Forum
υpαм dα vαм вo мojα 2. zɢodвιcα υšeč & dα jo вoѕтe z veѕeljeм вrαlι.!хoхo eмα
_______________________________________________________________________________________
heei.!moje ime je Hanna.hodim v 9. razred.imam najboljšo prijateljico Elli & sestrico Nikky, ter seveda najboljšega psa Šnofija.moja starša sta ločena zato živim z mojo mami v New Yorku.mami je glavna urednica revije Ell Fashion. živimo v vili z bazenom in razgledom na kip svobode.imam svojo sobo z bazenom in savno.čeprav je moja mama bogata v šoli nisem ravno priljubljena.na šoli seveda vlada ''fake'' Kate.ona zasmehuje vsakega,ki ji pride pred oči.ima tudi dve ''spremljevalki'' Anno&Lisndey. Kate vsako leto zapored zmaga na izboru za kraljico na spomladanskem plesu.SLIKE:
jast:

Elli:

Nikky:

Kate&Anna&Linsdey:

no je za zdaj dovolj o meni in prijateljicah&sovražnicah.no tako pa se je začel današnji dan:Hanna.!se je začela dreti mami.pridi že no dol na zajterk sicer boš zamudila zajterk in boš šla brez zajterka v šolo.!že pridem sam uredim se.!sem se zadrla nazaj.no tako sem se uredila:

odšla sem dol.za zajterk so bilepalačinke.mjaam.hitro sem pojedla zajterk in odhitela v šolo.ko sem vstopala sem se zaletela v nekega fanta.jast sem padla nanj.ko sem odprla oči so se najine ustnice počasi dotikale in potem pa....
_____________________________________________________________________________________
1o nextov-se nadaljuje zgodba
upam da vam je moje zgodba ušeč.xoxo ema <3

vam je bil ušeč začetek zgodbice?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
27. junij 2013
next nujnoooo.!!!
27. junij 2013
next
27. junij 2013
nextiii