla."Ampak najprej počakaj da se oblečem."je rekla,vzela oblačila in šla v kopalnico.Čez par minut je ven prišla s spuščenimi lepimi kodrastimi lasmi in oblečena v pajkice in pulover."Mi boš zdaj povedala zakaj nisi učenka? "sem rekel."No zelo smo revni in nemoramo plačati šolnine niti štipendije ne..."je rekla.Oh sedaj razumem...uboga Diana! "Oh ...saj bo .Mogoče ti lahko pomagam zbirati denar! "sem rekel."Ne lou! Oprosti za to moram sama poskrbeti.Saj te lahko kličem Lou ane? "je vprašala."Seveda me lahko Di."sem rekel in jo objel.V mojem objemu se je tako izgubila.Dišala je po cimetu in malinah.Nekaj me je začelo ščemeti v trebuhu.Ah gotovo je samo slabost."Lou,oprosti moral boš it če me ravnatelj vidi tako me bo odpustil."sem zaslišal njen topel glas."oh seveda.Se vidiva Di."sem rekel in odšel iz sobe
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext plis
03. november 2013
u153281
u153281
next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next
03. november 2013
u145210
u145210
next jutr pride wow kašn odziu
03. november 2013
kdaj pa
04. november 2013
aja pa next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next
04. november 2013
u145210
u145210
ewo že pišm <33
04. november 2013
u145210
u145210
_Diana_

Ko je šel ven iz sobe sem se sesedla na tla in se smeje naslonila na posteljo.Louis sploh ni tako slab...zakaj nemoram biti učenka?Zakaj?Vsi me bodo obravnavali kot izredno tečno učiteljico.Nebo prijateljstva...samo smrt .Moje prijateljice bodo le stare vešče pa knjižničarka!Oh...vsaj Loua imam.Ob misli nanj sem se neumno zasmejala in se končno pobrala stal.Odšla sem v kopalnico in si vmila zobe...osebna higiena ane...Šla sem ven in se hitro preoblekla v pižamo da nebo spet kakšnega incidenta z Louisom.Zlezla sempod rjuhe in vzela telefon.Iskala sem mamino številko...aha tu je!
*from Diana to Mami*
'Mami prv dan šole je minil zelo hitro ....pogrešam vas zelo.Kako je Mad?Kako ste?'

*from Mami to Diana*
'To je enkratno!Dragica mi tudi tebe!Maddy je recimo okej.Najbolj te pogreša.Vsi smo vredu.Oh Di moram iti.Mad hoče,da ji preberem zgodbico.Adijo srček.Rada te imam.

*from Diana to Mami*
'adijo mami.Lepo spi :*'

Vlegla sem se na eno stran postelje in zaspala
Zbudila me je znana melodija Katy Perry-firework."Baby you're a firework.."sem zamomljala.Skočila sem iz postelje in šla v kopalnico.Umila sem si zobe ter obraz in se šla oblečt.Spet sem šla nazaj v kopalnico in se naličila in spletla kito.Odhitela sem k učilnici in se organizirala.Čez par minut je notri prišel louis in še ostali učenci."Hej Di."me je pozdravil.Samo nasmehnila sem se mu.Zaslišala sem zelooo piskajoč glas."Ta zapestnica je narejena iz zlata!Moj oče je lastnik xFactorja."lepo je vedeti..."Jutro razred!"sem rekla."Dobro jutro miss. Donaqugh."je rekel..nekdo.nisem si še zapomnila imen...na žalost."Prvič nebom organizirala šolskega reda sedenja.Drugič pa še nevem." sem rekla.

--------------------

ewo...mal je kratk :3
05. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeext
05. november 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next n
06. november 2013
u145210
u145210
khm ....neki časa nebo nexta ker more jit računalnik na popraviu telefon pa ne vleče -.-" tko da ja...
06. november 2013
u153281
u153281
skodaa!!
06. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+ nova bralka
06. november 2013
u69203
u69203
Next!!!!!
+nova bralka
24. december 2013
u145210
u145210
ewo meeneee nazaaaaj no nextka dobite k bom mela čs verjetn jutr.... tko da hwalaaa vmm pa zej bom poswečala nextke byeee
04. januar 2014
next + nova bralka
21. januar 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
P.s. Nova nralka
02. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg