Forum
Hej.
Pisala bom zgodbico o 14 letni Isobel Marii in njenem življenju. Najprej malo slik, da si boste lažje predstavljali )
Isobel Marie Espinosa:

Clara Delgado:

Christoper Santos:

Alma de la Fuente:

Zgodbico bom začela, ko bodo vsaj 4 nexti.
21. maj 2014
next
next
next
next
21. maj 2014
Next
21. maj 2014
Nedelja, 9.5.
Uf… ne vem kaj naj napišem. Zakaj sem sploh začela pisati ta trapasti dnevnik? No, je kar je. Mogoče bi se najprej predstavila, da bodo ljudje, ki bodo čez 100 let to brali, vedeli kdo sploh sem. Ime mi je Isobel Marie Espinosa. Stara sem 14 let in živim v glavnem mestu Mehike. Prijatelji me kličejo Isa, učitelji pa se raje mučijo s celim imenom. Zakaj? Ker me ne marajo Lahko bi rekli, da je moj hobi govorjenje. In smejanje. In pošiljanje sporočil na listku po razredu. Pa kaj moram. Taka sem. V glavnem… Rada igram klavir, kitaro in prečno flavto. Zelo si želim igrati tudi harfo, a trenutno nimam ne denarja in ne časa, da bi si to lahko privoščila. Zelo rada tudi pojem. Moj najljubši predmet je glasba, najbolj pa sovražim zgodovino in biologijo. Imam najboljšo prijateljico Claro. Poznava se že od vrtca in od takrat ne mine dan, ki ga ne bi preživeli skupaj. Skupaj sediva v šoli, obiskujeva iste izbirne predmete, skupaj hodiva v glasbeno šolo, po nakupih, v kino, k frizerju, kozmetičarki…Skupaj osvaja fante, teživa učiteljem, s šestilom okrašujeva šolske klopi… In še veliko stvari. Njena mama je noseča, zato se skupaj z njo veselim novega člana, ki bo prišel čez slab mesec. V šoli me poznajo kot zgovorno, nagajivo in družabno punco. Nikoli mi ne zmanjka prijateljev, ker se dobro razumem z večino šole. Nekateri mi pravijo piflarka, saj mi v šoli kar gre. Razen matematika. Mislim, saj imamo kalkulatorje! Ne pa da se mučimo s tisoč stranskimi računi pri kilometer dolgem izrazu. Najbolj mi gresta angleščina in španščina. Tuji jeziki so mi všeč ,pa čeprav je španščina moj materni jezik in se pri njem učimo nekako butaste stvari. Ravnokar sem dobila sms od Clare: ''mama mi je rekla naj izberem ime za dojenčka. predlogi? prosim pomagaj mi, nočem da izbere staro cerkveno ime, naprimer Felicita. xoxoxo C.'' Staro cerkveno ime? hahahahah, ta bo težka. Nekako o imenih za otroka še nisem razmišljala, saj svojega še ne nameravam imeti. Najbolje bo, da za danes končam, saj je jutri šola in naj bo šla spat malo prej… Koliko je ura? 1:02. No super, podočnjaki, prihajam.
21. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg