Forum
No, to bi bla moja prva zgodbica, katero sem se dala pisat Vem, da je tuki že nešteto zgodbic o 1D, no ma tuki je še ena Hvala usem, ki jo boste brali and hope you like it :*
Ps... Spodi so slikce useh oseb, ki bodo u zgodbici!+ mogoče pride še kdo ;P
Ekola, tuki je PART 1 =)

*Maggie*
Use je bilo mokro ,ker je dež nalival že cel dan in sem kar letela po pločniku mimo vseh ljudi, ki jih danes ni bilo veliko. Le redki so se sprehajali z dežniki ali pa peš hiteli po svojih opravkih. Zelo sem morala pohiteti, če nisem hotela zamuditi pouka. Sem Meggie, 20 letna študentka umetnosti. Prerivala sem se mimo Starbucks Coffee, kjer je bila vedno gneča. Pouk se je že začel, zato sem posprešila tek in kar naenkrat sem se spotaknila in padla na robu pločnika '' Auuuu'' sem zacvilila. Pritekel je nekdo, ki mi je pomagal vstati. Vendar moj gleženj ni prenesel mojih 50 kilogramov, preveč je skelelo. Čakajte, tega sem že nekje videla! Mislim da po tvju, vendar nisem prepričana, saj ne spremljam ravno novic o zvezdah, preveč sem zaposlena. '' Niall Horan'' se mi je predstavil.'' Ali si v redu, oprosti zelo mi je žal, takšna neroda sem, da nisem opazil takšne lepotičke. Pridi, pomagal ti bom, najprej moraš na pregled k zdravniku, res zelo zeeelo mi je žal, da si se zaradi mene poškodovala.'' '' Meggie'', sem prvo rekla.'' Hvala, res si zelo prijazen, pomoč bi mi prav prišla. In ali nisi ti eden od zelo znanih članov boy benda, jooj kako je že?'' ''One direction, ja, in predstavil ti bom še moje prijatelje, vendar prvo k zdravniku.''
*Niall*
Hitel sem na zrak, moral sem. Menedžer mi je prepovedal, da toliko jem in kaj mi je predlagal. Fitnes!! Pa kaj še. Tja bom šel le, če odprejo kakšno dobro Fast food ali kaj podobnega. Butnil sem z vrati in ob sunkovitem tresku sem prevrnil smetnjak, ki se je zakotalil naravnost pod noge neke punce. Zaslišal sem: ''Auuuu.'' Prihitel sem ji na pomoč, se ji predstavil in sploh ni začela vpiti kot vsa druga dekleta. ''Fascinantno, to dekle ne ve kaj jo čak.'' sem pomislil sam pri sebi ter ji odgovoril na njeno vprašanje. ''One Direction ja, in predstavil ti bom še ostale moje prijatelje, vendar prvo k zdravniku.'' V avtu je vladala smrtna tišina saj nisem vedela kaj naj rečem, bilo mi je nerodno pred tako samozavestno punco, jaz pa le navaden fant, ki ni dovolj spreten, da bi jo ujel v svoje mreže. Preden sva odšla, sem fantom telefoniral in jim povedal kaj se je zgodilo. Dogovorili smo se, da se dobimo doma. '' Niall?'', je rekla Meggie. '' Prosim?'' sem odvrnil in jo pogledal. '' Hvala ker mi pomagaš, in… nevem kako naj rečem, čudno mi je saj, ti si vendar eden izmed najslajvnejših oseb današnjih najstnic.'' '' Nikar, mislim da sem le navaden fant, ki obožuje glasbo in ne vem kaj bi brez. Pa tudi naša skupina in fantje so zame kot moja držina. Z veseljem ti jih bom predstavil, Zayn je rekel, da dobiš za dobrodošlico sladoled, mi ga boš malce odstopila?'' sem malce za šalao malo zares še vprašal in ji pomežiknil. '' Saj nekako te razumem, samo slediš svojim sanjam tako kot vsi poskušamo, in privoščim ti, priznam pa, da nisem nikoli še slišala vaših pesmi in me je zdajle kar malce sram. In seveda sladoled ravnodušno delim z vsemi.'' Se je slatko nasmejala in me pogledala z tistimi njenimi svetlečimi se rjavimi očmi, v meni so prebudile nekakšno novo občutje, ki mi ni bilo še znano. '' Te noga zelo boli?'' sem hitro vprašal, predvsem da sem zamotil sam sebe, ker drugače bi lako ves dan in še dlje zrl v njene oči.

- Maggie

-Kim

-Kate

-Sarah

- Danny
02. november 2012
Ps... Upsala, malo sem slike zajebala Bom popravla
02. november 2012
Cool Neeeext
02. november 2012
neeeeeeeexxt
02. november 2012
dober začetek nextaj
02. november 2012
next
02. november 2012
u109093
u109093
next
02. november 2012
Končno
Neeext
02. november 2012
next
fhool mi je všeč začetek
02. november 2012
u63958
u63958
neeeeext
02. november 2012
Next. Ful dober začetek
02. november 2012
u91591
u91591
next
02. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
02. november 2012

evo to je Meggie, in še enkrat oprostite, ker sem dala napačno sliko
02. november 2012
next+nova bralka
02. november 2012
next
02. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/i-m-not-afraid-of-you-anymore!/44516/1 bi brale? sorri ker smetim. hvala useen
drugaač jaačaaa zgodba in en velik NEXT
02. november 2012
u107856
u107856
Neeeeeeeeeeeext, superca je!
02. november 2012
Neeext
02. november 2012
u14318
u14318
neeeeext!!!!!!!
02. november 2012
u80842
u80842
zlo dobr začetek,lepo si napisala ušeč mi je
+nova bralka
Neeeeeeeeext
02. november 2012
Hvalla usm!!!! Obljubm jutr dobiste nov del )
02. november 2012
next!
02. november 2012
u103092
u103092
Iiiiii neeeextaaaat hitroooo! Tko fuul dabest začetek in komi čakam, da preberem nadaljevanje
03. november 2012
u91591
u91591
next
03. november 2012
Tuki je vaš next

*Zayn*
Ko je Niall klical, sem se ustrašil, da se mu je kaj zgodilo, tega si ne moremo privoščiti pred izdajo novega albuma. Vendar sem se takoj pomiril, ko je razložil, zakaj gre v bolnišnico. Zelo prijazno od njega, da je punci ponudil pomoč. Če se bo iz tega mogoče razvilo kakšno prijateljstvo, bi bilo odlično, saj Niall potrebuje nekoga, ki mu bo vračal ljubezen. In mogoče pomanjšal njegov apetit. Mislim zdaj moram spet v trgovino, preden gremo domov, ker je pred odhodom izpraznil hladilnik. Okej priznam saj smo mu pomagali.'' Zayn'', se je zadrl Liam. Tako sem bil zatopljen v svoje misli, da ga nisem slišal. '' Kaj je?'' ''Midva greva v trgovino, Louis in Harry pa hočeta domov, v redu?'' ''Ja ja, že prav'', sem pritrdil.
V trgovini… '' Velika klobasa za Nialla, pa hrenovke, še malo čipsa, pa sir in še toaletni papir, za po veliki potrebi od vse hrane.'' ''Zayn zresni se!! Potrebujeva solato za večerjo in piščančja prsa. Sir, testenine, jabolka ter banane, drugače naju Harry pošlje nazaj.'' '' V redu šefe, vse sem prinesel.'' '' Hei Zayn, si opazil, da se Louis zadnje čase vede malo čudo?'' '' Mislim, da ni še povsem pozabil Eleanor, res ga je grdo prizadela'' ''Ah pozabiva na to, potem se spomnim še sebe ko sem bil kot kak povozen cucek, ko me je Perrie pustila.'' ''Vem, nič in nihče ti ni mogel privabiti nasmeha na usta. Daj pojdiva plačat in greva, Niall in dekle sta se gotovo že vrnila.'' Plačala sva in odšla s trgovine. Celo pot sem premišljeval kako sem osamljen včasih brez ljubezni. Rad bi nekomu povedal, da jo imam rad, jo objel in jo nežno poljubil na usta, ter ji zašepetal ljubezen ti si mi vse. Oči so mi oblile solze, vendar sem se zadržal, da Liam ne bi česa opazil. Mislim, da je tudi on razmišljal o tem, saj je njegov obraz govoril namest njega.
*Harry*
Od kar sva prišla domov z Louisam, ni spregovoril niti besedice, razen '' grem v svojo sobo'' in to je bilo vse. Gledal sem televizijo, ko sem zaslišal nekoga vstopiti. '' Živijo fantje'', bil je Niall. '' Hei'', sem odzdravil.'' Kje so pa vsi ostali?'' '' Louis je v svoji sobi odkar sva prišla domov, Zayn in Liam pa sta odšla v trgovino.'' '' To je Maggie, moja poškodovanka'', se je sladko zasmejal Niall. Ta punca pa mu je res polepšala dan. '' Jaz sem Liam, me veseli. Kako je s tvojo nogo?'' sem odgovoril. '' Živijo. Hvala v redu sem, zdravnik mi je povil gleženj in nekaj dni moram biti malce previdnejša, da se ne poškodujem bolj kot sem.'' '' No samo da ni prehudo. Pridi usedi se na kavč, prinesel ti bom čaj in poklicat grem Louisa.'' Odšel sem po stopnicah v zgornje nadstropje, po Louisa, ter ga poslal dol k Naillu in Maggie. Skuhal sem še čaj in ga odnesel ostalim. Louis se je razvedril, saj so se vsi smejali ko sem vstopil v sobo. '' Tale punca je od sile'', se je smejal Louis. '' Hladilnik prihaja hraaana!'' se je v smehu drl Zayn. Mislim zadnje čase ga prav nekaj daje. Tekel je v kuhinjo in odložil, kar sta kupila. Za njim je v hišo prišel še Liam, z še eno vrečko in se drl na Zayna naj pazi, ker bo vse raztresel. Vsi smo odšli za njima v kuhinjo. Dejal sem '' Fanta to je Maggie, naša nova prijateljica'' '' Živijo'' sta hkrati pozdravila Zayn in Liam. '' Hvala Harry'' se mi je zahvalila in se mi nasmehnila. Priznam ta nasmeh očara vsakogar, ko se njena usta raztegnejo in v ličkih nastane jamica, neprecenljivo. '' Fantje, res me veseli, da sem vas spoznala, in že zdaj vas imam rada'', je nadaljevala. '' Maggie, tudi mi imamo tebe in odzdaj naprej si dobrodošla prinas'', ji je odgovoril Loius.'' Ljudje dovolj govoričenja, jaz sem lačen'' je seveda pripomnil Niall. '' Fantje oprostite, samo poklicati grem mojo sestro, da me bo priša iskat.'', je rekla Maggie. '' Pa saj te lahko jaz peljem domov'', se je oglasil Niall, ki si je že pripravljal sendvič. '' Ti kar pokliči, hočem spoznati tvojo sestro'', sem odgovoril. Maggie je odšla telefonirat sestri. '' Imaš pa srečo, da si podrl ravno tako lepotičko'', se ja zasmejal Zayn. '' Očar..ala me je priznam'', je s polnimi usti odgovoril Niall.
*Maggie*
V meni je vse kričalo, mislim lajk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spoznala sem najpopularnejše fante v Veliki Britaniji, in komaj zdaj se tega zavedam!!!!!! No čeprav prej sploh nisem vedela, kdo so in kakšno glasbo delajo. Vendar mi je srček od Nialla vse pokazal in obljubil, da mi bo zaigral nekaj na kitaro. Živčna sem tipkala Sarahino številko in molila, da se bo oglasila. '' jaa'', se je oglasila Sarah. '' Ne boš verjela, kje sem in koga sem spoznala'', sem hitela nakladati in komaj zajemala zrak. '' V redu dihaj Maggie'', je odgovorila. '' No zdaj mi pa počasi vse razloži?'' '' No padla sem, zaradi enega fanta to je Niall, ki mi je pomagal in me je peljav v bolnišnico. Zdaj pa sem pri fantih, ja One Direction doma.'' '' Meggie prvo kaj je zdaj s teboj, če si bila pri zdravniku ali je vse v redu?'' '' Ja ja nič mi ni, samo udarec v nogo, malo moram paziti in bo.'' '' No v redu sem se že ustrašila. In kaaaaaaaaj?? Si res spoznala vse fante, se sploh zavedaš kakše popounosti so tu, in in in…'' '' Zdaj pa ti dihaj, ja ja saj nekako se zavedam, čeprav jih ne poznam kot ti. Pridi me iskati in vse ti bom predstavila Sarah. Aja in ne pridi vsa histerična, da se ne bojo prestrašili, poskušaj se vesti normalno ja?'' '' Okej sestrica ti si najbolša, že letim. Cau'' , in je prekinila.

No to bi blo to. Vam je všeč, naj nadaljujem?
03. november 2012
u103092
u103092
Velika klobasa za Nialla, pa hrenovke, še malo čipsa, pa sir in še toaletni papir, za po veliki potrebi od vse hrane. Jst sm tok umrlaa :''D
Amm.... Itaaak, da mi je ušeč in če ne nextaš pridem do tebe in te ubijeeeem in pooojeeem :*
03. november 2012
u50889
u50889
No no in ti mni nč povedat da pišeš ne? Prou prou si bom zapunla
Next!
Čeprou mi neso glih ti 1D ma useenu...
Kaj Niall ma res tak apetit?
Aja pa kjri je Niall?
03. november 2012
u103092
u103092
Sam res, Andreejaa, kaku si drzneš?! xP