Forum
Ja vem še ena zgodbica tokrat pa bo prišla iz moje strani ker rada pišem in tudi kot sama oseba si želim postati pisateljica!!! Govorila bo o 17 letni Sandri ki s starši živi v Sloveniji, v Ljubljani in je tipična najstnica ki ima vse kar si želi. Ko spozna punco ki je revna pa se odnos s starši in z vsemi nenadoma spremeni, začnejo jo sovražiti......Postaneta prijateljici ampak to jima je prepovedano.
Sandra, 17 let

1. DEL #Sandra
"Objavi že enkrat ta selfie!" je zaklicala moja najboljša prijateljica Majda. "Pa zakaj če izgledam tako čudno in se mi vidijo mozoljčki ki jih komaj zdaj več ni!". Majda mi je poskusila vzeti oranžno-rdeč Ipod iz mojih rok toda jaz sem bila premočna. Naenkrat pa mi je telefon padel na tla in se razbil. "Poglej kaj si povzročila!!! Pa 600 eurov je stal!!!" sem se zadrla na njo. Zaropotala je po betonu in se odpravila naravnost domov. In da bo meni ki sem najbogatejša v Ljubljani uničila telefon. Kupiti bom morala novega če ne ne bom mogla ohraniti nič stikov. No, pa sem izgubila najboljšo prijateljico ki jo imam najraje na svetu. Vsedla sem se na travo in premišljevala in premišljevala. Naenkrat se je pred mano pojavilo dekle svetlih las. Oh, kako je bila popolna. Še lepša od mene. "Dober dan." me je pozdravila. Kaj za vraga??! V Ljubljani se ne pozdravljamo. "Potrebujem pomoč! Sem sirota ki je pobegnila iz sirotišnice in rada bi odšla v vas!!! Prosim pomagajte mi!!" mi je rekla. Sprva ji nisem verjela toda nato sem ji že začela verjeti saj se mi je tako zdelo ker sem videla njene iskrene modre oči. "Ne morem oprosti ampak nimam še avtomobila stara sem samo 17 let!! Kako ti je ime ubogo dekle." sem ji rekla in jo usmiljeno pogledala. "Anamaria. In tudi jaz imam 17 let. Res bi rada imela koga ob sebi toda kaj ko imam le sebe in mi nobeden ne verjame. Hvala, gospodična tole vam bo povrnjeno." je rekla in se zjokala. Pobožala sem jo po njenih lepih laseh. Bili sva tiho. Nič nisva rekli. Sedeli sva in opazovali naravo in mogoče nama je bilo lažje. Lažje zaradi tega ker sva vedeli da je svet lep in da bo Anamarii enkrat uspelo. To ubogo dekle. Prej nisem imela čustev, toda zdaj sem spoznala njo in svet se mi je zdel krutejši...
Anamaria:

21. maj 2014
u166496
u166496
nexxt !! jp dobro pišeš *-*
21. maj 2014
neeextt<3
21. maj 2014
u169985
u169985
Next<3
22. maj 2014
Neeeext *0*
22. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. maj 2014
okj nextala bom k se mi mudi
22. maj 2014
2. DEL #Sandra
Naslednji dan sem se zbudila v lepo jutranjo soboto. Odpravila sem se do kopalnice in si umila zobe in obraz. Pojedla sem sendvič in se odpravila v svojo sobo. Preoblekla sem se in uredila frizuro. Šla sem v dnevno sobo na kavč in poslušala glasbo. Poslušala sem pesem od Little Mix - Wings.

Zazvonil mi je telefon. Oglasila sem se. Bila je Majda. "Oprosti, ampak res oprosti za včeraj. Bi se danes ob 14.00 mogoče dobili??" me je vprašala. "No, prav saj ti oprostim brez skrbi. Lahko ob 15.00 ob 14.00 ne morem okej???" sem ji rekla Majda pa je samo rekla "Okej" in prekinila. Ob 14.00 grem spet tam kjer sem bila. Spoznala sem Anamario. Upam da se danes bolje počuti. Res bi rada da drugi ne bi nikoli izvedeli tega saj bom s tem izgubila vse prijatelje ker mi Anamaria res toliko pomeni.
Odpravila sem se v kuhinjo kjer je bila moja mama Rebeka. "Zdravo mama!" sem ji rekla ona pa me je samo pozdravila z glavo....
Moji mami je ime Rebeka. Je model in je stara komaj 33 let. Je zelo slavna in dela tudi v poslovni modni agenciji. Je zelo razumevajoča a zna biti tudi zelo stroga.
Rebeka, 33 let

22. maj 2014
u163511
u163511
next
22. maj 2014
nexttttttttttttttt+nova bralka
ful zanimivo
22. maj 2014
u166496
u166496
nexxt *-*
22. maj 2014
neeext<3
novaaa<3
22. maj 2014
u169985
u169985
Nextt<33
23. maj 2014
NEXT!! :*
23. maj 2014
nextala bom hh
23. maj 2014
3. DEL #Sandra
"Kaj je narobe?" sem vprašala mamo. "Oh, ljubica grozi mi da bom izgubila službo. In služba mi daje denar in mi na nek način pomeni vse. To kar počnem rada počnem." je rekla. Jaz sem jo pobožala po njenih lepih svetlih laseh. "Saj si še mlada. Našla si boš službo ti obljubim." sem ji rekla, ji dala roko in jo objela. Njo imam res najraje na svetu in toliko me je naučila. "No, sem že boljše volje." mi je rekla.
Šla sem v sobo in še naprej poslušala glasbo. Odmevala mi je pesem od Lady Gage - Alejandro. Ura je odbila štirinajst in uredila sem se tako kot sem se za srečanje z ubogo Anamario.
Uredila sem se tako:

Naličila tako:

Ter si naredila tako frizuro:

Odpravila sem se na mesto kjer sem videla Anamario. Ponudila sem ji potico iz vrečke ona pa se mi je nasmehnila in od sreče začela jokati. Verjeti nisem mogla da sem ji tako pomagala, ampak res nisem mogla verjeti. "Hvala ti, res hvala!!" in ponudila mi je zlato ogrlico. "Od kod pa jo imaš??" sem ji začudeno rekla. "Iz sirotišnice. Nočem je prosim sprejmi." mi je rekla in mi jo nadela na vrat. "Hvala" sem ji rekla in obedve sva se nasmejali.

23. maj 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttt
dobr PISATELJICA!
23. maj 2014
next<3
23. maj 2014
next<3333333333333333
23. maj 2014
celestinca hvala sam ne pišm dobr
23. maj 2014
u163511
u163511
next!
ta zgodba je najbolša.samo kaj ko so zj popularne samo one direction zgodbe -.-*
DRGAČ PA ZAKON PIŠEŠ!!
IN ČE BO GDO TU OGLAŠEVAL MU UNIČI CELO TEMO IN GA DAJ NA BLOK!1 :**
NAJBOLŠA SI EVER!!
23. maj 2014
hvaaaaala bom :* hvala usem za podporo
24. maj 2014
4. DEL #Sandra
"Strah me je da me bo dobila prijateljica zato moraš čimpej oditi." sem rekla Anamarii čez pol ure zato je odšla. Ne vem kaj naj si mislim ko imam še ob sebi njo in Majdo. Oh, Majda če bo kdajkoli izvedela to me ne bo več sprejela. Kaj si bo pa mislila. No, saj ni važno to bo ostala moja skrivnost ne glede na vse. Ob 15.00 sem zagledala Majdo ki mi je pomahala. Pomahala sem ji nazaj. "Oh poglej poglej prijateljica kako hot znaš biti!!" mi je rekla. "Oh, hvala. Ti tudi!!" sem ji rekla. "A veš kaj?? Tale tipček me vabi na zmenek. Pa mi bi prosim svetovala kaj naj oblečem??" me je vprašala in pokazala sliko postavnega tipa. No, vsaj meni ni bil tako lep da bi mi že bil všeč. Ah, prijateljičin fant že ne. "No, prijateljica. Mislim da bi morala obleči kaj elegantnega. Pojdiva v H&M in ti pokažem!!" sem ji rekla, ona pa me je veselo pogledala. Z roko v roki sva se odpravile do cityparka v Ljubljani in odšli v H&M. "Tale majčka je ravno prava!!" sem ji rekla in ji pokazala belo majčko na kateri je pisalo BOSS. "Cool je!! Tole bom pa kavbojke in tele superge!!" mi je rekla in pokazala na rdeče superge z vezalkami. Kavbojke z velikim izrezom so ji pasale pa tudi majica in vse....OH KAKO POPOLNA JE sem si mislila in odpravili sva se proti blagajni kjer sva nenadoma zagledali...
Lušten tipček, 19 let

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koga sta zagledali Sandra in Majda?
a) Anamario.
b) Tistega luštnega tipčka.
NEXT???
24. maj 2014
u163511
u163511
neeeextttttttt!!
a
24. maj 2014
u166496
u166496
next !! *-*
24. maj 2014
u163511
u163511
pogrešala vas bom!!
vse!! bodite srečni brez mene!! nebodite zlobni.!!1 ko vas kdo prizadene se nasmehnite in se spomnite na nekaj lepega!!
ušpam da vam bom ostale v lepem in dobrem spominu!! pogrešala vs bom vse!!
lepo se mejte uživite in se vlko smejte
24. maj 2014
u170966
u170966
next
24. maj 2014
neext
24. maj 2014
Koga sta zagledali Sandra in Majda?
b) Tistega luštnega tipčka.
NEXT
25. maj 2014