Forum
To je ena zgodbica,ki govori o neki psu,ki dobi nadnaravne moči.
Hej!Sem pes ime mi je Volfi.Tako dolgočasno je tu v zavetišču.Sami dolgčas.Vsak ima svojga prijatelja,da govorijo eden čez drugega jas pa nikogar.Potem zaslišim glas male deklice.To je priložnost,da se znebim tega dolgčasa.Potem vstopijo.Govori o pasmi Kokošpanjel.Potem pa slišim,da hočeta kakega puhastega.To je moja priložnost.Začnem govoriti in lajati.Deklica me opazi in poližem jo.Potem gresta z mamo k trgovcu in mama reče,da...To sem preslišal zaradi hrupa.Vrneta se s ključem in odkleneta mojo kletko.Jupi posvojili so me.Deklica mi da kost in potem krenemo.Vov zalajam,ker dobro boža....(se nadaljuje)

09. maj 2013
O IN TOLE JE MOJA LASTNICA:

09. maj 2013
TO PA DRUGI PSI V ZAVETIŠČU:

09. maj 2013
Next!
09. maj 2013
OK BOM K SE MI RES NE DA ČAKAT
Potem vzame frisbi in greva se ven igrat.Takrat se je zgodilo nekaj čudnega.Najprej sem jedel neke brikete.In ko mi je vrgla frisbi sem bil tako hiter,da sem bil hitrejši od motorja.Zelo hiter.Ko je Moja lastnica,ime ji je Lina pomežiknila sem bil že pri njej.Potem je sledil spanec.Ko sem spal sem sanjal o letenju.Zbudi me lina,ki je začela kričati da letim.Zbudim se in padem na tla.Ojoj kaj se dogaja z mano.Peljal so me k veterinarju.Vprašal je.Kdaj smo začeli opažati te težave.Linina mami reče odkar je pojedel brikete.Veterinar,katere.In linina mami pokaže sliko.Veterinar reče.Ravno včeraj je bilo po radiu,da so v tovarni imeli nesrečo....(se nadaljuje)

09. maj 2013
To je linina mami:

09. maj 2013
Brez zamere... ali bi lahko nexti malo bolj dolgi? Mislim, saj pišeš fantastično, zelo lepo, ampak lahko mal daljše ? NEXT!
09. maj 2013
ok bom počaki malo....bo trajalo kakih 5 min
09. maj 2013
next
09. maj 2013
Imeli so nesrečoizlitje sprememb DNK.Zato lahko ta pes postane nadnaraven.Potem sem zalajal.Slišalo se je,kot bi imel 100 mikrofonov.Kmalu bodo počitnice in šli bomo na morje.Morali so me dati zadaj v partlažnik,da nebi naredil kaj hudega.Potem mimo grede gremo še po Lininega očija.Ko gre po pločniku je blizu avto in v njem pijan voznik,potem skočim iz avta in nekako ustavim avto.Linin očka mi da priboljšek.Njami!Lina pravi,da bi moral dobiti novo ime SUPPER DOG.Meni je bilo ušeč sliši se kot super man ali spider man ali kaj drugega.Končno smo nadaljevali pot.Šli smo v hotel s 3 zvezdicami.Super je si zarečem v mislih.Imajo same batene masaže cool sobe in igrala pa tudi sladoled.Na plaži pa tudi tečaj plavanja s Lino se bova šla tja učit plavat.Ampak kljub mojim sposobnostim to že znam.Mogoče,nevem bom videl.Mi imamo sobo 107 lepa soba in prav eno veiko tudi zame za Supper doga heheh......(se nadaljuje)
09. maj 2013
Tole je ta hotel:

09. maj 2013
Ja, saj
09. maj 2013
ok rabm 2nexta dam povej ja če dam ne če ne dam več kot sem zdaj napisala
09. maj 2013
Paja....pa ne..... Najbolša zgodba!
10. maj 2013
ok no 1next plis
10. maj 2013
AJa to je Linin oči:

Vem,da je igralec sej sm gledala velik njegovih filmov sam ker druči so bli prestari pa premladi pa velik brade je imel eden.Tko da je bil glih ta.Pa itak je zgodba izmišljena.
10. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg