Forum
u115318
u115318
Ollea ;D amm…če ne marate brat grozljivk mislim,da to ni prava story za vas…soo če pa jih, povejte mnenje…predloge… scary bo..! začetek ne bo tok scary, bo pa pol…
Če hočete,da nadaljujem napišite…NEXT
*(Ollea je enako kot Ojla)*
------------------------------------------------------------------------------------
1.DEL
Ollea ponovno ;D. Sem Emma Light. Moji sratši so najboljši starši na svetu. Sem edinka. Pravijo,da sem naaaaaajbolj smešna oseba na celem svetu, pa tudi pogumna,kar si ne upajo drugi naredim jaz. Nosim očala ampak zato se mi nihče ne smeji, očala nosi tudi moja bff Mel. Imam 3 bff; Ello,Mel in Flor,ki so res najboljše bff ever and 4ever. Skupaj se rade smejemo,zabavamo… Ella in Flor sta vedno za hece. Mel pa je bolj sramežljive narave in ima rada samo mirne hece. Zato se jaz Ella in Flor,ko Mel ni mnogo bolj zabavamo,čeprav si vedno želimo,da bi se lahko tako zabavale tudi z Mel. Ampak včasih nam zabava brez Mel preprosto uide iz pod rok…
Bile so poletne počitnice. Mel je odšla s starši nekam na morje. Jaz, Flor in Ella smo se zato odločile, da imamo skupni bff večer,čeprav brez Mel. Za ta večer smo se odločile, ker vse tri ful pogrešamo Mel.
Ella je prinesla filme in moja mama je spekla pokovko. Skupni bff večer bo pri meni doma zato sem staršema rekla,da gresta lahko mirne volje v kino. Tako smo bile same. Flor je po končanih dveh filmih,ko je bila ura 3:00 zjutraj predlagala,da bi klicale duhove. In ker se je meni in Elli to zdelo grozno razburljivo sva seveda rekli ja in tako se je vse začelo…
Emma:

Mel:

Flor:

Ella:

Nextam.?
------------------------------------------------------------------------------------
15. december 2012
NEXT
15. december 2012
EMO IMAŠ NO SI VZELA IZ MOJEGA PROFILA
15. december 2012
u115318
u115318
sem jo našla na internetu...;(
15. december 2012
AHA
15. december 2012
next. moxgoče ne bom redna bralka testi p to sej veš
15. december 2012
VSE TE SLIKE SEM NA NETU NAŠLA. KAKO TO NAREDIŠ DA DOBIŠ SLIKO KI TI ŽE POKAŽE
MENI DELA TO ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

http://dc502.4shared.com/img/_GewD6bq/s3/Cool_Girl.jpg
EJA IN TO http://dc502.4shared.com/img/_GewD6bq/s3/Cool_Girl.jpg
15. december 2012
u115318
u115318
dolgčas mi je zato bom nextala...
-------------------------------------------------
2.DEL
Ella je vklopila moj Macbook in na netu poiskala navodila za klicanje duhov. Najprej smo ugasnile luči in prižgale sveče. Flor je nekje v moji sobi izbrskala tablico in kredo. Jaz pa sem odšla v kuhinjo po kozarec. Ella je ugasnila Macbook in vse se je začelo. Bilo me je po pravici povedano malce strah. "Na netu sem brala,da se nekaj punc,ki je to počelo ni moglo rešiti tega..." Sem rekla zadnji trenutek preden smo začele. Flor in Ella sta padli v smeh. "Pa ne da je našo Emmo strah..." Sta rekli z zaigranim glasom. "NE NI!" Sem se razjezila,čeprav mi je srce padlo v hlače...
------------------------------------------------------------------
next.?
15. december 2012
next...
16. december 2012
u115318
u115318
pač en next kr tako...
-----------------------------------------
3.DEL
Posedle smo se v krog in tablico postavile na sredino. Ella je začela nekaj govoriti v Latinščini. Po pravici povedano je brala z listka. Flor je bila neučakana. Ella je dregnila Flor. Zmenile smo se,da bo vsaka nekaj vprašala in,če se je klicanje posrečilo bi mogel duh odgovore pisati na tablo. "Kako ti je ime?" Je vprašala Flor. Tablica se je začela tresti in kreda je padla nazaj na tla. Ella je prebrala s tablice; Jetamié. Zdaj je bila na vrsti Ella. "Si moški ali ženska?" Je vprašala. Tablica se je spet začela tresti in kreda je spet padla na tla. Moški. Je prebrala Ella. Zdaj sem bila na vrsti jaz. "Kaj delaš?" Sem vprašala,čeprav se mi je to zdelo neumno. Tabla se je spet zatresla in spet je kreda padla nazaj na tla.Tokrat bi moral biti odgovor dolg saj se je tablica grozno dolgo časa tresla. Ella je s tresočim glasom prebrala odgovor na tablici; NEKDO OD VAS JE IZBRAN,DA POJDE V MOJ SVET. DA POSTANE DUH. TO JE...
--------------------------------------------------------------------
next.?
17. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg