Forum
*ČaRoBnI DnEvNiK*
Uvod-
Hoj sem Katja to pa sta moji bff Tina in Lina!

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. marec 2012
Se mi je zbrisal uvod !
Na novo!
Šle smo v šolo.Sovražim šolo!Ja mislim kdo pa je ne!
Lina:Zgleda da je France Prešeren (Smeh)
Tinahahaha
Jaz:Hiiiii!
No vstopile smo in skori sm bruhala ! Tam je bla lana ki se je objemala z najlepšim moškim na celem svetu!Lana je neka kura ki osvoji use moške ki si jih zaželi!
Lina:Fuck maš vrečko! Bruhala bom !Omg! Kako je oblečena mini krilo in top! Iu
Tina:Michel je nor ! Zakaj hodi z največjo šminkrco!Tko lep je da bi si lahko našo še lepšo!
Jaz:Ni čudno na sebi ma vsak dan 1 tono šminke
in 2 toni pudra!(Vmislih si rečem):Ko bi me Michel vsaj pogledl!Tako je CUTE!
07. marec 2012
Slike od oseb dam vrjetno ju3
07. marec 2012
kje so sdej slike'????
09. marec 2012
ma mi šteka sory nvm kdaj jih bom dala :/
09. marec 2012
next
17. marec 2012
Oky nextam!
Šli smo mio kod da jih nismo vidli kr naenkrat pa reče Lana:
Jaz-J Lana-L Michel-M Tina-T Lina-Li
Llaa cipaa! Kakšna gospodinja pa si da ne pozdraviš?
J: Čudovita! Veš jaz se nepogovarjam z kravami !!
M: Opaaa! Počasi maloo!
Li:Kaj je ! Puste jo primir! Sej ma brau !
T: Ni munjena da se bo pogovarjala z živalmi!
L: Phhh! Gremo stran Srček!!
M- Ja punčy :* (Ji da ljubčka na lica)

Deii si mislim kiri kreteni! Šle smo v razred in ojojj pišemo test pri matematiki! Faakk čisto sm pozablaa!
Dobro usedem se za mizo in se pomirim.Učiteljica za matematiko nam razdeli teste in mi začnemo pisat. Sploh ni blo teškoo snov je bla taka ki smo se jo učili že v 1. letniku !

Drinnn! Zazvoni naš stari šolski zvonec in vsi oddamo teste. Tako naprej so potekale še ostale ure.Končno konec pouka! Nismo odšle na kosilo ker smo nameravale iti...
2 Nexta in nextam
17. marec 2012
Naša učilnica za mat:

Naša jedilnica:

17. marec 2012
u79911
u79911
Next.!
17. marec 2012
Še 1 next?
17. marec 2012
next
17. marec 2012
u76292
u76292
nexxt
17. marec 2012
Nextam
Nameravale smo iti na plažo in po plaži na večirjo v MC
Odhitele smo vsaka k sebi domov ter se oblekle. Dobile smo se pred mojo hišo in odšle do plajee.Tekale smo se škropile... Uglavem zabavale smo se kod še nikoli.Bile smo iščrpane,zato smo na pesek položile vsaka svojo brisačo ter se ulegle.Klepetale smo in se smejale,ko je do nas stopil čeden mladenič in rekel:
Jaz-J TINA-TI LINA-L TUJEC-T
T- HojŁa! Vidim da se lepo zabavate! Jaz sem Matic.
J- Hojla! Jaz sem Katja to pa sta moji bff Lina in Tina.
TI- Hoj!
L- Hojla!
T- Smem prisesti?
J- Vsekakor!
T- V katiro šolo hodite?
L- V Tiranovo Fakulteto
T- Kaj?! Jaz tudi kako potem da se nepoznamo!?
J- Niam pojma!

No veste v naši šoli imamo travnik priljubljenih in tam se lahko grejo zabavati samo ta priljubljeni iz 4. letnika. Lahko tudi drugi samo če ga gdo povabi.

Ti- A ti si na travniku priljubljenih?
T- ja itak sej ste tudi ve kajne?
J- Nep
L- Me smo komi 3. letnik
T- aaa kapiram sej vas bom js povabu pa bomo šli skupi!
J-Jaa
Ti-Colll
L-Okej!
T- Sory ma morem it se vidimo ju3 v šoli na klopci pri kipu lahko?
J- Zmenjeno Čaw!

Šel je in Lina izusti a ti je všeč Katja?
Jaz ji odvrnem: Malo žee!
Tina,Jaz in Lina se začnemo smejat.

Bile smo lačne in se odpravile v MC naročila sem 2 hamburgerja mini
Tina je 1 hamburger grande
Lina pa big mec
Pojedle smo in se odpravile domov.

3 next?
17. marec 2012
ja valda dj next next next
17. marec 2012
tenxx!
še vsaj 2 nexta
17. marec 2012
next
17. marec 2012
1 next
17. marec 2012
next! Bi kera brala moio zgodbico? Prosiiim?: http://www.igre123.com/forum/tema/moj-dvevnik-my-diary/30800/
17. marec 2012
u76292
u76292
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next nex
17. marec 2012
u78051
u78051
next
17. marec 2012
jojjj sm nextala pa se je zbrisalo bom spet
17. marec 2012
u79911
u79911
next.!
17. marec 2012
u78051
u78051
Zbudila sm se in sm skori spet vrgla budilko skozi okno.Ma itak mi mama kupi novo vedno ker smo bogati :/
Odhitela sem v šolo in se z bff usedle na klopco ob kipu. Prišel je Matic in malo smo poklepetali. Zazvonil je zvonec in odšli smo v učilnico.Učiteljca nam je razdelila teste in pisala sm 5+!! Vsi ostali pa 2 in 3 al pa celo cvek!!
dobro ko nam je mučiteljica razdelila teste nam je še neki povedala: Pojutršnjem je ples ! Najdite si spremljevalca in si kupite primerne obleke!
Bila sm presrečna in vedela sem kdo bi bil lahko moj spremljevalec :Matic jasnoo!
Molila sem da zazvoni zvonec in res zvonec je zazvonil! DRINNN!! Konec pouka s Tino in Lino smo preiskale celo šolo da najdemo Matice a ga ni bilo nikjer! Takrat se pametna Tina spovne: Sigurno je na travniku priljubljenih! Odihitele smo do čudovitega travnika ograjenega v steklo potrkale smo in do nas je stopil matic in me vprašal to kar sem jaz želela njega: Bi bila moja spremljevalka na plesu? Jaz: Ja itak!
Odšla sm domov in rekla mami:
J-Jaz M-Mama
J-mami!!
M-kaj je?
J- pisala sm 5+ najboljše v razredu!
M-bravo!
J-A lahko za nagrado grem v šoping danes ker bo pojutršnjem ples pa si morem it kupit obleko pa to
M-Seveda zakaj pa sploh sprašuješ?!
Moja mama je najboljša na svetu ! Odkar se je ločila z očijem
Nextam po 2 nextih danes alpa ju3 ker sm danes res veliko napisala ! Awč moje roke!
17. marec 2012
moja nova budilka:

Naša vila: [img]https://www.masterhomes.net/img.php?objpath=1310&imgnr=1&sold=0[/img]
Travnik za popularne(na sliki se ga nevidi celega) :

17. marec 2012
u78051
u78051
nexxxxxxxxxxxt
17. marec 2012
u74848
u74848
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
ful dobr!
17. marec 2012
mal več nextov rabim pa full me veseli da vam je všeč sam nevm če mi bo mama pustila bit še na računalniku ker pišem tu zgodbice že več kod 3 ure heheeh ajde še 2 nexta čim prej
17. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg