Forum
Zgodba bo govorila o punci Gilly ki je noro zaljubljena v simpatijo ki jo pa ta niti ne pogleda kaj šele da bi z njo spregovoril.
A ko pride mesec december pride z njim tudi vsakoletni novoletno božični šolski ples.
Simpatija ki ji je ime Aleks se v njo zaljubi.
Vas zanima kaj se bo zgodilo?
Next?
18. november 2013
next
18. november 2013
u154348
u154348
next
19. november 2013
*Gilly*
Zbudila sem se v mrzlo zimsko jutro.Vstanem se iz postelje in se pogledam v ogledalu.
"Spet si se jokala zarad tistiga kretena" že slišim besede moje najboljše prijateljice Perrie.
Maskara je bila spet razmazana.Ah,saj bo Gilly.Samo vrjeti moraš v to.Si rečem in se odpravim v kopalnico kjer si privoščim vročo kopel.Ko sem gotova si še umijem obraz in lase.Lase si posušim in skodram ter dodam ljubko pentljo.
Odpravim se nazaj v sobo kjer se poskušam čim lepše obleči za šolski dan ki upam da ne bo dolgočasen in obupan tako kot vedno.Oblečem tole :

Nisem se nič ličila saj imam občutek kot da bo spet neki narobe.Odšla sem v kuhinjo kjer sem si naredila zajterk in sicer pojedla sem eno skledo čokoladnih kosmičev z mlekom in zraven spila kozarec soka.Ko sem končala sem šla na moj Iphone5.Obiskala sem usa družbena omrežja(facebook,twitter,tumblr,instagram...).Za to sem porabila stoprocento več kot eno uro in zdaj sem že pošteno zamujala.Na hitro sem si še umila zbobe.
Odhitela sem nazaj po stopnicah skozi kuhinjo in ko sem odprla vrata , je pred njim bil ....
*SE NADALJUJE*
NEXT?
20. november 2013
u148477
u148477
neext
20. november 2013
u154348
u154348
NEXTTTT NUJNO :*
20. november 2013
nextam u petek;*
04. december 2013
*Gilly*
Bil je on . Bivši. Za katerem se je moja maskara razmzovala dneve in dneve po tem ko me je pustil.
"Hej" reče
Nič nočem reči potem pa mi izza hrbta da :

"Jan , prepozen si" rečem . že čutim solze v očeh.
"Oh , Gilly prosim daj mi še eno možnost.Obljubim da te nebom spet pustil na cedilu".
"Lepo si se to naučil.Kaj si kje na netu prebrav?"
"Pravzaprav... je to pršlo kr samo od sebe ko hočeš svoji kraljici povedat da si kot nor želiš še eno možnost".
"Ne.Jas nisem taka".
"Dobr.Samo če te jas ne morem iti te noben ne bo imel!"
Reče jezno in me nekam zvleče celo pot.
"Av Jan to boli!!" rečem oz. zastokam kr me j velekel kot žival.
"Kam greva?Kaj boš storil z mano?"

*SE NADALJUJE *
NEXT?
06. december 2013
proosim berite
27. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg