Forum
Mimo naše hiše je nonstop nekaj bručelo . A noben ni vedel zakaj le jaz . Vem kdo je bil in vem zakaj se je to dogajalo , zaradi mene . Vse sem vedela čisto vse ampak nobenmu nisem hotela pvedati ker je bila to zame velika skrivnost . Zdaj da vam povem kdo˝ moj fant˝ . Vem kaj ga je težilo hotel se je poročit z mano , ampak jaz nisem hotela . vedno se je z motorjem vozil mimo naše hiše,ko sem se nekega dne vozila z kolesom me je videl in se z motorjem pripeljal kar do mene in me vprašal , če bi se končno pročila z njim . A sem mu rekla , naj ti bo pa se bom . In od tedaj naprej se ni več vozil z motorjem nimo neše hiše ker je vedel da se bom končno poročila z njim . na dan poroke sem bila živčna , ko me bo mama končno videla v poročni obleki , to si je vedno želela . Na ta dan smo se imeli zelo lepo poljubila sva se med vsemi to mi je bilo zelo lepo in tudi všeč vsi so nama zaželeli lepo v zakonu . Tedaj pa... kupila sva si svojo stanovanje in lepo živela v njem... skozi leto pa je na svet prikukal sin Kristijan midva sva bila tako zelo vsela , najni starši pa so bili še bolj veseli kod midva da so dobili vnukeca ... 2 leti pozneje pa ... smo imeli poroko moje starejše sestre , na isti dan ko so gostje odšli mi je rekla¨vem da imata že otroka amapak ni se vama treba hvaliti¨ in tako odšla. Mama in oče sta rekla ˝kaj češ takšna pač je˝. Vidiš kako se obnaša? Naslednji dan me je mama pklicala po telefonu da gresta v anglijo seveda so nas tri tudi povabili da gremo zraven . Juhuhu smo se drli ko smo izvedeli za veselo novico . Vendar je bil eden problem... in sicer to da nismo imeli kart za letalo mama pa je na glas vskliknila ni problema modva jo imava... Jaz pa ooo gad ka pa zdaj ko mi ne bosta dovolila it po nakupih !!!! O KRIZAAAA... Sicer jas sem bila nora na nakupe... Na isti dan sem mojga dragiga oprašala ali se spovniš kako je bolo ko sma se spoznala ??? on pa,seveda se... In me poljubil......JOKAL sem za tabo ko me je horela tvoja sestra spelat. kako ti je že uspelo da si me osvojila nazaj. Ti si padel v nezavest bogi revček 2 uri si bil v nezavesti. Potem pa sem te nekako spravila v sobo. Ti si se zbudil in prišel v kuhinjo in mi rekel dobro jutro, pa si me polubil... Ajaaa tk ke blo. ja tako je.

18. december 2012
http://www.google.ca/search?s%3Fhl=sl&gs_rn=1&gs_ri=hp&pq=hiša&cp=14&gs_id=1pk&xhr=t&q=Hiša
18. december 2012
dobrodošli na moji novi strani KAKO JE IMETI FANTA pišem prvič zgodbo in vas bi prosila če mi poveta kako se da slika gor Lp pozdrav
18. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg