Forum
Ja vem vem že miljov zgodbic je o One direction ampak sem se tud jz odločla da bom eno napisala. Vse je izmišljeno in le moja domišljija. Upam, da vam bo učeš. UŽIVITE!!

*Ime mi je Lucija. Stara sem 18 let. Živim v New Yorku. Imam dolge rjave lase, ki mi segajo do bokov in zeleno-modre oči. Imam anoreksijo in z njo se borim že od svojega 10 leta. Moj starejši brat Ethan je star 24 let. Tudi on ima rjave lase in turkizno zelene oči. Sedaj ima punco vendar ni še nič zagotovljeno saj jih menja kot nogavice. Pravi heartbreaker je . Moja mami je moj idol. Stara je 41 let. Ima rjave lase in modre oči. Super se razumeva in lahko ji zaupam. Bolj sva sestri kot pa mama in hčer. Preživela je veliko sranja. Zanosila je zelo mlada. Starši so jo zaničevali in zato je z mojim očkom pobegnila od doma. Takrat je izgubila stike s svojimi starši, ker so jo zavrgli. Moj očka jo je zapustil, ko je izvedel za otroka-Ethana. Potrudila se je, da je dokončala študij medicine. Zaposlena je kot kirurginja, ampak nažalost je ne vidim prav pogosto, saj ima veliko nočnih izmen in skoraj nikoli ne prespi doma. Mislim, da sva z Robijem prav zato malo bolj samostojna. Mama ima fanta. Ime mu je Adam in je res super. Ves čas, ki ga preživimo skupaj se zabavamo. Zaposlen je kot komik na neki radijski postaji. Videvata se že skoraj dve leti. Mislim, da je mama z njim zmeraj srečna in da se res 'uštekata'.*
*Petek je!! Danes moja prijateljica Alice praznuje njen 18. rojstni dan. V zadnjih nekaj letih je bila moja najboljša prijateljica. Super se razumeva in res ji zaupam, čeprav sva se že parkrat pošteno skregali. Njen očka zasluži veliko denarja zato bo rojstni dan praznovala kar doma. Zmenili sva se da bom tisto noč prespala pri njej.*
Šolski zvonec je naznanil konec zadnje ure. Pospravila sem torbo ter se odpravila v Starbucks. Kupila sem se dve kavi saj nisem nič spala. Izstopila sem iz kavarne ter se zaletela v nekega kretena, ki je imel v ušesih slušalke in ni nič slišal. Ko me je pogledal sem se zavedela, da je moja simpatija. Jay.. tako je LEP! »Joj oprosti nisem te videl.« se je nekoliko zmedeno opravičeval. »O hey! Saj je kul.« sem se nasmehnila. »Prideš na zabavo od Alice?« »Ja itak.« sem odgovorila. »Great! Se vidiva tam.« je rekel in me objel. Objem sem mu vrnila. Bil je tako božanski, vse punce so sanjale o njem. Odpravila sem se domov. Po poti sem premišljevala kaj bi kupila Alice. Kar naenkrat sem v Apple storu zagledala prefektno oblekico za iphone. Vstopila sem v trgovino ter kupila case. Potem sem se odpravila domov. Domov sem hodila pol ure. Odpravila sem se po stopnicah v sobo ter vrgla torbo pod mizo. Screw you school bag screew you! Sem si mislila ter z mislimi nekam odplavala. Spomnila sem se na zabavo. V kuhinji sem poiskala darilno vrečko ter vanjo dala case ter neko voščilnico. Odšla sem v sobo, ki ima tudi svojo kopalnico, kar naravnost obožujem! Napolnila sem kad ter prižgala svečke. Namakala sem se prb. 15 minut. Potem sem si posušila lase ter si naredila turban. Odpravila sem se v sobo ter odprla omaro. Ja kar težka odločitev. Nekaj minut sem samo stala pred omaro in razmišljala kaj bom oblekla. Na koncu sem se odločila za srajčko ter high waisted kratke hlače. Obula sem si še škornje ter se odpravila nazaj v kopalnico. Odločila sem se za glitter smokey eyes ter tanek cat eye (makeup izrazi ). Posušila sem si lase ter jih skodrala. Na koncu sem se še naparfumerala ter vzela torbo.
01. december 2012
awii ;**
neext
01. december 2012
hahha
01. december 2012
next!
07. december 2012
u112218
u112218
next!
07. december 2012
u78867
u78867
next!!
08. december 2012
u71415
u71415
next!
08. december 2012
SORRY punce ampak prejšni pa ta teden smo mel tok enih testou pa spraševanja!!!
jutr dobite en dolg next ka ga pišem že šter dni tko da je reees dolg. pa dodala bom tud slikce ka mi jih prejšnič ni naložil
ampak ja hvala za nexte dobite jutr še enga
11. december 2012
evo en NEXT sorry ka je took trajal sam sm mela prepoved kompa tko da ja.. -.- ampak useen kle mate next uživite!!
Odprla sem vrata ter zagledala Jaya. »Vau!« sem zavzdihnila. Imel je oblečen črn smoking. »Znaš zavezati metuljčka?« me je vprašal. Odkimala sem. »Saj ti bolj paše nezavezan.« sem rekla ter zaklenila vrata. Odpravila sva se proti Alicini hiši. Po poti sva se smejala ter se pogovarjala. Zelo je komunikativen, čeprav se navzven zdi kot da je najbolj sramežljiv človek na svetu. Ko sva prispela sem iz torbe potegnila darilo ter pozvonila. Odprlo nama je neko dekle. Zdelo se mi je, da je bila pijana. »Hey stara!!« se je zadrla ter me objela, sploh je nisem poznala. Bila sem tako zmedena. »To je moja sestrična.« mi je zašepetal Jay. »Aha…« sem si mislila. »No upam da ne bova v takem stanju tudi midva na koncu zabave!« sem se drla, ker je bila glasba tako glasna. Jay se je zasmejal. Ta nasmeh je popoln!! Kar naenkrat sem ga izgubila pred očmi. Poiskala sem Alice. Sedela je z nekaj ljudmi v dnevni sobi, kjer je bila atmosfera malo bolj umirjena. »Lucy!« se je zadrla, ko me je zagledala ter se mi vrgla za vrat. »Hey! Kako sem vesela, da si prišla.« je rekla ter me še enkrat objela. Podala sem ji vrečko z darilom. Zakričala je. »Ta case gledam v trgovini že celo večnost pa je nikoli ne kupim!« pogledala me je z njenimi velikimi očkami ter se nasmehnila. Oblečena je bila v sinje modro oblekico in res ji je pristajala. Usedla sem se na kavč. Igrali smo se resnico ali izziv. Dobila sem dva izziva, da moram pokaditi celo cigareto ter poiskati Jaya in ga poljubiti. Seveda mi je drugi izziv dala Alice. Neki fant mi je podal čik ter se zasmejal. Globoko sem vdihnila ter izpihnila. Vsi so se čudili, da se nisem skoraj zadušila. Ko sem končala, so vsi samo strmeli z odprtimi usti. »Lucy, ti kadiš?« me je vprašala Alice. Pogledala sem v tla ter rekla; »Kadila sem, ko sem bila še mlajša, na skrivaj seveda ampak sem nehala, ker me je enkrat zalotil brat…« »No saj ni važno! Imaš še drugi izziv!« je posmehljivo reklo neko dekle. »To ti bom vrnila!« sem rekla Alice, se zasmejala ter vstala. Pokazala mi je jezik, jaz pa sem z zamašenimi ušesi odpravila v disko, kjer so vsi divje plesali in kričali. Kar nekaj časa sem že iskala ampak nikjer ga ni bilo na spregled. Obupala sem ter odšla v kuhinjo, saj sem bila res zelo lačna. Že tri dni nisem nič jedla. Samo pijem kave v Starbucksu! Odprla sem hladilnik in zagledala ogromno torto. Bila je prekrasna! Namazala sem arašidovo maslo na kruh ter se usedla na bar stolček. Zaletelo se mi je-nekdo me je ustrašil. Obrnila sem se ter zagledala Jaya. »Hey beatiful!« je zapeljivo rekel ter se mi približal. Zadrhtela sem in odložila kos kruha. »Slišal sem za izziv, ki si ga fasala od Alice…« je rekel, jaz pa sem zardela. »In?« sem vprašala ter ga pogledala v oči. »Mislil sem, da bi ga lahko izpolnila.« je zašepetal in me prijel za roko. Odpeljal me je v najvišje nadstropje. Vstopila sva v sobo. Soba je bila ogromna, Jay pa se je usedel na posteljo in me pogledal. Začela sem hoditi proti postelji in se ustavila točno pred njim. Njegova glava je bila pri mojem trebuhu. Gledal me je v oči. Roke je ovil malo bolj nizko okoli mojih bokov ter me poljubil. Vsedla sem se mu v naročje, čeprav sva se še zmeraj poljubljala. Čez nekaj časa je prenehal s poljubi in me pogledal. »Greva?« je vprašal, jaz pa sem samo pokimala. Namignil mi je naj skočim na njegov hrbet. Vstala sem na posteljo ter mu skočila na hrbet. Roke je ovil okoli mojih kolen ter me odnesel nazaj v dnevno sobo. Sedaj je bila čisto prazna, le par parčkov se je zaljubljeno gledalo in poljubljalo. Odložil me je na največji kavč ter mi v roke dal par video igric. »No kaj bova igrala?« me je vprašal. »Upam da ne boš izbrala Super Maria.« je rekel ter se zasmejal. »Ah! Super Mario je za otroke.« sem se zasmejala ter mu v roke vtaknila cd od FIFA 2012. »Si resna?« »Jay! Imam starejšega brata! Seveda da sem resna! Še izgubil boš!« sem rekla ter mu pokazala jezik. »No bomo videli.« Začela sva z igranjem. Na polovici igre sva že bila sama v sobi-verjetno zato, ker sva se tako drla… in res sem zmagala. Za nagrado me je Jay peljal na sprehod. Nekaj časa sva hodila in se pogovarjala. Ustavila sva se v parku ter se usedla na klopco. »Veš mislim, da bi nama uspelo..« je nesigurno zašepetal ter me pogledal. »Kot par?« sem presenečeno vprašala. »Ja…« je rekel sramežljivo. Nisem zdržala ter ga poljubila. »Milsim, da je to pozitiven odgovor.« se je zasmejal med poljubom. Malo čez polnoč sva se odpravila nazaj. Pred hišo je vladal kaos. Na dovozu so bili parkirani gasilci in policaji. »Ojoj! Mislim, da smo v težavah.« sem rekla ter stekla v hišo. V sprejemnici so stali starši od Alice, Alice, gasilec in policaj. Alice me je pogledala, v očeh je imela solze. Objela sem jo, vendar naju je gasilec prekinil. »Oprostite gospodična! Veste kaj se je zgodilo tukaj?« je prijazno vprašal ter naju z Jayem premeril od pet do glave. Nasmehnil se je. Le kaj si je mislil? Čisto sem odplavala stran. Jay me je pobožal po hrbtu in šele takrat sem se zganila. »Ne. Bila sva na sprehodu, saj je Alice imela hud glavobol.« je mirno odgovoril Jay, jaz pa sem ga hvaležno pogledala. Pomežiknil mi je. »Aha! Saj ni važno. V glavnem… v kleti je izbruhnil grozen požar in povzročil gromozansko škodo. Vajini vrstniki so igrali biljard in prižgali nekaj petard. Na žalost je bila v kleti manjša cisterna z bencinom. Takoj je bilo vse v požarih in tudi nekaj mladincev je ranjenih. Seveda pa je zdaj vse uredu, ker smo mi prišli.« je osladno povedal policaj ter posmehljivo pogledal Alicinega očeta. Kako mi je šel na živce! »Kdo pa je ranjen?« je vprašal Alicina mami. Na to sploh nisem pomislila. O moj bog, tudi Ethan je bil na zabavi. Upala sem, da je z njim vse vredu. Po navadi je vedno zabredel v kakšne težave. »Naj pogledam…« je rekel gasilec, meni pa je srce bilo kor noro. Na srečo Ethana ni bilo med njimi. Čez nekaj časa je John (Alicin oče) pripomnil; »Lucy mislim, da danes ni pametno da prespiš pri nas. Moramo se odpočiti« pa ne no! Ravno sedaj bi potrebovala kakšen krepek pogovor z mojo najboljšo prijateljico!! I hate that guy sem si mislila ampak sem ga razumela, čeprav ga nisem. »Ah daj no oči!!« se je zadrla Alice in planila v jok. »Ne, ni govora.« je mirno odgovoril. Objela sem Alice in se poslovila. Jay me je čakal pred hišo. Objela sem ga od zadaj ter se ovila v njegovo bundo. Bilo je zelo mrzlo in po celem telesu sem imela mraznice. Nasmehnil se je ter me objel. »Saj se kar treseš!« je zaskrbljeno rekel ter me še bolj objel. Ko sva prispela pred našo hišo je bila ura pol šestih zjutraj. Bila sem tako utrujeno, da so se mi oči kar same zapirale. Jay me je odnesel v sobo ter me pokril. Poljubil me je ter odšel. V trenutku sem zaspala…
21. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext <3
21. december 2012
u112218
u112218
Neext
21. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg