Forum
Hello! Odločila sem se da napišem še eno zgodbico. Seveda bo 1D ampak bo malo bolj posebna in drugačna od drugih, ker bodo zraven še vampirji. Ker se nisem mogla odločit o čem bi pisala sem se odločla za oboje. Upam da vam bo všeč.
"Zoey!!! Pridi že enkrat sem!!!" se je zadrla mama iz kuhinje. Zavila sem z očmi in pustila svoj računalnik in knjige ter šla v kuhinjo. Med tem ko mi mama nekaj razlaga se lahko malo predstavim. Sem Zoey Sky. Živim v bedni Sloveniji, čeprav sem se rodila v Ameriki. Mama je iz Slovenije oče pa iz Amerike. Ko sem bila stara 9 let smo se preselili sem. Stara sem 16 in na mojo žalost sem edinka. Čeprav se moja bff Emma ne bi strinjala z mojim 'na žalost'. Ona ima dve brata in eno sestro. Jap, veliko jih je. Aja še nekaj. Obsedena sem z vampirji in iščem vse možne dokaze, da bi obstajali. Vsi, še celo moja starša mislijo da sem zmešana. Razen Emme in mojega bratranca Spencerja. On je itak najbolši. Star je 18 in občasno živi pri nas. Druače pa potuje po svetu in pravtako kot jas išče vampirje. Veliko ljudi na hoče poslat v umobolnico ampak na srečo nas še niso. "Ok" sem rekla mami ko mi je nehala razlagati, da gresta z atejem za celi teden nekam na počitnice in pride Spencer k meni. Mene nikamor ne vzameta zraven. Včesih razmišlam s čim sem se jima zamerila. Vesela sem šla gor, ker bom čez dva dni spet vidla Spencerja. Vsedla sem se za računalnik in dalje 'raziskovala' o vampirjih, ko mi je zazvonil telefon. Bila je Emma z željo da bi se dobile v parku. Nerada sem privolila. Ne me razumet narobe. Emmo mam rada ampak se mi ne da v park. Kaj češ, jas sem res len človek. Vseeno sem se nekak zvlekla do parka. Tam me je že čakala Emma. Malo sma se pogovarjale, potem pa šle na sladoled.
Zoey: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=57019557[/img]
Emma:

Vem da zdaj še ni nič posebnega. Malo bolj pol pa se bo vse spremenilo.
30. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. april 2013
u127574
u127574
Next takooj
02. maj 2013
Ok jas sem se odločla da bom spet začela redno pisat moje zgodbice. Torej tu je next:
*******************Zoey*****************
"In si se že kaj pogovajrjala s Spencem?" vpraša Emma ko hodima po ulici. "Ne. Sicer pa itak pride k meni" odvrnem. "Res?! Komaj čakam da ga vidim. Kdaj pa pride?" "V ponedeljek ko starša greta na neki dopust. Jaz itak spet ne smem zraven. res ne vem s čim sem se jima zamerila." sem žalostno rekla. "Hej...ne bodi žalostna. Nisi ti griva. Ona2 sta. Sej imaš mene in Spenca. Bomo že" me je objela Emma. Pokimala sem in in začela počasi hoditi dalje. Opazovala sem skupine najtinkov ki so se družili v kavarnah, v parku in pa kar na ulici. nekaj se jih je jezno oglašalo na telefon ko so jih klicali starši naj že pridejo domov. Meni so vedno pustili biti dalje zunaj. Ampak samo zato ker jim je bilo vseeno zame. "Aja,...kaj bi šla danes z mano na kmetijo? Tudi Erik bo tam." me je iz razmišljanja prebudila Emma. "Kaj? Ja, itak da grem. Morem pogledat Pershephone. In vseeno mi je če bo tam Erik" "Ja itak" je rekla in se zasmejala, jas pa sem jo grdo pogledala. Samo da razjasnim: Pershephone je moja kobila. Živi na kmetiji Emminih staršev. Erik je Emmin brat in moj bivši fant. Čeprav sva se razšla sva še vedno odlična prijatelja. Pač vsi ljudje niso za skupaj. Emmini starši imajo kmetijo. Ona živi pri meni in pri teti. Nekaj časa je pri meni potem pa gre spet malo k svoji teti. Ker njena teta veliko potuje je Emma ogromno pri nas. "Ok greva se domov preoblečt, potem pa rečeva teti če naju zapelje do kmetije?" predlagam in ona se strinja. Odšli sva se torej preoblečt. Oblekli sva najini jahalni obleki. Teta naju je nato zapeljala do kmetije, kako uro vožnje je do tja. Takoj ko smo prišle sem se zahvalila Emmini teti, Emmo pa potegnila za sabo v hlev. Takoj sem stekla k Pershephone in jo poljubila na smrček. Emma je med tem že šla k svoji mami v hišo. Nisem se zmenila za njo ampak sem začela krtačiti Pershephone, zraven pa ji govorila kako je lepa in kako jo imam rada. Naenkrat sem za sabo zaslišala znani glas. "Se mi je zdelo da te bom našla tu" obrnila sem. "Alesha! Si še nazaj! Kako sem te pogrešala" vrgla sem se v objem Emmine starejše sestre in ene mojih bff. "Haha jas tebe tudi Zo" mi je rekla. Ona mi vedno pravi tako. In edina je ki lahko. Razen seveda še Emme. "Mislila sem da si v Londonu" sem dodala ko sem se spravila nazaj krtačit Pershephone. "Ja, ampak sem pogrešala New York. Zato sem prišla malo prej. Hej, kaj ko bi šli malo jahat?" "Itak" sem odvrnila. Osedlala sem Pershephone in počakala da še ona osedla njeno Tracky. Odpravile sva se do bližnjega travnika kjer smo ponavadi jahali. Kmalu je mimo mene švignilo nekaj črnega, nato pa še nekaj rjavega in nekaj belega. Takoj sem vedela da so to Erik na svojem Rossu, Luck (še en Emmin brat) na Tammu in Emma na Litsey. Zasmejala sem se in še sama zajahala Pershephone. Tudi Alesha je že sedela na Tracky. Vse sem pozdravila, nato pa smo imeli tekmovanje v preskakovanju ovir. Z Pershephone sva pristali na tretjem mestu. Prva je bila Alesha potem Erik, nato jaz, Emma in na zadnjem mestu ubogi Luck. Do večera smo jahali, nato pa še malo sedeli v trevi božali konje in se pogovarjali. Ob kakih 10h zvečer smo se odpravili nazaj do kmetije. Ko smo jahali, sem v temi v gozdu zagledala neko senco ki se je premikala hudičevo hitro. Hotela sem zaviti tja ko je nekdo potegnil za moje vajeti in Pershphone usmeril nazaj proti kmetiji. "Vem da si radovedna ampak ne ponoči. Lahko se ti kaj zgodi" je rekel Erik ki je očitno ugotovil kaj nameravam. "Joooj foter" sem zavila z očmi in se zasmejala. Vrjetno sem si samo domišljala. v hiši smo pojedli večerjo, nato pa šli gledat film.

Kaj mislite da je videla Zoey?
Next?
29. maj 2013
am... ne vem...
neeeext
29. maj 2013
u101445
u101445
vampirja?
next
29. maj 2013
u112645
u112645
am.. mogoče vampira??
neext
29. maj 2013
next + nova bralka
vampirja
29. maj 2013
neeeext
29. maj 2013
u138330
u138330
next+nova bralka +cooooooooooooooooooooooooooool zgodba

vampirjaaa
29. maj 2013
next bo takoj jutri :**
29. maj 2013
Evo next, maybe bo danes še tudi kaki.
**************Zoey**************

V hiši smo pojedli večerjo, nato pa šli gledat film. Gledali smo Twilight. Zadni del ki, je itak najlepši. Videla sem ga že kakih 100 krat, pa ga vseeno še rada gledam. Po filmu je me je Emma vprašala če bi prespala tam. Ona vedno ostane na kmetiji čez vikend. Čeprav nerada sem morala odkloniti, ker je mama rekla da morem nujno domov, čeprav nimam pojma zakaj. Zato sem se skupaj z Emmino teto odpeljala nazaj. Med potjo se nisva ravno veliko pogovarjali, ko je naenkrat rekla. "Veš tisto, kar si videla v gozdu...nisi si domišljala" začudeno sem jo pogledala. Res me je prestrašili. "K-kako pa ti to veš?" sem jecljala. Resno me je pogladala. "Vem veliko več kot si misliš. In tudi ti nisi to kar misliš da si. Kmalu boš vse izvedela" "Res ne vem o čem govoriš" "Boš videla. Prispeli sva in mama te že čaka. Adijo in lepo se imej" "Adijo" sem pretreseno rekla in šla. Nisem se zavedala o čem je govorila a njene besede mi niso šle iz glave. 'Nisi to kar misliš da si'. Čudno. Odšla sem v dnevno sobo kjer je mama sedela na kavču. "O hej Zoey. Kako si se imela?" je prijazno vprašala. 'Kot da te zanima' sem si mislila a rekle le "Vredu. Vesela sem da sem spet videla Pershephone in Alesho" "Alesha je že nazaj?" "Ja, ravno je prišla" "Super. Spencer pride čez pol ure, midva z očetom pa zdaj greva" "Kaj? Kaj ne gresta v ponedeljek. Saj je šele petek." sem začudeno vprašala. "Ja, prestavila sva. Adijo in lepo se imej. Opravi vsa hišna opravila in ne hodi iz mesta. Adijo" pomahala mi je in šla k očetu v avto. Tudi on me nikoli ni maral in jaz nisem njega. To se ne bo spremenilo. Zamomljala sem nek 'adijo' in se šla tuširat. Deset minut sem stala pod prho, da je voda spirala spomin na Emmino srhljivo teto. Ko sem stopila izpod tuša pa se mi je zvrtelo. Pred očmi sem videla podobo ženske, ni mi bila znana. Oblečeno je imela črno halijo in v rokah je držala majhnega otroka. Bila je zelo zelo lepa. Imela je dolge rdeče valovite lase. Potem se je zgodilo nekaj groznega. Vse je začelo goreti. Videla sem moškega ki je kričal, ko je gorel. Bil mi je znan čeprav ga še nikoli nisem nikjer videla. Potem je prišla še ena ženska. Vzela je otroka in izginila. Prav razblinila se je z otrokom vred. Ženska z dolgimi rdečimi lasmi je začela kričati in takrat sem zagledala njene oči. "Mama" sem zašepetala, potem pa odprla oči in spet sem bila v kopalnici. Kaj se je ravno zgodilo? Sem si samo domišljala? Ne nisem si! Takrat je pozvonilo pri vratih. Spenc! On bo vedel odgovor. Oblekla sem se in stekla dol po stopnicah. Odprla sem vrata in skočila Spencu v objem. "Haha Zoey! Tudi jaz sem te pogrešal" se je zasmejal in me še on močno objel. "Spenc kako sem vesela da ta vidim! Nekaj groznega se je zgodilo!" "Kaj?! Ti je kdo kaj naredil?!" se je takoj razjezil da sem se morala zasmejati. Potem sem mu vse povedala. Tisto o teti in pa o tem kaj sem videla. "Verjamem ti" je na koncu rekel. Bila sem vesela da mi. "To zadevo bo treba raziskati. Ampak najprej ti moram nekaj povedati. Mi2 greva v London" "KAAAJ!?? Ampak mama je rekla da ne smem zapuščati mesta" "Vem, ampak nekako se nam zdi da so tam mogoče vampirji" takoj sem pozabila na čudno teto in žesnko z otrokom. "Od kdaj pa še jas ubogam mamo?" Zasmejala sva se. "Ok samo še Emmo pokličem če grejo zraven. Sej lahko ne?" "Ja itak. Od kdaj pa še oni niso smeli zraven" In tako sem začela klicat Emmo.
30. maj 2013
Ok, zdaj pa še slike:

Alesha:

Spencer:

Erik:

Luck:

30. maj 2013
neeeext
30. maj 2013
" dekle.... to delava zate. V tvoje dobro sprejmi preobrazbo ali... umri....dekle."
Moški je močno stisnil njeno roko.
" Veronica...Seth, ime ji je Isabelle Black."
Glas je prihajal izza mojega hrbta. Bilo je dekle, kakšnih 25 jih je štelo. Toda kako to, da je nisem čutila?
Bila sem čuden otrok. Čutila sem stvari, ki jih nisem videla in vedela sem, kaj se bo zgodilo preden se je.
Vas zanima? Berite! O vampirjih je… http://www.igre123.com/forum/tema/ujeta!!!-vampireeeeeeee-story..../56050/1
30. maj 2013
neeeext
30. maj 2013
u112645
u112645
neext
30. maj 2013
next
30. maj 2013
************Zoey************
In tako sem začela klicat Emmo. Javla se mi je v sekundi. Zmenile sva se da čez eno uro pridejma s Spencem na kmetijo . Zraven v London grejo še še Alesha, Erik in Luck. Potem pa v London. Kak na hitro je šlo vse skupaj. Starši grejo, pride Spenc, pokličem Emmo in že v naslednjem trenutku bomo na letalu za London. "Se zavedaš, da se mogoče več ne boš vrnila?" me resno vpraša Spenc. "Ja, ampak sem pripravljena tvegati. Starša me itak ne marata, zato jima bo še všeč če me nebo" sem zavzdihnila, saj sem se zavedala resnosti položaja. "Ja, vem da sta čudna. Ne vem kaj jima je.Vsakemu bi mogla bit všeč" sem dobila odgovor in mogla sem se zasmejati. "Haha pa kaj še" sem se mu zasmejala nazaj. Takrat me je prešinila enkratna ideja. Starša me ne marata, ampak smo zelo bogati. Tako da imam skoraj kaki milijon na kartici, ki je sicer moja ampak je nisem smela uporabljati. "To je to!" sem rekla da me je Spencer čudno pogledal. "Ne bom se več vrnila!" sem rekla on me je pa še naprej čudno gledal. Ko sem mu vse razložila je vprašal: "Se ti to res zdi pametno?" pokimala sem. "Denarja imam dovolj, da si kupimo stanovanje." "Potem pa prav" zasmejala sem se in šla iskat kartico, saj sem vedela kje je shranjena. Ko sem jo vzela iz sefa sem si jo dala v torbico in šla pakirat. Vzela sem vse moje stvari. Spenc mi je pomagal. Ko sem končala sem še staršem napisala pismo in ga pustila na mizi. Bilo je nekako tako:

drαɢα ѕтαršα!
odločιlα ѕeм ѕe dα ѕe 'preѕelιм'. ɴe вo мe več ɴαzαj. мιѕlιм dα вo тαĸo ɴαjвoljše zα vѕe!
zoey,...

Potem sem vzela kovčke in s Spencem sva šla počakat na drvorišče. Pokilicala sva taksi ki naju je odpeljal do kmetije. Šla sem do vrat in pozvonila. Odprl mi je Luck. "Hei" sem ga pozdravila. Odzdravil mi je. "Saj lahko danes čez noč še ostaneva tukaj potem pa gremo kajne?" "Ja itak" Odpravila sva se noter...
Sory za krajši next.
31. maj 2013
next
31. maj 2013
u112645
u112645
neext
31. maj 2013
***********Zoey************
Odpravila sva se noter. "O hej Zo,..OMG SPENC!" se je zadrla Alesha ki je prišla iz kuhinje. Stekla je k njemu in se mu obesila okrog vratu. On jo je močno objel in ji rekel "Kako sem te pogrešal!" "Jaz tebe tudi" tako sta se še nekaj časa objemala mi pa smo šli v dnevno, kjer so bili ostali, vključno z Emminimi starši. "O živjo Zoey" me je pozdravila Emmina mama Maria. "ŽIvjo" sem odvrnila. "Glej, nebom ovinkarila. Si dobro premislila ta korak? Da pobegneš v popolnoma neznano mesto?" "Ja Maria sem" odvrnem. "Prav. Otrokom dovolim, da ostanejo s tabo koliko časa bo pač potrebno" je nazadnje rekla. "Res?! Hvala!" sem rekla in jo objela. "Čez noč lahko ostanete" je še dodala. "Hvala" "Meni se to ne zdi pametna ideja" kar naenkrat reče Spenc. "Zakaj?" "Se spomniš, da sta se tvoja starša dogovorila z sosedo, da te ob večerih pride pogledat? No, to bo čez 2 uri, in če te nebo, te bo začela iskati. Najprej bo seveda pogledala tukaj. Potem tvoj podvig nebo uspel" mi je razložil. "O shit!" sem zaklela. "Kaj imate spakirano?" sem vprašala vse v sobi (razen seveda Marie). Pokimali so. "Potem pa kar na letališče" zasmejali so se mi in že čez nekaj minut smo sedeli v avtu.
Čez pol uro in pol pa že na letalu. "Tako, uspelo nam je. Zdaj nas ne more več najti" "Hvala bogu" mi pritrdi Emma. Takrat mi je zazvonil telefon. Bila je soseda. "Hei, Spenc a imaš še kaki telefon?" "Ja itak, veš da jih imam vedno kar nekaj" haha zato je bil tako posebe. "Ok" vstala sem z sedeža in šla na stranišče. Tam sem našla neko okno. Čeprav je bilo zelo visoko, sem nekako splezala do njega. Odprla sem ga in ven zabrisala telefon. Vem, da bi se večini to zdelo čudno, ampak tako me ne morejo izslediti. Ker pa nihče ne ve, da sem z njimi, pa tudi ne bojo izsledili njih. Vrnila sem se na svoj sedež in zaspala. "Hei Zo!" me je zbudila Alesha. Odprla sem oči. "Tukaj smo!" je povedala. Takrat sem bila že čisto budna. Prijela sem torbo in šla proti izhodu iz letala. Ko sem pogledala ven pa...."WOW"
Oprostte za krajši next ampak ren nimam časa.
01. junij 2013
u112645
u112645
neext
01. junij 2013
neeeext
02. junij 2013
u138330
u138330
next
02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. junij 2013

*************Zoey*************
Ko sem pogledala ven pa...."WOW" Bilo je čisto drugače kot v New Yorku. Čeprav sem navajena vsega tega hrušča in trušča ampak vseeno ni isto. V New Yorku je ljudem vseeno za druge in samo grejo svojo pot. Tudi če nekdo nagi skače gor po ulici jih to ne zanima. Tukaj pa so vsi strmeli v nas in se pogovarjali s tistim čudnim britanskim naglasom. Čeprav je luškan je malo čudno ko ljudi slišiš govoriti tako. Odšla sem do prtljage in tam izbrskala vseh mojih 5 kovčkov-tako je če se 'seliš' oziroma pobegneš. "Pa smo tukaj" reče Erik, ko poskušamo ujeti taxi. "Drugače je" je še pristavila Emma. Alesha ni imela časa ničesar reči saj se je pogovarjala s Spencem. Resno! Saj se nista videla že skoraj 2 leti!
"Taxi je tukaj!" se je zadrl Luck in se kot puma pognal proti taxiju ki je ustavil. "Sori kolega!" se je zadrl ko je nekoga povlekel nazaj za ovratnik iz taxija in sam sedel vanj. Kmalu se je izkazalo da je ta 'kolega' bila neka uboga stara gospa, ki je kruto pristala na tleh. Začela sem se ji opravičevati, Luck pa je le kraljeval na sprednjem sedežu taxija. "Luck!" sem se začela jeziti, med tem pa stari gospe pomagala na noge. "Kaj bi rada! To je London!" sem dobila odgovor. "Ja, ni pa New York! Obnašaj se!" sem se začela še bolj jeziti. Ostale je to očitno zabavalo saj so se začeli hihitati. Razburjeno sem sedla v taxi. "Prosim do najbližjega hotela s štirimi zevzdicami" rečem in se še jaz udobno namestim v sedežu. Voznik pokima in že se peljemo.
"Prispeli smo" reče voznik. Pogledala sem skozi okno. No, hotel ni bil tako slab. Vzeli smo kovčke in se odpravili v notranojst. Tam smo najeli eno veliko sobo. Vsi smo bili namreč v eni sobi.
"Tako zdaj pa gremo uživat" reče Alesha ko smo razpakirali in se posedli po sobi. "Kaj? Tu smo zaradi vampirjev" protestiram. "Ah, daj no Zo! Na kartici imaš skoraj milijon in ti nam ne provoščiš niti malo zabave?" pristavi Emma. Nekaj časa smo se še prepirali o tem, ko se je oglasil Spenc. "Ok, ta teden uživamo, naslednji pa se že posvetimo vampirjem" vsi smo se strinjali. "Kaj ko bi se šli kopat?" predlaga Erik. Dobil je pritrdilne odgovore.
Tako smo vzeli kopalke in se odpeljali (tokrat s podzemno železnico) v eno najboljših kopališč v Londonu. Preobleki smo se v kopalke in začela se je zabava!
Ravno sem stala na robu skakalnice, ko se je nekdo zelatel vame....Zato sem se opotekla in se zabila v nekoga, s katerim sem skupaj zgrmela s skakalnice v vodo. Jezna sem priplavala na površje in se zazrla v prelepe zelene oči........
02. junij 2013
u112645
u112645
neext
02. junij 2013
next
03. junij 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! pa nova bralka: ))
03. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg