Forum
Heila, z mojo rαιɴвow! sva se odločile pisat zgodbico z naslovom *teen love story*. Usaka bo pisala en next. Upam, da boste bral.!!<33
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Hej, sm Ana, stara 17 let, imam starejšega brata Matica, ki je star 23 let in mojo bestiko forever Manco.<33
Jst (Ana):

Moj brat Matic:

Moja bestika Manca<3:

(ful je zabavna, smešna)-->velk razlog zakaj jo mam najrajšs<3

Z Manco skupi hodva v 2. letnik gimnazije. Jaz sem bolj odlična, ona pa povprečno zadostna. Vendar se zna učiteljem tako lepo prikupit, da ima dobro.
Z Maticem, mamo in očetom živimo v tej hiši:

Moj oči je pilot, mama pa zdravnica--> kirurginja, zato imamo veliko denarja.

Manca živi malo stran, kakih 200 m stran od nas. Vsak dan greva skupaj v šolo. Tudi danes je bilo tako....
-----------------------------------------------------
16. oktober ni prav nič poseben dan. Zjutraj sem se zbudila, oblekla nekaj še kar primernega:

.., pojedla zajtrk, si v torbico dala zvezke&puščico (grr!!!) in letela k Manci. Malo sem zamujala, ker sem budilko prestavila na dremež. Pogost pojav pri meni. Zato vedno Manca če sva zmenjene 7.50, pride ven pet minutk kasneje.
Jaz pa še pozneje.
Ura je bila 7.58 po mojem telefonu, Mance pa ni bilo zunaj. To se še nikoli ni zgodilo. Zato tudi nisem vedela, ali lahko pozvonim ob osmih zjutraj pri njih doma. Ne bi se rada prerekala s starši moje bestike.
Čakala sem in čakala...ura je bila 8.03 in kaj naj bi naredila? Poslala sem ji SMS pa brez odgovora. Še videla ga ni. 'Kaj za vraga.?" sem se začudeno spraševala.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
next?
02. avgust 2014
Next
02. avgust 2014
next
koliko netx? rabiš?????????????????
02. avgust 2014
u117407
u117407
neeeeext
02. avgust 2014
Prišla sem v šolo in zagledala Manco. Vesela je pritekla k meni in me začela objemat.
M-Manca A-Ana
M: Ana takoooo sem veselaa!!!
A: Ja kaj pa je?
M: Naredila sem popravca ic matematike!!!
A: A, zato te danes zjutraj ni bilo?
M: Pa saj sem ti včeraj rekla, da moram prej v šolo. Joj ti pozabljivka.

Moram priznati, da zadnje čase res pozabljam na stvari. Sem pa vesela za njo, da je popravila matematiko. Zagotovo se je nekako prikupila mlademu učitelju, ona to obvlada!

Zazvonil je šolski zvonec, začela se je 1.ura kemija... Napotile sve se skozi šolski hodnik, ki pa je bil prazen.

Ojoj zamujave, pospešile sve korak in na srečo prišle sekundo pred učiteljico v razred.

Učiteljica: Dobro jutro! Danes je pa prav poseben dan. Dobili boste novega sošolca! Ime mu je Luka.

next?
02. avgust 2014
u117407
u117407
Neeeext
02. avgust 2014
u158932
u158932
Next
02. avgust 2014
NEXT
02. avgust 2014
Okj dubite next<33 huala usem ker berete<3
------------------------
"Čez nekaj minut pride," je rekla učiteljica in se vsedla za kateder. Danes bomo najprej ponovili elemente, ki smo jih spoznavali prejšnji..." Bla, bla, bla, neki glupi elementi. T o je pa res najnaj slabši predmet na svetu - kemija. grr! Gospa Tratnik, ki nas uči kemijo pa je bila tudi naša razredničarka, zato verjetno pride nov sošolec.
Vsekakor me bolj zanima on, kot pa elementi, čeprav sem odličnjakinja. Zanimivo ga bo spoznati.
Manca je na smrt zaljubljena v mojega brata Matica, ampak na vsem sem ji prisegla, da mu tega ne bom povedala. Ko bo pravi trenutek bo do njega stopila sama. Je pa res da ga včasih zaslišujem, če ima kakšno punco, ko gre ven ga vprašam kam in s kom gre, vendar vedno odgovori "prijatelji-fantje". S tem Manco še kako pomirim.

Minilo je že 20 minut, ampak Luka še ni bilo. Nakar je zazvonil šolski telefon gospe Tratnik in čez minuto je na naša vrata potrkalo.
"Dober dan, sem prišel prav? Sem Luka, nov učenec tukaj." Zgledal je precej luštkan.
"Učenci, v vaš razred je prišel nov sošolec, ime mu je Luka. Pripravite mu lepo dobrodošlico, da se bo lepo vključil med vas," je rekla gospa Tratnik.
LUKA:
.......
next?
02. avgust 2014
u117407
u117407
Neext
02. avgust 2014
Next
02. avgust 2014
next
03. avgust 2014
u158932
u158932
Next
04. avgust 2014
bom jaz nextala, ker rainbow.1 očitno ni več;/
19. avgust 2014
u178159
u178159
Next
19. avgust 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/my-gossip-girl-*/74496/ Živjo! To je moja nova zgodbica po vzoru angleške nadaljevanke Gossip Girl! Dobrodošli ste vsi, ki ste jo gledali ali pa niste, saj so le osebe iste, zgodbe pa bodo moje! Hvala za branje! (:
19. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg