Forum
*Can't Hold Us* 1
•○•○•○•○•○•○

"Emma!" se je zadrla moja mlajša in butasta sestra Lola iz druge strani parkirišča. Res je nadležna! Ko bi bila vsaj enkrat tiho, ne pa da se vsak dan dere moje ime, samo zato da bi vsi iz naše šole zvedeli da je ona MOJA mlajša sestra. Vsaj na isto šolo kot jaz ne hodi. In čez nekaj časa sem spet zaslišala njen nadležen glas: "Emma, pohiti, domov gremo!" zato sem raje hitro odšla iz pred šole proti limuzini saj ne bi rada, da bi še kdo opazil kako zabito sestrico imam. Dobro, da danes ni bilo veliko učencev na parkirišču, drugače bi se čisto osmešila. Budala se je pa še vedno drla.
Ko sem prišla do limuzine mi je Harry (naš šofer) kot vedno odprl vrata in me vprašal, če želim skodelico kave. In ko sem spila požirek... "Kaj ne znaš vsaj enkrat prinesti kave z 45 in ne 47°C?! Butelj neumni!" sem se zadrla. Potem je rekel: "Oprostite, se ne bo več ponovilo." "Bolje zate, da se ne ponovi, ker drugače boš moral iskati drugo službo!" sem še rekla, potem pa je končno odpeljal.
Aia, samo da veste. Moje ime je Emma Rebecca Morgan, ampak svoje srednje ime naravnost sovražim. Mislim, kdo na tem svetu ima pa še tako zabite starše da mu dajo ime Rebecca! To ime bi resno morali prepovedati! To ime me resno spravlja ob živce! Stara sem 15 let in živim v ogromni hiši na obrobju Londona. Imamo celo ogromen bazen. Moja soba je druga največja soba v hiši. Čeprav bi morala biti še večja. Imam samo en prostor za čevje in dva za obleke! Obupno! Drugače imam mlajšo in zelo grozno sestro Lolo, ki je prava mala pošast in 2 leti starejšega brata Matt-a, ki je naravnost obupen! Čeprav ne zgleda slabo, on svoj čas namesto da bi se družil z zares kul tipi raje preživlja z svojimi prijatelji, s katerimi imajo celo bend. Prav obupni so! Same zgube! Drugače obiskujem gimnazijo, ki je blizu naše hiše. Na šoli sem seveda najlepše in najbolj popularno dekle. Imam tudi fanta, ki je najbolj popularen fant na šoli. In skupaj sva najlepši in najbolj popolen par. Lahko bi sicer šla peš do šole, a se veliko raje vozim z limuzino, ki si jo moram na žalost deliti s tisto malo pošastjo. Sedaj, ko sem v gimnaziji bi lahko dobila svojo limuzino, ampak oče nad tem predlogom ni bil najbolj navdušen. Ne vem kaj je njegov problem. A vsaj Matt-a ni zraven, saj ta luzer raje hodi peš.
Oh, KONČNO smo se pripeljali do naše hiše. Vožnje je bila danes res predolga! Porabili smo celih 5 minut! Na to sem opozorila Harry-ja oz. mu rekla naj bo drugič hitrejši ali pa mu bo še žal. Ko sem mu to povedala sem hitro šla v sobo ter se preoblekla in provbula ter poklicala Harry-ja naj pride pred vhod, saj grem nakupovat z mojima najboljšima prijateljicama oz. osebama, ki naredita vse kar jima rečem Sasho in Natalio. Čeprav sta tudi oni dve pogosto zabiti, me vsaj poslušata in naredita vse kar hočem. In, zato ker bosta oni dve tam nosli modro barvo, sem se jaz odločila za kratko rožnato oblekico ter čevlje s petami v isti barvi. Hitro sem vzela še očetovo kreditno kartico, nato pa odšla v limuzino.
V nakupovalnem centru sem bila ravno ob dogovorjenem času. Naročila sem Harry-ju naj me počaka potem pa odšla v kavarno kjer naj bi se dobile. "Haaaaaai!" sem že od daleč začela kričati obe. "Ojla!" sem jih pozdravila in se vsedla zraven njih. Takoj je prišla natakarica in nas vprašala kaj želimo. "Belo kavo z manj sladkorja" sem rekla in počakala, da še one dve naročijo. Kot ponavadi so naročile ledeni čaj brez sladkorja. Ko smo se pogovorile o vse čenčah, ki krožijo po šoli smo se odločile, da gremo sedaj v mojo najljubšo trgovino, ki se imenuje Rose. Sasha je odšla plačat, me pa smo že odšle v trgovino.
A tam me je čakalo neprijetno presenečenje....

Boš brala zgodbico? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2013
u144638
u144638
neeeeeext
18. julij 2013
next
18. julij 2013
next
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
нello.
ιščeš cнαт poтeмĸιlĸɴι нιтro ɴα ѕpodɴjι lιĸɴec.
lιɴĸ: http://www.igre123.com/forum/tema/crazy-chat/58728/
sori kr oglašujem upam da te ne mot
18. julij 2013
*Can't Hold Us* 2

Ko smo prišle v trgovino, nas je Cindy že takoj pozdravila: "Živijo, dekleta!" Me pa smo ji veselo odzdravile. Cindy je prodajalka, ki nas že zelo dobro pozna saj smo tak skoraj vsak dan. "Emma, mislim, da smo dobili oblekico,ki ti bo zelo všeč." je rekla. "No, pokažimi jo, prosim." sem ji rekla ona pa me je odpeljala do oblekice. Res je bila lepa. Ko sta za nama prišli še Sasha in Natalia sta tudi oni2 potrdili, da je zelo lepa.

http://img1.promgirl.com/_img/PGPRODUCTS/840131/1000/CT_9749_Y330_20120202_153312.jpg
*oblekica*
Takoj sem šla v kabino in jo pomerila. V tej obleki sem bila res lepa. Saj, ne da v drugih nisem, samo s tako obleko bi bila lahko še bolj popoularna. Ko sem se prišla pokazat Sashi, Natalii in Cindy so vse samo vzihovale in govorile: "To obleko moraš kupiti.", "Prekrasna si v njej!", "Res si lepa in obleka ti paše",... in tako naprej... Zato sem se odločila, da jo kupim. Odnesla sem jo na blagajno, potem pa si šla ogledat še druge stvari. Na koncu sem si izbrala še 3 kavbojke, še 2 drugi obleki, pulover, 3 pare čevljev in dvoje uhane. Sasha si ni kupila nič, saj trenutno nima denarja, Natalia pa si je kupila samo en par čevljev.
Nekaj časa smo čakale, da je Cindy računala vse skupaj, nato pa sem dala kartico in vpipkala PIN kodo. Nato pa je kar naenkrat nekaj zapiskalo. Pogledala sem Cindy ona pa je samo rekla: "Emma, žal mi je, ampak tvoja kartica ne prime." Jezno sem jo pogledala, nato pa je poskusila še enkrat. In spet je zapiskalo. Ne morem verjeti! Kaj je narobe s to kartico?! Cindy sem povedala naj počaka, sama pa šla dvignit denar na bankomat. Tudi tam mi je napisalo, da storitve ni mogoče izvesti. Kaj je danes narobe s tem svetom?! Besna sem poklicala očeta. Nekajkrat je pozvonilo, nato pa:
(O-oče, E-Emma)
O: O, Emma ljubica, kako si?
E: Slabo in to zelo! Če mi takoj ne poveš kaj je s to hudičevo kartico narobe, bom povedala mami, da sem te prejšnji teden videla v kavarni, kako si poljubljal tisto tvojo k*rbo!
O: Pa saj veš da me prejšnji teden ni bilo doma. Mogla si videti nekoga drugega in ne mene.
E: Samo povej kaj je s to klin*evo kartico narobe, ker sem preverila in sem 100% prepričana da si bil ti!
O: Nooo... Z mamo sva se odločila, da ti bova omejila porabo denarja, zato sva ti pobrala ves denar iz kartice in kartico naredila neuporabno.
E: Kaaaj?!?! Se vama je zmešalo?!
O: Ko boš prišla dom...
*konec klica*

Kaj se je mojima staršema zmešalo?! Nora sta! Takoj po tem, ko sem prekinila, sem odšla nazaj v Rose in puncam rekla, da se oče ne oglasi, bankomat pa je pokvarjen, zato bom prišla jutri nazaj po obleke.
Nato sem hitro šla nazaj do limuzine, in ukazala Harry-ju naj me hitro odpelje domov. Niti od Sashe in Natalie se nisem poslovila.
Kaj je narobe z mojima staršema? Kako naj bom najlepša, če mi pa zapreta račun oz. mi ne dasta nič denarja? Resno se jima je zmešalo... Takoj, ko pridem domov se bom šla pritožit k očetu. Moje razmišljanje pa je zmotil hrup. Še zastoj! Samo tega mi je še manjkalo!
Za pot domov sem zato rabila še več časa kot ponavadi. A sem končno po 20 minutah vožnje stopila iz avta in šla naravnost v očkovo pisarno.

https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/526387_282645671864821_207711003_n.jpg
*Emma*

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lzpd3y4lDx1qdgwk0o1_500.jpg
*Matt*

http://s2.favim.com/orig/34/girl-little-girl-mackenzie-foy-renesmee-Favim.com-273247.jpg
*Lola*

http://s1.favim.com/orig/25/blonde-brunette-friends-girls-pretty-Favim.com-222909.jpg
*Sasha in Natalia*
Upam, da vam je zgodbica všeč, glede oglaševanja pa... Nemaram ga sam zdej še itak tega nisi vedla...
Pa mela sm težave z vstavljanjem slik, tak da sm dala kr linke zdej pa upam, da bote kliknle na liknke pa pogledale kak kdo zgleda
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
u142843
u142843
next
18. julij 2013
Rabim usaj 5 nextou
18. julij 2013
u110286
u110286
next
18. julij 2013
next+nova bralka
18. julij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEXT+nova brauka.. pa popouneee zgodbice pišeš čeprou si sam dva nexta napisala..
18. julij 2013
Ta next je posvečen moji Sariii oz. lollipop**, ki me je prepričala, da sem sploh začela pisat to zgodbico pa huala, sam veš ka js o tem mislim... pa huala tt usem, ki berete to zgodbico

*Can't Hold Us* 3
"""""""""""""""""""""

Ko sem prišla v očetovo pisarno se je očka ravno pogovarjal po telefonu... "Mhmmm", "Vredu bo, ja", "Ja, se vidiva. Adijo."
Končno je končal pogovor! Takoj sem rekla: "Kaj sta vi2 zmešana?! Kaj vama ni jasno?!" ,on pa je rekel samo: "Umiri se, ter počakaj, da pride domov še mama in potem se bomo skupaj pogovorili. "Kaj?!?! Kako naj se pomirim, ko pa ne morem uporabljati kreditne kartice?!" sem mu rekla. On pa je samo skomignil z rameni in nadaljeval z delom.
Kaj je narobe s tem svetom?? Kako naj preživim, če pa nimam nič denarja?! Še nakupovati nemorem!
Jezno sem zapustila sobo in odšla po stopnicah navzgor. Ko sembila že skoraj v svoji sobi me je zmotila Lola in me prosila naj ji pomagam pri domači nalogi. "Pa še kaj! Sama si pomagaj ali pa reci Matt-u naj ti pomaga, če je sploh doma!" sem ji jezno rekla, ona pa je rekla samo: "Prav tečka!" in odšla istak Matt-a.
Jaz pa sem končno lahko odšla v svojo sobo, kjer sem se vlegla na posteljo ter prižgala laptop. Odprla sem Facebook in videla, da imam samo 73 obvestil, 104 prošnje za prijateljstvo in 34 sporočil. Na hitro sem pogledala sporočila in tam sta bili poleg običajnih: "Oh, kako si lepa", "A bi šla z mano na zmenek?" in podobnih še dve sporočili, ki sta vzbudili mojo pozornost. Prvo je bilo od mojega fanta John-a, kjer je pisalo, če bi lahko prišla kaj k njem, drugo pa od moje sestrične Ellizabethe oz. Elly, kot jo vsi kličemo, ki živi v Miamiju, kjer je pisalo, da pride čez dva dni v London na obisk. Njenega sporočila sem se zelo razveselila, saj se zelo dobro razumemo in komaj čakam da jo vidim. Hitro sem ji odgovorila na sporočilo, nato pa ugasnila laptop, ker se zaslišala, da je domov prišla mama. Hitro sem odšla dol po stopnicah...

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWNxQ5Ah8dm3uuWv3GoE-q4F2PL7B-IfXWhFy4SiYcd-eFe0Oatw
John
"""""""

Upam, da vam je zgodbica ušeč Pa se opravičujem, sam mi noče slik prikazat, tak da morte link kliknt...
Next?
18. julij 2013
u140958
u140958
next
18. julij 2013
Next
19. julij 2013
u145530
u145530
Neeeeeeeeeeet
19. julij 2013
NEEEEEEEEEEXT
19. julij 2013
u110286
u110286
neeeeeeeeeeeext
19. julij 2013
*Can't Hold Us* 4
---------------------
Ko sem prišla v spodnje nadstropje sem zagledala mamo z ogromno nakupovalnimi vrečkami. " Aha, zdaj pa vidim, zakaj sta mi zaprla račun! Samo zato da bi ves denar porabila zase in za svoja ljubčka! (Matt-a in Lolo) Očitno, hočeta da da se čisto osmešim in da sem namesto najbolj popularna punca na šoli, največja kmetica, ter da hodim okoli v raztrganih in starih oblačili, ki sploh niso več v modi! Sram vaju bodi!" sem rekla, nato pa se obrnila, da bi odšla nazaj v svojo sobo. A tam se je seveda prikazal Matt, za njim pa še Lola. "Kaj pa vidva butla buljita?!" sem se zadrla in hotela nadaljevati pot do moje sobe. A ustavil me je mamin glas: "Živjo otroci." Ker sta onadva bedaka skoraj složno odzdravila, jaz pa se nisem niti obrnila je še dodala: " Emma, tudi tebi govorim." Ker je to rekla sem se obrnila in naredila najbolj fake nasmeh kar jih lahko, nato pa se spet obrnila in hotela iti v sobo. A še kar ni nehala govoriti. " Emma počakaj. Vidva pa prosim pojdita v svoji sobi, saj se moramo jaz, očka in Emma nekaj pogovoriti." "Prav mami." sta rekla Matt in Lola, jaz pa sem dodala: "Kar pojdita,ja! In tam tudi ostanita!" Zaradi tega sem si prislužila jelo grd pogled od mame, ki mi je pokaza naj ji sledim. Itak nisem imela izbire, zato sem šla za njo v kuhinjo, kjer naju je za mizo že čakal oče. Ko sva se vsedli še midve se je pogovor začel. Potekal je nekako takole:

O: Veš Emma... Z mamo sva včeraj premišljevala in ugotovila, da zadnje čase zapra...
E: Kaj?! Sploh ne zapravim veliko! Kupim si le najnujnejše stvari! Kaj vama sedaj ni jasno?!
M: Emma pusti ga naj pove do konca.
E: No prav... Kaj bi rad?
O: No, kot sem že rekel, zadnje čase porabiš veliko preveč denarja.
E: Ampak saj sem vama že povedala, da kupim le najnujnejše stvari!
M: Najnujnejše?
O: Z mamo sva preverila kaj si zadnje čase kupovala, in ugotovila, da teh stvari, sploh ne rabiš, zato...
E: Ampak...
M: Nič ampak. Poslušaj očeta.
O: No, zato sva se odločila in vse tvoje kartice naredila neuporabne do takrat, ko se nama bo zdelo, da si že dovolj dolgo brez njih. O tem se ne bomo več pogovarjali. Takšna je najina odločitev in pika. Ne boš je spremenila.
E: Ampak...

Ampak bilo je že prepozno, saj je oče že vstal in šel nazaj v svojo pisarno. Lahko bi šla za njim, ampak sem vedela, da je nesmiselno, saj ga danes nebom prepričala v nasprotno. Odločila sem se da bom poskusila jutri. Ker se je pa sedaj vstala tudi mama, sem se tudi jaz odločila, da grem v svojo sobo. Ko sem prišla v sobo sem vzela telefon in poklicala Johna, saj mu prej nisem odgovorila.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a) kaj se bo zgodilo sedaj?
b) bo povedal Johnu kaj se je zgodilo glede kartice?
c) next?

huala usem, ki berete zgodbico lovam vas<3
če hoče kera da ji posvetim next nej mi napiše na zs, za nadajevanje pa rabim 5 nextou
19. julij 2013
u142843
u142843
next
19. julij 2013
NEEEEEEEEEEEEEXT...
19. julij 2013
Za vse, ki bi pa radi bral še kakšno zgodbico... ta je popouna <33
http://www.igre123.com/forum/tema/prekletstvo-sester-claud/58797/
19. julij 2013
u142843
u142843
pikica moia hvala <33333333333333333333
19. julij 2013
u110286
u110286
neeeeeext
19. julij 2013
ni zakei <333333333333
19. julij 2013
u140958
u140958
next
19. julij 2013
Zdej, kjub temu, da še ni dovolj nextou, dobite nadaljevanje, ker ga potem en teden nebo, ker me ne bo doma, in ne bom mela dostopa do kompa.
Ta next pa posvečam moji pikici: perғecтιoɴ.*

*Can't Hold Us* 5
~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekaj časa sem čakala, da se je John oglasil, nato pa je vse skupaj potekalo približno tako:

J: Hai miška!
E: Ojla! Oprosti, ker ti nisem odgovorila na sporočilo, samo...
J: Je že vredu Emma. Nooo... A bi potem, lahko prišla sedaj k meni?

Ammm... Pogledala sem na uro in ura je bila že skoraj sedem. To bi pa šlo, ja. Do 10ih bi bila lahko tam, potem pa bi šla domov. Pa še tisith budal ne bi rabila prenašat.

E: Seveda. Samo prevblečem se še.
J: Vredu, pikica. Pa reci Harry-ju naj te pelje, da boš hitreje tu.
E: Bom, se vidiva.
*konec klica*

Hitro sem šla do omare, in se uredila, da sem izgledala tako:

Potem, sem poklicala Harry-ja, da naj pride pred hišo. Na hitro sem se še pogledala v ogledalo, nato pa šla navzdol po stopnicah, proti limuzini. V pritličju sem zakričala, samo: "Jaz, grem k Johnu! Ne čakajte me!" Čeprav sem vedela, da bom ob desetih doma, sam je jutri šola.
Ko sem se vsedla v limuzino, sem takoj prižgala glasbo na mojem i-Pod Shufflu in jo poslušala celo pot do Johnove hiše.
Njegova hiša, je bila manjša od naše, ampak še vseeno je oddajala nek čar bogastva. Izstopila, sem iz limuzine in rekla Harry-ju, da lahko gre, ter da ga bom poklicala, ko me bo mogel priti iskat. Počakala sem, da je odpeljal, nato pa Šla do vrat in pozvonila. Nekaj časa sem čakala, nato pa ni je nekdo prišel odpret. A to ni bil John...
Odprla mi je njegova mama in me zelo začudeno pogledala. "Danes te pa res nismo pričakovali." je rekla, jaz pa sem ji odgovorila: "Živijo gospa G. Je John v sobi?" Pokimala je, nato pa sem šla mimo nje v njegovo sobo.
Kot ponavadi, je sedel na postelji in buljil v laptop. Ko me je opazil ga je zaprl prišel do mene in me poljubil. Tako sva se nekaj časa poljubljala, nato pa sva se šla ležat na njegovo posteljo.
Ležala sva en poleg drugega objeta ter bila tiho. Zašepetala sem: Ljubim te." On pa mi je odvrnil: "Tudi jaz te ljubim miška moja." ter me pogledal in začel žgečkati. Smejala sva se kot nora, nato pa je rekel: "Nekaj ti moram povedati."
V tistem trenutku sem se zresnila in se vsedla na posteljo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a) ji bo John povedal dobro ali slabo novico?
b) kaj ji bo John povedal?
c) next?

Če odgovorite dobite eno stran spama, če pa katera odgovori pravilno, dobi pa še dodatno stran, torej skupaj dve strani spama.
20. julij 2013
Aia, pa od sedaj naprej, bote dobile za vsak next eno stran spama. Pač če pa odgovorite pa še dodatno, oz. dve dodatni če odgovorite pravilno.
20. julij 2013
u110286
u110286
neeeeext
20. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg