Forum
ok, to je moja prva zgodba.
Upm da vm bo ušeč in sory u naprej za pisne napake.
Če vam je res ušeč zgodba plis oglašujte. hwala če boste brali .

---------------------------------------------------------------------------------------

Sem Nika stara 16 let. Moja družina je zelo bogatai in živimo v veliki hiši z bazenom. Moja mama je ena najbolj razumevajočim mam kar sm jih vidla. Tata pa je bolj zaposlen zato ga ne pogosto vidim.
Nimam nobene sestre samo enega psa Pikija.

Vse se začne nekega deževnega dne. Šla sm v šolo, kjer so me pričakale prijateljice. Usele smo se pred učilnico, ko zaslišimo korake po kodniku. Iza vogala se je prikazala neka punca.Bila je mokra in tudi obleke niso bile prav lepe, kai šele lasje. Bila je kod brezdomka vendar mojih let. Zagledala sem se vanjo in za kratek čas pomislia da mi je zelo podobna.

me:

punca z hodnika:

Punca je hitro stekla mimo nas po hodniku naprej.
"Kdo je to? OMG! Si vidla kako je grda?" mi je rekla Katja (ena od prijateljic). Druge so se znjo strinjale jaz sem bila pa samo tiho.
Nsem vedela, kaj mi je. Želela sem slediti punci in ugotoviti kdo je, vendar je zazvonil zvonec in mogla sem u učilnico.

Moje prijateljice: Katja, Mojca, Nina

next???
29. oktober 2012
u84325
u84325
nextt
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u90682
u90682
neeext!!
29. oktober 2012
tnx
29. oktober 2012
ni kej!!
29. oktober 2012
u89113
u89113
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u110973
u110973
next
29. oktober 2012
Naslednji dan sem prišla tudi zgodaj v šolo saj sem upalada bom srečala tisto punco s hodnika. Šla sem na wc. Vsak dan grem zjutraj na šolski wc saj se tam srečamo s frendicami in si urejamo frizure pa tako.
Ustopila sem, ko zaslišim jok. Hotela sem tiho oditi vendar me je puna slišala in stopila z wc-ja. Začudila sem se bila je tista punca iz hodnika. Bila je zelo potrta in nisem vedela kai narediti, samo stala je in me gledala. Objela sem jo in še bolj se je razjokala ter mi pomazala vso obleko z make up-om.

Uprašala sem jo kako se kliče. "Lana sem" je rekla. "Oprosti ker sem ti umazala obleko" mi je rekla in s tem kmalu padla nazaj u jok. Pomirila sem jo in uprašala zakaj se je jokala. " Kaj te briga! To ni tvoja stvar! Ne se utikat v tuje stvari" mi je zagrozila, poronila in stekla iz wc-ja.
Po tem mi je bilo žal da sem jo tolažila in hotela biti njena prijateljica. Odhitela sem u učilnico, kjer sem zagledala novega učenca.......................Tineta!

tine:

next!!
29. oktober 2012
next???
29. oktober 2012
u110973
u110973
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! ful hudo pišeš ;****
29. oktober 2012
29. oktober 2012
next !!!
29. oktober 2012
najssss !!! NEXT !
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next ♥
29. oktober 2012
u83773
u83773
nekst!
29. oktober 2012
Da mu je ime Tine sem ugotovila od Nine, ker je njen stari prijatelj. Sedel je praw zravem mene, kar mi je bilo praw všeč. Začela sva se pogovarjati in bil je praw smešen, zato me je učiteljica praw grdo gledala ko se se celo uro smejala.
Po pouku je padal dež in jaz nisem imela dežnika zato sem se opogumila, dala kapuco na glavo in začela teči. Ko se naenkrat zaletim u nekaj in padem potleh. Nekaj me prime za roko pogledam in vidim Tineta. Začnem se smejati.
Povabil me je pod njegov dežnik in uprašal če bi šla k njemu domov da se očistim ker sem vsa mokra od padca.
Privolila sem.

"Lep dom imaš" sem mu rekla. "Hvala, kopalnica je na desno, jakno mi dai da jo posušim" je rekel in mi slekel jakno.
V kopalnici sem se umila in dala malo make up-a, da bi bila lepša. Prišla sem iz wc-ja ko vidim Tineta točno pred vrati. Prijel me je za roke in me poljubil.
"Upam, da nimaš nič proti temu da sem te poljubil" je rekel. Bila sem še šokirana zato sem ga samo poljubila nazaj.

"Kmalu bodo prišli moji starši, kai če se dobiva jutri v gozdu?" je izdihnil. Privolila sem. In vsa vesela priskakljala do doma. Naslednji dan je bil zalo dolg, saj sem čakala samo srečanje z Tinetom v gozdu.

next!???
29. oktober 2012
u84325
u84325
Nextt
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
Preobula sem se ter odpravila proti gozdu. Hodila sem nekaj časa in ker Tineta še ni bilo sem hotela domov vendar nisem vedela kam. Hodila sem nekaj časa in prišla do neke prikolice/autodoma. Ker nisem vedela poti nazaj proti domu sem potrkala na vrata. Vrata so se odprla in zagledala sem Lano!!! Začudeno me je pogledal in hotela je že hitro zapreti vrata. "Živijo, ti si Lana, ane? Oprosti ker te motim nisem vedela da tu živiš. Lahk mi pomagaš? čakala sem nekoga a sem se izgubila. Bi mi pomagala priti do doma, ker jaz se ne spoznam na ta gozd??" sem hitro izjavila.

Privolila je. Vzela je jakno in začele sva hoditi. Zbrala sem pogum in jo uprašala: "Oprosti, ne se azjeziti, ampak lahko izvem zakaj si se jokala v wc-ju prejšnji dan?"
Nekaj časa je bila tiho. "Prejšnji teden smo se preselili v to meso in nisem mela nobenih prijateljev, preseille sva se z mamo. Oče nas je v prejšnjem mestu maltratiral (tepel ), zato ga je mama tožila in odselile smo se. Vendar tisti dan ko sem jokala je pred tem prišel tata hnam domov in stepel mojo mamo. Prišla je policija preden je utekel vendar sem se zelo ustrašila".

Po tem sva bili tiho do konca poti. Prišle sva do roba gozda ko zagledam moje prijateljice. Pozdravila sem jih in jim predstavila Lano. Nato zagledam tudi Tineta in odločimo se da gremo vsi v kino.

nextt?????
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
nekst
29. oktober 2012
u96291
u96291
next
29. oktober 2012
u84325
u84325