Forum
u87462
u87462
*Ko umrem – When I die*

Marina

Ty

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwuveIC0ImY-8uN32ZAtMP9UY1uuqOb-jdoTEaOsUEgYM0JsuIhDhjAu7Y[/img]

Jasmin

EDEN NAJNAPETEJŠIH DELOV, KI SO V ZGODBI:

»Jutri pridi v mesto k Beli češnji. Pogovoriti se morava,« je rekel in se odmaknil od mene. »O čem?« sem presenečeno vprašala in vzdihnila. »O tvojem otroku,« je rekel in že odhajal iz mojega stanovanja. »Ne, ne sme izvedeti,« sem začela. »Ne sme, da je bil otrok posvojen!« sem si rekla, iz oči pa so mi privrele solze. »Ne bo ga hotel! Otrok pa rabi očeta,« sem obupano izdavila in se sesedla na tla ob otroški posteljici.
Upam, da boste brali. (:

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
24. avgust 2012
u87462
u87462
Hvalaa!
24. avgust 2012
u87462
u87462
še kak next? =)
24. avgust 2012
u97971
u97971
next...
24. avgust 2012
u87462
u87462
1. Poglavje - zmenek

#####1. DEL~SKOZI JASMINE OČI#####
Vneto sem mu odgovarjala, po mojem prenosniku. Danes pride k meni na kavo in kosilo. Vse mora biti popolno. Nočem, da mi ga vzame tista neumna mlajša smrklja, Marina. Ne, vendar tokrat mi ga pač ne bo. Pogovarjala sva se o vsem mogočem nasploh in čez nekaj časa sva počasi zaključila pogovor. Zaprla sem leptop in se ozrla po svojem novem stanovanju, ki je še kar dišal po sveže prepleskanih stenah. Stene so bile mojih najljubših barv. Vijolične in bele. Kakšnih 5 minut sem še sedela na istem mestu, za pisalno mizo, nato pa se vstala in odšla proti banji. Vanjo sem zlila nekaj kopalne soli in kapnila kanček šampona, za mehurčke. Na hitro sem se slekla, nato pa s prsti, kasneje pa tudi s celim podplatom stopila v toplo vodo. Legla sem in si ogledovala mehurčke, ki so plavali okoli mene. Po telesu me je preplavil občutek zadovoljstva in veselja. Zaprla sem oči in pustila, da me je masažna kad masirala, torej, da so se v moje telo 'zaletavali' mehurčki. Dolgo sem v banji mencala z nogami ob užitku in vonjala vonj po sivki. Ko pa sem na prstih opazila že res zelo nagubano kožo, sem počasi stopila iz banje, si noge obrisala v majhno brisačko zeleno-modre barve in se ogrnila z rdečo brisačo. Spustila sem vodo iz banje, si obula copate, nato pa odhitela v mojo sobo proti omari. Iz omare sem povlekla navadne kavbojke, ki so bile pri kolenih preluknjane, kot je bilo zdaj moderno, ohlapno majico rumene barve in pa nekaj zapestnic, ki sem jih imela spravljenih v škatlici z nakitom. Zaprla sem omaro in se počasi odpravila v kuhinjo. Iz omaric sem vzela najlepše krožnike iz porcelana z tanko rumeno črto ob robu. Nenadoma sem zaslišala zvonec. 'To ne mora biti Tay, saj dostavljalec še ni prinesel hrane...' sem razmišljala. Odprla sem vrata in pred njimi zagledala dostavljalca hrane,katero sem naročila pri restavraciji Novak. Pomolil mi jo je pod nos in skupaj z njo tudi račun. Bila sem šokirana. Triinštirideset Evrov za navadno rižoto, malce pire krompirja, mešano solato in pečeno piško? Zdaj vsaj vem, kje ne bom več naročevala hrane. "Hvala," sem jezno iztisnila skozi zobe. Pod računom je pokazal na prazen prostor in tako potrdil moje misli. Še podpisati se moram, da sem prejela hrano?! Globoko sem zavzdihnila in na hitro nakracala podpis, nato pa sem iz njegovih rok prevzela hrano in zaloputnila z vhodnimi vrati. Na krožnike sem lepo razporedila hrano. Kepico pire krompirja in kepico najboljšega novakovega riža. Dodala sem še bedrco na vsakem krožniku, ta dva pa sem dala na mizo, na sredino mize pa sem postavila mešano solato. Zdaj lahko le upam, da mu bo kosilo všeč. Ponovno je pozvonilo pri vratih. "Že grem!" sem zavpila, vedoč da je Ty. Popravila sem si frizuro, nato pa sem odprla vrata. "Hej," je rekel v rokah pa je držal šopek rdečih vrtnic. "So zame?" sem vprašala. "Ja," je rekel in se blago nasmehnil. Vzela sem jih in jih poduhala. Krasno so dišale. Položila sem jih v vazo in vanjo nalila vodo. "Pridi naprej. Kosilo je že nared," sem rekla in se prisiljeno nasmejala. Sedel je nasproti mene in pričela sva jesti. "Hmm... zelo je dobro... spominja me na.... ja.... na novakovo rižoto iz restavracije Novak," je rekel med jedjo, misloč, da mi je dal lep kompliment. Znova sem se prisiljeno zasmejala. 'Pogruntal me je,' sem si mislila. "To si ti naredila kajne?" je vprašal in z vilico pokazal na hrano. "Seveda, zakaj ne?" sem rekla in se živčno nasmehnila...

24. avgust 2012
Neeeeeeeext! Zna pa dobro llagati ni kaj
24. avgust 2012
u87462
u87462
hehe Nikaa
24. avgust 2012
Ja pa če rees.....aja pa i don't like this story, i love it!
24. avgust 2012
u87462
u87462
ja sigurn.. to je ena najbolj dougocajtnih zgodb na svtu... ne laž -.-'
25. avgust 2012
Ne LAŽEM!
25. avgust 2012
se ti je zmešalo?! pol pa pojdi pod moje forum teme pa preberi mojo zgodbo Popolno nasprotje.! pa bomo vidli kaj je dc zgodba!
25. avgust 2012
u87462
u87462
ni se mi!!!! sej vidš kok je tvojan zgodbica popularna!!!!!!!!!!!!!!
25. avgust 2012
Ajde konc prepiranja, jaz hočem NEXT!!!
25. avgust 2012
ne pa ni!
Nika saj jaz ga tudi hočem!
25. avgust 2012
u87462
u87462
okej umerte se ga grem pisat... no če dobim idejo! d sam pol pride ob 12 prjatlca k men pa morm še posprautt!! tak da bom res mogla pohtet!
25. avgust 2012
25. avgust 2012
Pol pa pohiti ane
25. avgust 2012
u87462
u87462
em... neki malga sm napisala ampak morm dokončat kasnej kr zle morm it, sorii .... pospraulat grem, ajdee čau zza zele pridm umes pogleat.
25. avgust 2012
Ok ampak danes pričakujem next!!!!!!
25. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg