Forum
u121679
u121679
Hojla usi! Odločila sem se da začnem pisati svoj dnevnik... Odvijalo se bo usepousod z JB <3 P.S.: Datumi ne bodo resnični!

Najprej pa se bom predstavila:
Sem Nina... Stara sem 14 let, imam dva brata in eno sestro.. Sory ker ni nobene slikce ker nemorm dat gor... :/
3.6.2019
Dan kot vsi drugi... Treba je iti v šolo. Zelo je dolgočasno... Imam tudi fanta Matica, on je najlepši fant na šoliiiii ja sliši se enkratno in tudi je.. Zna se najbolje poljubljati in tudi je zelo potreben... Da on hoče vsak da imeti spolne odnose, vendar jaz se otrudim. Zato imam tudi zelo slabe ocene v šoli :/ Mami še ne ve za Matica ker vedno ko grem k njemu rečem da gremo s prijateljicami ven po trgovinah... Zelo ga imam rada, imam pa tudi zelo veliko prijateljic. Vsak dan se smejimo v šoli (seveda kadar smo skupaj a to se zgodi le redko saj sem ves čas z Maticom). Zelo se veselim čez en mesec ko bomo z šolo odšli v London in naj bi ravno takrat prišel Justin Bieber... Zelooooo se veselim, vendar Matic ne bo smel iti zraven ............................................................................................................................. rabim 2 nexta da nadaljujem
17. junij 2013
next -.-
18. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg