Forum
u220784
u220784
Heey!
Domislila sem se in se bom veliko idej, katerih sem mislila pisati, ampak sem ugotovila, da sploh ne bom imela casa za toliko zgodb, zato ideje podarjam vam

•*PRAVILA*•
{ne kregaj se}
{ne oglašuj brez dovoljenja}
{ne kradi idej}
{ce bos kaksno idejo nadaljeval/a, prilepi link na to temo}
{na svoji temi omeni od kod si dobil idejo in prilepi link te teme}

•*PRIJAVNICA*•
•* Ime avtorja :
•* Ime ideje :
•* Zakaj ravno ta ideja? :
•* Naslovnica da/ne :
•* Boš pisanje resno jemal/a? :
•* Izkušnje s pisanjem (da/ne in koliko

•*PRVA IDEJA*•

Princess Aurora
Peyton List as Aurora ___________

Aurora je najbolj znana na svetu princesa v najmanjši državi na svetu, Looking (izmišljeno). Ker njen oče načrtuje dogovorjeno poroko z Nathanielom, princem druge dežele, Aurora pobegne na Antarktiko. Spoprijatelji se s živalmi.
Nekega večera, ob polarnem siju doživi prvo ljubezen in poljub. Toda kasneje ugotovi, da jo je ta ljubezen grdo prevarala, zato se vsa žalostna vrne v Looking, s spoznanjem, da nikoli ne bo našla pravo ljubezen.
27. februar 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. februar 2017
*lili123456
* avantura
*ker je nenavadno
*ne
* seveda!!!
* šest zgodb pol pa sama sklepaj
27. februar 2017
u220784
u220784
am, prosim da kopiraš prijavnico, drugače je ideja tvoja...hvala
27. februar 2017
•*PRIJAVNICA*•
•* Ime avtorja : lili123456
•* Ime ideje :avantura
•* Zakaj ravno ta ideja? : ker je nenavadno
•* Naslovnica da/ne :ne
•* Boš pisanje resno jemal/a? : seveda
•* Izkušnje s pisanjem (da/ne in koliko): šest zgodb

Trije prijatelji se skupaj kopajo v jezeru, ko vidijo neko senco v gozdu. Ko pridejo ven iz jezera, raziskujejo tisti gozd in odkrijejo, da tam straši. Razplete se, da v bistvu ne straši, ampak da so bile to le neke barabe, ki so jih prestrašile
27. februar 2017
u220784
u220784
naslov ni avantura ampak princess aurora in kaj je tazadnji odstavek?
27. februar 2017
A to lahko mi vzamemo te teme?
27. februar 2017
u220784
u220784
Ja, ampak ne mores je vzeti ce je ze zasedena. Ce hoces vzeti kaksno idejo, se moras prej prijaviti
27. februar 2017
tuki je zlo nerazločno! Ta zadnji odstavek je ideja! Js ne vem, kaj hočš od mene, res ne...
27. februar 2017
u220784
u220784
Ta tema je zato, da jaz dajem ideje in ce vam je vsec jo "kupite" da jo boste pisali do konca. Ce ti ideja Princess Aurora vsec jo zacni pisati, ampak prej izpolni obrazec.
Razumes zdaj?
27. februar 2017
saj sem ga, pa ti ni nič jasno
27. februar 2017
u220784
u220784
Vi ne dajate ideje, ampak samo jaz
Te ideje so zato, da jo lahko nadaljujete oziroma pišete. Npr. če ti "kupis" idejo Princess Aurora je tvoja in jo pises kakor pri ostalih zgodbah.
V iskalnik vpisi ideas for... in poglej kako drugi ti delajo
27. februar 2017
ja in kaj ti tuki ni jasno?
ah pozabi, menstro mam in veš, da sem tečna
27. februar 2017
u220784
u220784
Tudi jaz imam menstro in ni fajn
Meni je bilo cudno ko si dala zadnji odstavek in drugacen naslov zato sem te vprasala
27. februar 2017
ja... Rekla si ime ideje pa sem mislila zvrst...
27. februar 2017
pa namest avantura sem mislila pustolovščina
27. februar 2017
u220784
u220784
•*PRIJAVNICA*• (ko imaš svoje ideje)
•* Avtor
•* Zvrst:
•* Naslov:
•* Naslovnica da/ne
•* Boš pisanje resno jemala da/ne? :
•* Izkušnje s pisanjem (da/ne in koliko % ) :
Aja še nekaj, resnično ne bi rada da bi ta tema propadla tako kot je prejšnja.
28. februar 2017
u222212
u222212
Next, imaš kakšno fantazijsko idejo?
28. februar 2017
u220784
u220784

Anglija, 1423
Elizabeth je šestajstletnica, ki pripada plemiškim vodam. Zaljubljena je v Edwarda, ki je leto dni starejši od nje in je prav tako kot ona, tudi on pripadnik plemiškega vodu. Vsak večer se na skrivaj dobivata.
Nekega dne , ko ji oče pove, da se bo morala poročiti, se ji podre svet. Ampak njen svet se spet sestavi nazaj, ko izve, da se bo morala poročiti z Edwardom. Zato se veselo sprehaja po travniku.
Znajde se v čudnem položaju, ko najde dnevnik, ki je bil pravzaprav iz prihodnosti, leta 2017. Dnevnik jo povleče vase in tako se mora znajti v novem življenju. Ker se Elizabeth ni prikazala kot vsak večer, jo Edward začne iskati. Tako se tudi on znajde v drugo dimenziji.
Konec bom pustila odprt.
28. februar 2017
js mam pa za resnično zgodbo idejo. Začela sem jo pisat, a je meni osebno prišla vn bedna, zato idejo prepuščam vam, da ne bo bedna. Naslov ji je USODI SE NE MOREŠ UPRETI.
26- letna Ashley Star Daniels (na kratko Ash) živi z možem Jamesom Danielsom, ki je policist in se trudi poskrbeti za njeno varnost. Ash je pevka, znana kot Ashley Star, Star, ali Ash Star. Trenutno njena kariera ni aktivna, saj ima poškodovano nogo, ki se skozi Flashbacke razkrije, da je bila ustreljena. Živi v hudi depresiji, ki so ji jo tudi uradno diagnosticirali. Skozi flashbacke se razkrije, da je za to v depresiji, ker je bila noseča, ko so jo ustrelili in je izgubila otroka. Ve se le, da jo je ustrelil neki On. Z Njim se še sreča, ko je drugič noseča, a ga aretirajo. Izvejo, da jo je želel dobiti nosečo. Konec bom, kot Alone TM. pustila odprt, saj so tudi možnosti odprte (lahko uide iz zapora, lahko se pojavi še en, lahko premaga depresijo, vam pravim, možnosti so odprte).
28. februar 2017
u220784
u220784
Lili, prosim da svoje ideje ne pises tukaj, saj tukaj samo jaz dajem ideje. Lahko pa odpres svojo temo ali jo zacnes pisati (prosim)
Drugače zelo dobra ideja!
28. februar 2017
kaj? Saj si dala prijavnico, da idejo napišemo?!!? Oki, js tuki ne sodelujem več, ker ne razumen ČIST NIČESAR na tej temi tko da se vidmo kje drugje, čau...
28. februar 2017
u220784
u220784
Tukaj sta dve novi ideji, za kateri bi mi pomenilo, da bi ju katera vzela in pisala, enako pa velja za ostale ideje
++++++++++++++++++++++++

Liliana je naslednica ene najboljše mati narave. Ko prva mati (Lilianina mama) umre, je čas, da Liliana prevzame njeno delo kot mati narave. Delo ji sploh ne gre. Vse kar bi moralo biti tako, je popolnoma drugače. Zaradi tega se večkrat znajde v težavah, nazadnje pristane pred sodiščem, ki so namenjeni posebnim in edinstvenim bitjem. Sodnik odobri, da je bilo njeno zadnje dejanje najhujše. Za kazen jo pošlje z očetom narave Jacobom, ki im isto zgodbo, kakor ona,le da je on naslednik očeta narave in je vse delal enako kot jih je Liliana, na Zemljo, da bosta popravila vsega, kar je zlega. Za kazen, v primeru, da jima ne bo uspelo, morata umreti.
••••••••••••••••••••••••••••••••••

Lily Collins je bila ravnokar povabljena na zabavo, ki bo potekala na eni izmed najlepših jaht in ki je v lasti Zaca Efrona. Na zabavi vse prav lepo poteka, dokler se ne zgodi nesreča, ko Lily in Zaca en pijanec porine v ocean. A imela sta srečo, saj sta padla naravnost v rešilni čoln, s katerim odveslata na en izgubljeni otok, katerega sploh na zemljevidu ni. Tako se začne njuno bojevanje za preživetje. Kako se bo njuna dogodivščina končala? Če se sploh bo...
konec bom pustila odprt, samo prosim naj ne bo preveč pocukrano in klišejsko. Hvala in lp
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
•*IDEJE*•
•* Princess Aurora
•* In another dimensionh
•* Lost in the island
•* Mother nature
01. marec 2017
u216558
u216558
Next
lili123456, ona objavi idejo in ti jo lahko vzames. Tisto prijavnico izpolnis ko zelis doloceno idejo vzeti.
02. marec 2017
u216836
u216836
•*PRIJAVNICA*•
•* Ime avtorja : *ginger_hair*
•* Ime ideje : Lost in the island
•* Zakaj ravno ta ideja? : ker imam rada avanturistične zgodbe, všeč mi je pa tudi da noter nastopa zac efron
•* Naslovnica da/ne : ne (trenutno jih sama izdelujem)
•* Boš pisanje resno jemal/a? : ja, imam veliko časa in že nekaj idej
•* Izkušnje s pisanjem (da/ne in koljiko) imam kar nekaj izkušenj s pisanjem
03. marec 2017
u216836
u216836
Pa če dovoliš bi rada ime Lily spremenila v Mabel, ker se mi to ime (Lily) ne dopade preveč :')
03. marec 2017
u220784
u220784
ideja je tvoja, imena žal ne moreš spremeniti, ker je to zgodba o dveh resničnih igralcih. Žal mi je
03. marec 2017
u216836
u216836
Čakaj a Lily Collins je resnična oseba?
03. marec 2017
u222212
u222212
Next Mene ta zadnja ideja (Lost in the island) nekako spominja na film Blue Lagoon: The Awakening...
03. marec 2017
u215282
u215282
Men je full dobra ideja in anotger dimension, sam če ne bi blo tistga k bi šla v prohodnost oz. drugo dimenzijo. Če maš mogoče sam kkšno zgodovinsko idejo (podoben k prva polovica te dimension )
Next
03. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg