Forum
Hey!Sem 15-letna Lissa hodim v deveti razred osnovne šole in tam se ne znajdem ravno najbolke saj me vsi zafkavajo!-.-!!Brez moje BFF Vanesse bi bilo še huje!No...naš razred je pravi kaos,ki ga vodi moja največja sovražnica...Annie Bell!!! Oh tako jo sovražim!Vsa dekleta v njej vidijo vzornico...hhhh saj ni čudno!Je lepa,postavna,vedno urejena,bogata...poleg tega pa ima odlične ocene in je 'očkova punčka'...hah...jaz nisem tako 'popolna'...tudi bogata nisem živim v majhni hišici z mamo in oćetom ter sestro Makeno,ki je mimogrede leto starejša od mene in se druži z Annijino sestro!Zato me ne podpira najbolje!No uglavn...imam tudi simpatijo...vendar nedosegljivo!To je Annijin fant Jack,ki ga ostala dekleta še pogledati ne smemo!-.-!Vendar mi je zeloo všeč...res!!!:-*<3!Živi blizu moje hiše zato ga pogosto gledam skozi okno moje sobe....poslala vam bom še nekaj slik...
06. april 2014
u122384
u122384
Ali lahko prosim brez klicajev in ne toliko smeškov, ker je moteče med branjem, drugače pa dobro pišeš.
06. april 2014
No,ko sem šla zadnjič z Vanesso v šolo mi je Jack v roko pomolil vabilo in moram priznati,da sem kar malo zardela.Po šoli sem odprla vanilo iz ovojnice in ga prebrala...bila sem tako presrečna...pisalo je,da me vabi na super zabavo ob koncu osnovne šole,ki bo potekalo v njegovi velikanski hiši...oooo!Kap me bo!Tam bo izbral svojo soplesalko za valeto!!!Hm...kaj nej storim???...nadaljujem po nekaj next-ih...upam,da vam je všeč..
06. april 2014
u181103
u181103
next
17. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg